4498
  • Ironman2
    #195
    3DM elég komoly töréseket csinált,pl a Sims4-et is ők oldották meg elsőnek,saját launchert irtak a programnak ami totálisan müködött,még az online funkciók is elérhetővé váltak,aztán jött a reloaded,és megcsinálták a maguk krekkjét,onnantól kezdve már a 3dm nem is foglalkozott vele.Most annyiból szar hogy az online funkciók (galéria),nem müködnek,de a reloaded hála istennek minden félévben kiad hozzá egy törést,pedig tudnának törést csinálni minden szar stuff után is,csak nem fárasztják magukat vele.Ennyit a Sims4-ről.Nem egy játéknak irtak amúgy saját launchert 3dm-ék.Szóval elég profi csapat van ott,nem arról híresek hogy feladják.
  • Myselor
    #194
    eddig is tudták törni csak nem mindet MÉG
  • Myselor
    #193
    valami biztos készül az a lényeg.nem ennyi volt a denuvos történet.nem volt még olyan amit ne törtek volna fel starforce is sok gondot okozott pedig az elején és aztán semmit nem ért le is cserélték idővel ez is így fog járni.lehet összekapták magukat :) én szerintem lesz valami hétvégén
  • grebber
    #192
    Köll nekik a figyelem. Nem tudják törni a denuvot ,de ott legyenek a képbe.
  • Shep
    #191
    Hát ez az egész kicsit olyan teleregényes .)
  • Palinko
    #190
    skidrow kamu oldal péntekre fantáziál, 3DM más neve alatt akarja kiadni. ilyen alapon én is állíthatom, hogy minden játékot én törtem fel, csak olyan szerény vagyok, hogy mindig más csoporttal adatom ki :D

    szóval várunk, majd lesz valami
  • Shep
    #189
    Na most akkor mi van? Lesz tört JC3, vagy sem? :DDD TR után már nem merek SE játékot venni, pláne nem ilyen árak mellett.
  • Palinko
    #188
    a warez miatt nem, de mivel cracker, titkosításokkal foglalkozik, valszeg hackel is, hálózatokhoz is ért. gondolod nem venné elő a kommunista párt a biztonság kedvéért? építené be saját hacker csapatába stb. szerintem nem veszélytelen még ott sem egy képet közzétenni magáról.
  • Ironman2
    #187
    Végül is nincs kitől tartania,Kinában nincs törvény a warez ellen,neki meg el se kell rejtőzni többmillió kínai mellett
  • Palinko
    #186
    mert az interneten még senki nem adta ki magát másnak.
  • darkSectorxxx #185
    Miért mit tudnak vele csinálni? :)
  • Ironman2
    #184
    Ez a suna a vezetőjük,és még fel is vállalja magát,valószinűleg:NEM!!
  • Csokis
    #183
    Itt van, immár angolul!

    Hang on…..3DM now suggest They’ve cracked Denuvo
  • Ironman2
    #182
    Ugyanezeket gondolom én is,szívemből szóltál!
  • Árnyvadász
    #181
    A türelem ahogy idősödöm már alakul. Megértem arra a szinte, hogy tudok várni, de sajnos még így is van olyan ritka együttállás a megjelenésekben, hogy akár 3-4 játék is baromira érdekel és mondjuk egy héten belül jelenik meg mindegyik. Ilyenkor nem örülök neki, hogy az egyik miatt a másikról le kell mondjak.

    Csak egy példa ismét: Mikor megjelent a Star Wars: Battlefront, akkor jött a Black Ops III is. Igazából mindkettőre kíváncsi voltam nagyon, de csak az egyik jöhetett szóba. De amúgy azt szoktam csinálni, amit írsz. Átfutom a Steam-es listámat, aztán valamit felrakok és tolom azzal. Régebben erre nehezem vettem rá magam, de hiába na, korral jár a bölcsesség. :)
  • Ironman2
    #180
    Szerinted,más meg szeretné kitapasztalni azért milyen a játék,és tesztelgetni közben
  • Although
    #179
    Igen ez komoly rizikó ma már, vajon tényleg elégedett leszel vagy sem. De ez nem indok a warezre csak türelmetleneknek.
    Ha nem vagy biztos benne, jól fut és/vagy megéri az árát. Akkor megvárod míg leértékelik. Csak ehhez ugye türelem kell :)
    Ha nincs más akkor csinálsz mást vagy előveszel régi dolgokat.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.02.11. 11:52:12
  • Árnyvadász
    #178
    Értem. Köszi az infót! Ja persze vannak ezek amiket írsz. Én is szoktam nézni, csak tudod még így sem teljesen eldönthető sokszor. Továbbra is tartom, hogy az a legbiztosabb, mikor a Te gépeden van fent. Egyrészt a gépigény miatt, másrészt mert így tudod igazán beleélni magad. Demó se mindig jó, mert az a gépigényre sokszor nem ad valós választ.

    Néha már a teljes verzió se. Rise of the Tomb Raider esete például. Azt pl. az első két órában (ha maradunk a Steam-es példánál) meg nem mondom, hogy később szarul fog futni. Aztán jön a feketeleves. Jó persze ez ritka, de már ezzel is kalkulálni kell.

    Denuvo számomra egyrészt öröm, de másrészről meg üröm. Miért is? Én megveszem azokat a játékokat amikre várok és úgy érzem érdemes a vételre. De időnként több ilyen van és nagyon közeli megjelenési dátummal. Nos ilyenkor szelektálok, mert mindre (mondjuk legyen egyszerre akár 3 cím) nincs pénzem. Ekkor a legjobban vártat megveszem a többi viszont marad a boltban.

    Viszont, ha ezeknek van warez verziója, akkor ki tudom őket próbálni, aztán később megvenni, esetleg leárazáskor megvenni. Havonta általában veszek valamilyen játékot. Van amikor beugrik egy 50 eurós is, vagy akár 60 és mellé még egy kisebb indie is. Néha ebből több is. De az már nem járja, hogy 2-3 db 50-60 euróst megvegyek. Legalábbis egyszerre biztosan nem. Havi lebontásba még talán, de ez a kiadásoktól is függ. No és ott van még a hardware vásárlás is. Amire nem árt félrerakni.

    Persze jöhet a kérdés, miért akarok én 3 játékot megvenni egy hónapban, ami ennyire drága. Ismét felhozom a Tomb Raider esetét. Az nekem 4 napomba volt. Utána malmozzak még 26 napot? Mivel szinte mindennap (van azért kivétel) játszom, elég hamar fogyasztom a címeket. Szóval igen, van ilyen, hogy kell a több, pláne ha mindegyik jó játék.


    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2016.02.11. 11:51:08
  • Lokker
    #177
    van az origin acces, annak keretében lehet/lehetett tesztelni megjelenés előtt. havi 4 euró

    vannak már kezdeményezések a kiadók felől is de még kevés az tény, viszont ott van a sok streamer, bemutató (spoiler mentesek) amik alapján azért már csak kialakul valamilyen kép az emberben az adott játékról
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2016.02.11. 11:24:18
  • Árnyvadász
    #176
    Értem. Ez már egy fokkal jobb. Origin-es visszatérítés is ilyen? Azt még ennyire sem ismerem. Azért is kérdem, mert lehet aktuális lesz az Unravel miatt, ha mégse jönne be.
  • Lokker
    #175
    paypal-ra is visszatérítik
  • Árnyvadász
    #174
    Nem rossz dolog ez a Steam visszatérítés, de nem is annyira jó. Hiszen a pénzed visszakapod, de csak a Steam fiókodra és nem a bankszámládra. Ami azért nem mindegy, mert azt a pénzt már csak a Steam-en belül tudod újra elkölteni. Ez az egyik oldala.

    A másik pedig az, hogy minimum egy hetet kell várni arra, hogy jóváírják a fiókodon belül az összeget.
  • grebber
    #173
    Ha nem tudsz annyi idő alatt dönteni nagy a baj
  • Ironman2
    #172
    Ja,2 óra alatt döntsd el hogy jó-e a játék.2 órát engedélyez a refund steamen,utána már nem váltják vissza.
  • Myselor
    #171
    én nemtudom nemsokat toltam de probléma nélkül ment valami story mód meg ilyenek
  • Roodie76
    #170
    Szerencsére Steamen, de talán már Originen is van refund. Csak ugye ahhoz jó drágán kell venni, nem az akciós kulcsos oldalakon :-D
  • Shep
    #169
    Nekem nem úgy tűnik.
  • darkSectorxxx #168
    Én is megtörtem tegnap. Vissza lehet csinálni?
  • MarkBlade
    #167
    Ide is leírom véleményem :)
    Nekem egy bajom van a védelemmel nem az hogy van hanem hogy nincsenek Demok. Túlárazott szar játékokat árulnak és esélytelen hogy megnézd hogy milyen. Neekem videókból nem jön át.. Nem egy játékot vettem meg amikor ment a warez még mert tetszett a játék. De most már lutri. Nem feltétlen erre a játékra értem. Lehet hogy nagyon jó lesz de simán lehet hogy nekem nem fog tetszeni de nem is tudom ezt eldönteni csak ha megveszem jó sok pénzért.
    Rossz irányba megy a dolog.
  • MarkBlade
    #166
    de az a Deves verzió nem? Az nem a végleges ahogy írják..
  • Myselor
    #165
    felvan törve én már kipróbáltam
  • MarkBlade
    #164
    X-com 2 is Denuvos? Azért nem törik fel?
  • TBTPumpa
    #163
    Az oroszok megtörték a Denuvo-t és Larát?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.11. 07:50:07
  • TBTPumpa
    #162
    Főleg úgy, hogy hónapokig sírtak, mert olyan összetett volt a Just Cause 3 védelme, hogy hozzá se tudtak szagolni.
    Most meg mindjárt másik két új Denuvo-s játékkal is előállnak. Hát persze, amúgy mondtam már hogy én vittem el a főnyereményt a múltkor az ötös lottón? Pedig ez így van! Láttam is a lézer szemeimmel!
  • Shep
    #161
    Elég mesébe illő, 2-3 napja abbahagyták, mert nem ment, aztán hirtelen a semmiből mégis sikerül :)
  • Myselor
    #160
    kíváncsi vagyok mi lesz igaz ebből:)
  • Palinko
    #159
    valami olyasmit neszeltem, hogy a 3DM kiakadt azon, hogy sokak úgy gondolják azért hagynák abba mert nem elég jók a Denuvo feltöréséhez, ezért feltörték az új Denuvot, vagyis Just Cause, Tomb Raider, FIFA 16 crackek várhatóak.

    bocsi, de kínai
  • Palinko
    #158
    köszi így már világos!
  • TSL16b
    #157
    Régen, ha egy interpretált BASIC programba break utasítást írtál, azt a pontot elérve (vagy akár egy bizonyos billentyű megnyomására bármikor) a program futása megszakadt, és kiírathattad a változók pillanatnyi értékét, aztán a continue paranccsal lehetett folytatni a futtatást, mintha mi sem történt volna. A debugger kb. ugyanezt teszi lehetővé a lefordított (gépi kódú, futtatható) programokkal, ha a program nem védekezik ellene. A Denuvo minden bizonnyal túl erősen védekezik a megállítás ellen.
  • Palinko
    #156
    király akkor le tudnál írni még pár sort a dolog elméletéről?