4498
  • Bandicoot
    #235
    A biztos az csak a halál.
    Meg Chuck Norris...De ennyi.
  • grebber
    #234
    Egyértelmű ami tetszik azt játszom többször végig.
    Elég sok játék van amit már 6-7x vittem végig.

    HW teszthez még jópár game hátravan (Splinti Blacklist, GR FS, AC Unity, Far Cry 1-2-3-4,BF4, Bioshock Infinite, Rage, Alien vs Predator, Max Payne 3 ha végre el óhajt indulni win 10-en, The Bureau: XCOM Declassified, Deus ex 3, Hitman Absolution, Sleeping Dogs, Tomb Radier)
  • Bandicoot
    #233
    Ez egy baromság.
    Kezemben volt lemezen,nem kellett beaktiválni STEAM-re. Nem tetszett? Meguntam? Eladtam vagy elcseréltem.
    Most erre van lehetőséged? Nulla, maximum ha steam-en veszed nevetségesen felárazva, refundolhatsz.
    És ha csak megpróbálod (értsd: eladod az accountod) még banolhatnak is - elvehetik amiért fizettél. Röviden köpnek az alapvető jogaidra.
  • darkSectorxxx #232
    Mindegyik cím tetszik is, vagy néhányat azért veszel elő hogy tudd tesztelni a friss hardvereket?
    Mert a Crysis-t én ennek tartom. :P
  • Lokker
    #231
    CoD:MW2-t már jó ideje nem is lehet lemezről telepíteni...
  • darkSectorxxx #230
    1 dologban biztos lehetsz, a steam-et nem fogják lelőni.
    Sem a PSN, sem a Live-ot.
  • grebber
    #229
    Így van. Ilyenek nálam a Far Cry- Crysis- Metro-Cod game-ek és még sokan mások
  • ratgab
    #228
    Soha nem is rendelkeztél egyik felett sem, még akkor sem mikor fizikai formában a kezedben volt még akkor sem. Max ott volt egy lemezre kiírva, ami ugyanúgy elromolhatott bármikor, mint ahogy a steamet is lekapcsolhatják bármikor. Ilyen szempontból semmi különbség.

    A jó játékokról és az évek múlva újra előveszem dologgal kapcsolatban egyetértek.
  • Bandicoot
    #227
    A jó játékokért én sem sajnálom a pénzt,csak ez manapság egyre ritkább.
    A jó játék olyan amit évek múltán is elővesz az ember és újra kitolja.
    Az Assassins Creed, Mad Max, Just Cause....Nos ezek nem ilyenek. Kifizeted, rendelkezni nem rendelkezel felette mert eladni elcserélni nem tudod. + ha egyszer ne adj isten lelőnék a steam szervereket akkor szembesülsz vele igazán hogy semmilyen formában sem volt a tiéd. Ha ez bekövetkezik valaha (valjuk be,sosem lehet tudni még ha csekély is az esély), akkor fogok röhögni azok arcán akik büszkék rá hogy többszáz-többezer játékkal """""rendelkeznek""""" a kis accountjukon.

    Egyébként maximálisan egyetértek. Jó játékot kell csinálni és akkor lesz eladás. A Witcher 3 erre az élő tökéletes példa.
  • darkSectorxxx #226
    Jogos. csakhogy ezek jó játékok. :)
  • grebber
    #225
    Arról csak az nem tud aki nem használ netet. (Attól még hogy tudom /figyelem a tőzsdét még nem vagyok multimilliárdos tőzsdemágus.)

    Mivel a neten "élek" szeretek "mindenről" tudni , hogy ha bárhol szóba kerül ,be tudjak kapcsolódni a hírfolyamba!
  • Shep
    #224
    Persze de akkor meg nem kell várni a milliós eladásokat, ill. várni lehet csak értelme nem sok.
  • darkSectorxxx #223
    Egyértelmű, csak ahoz nem mindenki ért.
  • Shep
    #222
    Azért, vagy te a császár, mert mindig mindenről tudsz ami a warez világában folyik .D
  • Shep
    #221
    Na de szerintem a jó játékokért a játékosok nem sajnálják a pénzt. Haverral szoktunk ilyen témákról beszélgetni és mindig oda jutunk ,hogy jó játékot kell csinálni és akkor lesz jó eladás, meg nem DLC-kben kell a játékot befejezni. Azért, mert egy gyenge, közepes játékra rárakják az atom védelmet, még nem fog belőle jelentősen több fogyni, és tudtommal a denuvo sem egy olcsó védelem.
  • Bandicoot
    #220
    Attól hogy Denuvo megy a jték alá még nem lesz az eladás magasabb.
    A Fallout 4 pedig az élő példa rá hogy az eladások még alacsonyabbak is lettek volna,lévén ha Denuvo on ON akkor rendes modolhatóság OFF....
    A "warezmatyik" pedig akárhonnan nézem valamilyen szinten megérthetőek. A manapság megjelenő játékok jórésze gagyi. Elhitetik az emberrel megjelenés elött gameplay és egyéb videókkal mcisoda jóság lesz, az ember előrendeli aztán jön a pofáncsapás. A játék gagyi. Vagy csak simán nem jön be. Eladni vagy elcserélni meg persze nem tudod mert mindet rendszerekhez (Steam,Origin,Uplay,stb) kötik, ahol egyenesen beleköpnek a vásárlók képébe az alapvető jogaik tiprásával (nevezetesen a megvásárolt terméket nem adhatod el nem cserélheted el,holott ez alapvető jogod lenne,bármit is veszel - de jól megkerülték apróbetükkel, nem véletlenül támadják több országban a Steam-et).

    Ha persze kiskaput keresnél,vagyis eladnád az accountodat mert felgyültek az olyan játékok amiket a büdös életbe nem veszel elő vagy végig sem viszel,akkor pedig ban veszélye fenyeget,magyarul ha meg akarsz szabadulni az általad megvásárolt és birtokolt játékoktól, még jól el is vehetik azt tőled és letilthatnak.

    Milyen szép kis világban élnénk ha mindenre ezt bevezetnék,veszel egy autót de el nem adhatod, ha pedig megpróbálod elveszik tőled szó nélkül és még az adott autómárkáról is letiltanak.:)
    Gusztustalan amit a steam és a többi hasonló rendszer folytat, emellett maxmálisan megértem ha az emberek nem állnak be a sorba és inkább warezolnak. Az más tészta ha megjelenik egy olyan alkotás mint mondjuk a Witcher vagy hasonló valóban minőségi tartalmas játékok, és 50-100 órákat beleölve sem hajlandó megvásárolni a játékot az ember. Az ilyenekre még csak-csak megértem hogy le vannak "warezmatyizva" bár ha megunják,ők sem tudják eladni a játékokat.
  • grebber
    #219
    Én bizony , főleg az elmúlt 2 év alatt amikor is kb a Cod BO 3-at szedtem csak le (de azt is csak azért mert sosem venném meg) Engem már nem érdekel a warez, látom nem tünt fel , hogy semmi új game topikjába nem írok.
    De megyek is facere és kiirom hogy warez császár vagyok.
  • Shep
    #218
    Nem hát, szerintem ez a 3DM-es is csak mese.
  • Shep
    #217
    Írni sok mindent lehet de a lényeg, legalábbis amiről én tudok az hasonlóan működik, de te vagy a warez császár, neked kel tudni :D
  • grebber
    #216
    Pont úgy kezdődik az nfo-ja hogy nem az!
  • darkSectorxxx #215
    Magyarul nem törték még fel. :)
  • Shep
    #214
    Ilyen family share-es bohóckodás.
  • darkSectorxxx #213
    what? Mivan? :D
  • Shep
    #212
    De az nem igazi crack, csak ilyen ügyeskedés.
  • grebber
    #211
    Értékelhető ? Van crack a tomb raiderhez ,de limitálva van (50-100 játékost enged be egy nap)
  • MarkBlade
    #210
    Sose azon múlt hogy van e törés a játékhoz hogy milyen az eladás. Sőt! Sok játékot kipróbálnak az emberek törve és megveszik eredetibe. A baj ott kezdődik hogy Xar játékokat gyártanak drágán.
  • Although
    #209
    Meg álmodik a nyomor se az orosz oldalon se a többin nincs még értékelhető crack :) De már temetik. :) Régen ilyenkor már nyilvános szerverekről tömegek töltötték le ma meg láthatóan visszaesett. Aminek örülünk mert senki nem azért dolgozik, hogy ellopják a munkáját. Mégha szarnak is tartjuk :)
  • yesname #208
    Amiből mennyi a PC... Néz, de nem lát... Az ilyen vakoktól mentsen az Isten!
    Amúgy a warez matyik (akik megtehetnék, hogy vegyenek, de minek...) azok a senkiháziak, akiket a többi tart el, hogy kapjanak játékot. Olyanok, mint azok a szándékosan munkát nem kereső embertársaink, akiket a dolgozók tartanak el.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2016.02.14. 06:23:41
  • Myselor
    #207
    ja értem.hát várható volt :)
  • Palinko
    #206
    sajnálom hogy witcerről nem adtak ki frissebb számokat, biztos az is itt vagy még előrébb tart.
  • Ironman2
    #205
    Az a lényeg hogy hamarosan a denuvo is csak egy piszkos emlék lesz (megy a kukába)

    szerk:a kitalálójával együtt mehet a szennyesbe,ja jut eszembe a Fallout 4-et rögtön fel is törték,mégis dübörög az eladás:

    https://sg.hu/cikkek/115825/12-millio-peldanyban-kelt-el-a-fallout-4
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.02.14. 03:47:27
  • Myselor
    #204
    hát rajta biztos van egy szép repedés be foltoznám
  • TSL16b
    #203
    Ti is úgy értettétek a cikkfordítást, hogy Bird nővéren van a repedés?
  • Palinko
    #202
    gipszelnétek a repedését? :D
  • Myselor
    #201
    ebből szart sem értettem de köszi xd
    és amúgy én is sunáznám a madár lányt :D
  • Ironman2
    #200


    Amúgy már volt róla szó az előbb. (ezt a madár nővért de sunáznám!)
  • Ironman2
    #199
    DENUVO MÁSOLÁSVÉDELEM SZERINT 3DM DE REPEDT

    VOLTUNK OTT VEZETETT KÖRBE AZ ORRA? AZ ANTI-TAMPER DENUVO MÁSOLÁSVÉDELEM MÁR REPEDT, DE ELLENTÉTBEN A LEGUTÓBBI NYILATKOZATOK SZERINT A KÍNAI CRACKEREK GROUP 3DM.


    Akár megy az üzlet, és aki aktív volt a jelenet, néha van, hogy egyszer magára a figyelmet, hogy ne eltűnik a színről. Nemrég számolt be, hogy a cracker csoport 3DM egyrészt attól tartott, hogy repedések lesz körülbelül két éve alig lehetséges, mert az erőfeszítés, hogy a high-end példányt jelent, amelynek Denuvo eredmény aligha lehetett megvalósítani, és a 3DM visszavonul időtartamra körülbelül egy éve, hogy figyelemmel kíséri a piac. Azt is közölte, hogy a játékok Just Cause 3 és FIFA 16 még mindig nem repedt, de 3DM továbbra is működni minden olyan igény, és ez "kétségbeesés" nem.

    De most a bomba felrobban, mert Bird nővér, viszont az egyik 3DM-alapítója és vezetője, most azt mondta, hogy Denuvos Szabotázs-másolásvédelem már repedt legalábbis a játék Rise of the Tomb Raider és sikeresen kiiktatni. Már tartott a hegy mögött, hogy vonzzák a túl sok figyelmet és feléleszteni a hype, de a bizonyíték a sikeres repedés fog versenyezni rövidesen.
    Ha ez valóban igaz, akkor a régebbi cím természetesen meg kell várni, nem sokáig váratott magára, és megjelent a megfelelő fórumokon és fájlmegosztást, de ha van a helyszínen figyelte az évek során, így a Denuvo védelem volt a legnagyobb a legtöbb sikeres, mert amíg a jelenetet soha nem kellett várni a crack. Minden nap repedés nélkül a kiadó egy sikeres nap és az első cím a Denuvo védelem már közel fél év ungeknackt a piacon. Ha Bird nővér teszi a valótlan nyilatkozatot, és a repedés hamarosan forgalomban, akkor számíthatunk vissza a forró idő, mert a többi jelenet fog kinézni bizonyossággal pontos repedés és alkalmazkodni.
  • Palinko
    #198
    +1 translatert meg sem mertem nézni mit dobna ki
  • Myselor
    #197
    és ez mi?nemtudok dajcsul
  • PeeTeR
    #196
    http://www.shooter-szene.de/diverses/denuvo-kopierschutz-laut-3dm-doch-geknackt.html

    ennyi...
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2016.02.13. 21:03:35