6439
  • oneal1
    #1179
    megnéztem ez tényleg lerúgja a gépet! :)

    arra kiváncsi lennék, hogy 45 ös resolution scale-n mit tud a tiéd?
  • grebber
    #1178
    Mert szeretem ha szenved a gép mivel nem malmozni vettem....nálam már csak a csutkamax játszik.

    Nem mellesleg engem megvettek kilora nagyon tetszik ,de mivel nincs időm multizgatni kimarad :(
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.30. 15:08:17
  • TDC Geronimo
    #1177
    Minek tolod fel a res scalet...?
  • JagFater
    #1176
    Nem jó hír...
  • yossarianHUN
    #1175
    Na, nálam i5 4590, GTX 970 G1, 12 giga RAM, és amennyire láttam, 60 körül mozgott az FPS, minden ultrán. Voltak kisebb röccenések, de csak egy-két másodpercre. Mondjuk homokviharral még asszem nem találkoztam.
  • grebber
    #1174
    Toljad fel a resolution scale-t is maxra egyből fossa magát össze a 970.....
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.30. 14:53:45
  • oneal1
    #1173
    a gépigény témához hozzászólva azzal a 980ti-s géppel nem oké valami, 100 körüli fps-t kéne hogy nyomjon

    itt: i5 4670
    amd r9 390 8gb
    8gb ram

    66-100 között változik. Vihar kicsit ad a pofájára, de a legkevesebb amit láttam az 66 fps volt.
    beállítás minden csutkán
  • SzirmosSzisza
    #1172
    Hm, az a kis sárga fény lenne a füstgranyó?
  • Zs0lt1
    #1171
    Van füstgáránt, a medik tudja betenni ha jól tudom, de elég gagyi sajnos.
  • SzirmosSzisza
    #1170
    Ez kb Battlefront átskinezve. Illetve egy füstgránát nagyon ráférne a játékra.
  • Matte
    #1169
    egyelőre sajnos osztanom kell a véleményed. baromi jól néz ki, a hangulat is megvan a látványtól, de a játékélmény.... nagyon dice.
  • toza #1168
    o bazd.. fajdalamasan lassu es halalosa nyitott gepjarmuben ules valtas... de realisztikus legalabb..
  • Bogdogege
    #1167
    Tötikélem lefele
  • McLarenpowa
    #1166
    7870XT és intel [email protected], minden high és 60FPS 1680*1050 felbontás
  • yossarianHUN
    #1165
    Gépet újraindítottad?
  • toza #1164
    +1 70-90 970 es kartyaval.. kb 1 perc sem volt bejutni kb..
  • giornalista
    #1163
    nekem bezzeg letöltötte, de a kis HD 6870-esemen meg sem nyikkan :(

    azt írja, hogy 15.3-as driverem van, és 16.2.1-re frissítsek minimum. megtettem, de továbbra is ugyanezt a hibaüzenetet adja... nem vártam csodát, de azért szomorú vagyok.
  • yossarianHUN
    #1162
    Sajna nem jutottam el odáig, hogy kipróbáljam, mivel a map csak tölt, és tölt, és tölt, és... Tölt. Egyszerűen nem tölt be.
  • szabii98
    #1161
    Számít, sőt elvileg win10en még ennél is jobban kéne futnia.
  • Zs0lt1
    #1160
    Én kb 40 percet birtam. A probléma az, hogy a dice készíti. Tele van sniper kemperrel, konkrétan alig lehet átmenni egyik pontból a másikba. a hitbox/hitreg ugyanolyan szar, mint a korábbi bfeknél, én tuti nem fogom megvenni. Azt mondták tele lesz lovakkal, hát 2 ló/oldal, 2 tank, 2 repülő. Az egyetlen előnye, hogy kurva jól néz ki. Ennyi.
  • yossarianHUN
    #1159
    Oké, 12 perc után lett elegem, és nyomtam ki a francba. Gondolom valami nem stimmel.
  • jan5650
    #1158
    Egyébként a bétában van Hardcore mód?

  • yossarianHUN
    #1157
    Nem azért, de ki mennyi idő után jutott be szerverre? Csak mert nekem nyolcadik perce tölti a mapot...
  • toza #1156
    asztmodjak win 7 vs win 8 nal is van csomo fps kulonbseg 4 nel pl..
    akkor itt is szamit esetleg nyilvan!?


    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.30. 13:53:27
  • TDC Geronimo
    #1155
    resolution scale pl bugos és 42% a natív felbontás. Van aki ezt feltolta 100ra és csodálkozik, hogy szarul fut
  • yossarianHUN
    #1154
    Az ultra az csutka :)
  • yossarianHUN
    #1153
    Igen, ezt mondták a St. Quentin Scar-nál, és ez túl nagy diffi ahhoz, hogy csak a mapok különböző fogyasztására lehessen fogni. Szóval azért reménykedek :D
  • szabii98
    #1152
    Igen de grebber szereti csutkán játszani a játékokat és azokat az effekteket is benyomni amiknek amúgy észre sem vehető a hatása. :D
  • TDC Geronimo
    #1151
    970es kártyával ultrán 70-80 fpsel megy. Azért mondtam, hogy nála ott valami gebasz van
  • yossarianHUN
    #1150
    Nekem is kevésnek tűnik. Mondjuk a homokvihar biztos, hogy zabálja a hardware-t. Reméltem, hogy GTX970 és i5 4590 alatt fullon tudom majd nyomni, de így már nem tűnik olyan biztosnak.
  • szabii98
    #1149
    Nekem is a spamba dobta...édes istenem
  • Softcore44
    #1148
    i3 5005u
    8 gb ram
    Gt920m
  • TDC Geronimo
    #1147
    Azon a videókártyán dupla annyi fpsnek kéne lennie
  • McLarenpowa
    #1146
    Aki írja hogy fut nála az leírhatná a konfigot is mert amúgy nem sokat ér a az infó...
  • Shep
    #1145
    Aha, hát akkor számomra hamar véget ért :D
  • Softcore44
    #1144
    Arra rájöttem, hogy a grafikaval úgy lehet a legjobban játszani , ha az advanced beallitasoknal az élességgel próbálkozol.
    Nekem 35-55 fps között mozog Low grafikán. Sajnos nagyon kell neki a vas pedig az eddigi aaa játékok minimum mediumon mentek.

    Még szerencsére a játszahtó szinten vagyok tehát igyis el lehet vele szórakozni. Bár van egy olyan érzésem, hogy ez a sivatagos pálya a legtöbbet igénylő mapp graf szemponjából is. A többin nem hiszem, hogy ennyire enné a lehető összes alaktrészt a gém.

    Ami feltünt: k*rva nehez. Szó szerint. Bár lehet , hogy csak néha buggol de nagyon nehez megölni benne az embereket ha nem fejre lősz. Brit oldalon a medicnél a m1 garant szerüséggel legalabb 3 lövés kell ha nem fejre célzol.És amit említettél, hogy nem " adja meg " a találatot , az nallam is előfordult... nem is egyszer pedig biztos voltam benne, hogy eltaláltam.

    A látottak alapján meg fogom venni szerintem mert kivancsi vagyok a többi pályára és a single részre. Eddig 10/7.
  • toza #1143
    van elado 780 ti dc2oc nem kell!?
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.30. 12:01:04
  • S8DJ
    #1142
    Szóval előrendeled? :D
  • TDC Geronimo
    #1141
  • kósvarc
    #1140
    Hát srácok, ez engem a klasszikus BF-ekre emlékeztet. Kurva jó. A bajonett-roham...zseniális. A dinamikus időjárás ott van. Ez a sivatagos pálya mindennel fel van szerelve, járművek, gyalogság, repülők, mindenki jól érezheti magát.

    Kurva szar grafikával tudom tolni, de még így is jó, és legalább játszhatóan fut. Azért van, amikor nem jelez találatot, pedig 99% biztosan kellene (mármint ahogy én látom a képernyőn a dolgokat).

    De nem gondoltam volna, hogy még egyszer lelkesedni fogok egy BF-ért.