4498
  • Kandurex
    #555
    Nem is fogsz.
  • gregtom6
    #554
    Szívesen megérteném a Denuvo részletesebb működését, csak még rendes leírást nem találtam róla.
  • gseldon
    #553
    Onnantól kezdve, hogy sok SP játék összességében nem több, mint 4-5 óta, ezt nem demónak hívják, hanem végigjátszásnak :)
  • Jim Morrison
    #552
    denuvo patent
  • lammaer
    #551
    Mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás? :)
  • Amiga
    #550
    A demót épp a warez irtotta ki, mert minek csináljanak demót, ha az emberek úgyis letöltik a törést azzal, hogy ők csak belenéznek...

    A legtöbb szopás a warez miatt van (az indokolatlan online feature SP-játékokban, a szar drm-ek). Denuvo-t egy piaci igény kényszerítette ki. Lehet, hogy az eladások nem nőttek, viszont a risk egyértelműen csökkent, nem kel arról beszélni, melyik játék lett toplistás az illegális letöltések között. Arról nem is beszélve, hogy aki nem tudja kivárni az akciót, hanem leszedi a warezt, az akkor is hülye lesz megvenni frissen a játékot, ha tetszik neki. Inkább kivár egy jó akciót és addig tolja a warezzel.
  • lammaer
    #549
    Bár nem vagyok véresszájú "vedd meg az eredetit, különben féreg vagy" aktivista, ezzel maximálisan egyetértek. Én is védeném azt amit csináltam, még akkor is ha ezzel nem növekszik meg az eladások száma - egyszerűen csak azért ahogy írtad is: aki nem fizet nem játszik.

    Más kérdés hogy a demók tényleg kellenének. Tudom hogy vannak szöveges reviewek, meg youtubeon gameplayek, meg youtubon videoreviewek, de azt vettem észre hogy nekem vhogy nem segítenek. EGyrészt azért mert egy hype generáció uralkodik éppen (szóval trendből fikáznak vagy istenítenek dolgokat), meg vhogy a revieweken nem jön át a a játékélmény. Úgy vettem észre, nekem kell olyan 4-5 óra egy játékkal amíg kiderül hogy tetszik e vagy sem - utóbbi időben volt jópár játék amit kb ennyi idő után hagytam ott, mert igaz hogy kezdetben nagyon tetszett, de aztán kiderült hogy repetitív, nem változik a gameplay, nincs igazán mélysége stb. Pedig megnéztem róla revieweket, aztán mégse. És némelyik amúgy 50 eurba is fájt volna, akkor most én vagyok a hibás?

  • Jim Morrison
    #548
    Nem jo. Ez nem igy mukodik :)
  • gregtom6
    #547
    Gondolkodtam, bár talán keveset tudok a Denuvo-ról.

    Mi lenne akkor, ha a Denuvo-s játékokhoz az ebay-ről vagy valahonnan lehetne egy adott CPU-t kapni (vagy hozzá egy adott géppel) és minden Denuvo-s játékot erre az adott CPU-ra elég lenne feltörni?
    Ezzel ugyan venni kellene új, olcsóbb gépet (a memóriát, videokártyát, stb. már te állítanád össze, amilyen igényed van), de így legalább megspórolódna az emulátorfejlesztés.

    Szerintetek ez egy jó ötlet, vagy sem?
  • darkSectorxxx #546
    :D
    Vagy nem értünk egyet a témában.
  • Shep
    #545
    Akkor megint ittál .DD
  • darkSectorxxx #544
    Abszolút értettem. :)
  • Shep
    #543
    Hülyeségeket beszélsz, vagy már megint nem érted amit írtam, vagy te szeretsz szarért fizetni.
  • darkSectorxxx #542
    Azért ez elég demagóg szöveg. :)

    Itt ennek ehhez semmi köze, saját szellemi termék, ha kell kőbaltával védhetik, Joguk van hozzá, én is ezt tenném. :)
    Nem baj ha ugynannyian veszik, csak a többiek nem játszanak vele ingyen.
  • darkSectorxxx #541
    Ja ezt nem azrt mondta mert új dolog, hanem ennyire pikk-pakk idomítható ez a védelem ezek szerint.
  • Palinko
    #540
    engem az epizodikus megjelenéskor vesztettek el :D JC-ből már az első 2 rész sem jött be, ízlések és pofonok, sokak a saint row-ot is nagyon élvezik, nekem ezen a vonalon a Mafia (amit hamarosan megint elszarnak valszeg) és a GTA létezik csak :) azok jöttek be igazán.
  • Shep
    #539
    Nekem a Hitman is megvan, szerintem az jó lett, ami még szintén jó az a JC3 de ez is, mint ahogy a maradék tucat játék, igaz a JC3-nekem ennek ellenére nagyon tetszett de semmi kiemelkedő nincsen benne.
  • Myselor
    #538
    nekem ezek közül egyik se kellene még ha letölthető lenne se:)
  • Jim Morrison
    #537
    alacsony fps (a videón legalábbis amit linkeltem #504 ) azért van, mert nyitva van mellette a debugger. Normálisan az nem lenne nyitva- nincs frame probléma. Persze ehhez az is lehet, hogy egy megvett játékot demozik :))
  • Palinko
    #536
    jaja, lehet ezért nem adták még ki a crackeket, az alacsony fps mellett, hogy ne adják ki mire jöttek rá.

    egyébként a javítást meg az eddigi védelmekre értettem, hogy miért nem volt nagyon? :D úgy elfogadták, hogy lefosztották a játékról és jól van :D a drm-ek korában miért nem talált más ki anti tampert, hogy ne lehessen csak úgy lefejteni? olyan abszurd nekem. például a star force cég még mindig él és még reklámozza is, hogy több mint 15 éve készítenek játékokhoz védelmet, közben meg csak 1 jó évük volt igazából, de nem vágom azt pl miért nem tudták így továbbfejleszteni.

    Shep, egyet tudok érteni ebből a listából semmi nem érdekel, hitman-t, tomb raidert elszúrták, sherlock sem sikerült közepesnél jobbra. meg már nem is futnának a gépemen sztem. g2a-n meg nem veszem meg próbára, egyik fejlesztő azt mondta inkább kalózkodjanak az emberek, mint hogy ott vegyék meg :D
  • Jim Morrison
    #535
    lehet még nem jöttek rá hol a bibi?:)
    Nem lenne egyedi eset... a la Apple, Google, Microsoft, stbstbstb
    Ha megvan mit használtak ti a 'hackerek, akkor egyszerűbb a bugvadászat :)
  • Shep
    #534
    Én meg üzenem a szarjukra denuvot rakó kiadóknak ,hogy ettől még nem fogok 10+ e Ft-ért tőlük játékot venni, majd ha jó játékot csinálnak akkor esetleg, de az eddigi denuvosok közül nem sok ilyen van. Mondjuk a TR az pont megvan :)
  • Palinko
    #533
    de most bírom ezt a foltozást, mintha ők fedezték volna fel :D előtte kiadtak 1-2 verziót aztán annyi, nem erőltették tovább, ha már törték :D a denuvo meg "rájött" hogy hát lehet ezt foltozni is és akkor majd tovább fennmaradhat a cég :D tiszta kabaré.

    szerintem egyébként pár év múlva mind fel lesz törve, meg aki talált egy rést direkt nem fogja reklámozni, majd évente 2 évente lesz egy nagy release és aztán kereshet másik rést. sokan követik nagyon hogy állnak a csapatok, nagy a figyelem és páran ki is szolgálják azt, ez nem a legjobb ötlet szerintem, mert tényleg csak azt érik el, hogy nehezebb dolguk legyen legközelebb.
  • darkSectorxxx #532
    "Rise of the Tomb Raider crack - a Denuvo nem aggódik

    Megszólalt a Denuvo illetékese is annak kapcsán, hogy a napokban felmerült, valaki sikerrel feltörte a Rise of the Tomb Raider másolásvédelmét.

    A héten néhányan (alig egy-két ember lehetett, biztos nem sok, és biztosan nem ti) izgatottan járták végig a torrentoldalakat, hátha rátalálnak a Rise of the Tomb Raider feltört változatára, de valószínűleg nem jártak sikerrel. Egy orosz hackercsapat azt állította, sikerült áthatolniuk a játék védelmén, és ugyan egy videót kiadtak, magukat a tört fájlokat nem, így semmi bizonyíték nincs, hogy a játék valóban futtatható megvásárlása nélkül.

    A Eurogamer.net megkereste a Denuvo marketing és kereskedelmi vezetőjét, Thomas Goeblt, hogy mit gondol az esetről. Az úriember azt mondta, mivel nincsenek publikusan elérhető fájlok, egyelőre nincs miről beszélni. Ha esetleg mégis felkerülnének, a Denuvo befoltozza a réseket, és a következő játéknál, aminél használják, már nem fog működni a hackerek korábbi megoldása.

    Ha találkoztok egy kalózzal, adjátok át neki, hogy sajnáljuk."
  • Myselor
    #531
    remélem az az i am setsuna nem lesz denuvos :D
  • Kandurex
    #530
    Kár, pont terveztem rá egy kis huszárkodást. No sebaj, majd behúzzuk öt dolcsiért. Vagy háromért.
  • grebber
    #529
    Arra nagyon muszáj volt..... Úgyis a menetrend a következő... bundle majd az új résznél ezt is ingyen szórják.
  • NEOreg3
    #528
    poénból csak nem készítettek neki oldalt
  • Kandurex
    #527
    mert? az is gyenuvós?
  • NEOreg3
    #526
    +
    INSIDE = NOT CRACKED
  • Jim Morrison
    #525
    nagy a pangás, senki se jár sikerrel.

    JUST CAUSE 3 = NOT CRACKED
    RISE OF THE TOMB RAIDER = NOT CRACKED
    UNRAVEL = NOT CRACKED
    PVZ GARDEN WARFARE 2 = NOT CRACKED (O)
    FAR CRY PRIMAL = NOT CRACKED
    HITMAN = NOT CRACKED (O)
    NEED FOR SPEED = NOT CRACKED (O)
    ADR1FT = NOT CRACKED
    DOOM = NOT CRACKED
    Homefront: The Revolution = NOT CRACKED
    Total War: WARHAMMER = NOT CRACKED
    Mirror's Edge Catalyst = NOT CRACKED
    Sherlock Holmes: The Devil's Daughter = NOT CRACKED
  • Amiga
    #524
    Eddig csak jelei voltak annak, hogy ez a topik igazából a gumiba való, de úgy látom, ezt már ti is kezditek belátni.
  • darkSectorxxx #523
    :)
  • Although
    #522
    Ügyi vagy én is próbáltam de sajna odaégett, akár a denuvo :)
  • darkSectorxxx #521
    Eier. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.07.06. 20:28:13
  • Kandurex
    #520
    Egy kész cracker vagy :D
  • darkSectorxxx #519
    Én regge 2 kemény tojást törtem fel bakker! :D
  • grebber
    #518
    Szegény hackerekeknek annyira bebaszott ez a denuvo hogy fake hírekkel kell felhívni a figyelmet magukra hogy még léteznek
  • Kandurex
    #517
    Sőt! A Doom -ot KÉTSZER is feltörtem...de már elmúlt....
  • Kandurex
    #516
    Félrebeszéltek,...már 2 hónapja feltörtem, de irigy kutya vagyok és nem kapjátok meg! Kész.