4498
  • Shep
    #75
    Az ugye megvan ,hogy ahhoz, hogy a felhő működjön nem kell steamen venned a játékot :)
  • Coolfire
    #74
    Én is demo párti vagyok.Egy dzsátubos gémpléjből sosem tudom meg,hogy az adott játék nálam hogy fut(na).Csak már nagyon régen nem divat.:(
    Itt van most pl. az új TR.Nézhetek 10 videót,20 képet és ötven hsz.-t,attól sem leszek okosabb.:)
  • Myselor
    #73
    ezt nem te fogod eldönteni.csak mert neked nincs szükséged rá és neked elég a gameplay.nem ugyanaz a 2 .úgy beszélsz itt mintha midnen csak akkor lenne jó és úgy igaz ahogy te mondod.mindenki hülye csak te vagy helikopter.nagyon okos lány vagy te biztos.gondolom téged csak az eszedért szeretnek ha már másért nem tudnak.
  • Rita79
    #72
    Azt leszámítva, hogy a demokban sok a spoiler, meg egyéb más játékosra erőltetett impulzus, azon kívül tényleg nem sok értelmét láttam. Anno a 90-es években amikor megvettük a Chip magazint, meg az egyéb játékos lapokat éa az ott található CD-n ott voltak a demk szépen felsorakoztatva, annak is megvolt a bája, sőt, még emlékszem hogy a Myth nevű (stratégiai) játékot a demó miatt vettem meg anno. De már bocsánat, a mai világban ugyan milyen flesht adhat egy demo?
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2016.01.30. 19:40:46
  • Palinko
    #71
    feltöltöd dropboxra, vagy gdrivera (hogy csak a legismertebbeket említsem)
  • Rita79
    #70
    Nem.
  • Kandurex
    #69
    Nem tudod mit beszélsz. Nem szükséges a demó? Kiszálltam.
  • Rita79
    #68
    Ez az én személyes véleményem: manapság nem szükséges demo, elég a gameplay a youtubon. Az életszerűségről vagy jellemzőségről csak annyit, hogy a véleményedet próbáltam megtámadni azon kijelentésed formájában, hogy eladhatatlanok a játékok PC-re. Sok élet elleneset írtál, emiatt a gyors válaszom. :D
  • Kandurex
    #67
    Nem értem a válaszod, nincs benne semmi ami életszerű és jellemző lenne. De nem is érdekes. Mivel míg ez a két sarkalatos pont, eladás joga és a demó lehetősége nem teljesül, addig mindig is lesz warez. Egyébként érdekes, hogy a denuvo inkább az elnyomás és diktatúra jellemvonásait hordozza a platformon.
  • Rita79
    #66
    ok, ha tönkre megy a meghajtód, akkor i ezt mondod? Én a felhő szolgáltatásról beszéltem, ami elvileg működik a Steamnél (igaz még nem éltem a használatával). Nem azt mondom, hogy emiatt érdemes onnan venni játékot, hanem azt, hogy kényelmesebb onnan venni és használni....
  • Mike333 #65
    "van szolgáltatás is mell (pl. állás mentés)" Mintha nem lehetne menteni a saját winchestereden úgy mondod ezt :D A kezdetek kezdete óta így oldják meg a mentést, és ha kell akkor készítesz róla biztonságit és mindig meglesz, nem kell hozzá a steam :)
  • Rita79
    #64
    Mert nem vagy D3 rajongó. egy igazi fan, tuti nem elégszik meg ilyesmikkel.
  • Rita79
    #63
    Ez nem igaz, épeszűnek tartom magam, és mégis ott veszem a játékaim javát. Az is igaz, hogy nem automatice veszek meg minden játékot megjelenése után, csak ami érdekel. Van olyan is, ami a plusz tartalmak miatt dobozosan kerültek megvevésre (pl.: Witcher 3 + DLC).. Való igaz, hogy a steames vásárlás borsosabb, azonban van szolgáltatás is mell (pl. állás mentés). Meg eleve, aki nem akar minden játékot megvenni ami megjelenik, csak azt ami érdekli, véleményem szerint még jobb is az a plusz 1-2 ezer Ft érte, amikor a Steamen veszi, mert konformábilisabban fog vele játszani az évek során.
  • grebber
    #62
    Teljesen jól elvoltunk vele.
    Lehet az eredeti szerveres + tartalmakkal bír (bár erősen kétlem mivel ugyanaz csak konzolra) én jól elvoltam vele.
    Szóval egynek bőven jó pénzt tuti nem adtam volna érte egyszer elég volt.
  • Rita79
    #61
    Más játszani és megint más dolog élvezve játszani valamivel. Na a warezos X360 verzióban szinte biztos vagyok abban, hogy élvezettel, belemerülve a különböző finomságokba nem tud játszani az adott manus.
  • Kandurex
    #60
    Elég kétes ez a steam refund. Pláne egy olyan platformon ahol a megjelenés pillanatában a legdrágább a játék! Szóval, ha tetszik, ha nem, refund lesz mert ott épeszű ember megjelenéskor nem vesz játékot. Szóval ott csak a platformot szívatjuk. Az meg, hogy várni míg lemegy az ára...nem életszerű dolog, egy játék mindig a megjelenésekor adja a legtöbbet élményfaktorból.

    Szerintem az elsődleges hiba, hogy a PC-n, ellentétesen más játékplatformmal, eladhatatlanok a játékok! Óriási hiba, hogy ezt keresztül tudták vinni. Lásd, konzol, ott majdnem belebukott a M$. Itt!? Még tapsolnak is hozzá!

    Másodlagos hiba, a demó hiánya, ami nagyon nem egyenlő a refund fogalmával.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.30. 18:55:25
  • Rita79
    #59
    szerverhez kötött játékoknál az ilyesfajta félelem puszta rémlátás, nem fog bekövetkezni ilyesmi. Tekintettel, hogy a korral csak növekszenek a szerver kapacitások, emiatt roppant kicsi az esélye, hogy hely hiány miatt majd beszüntetnek egy D3 szervert.
  • Rita79
    #58
    Ok, elhiszem, de egy accounthoz kötött játék eleve kiszorít mindenfajta lopást. És másfelől meg a becsületes usereknek megvan az előnye mindebből.
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2016.01.30. 18:48:38
  • Palinko
    #57
    azt nem lehet feltörni, mert szerverek tartják mozgásban a karaktereket, mob-okat stb. próbálkoztak emulátorokkal, de nem próbáltam, jól egy sem működik úgy hallottam. viszont egyébként a diablo 1-et simán felteszed és játszol vele most is, vajon 2032-ben 20 évvel a 3 as kiadása után te is ezt mondhatod majd? vagy látják 50 ember játszik vele, lelövik a szervert aztán csatlakoznál és nem megy? előbb utóbb be fog ez következni.
  • grebber
    #56
    "Nem nehéz warezba tolni azt sem csak akarni kell---> Xbox 360"
    A warez király azért warez király már nem platformhoz kötött nem kell mindent pc-n játszani.
  • Rita79
    #55
    PC-n még nem találkoztam lopott D3 játékossal. De lehet akkor ez elkerülte a figyelmemet.
  • grebber
    #54
    Nem nehéz warezba tolni azt sem csak akarni kell---> Xbox 360 Nincs lehetetlen csak tehetetlen tarja a mondás.
    Az igazi warezos ellen sok mindent nem tudnak tenni ha akar játszani fog is denuvo ide vagy oda.
  • Rita79
    #53
    Egyébként meg feltörés ide- vagy oda, én pl. mocskosul szeretem a Diablo 3-at. Na azt pl. feltöréssel játszani lehetetlen, pedig feltételezem nincs rajta nagy védelem, csak feltételekhez van szabva a játszani akarás, de nekik pl. sikerült beszabályozni ezt a kérdést. (nagyon helyesen)
  • Palinko
    #52
    egy AC Unity után ne lepődjenek meg, hogy csökken bennük a bizalom :D
  • Lokker
    #51
    Miért? Főleg egy olyan cégről beszélünk mint az Ubisoft.
  • Rita79
    #50
    Válaszom: nem,, nem érdemes!
  • Lokker
    #49
    Arra akartam rávilágítani hogy érdemes a virágboltival tesztelni, mert nagy lehet a pofára esés.
  • Rita79
    #48
    Bizony... Ezért is érdemes a feltört verzióval nyomatni (ha egyáltalán van ilyen, nekem eredetiben van meg), hátha az segít a bajokon.
  • Lokker
    #47
    Heroes 7 vásárlói is hogy befürödtek, még mindig nem sikerült helyre tenni a játékot.
  • Ironman2
    #46
    86 óta foglalkozom játékokkal,szóval nem mai gyerek vagyok.
  • grebber
    #45
    Senki nem igazolja a lopást.

    Aki warezkirály értsd a büdös életbe nem vett/venne/vesz játékot akkot aztán tökmindegy van-e védelem vagy nincs ,mivel ezekből soha nem fog bevételt látni a kiadó.
    Dragon Age 3 amúgy vigan játszható (attól hogy nincs Reloded törés még tolható simán)

    Én sok játékot vettem ,meg warezoltam is.Nekem abszólút mindegy mikor fogom játszani.
    Mivel évek óta látom mi pc-n a menetrend hülye leszek bármelyik játékért is 1000-1500ftnál többet fizetni.
    Minek fizessek 6-8-10+k? Ezek úgyse értékállóak mikor már a kutya se veszi jön a -25/33/50/75 stb %-ok majd bundle-k.
    Akinek meg most azonnal akarom fétise van egészségére az ő baja :)

    Szerencsére a jó játékok igazolják semmi értelme a védelemnek.
  • Morinad
    #44
    Az ilyen védelem egyszerűen zsákutca. A nagy szoftvergyártók (utility) is rég rájöttek erre. Nem lehet megerőszakolni az emberi természetet. Mindent fel fognak törni. Mindent.

    Valójában aki meg akarja venni, az megveszi akkor is, ha van feltört verzió. Aki meg nem akarja megvenni, az meg nem fogja semmiképp. Vajon veszít-e bármennyit a szoftvergyártó, ha olyan is játszik a játékával, aki egyébként semmiképpen nem fog érte fizetni? (nyilván nem)

    A statisztikák alapján azok vásárolják a legtöbb szellemi terméket, akik egyébként sokat használnak illegális másolatokat.

    Szóval a valóság az, hogy a szoftvervédelem értelmetlen. A nagyok (Microsoft, Adobe, Autodesk) már áttértek a havidíjas modellre, ami kezd elterjedni, sőt alapvetővé válni. Működik, mert nem drága és használható. A bevételek meg nőnek.

    Az erőszak semmire nem jó válasz.
  • ratgab
    #43
    Szép és jó a steam refund viszont ameddig nem tudod visszautaltatni a számládra a pénzt, illetve nincs lehetőség valós pénzzé visszaváltani a befektetett 50 eurót, addig még mindig rá vagy kényszerülve, hogy a steam rendszerén belül költsd el azt az összeget.

    Ergó ez csak fél visszatérítés a szememben, persze még így is több, mint amennyire eddig volt lehetőség. Az út jó, de ez még mindig kevés az üdvösséghez.
  • Although
    #42
    Nem tévednek az emberek jó része türelmetlen és mindent azonnal akar. A denuvo jó megoldás. Hogy azok az emberek akik a játékokon dolgoznak megkapják jól megérdemelt jutalmukat meg persze a befektető is jól járjon :)
    Még nem láttam jól működő törést a DA3-ból se. Muris ahogy igazolni akarjátok a lopás jogosságát :) Persze ha az érintettek szellemi termékét lopnák el az más kérdés lenne. Mondjuk nagy veszéllyel az ilyen nézeteket való embereket ez nem fenyegeti. Nem igaz ? :)
    A demo az jó kérdés. Tényleg nehéz eldönteni ma a látványos anyagok alapján mi jó mi nem jobban bele kell mélyedni és talán megérezhető ez jó nekem vagy sem. A visszafizetés lehetőség érdekes téma, kíváncsi vagyok hányan igényelték így vissza a pénzüket.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.01.30. 09:09:16
  • Tinman #41
    A következő asztalra kicsapott kártya a helyesírással lesz kapcsolatos ugye?
  • Montanosz
    #40
    Megkérdezhetem hány éves vagy :-D ?
  • grebber
    #39
    Benéztél valamit nem vettem meg.
    Xbox 360-on letoltam tavaly. pc majd kb ezresért
  • Rita79
    #38
    jajj. :D...pffffuuuu, ilyens sok okosságot kitalálni baszki!
  • Palinko
    #37
    na ez az, hagyjuk már a demo visszasírást... mondjuk annak idején láttam már olyan cd-t, amin az állt, hogy "kis játékok" gondoltam biztos valami platformerek vagy ilyesmi, közben meg demoval volt tele és azt hitték rövid a játék :D

    na de nem ezért rossz a demo, hanem mert az van amit mondasz, hogy jobban optimalizált volt vagy csak simán 2 sarok volt benne ami nem fogta meg a gépet az egész város viszont seggre ültette. meg sok olyan volt, hogy demora leesett az állad aztán a teljes játék már nem jött be, vagy a demo-n még oké volt, aztán rájöttél az egész játék nem szól sokkal többről csak van benne 3-4 versenypálya meg 2 új autó stb.

    ettől szerintem sokkal többet ér a visszatérítés, steamen a 2 óra már sokszorosa a demo játékidejéhez mérten, ha már csak 1,5 órára állítod be a riasztód akkor is jobban jártál a demohoz viszonyítva és teljes játékot láttál nem volt egy fal...

    jó kérdés, hogy a dobozosakkal mi van, ugye járna a 8-14 napos visszavásárlás, de ha valami aktiválható steamen akkor nem tudom mi a gyakorlat :D mondjuk nekik ki lehetne találni egy olyat, hogy ha megvették steamen akkor pár dollárért kiküldenék nekik a dobozos verziót, ami anyagköltség meg egy kis profit lenne, de ne kelljen kétszer megvenni, ha szeretnek egy játékot, meg így megoldódna az is, hogy egy sorozat folytatását sem kell vakon megvenni valakinek.

    a call of dutykat hogy demóznád? főleg hogy sokan online harc miatt veszik. szóval jó volt, szép volt a demo, de most már meghaladtuk.
  • nxs
    #36
    Régen a demo volt az amire azt a pénzt költötték amit most reklámokra. De akkor nem volt net + pistike jutub csenelje,megkaptad a lemezeket ha kimentél a BNVre :)