4498
  • Csokis
    #155
    Pedig bizony debugger-nek nevezzük ezeket a programokat. Annak idején (90-es évek közepe) én a SoftICE debuggert használtam a programok töréséhez. Manapság nem tudom mi a menő, rég nem foglalkoztam crackeléssel.
  • Ironman2
    #154
    Mert ott is ugyanezeket irták.
  • Palinko
    #153
    nem, redditen írták meg a redditre belinkelt cikk alatt is megjelentek. miért kérded?
  • grebber
    #152
    Meg amúgy is legyen pc-n minden törhetetlen.Legalább mindenki a nextgen törésre koncentrál majd
  • Ironman2
    #151
    olvasod az nfohumpot?
  • Meridius
    #150
    FIFA16, Just Cause 3, MGSV, Batman AK.. mind buktak, vagy az elvártak alatt teljesítettek.

    Egyedül talán a Mad Max kivétel.
  • Palinko
    #149
    meg a másik, hogy ritkán annak ki adatot, witcherről is utoljára 6 millánál szóltak, 6 hét után talán. szóval fogalmunk sincs. a kiadók meg kétlem, hogy akkora puszi pajtások a 3DM-el hogy nekik elárulnák :D ezek a steamspy dolgok is megbízhatatlanok. mint ahogy gta 5 eladásairól is ahány oldal annyi fajta szám....

    más téma:
    valaki ki tudná nekem fejteni mi az, hogy 64bit-es debugger?

    mivel ma több embertől is olvastam több helyen, hogy az miatt nem törik fel a denuvot, mert nincs rendes eszközük rá, mert csak 32 bitesek most a debuggerek. állítólag már az oroszok fejlesztik és hamarosan kiadják.

    őszintén szólva nekem kicsit úgy tűnik, mintha nem értett volna hozzá aki írta, csak beletett valami tech szavat, hogy okosabbnak tűnjön. a debugger ha jól tudom a forráskódot nézi át és javítja ki ha valahol nem tökéletes a syntaxis vagy szól hogy nézzük már meg ott, mert az miatt nem fog lefutni az egész kód. szóval nem értem ez minek ide... még ha disassemblert írt volna megértem mert azzal vissza lehet fájlokból fejteni a forrást valamennyire, de a denuvo titkosít is állítólag szóval ez sem működne csak úgy hopp
  • grebber
    #148
    LOL ekkora baromságot rég halottam. Honnan tudnák mennyire befolyásolja?

    Ezek vadi új játékok. Amiből pár db "feltörhetetlen" még. Honnan tudnák milyen hatással van az eladásra ha nincs warez.Nincs összehasonlítási alap szóval ez így érdekes. Nyilván egyből rávágják jó hatással van. A valóságot meg sose tudjuk meg. Ha egy Witcher 3-at nézem amin nincs védelem akkor azt mondom lószart se ér a denuvo Ez kb ilyen baromság összehasonlítás.
  • hellboy4591
    #147
    Az utolsó infó amit ezzel a 3DM feloszlással kapcsolatban utoljára olvastam az az volt, hogy várnak most 1 évet, megnézik hogy mennyire befolyásolja az eladásokat a törésmentesség és utána lehet hogy folytatják. Ez alatt az 1 év alatt pedig a náluk megjelenő játékok lokalizációjával fognak foglalkozni. De hogy ebből mi igaz, magam sem tudom. :)
  • xido
    #146
    9.én jön ki,a trial talán nem is tartalmaz minden filet,hogy elkaphassák..majd 10.én aggódjunk :)
  • Palinko
    #145
    ja egyébként helyesbitenék, az Uravel Denuvos és nem törték még fel, ezzel 3-ra dagadt a feltöretlen Denuvosok száma. egyébként még mindig többet törtek mint 3 szóval egyelőre crackerek vezetnek. viszont a kiadók is elégedettek, "állítólag"
  • Myselor
    #144
    a tales of symphonia és denuvo.mégis feltörték.talán az xcom 2 is abban nem vagyok biztos.de mindkettő megy.nem hagyják szerintem abba.
  • Palinko
    #143
    ja a nagy profi scene csapatok tavaly július végéig hozzá sem tudtak szagolni, akkor a CPY nagy nehezen összeszedte magát és kidobta a lord of the fallent meg a batmant, de a dragon aget pl októberig húzta! szóval egyáltalán nem voltak a helyzet magaslatán a scene csapatok, sajnos a 3DM-re is igaz, hogy a fő cracker egy nagyon fiatal lány... viszont van még ott 1-2 ész az biztos, ha most fel is hagynak a crackeléssel, akkor biztos átmennek másik csapatokhoz a crackerek, mert aki szeret törni mert kihívás neki az csinálni fogja legfeljebb máshol.

    mondjuk ez a leállás is kérdéses, hogy mennyire volt igaz, mivel hogy Unravel-3DM és hivatalos megjelenés előtt... 4 nappal... amit már egyre ritkábban vállalnak be a kalózok is, igaz, hogy nem Denuvos, csak jelezném, hogy nem vagyok meggyőződve, hogy nem jelent a Denuvora veszélyt a 3DM, vagy volt 3DM tagok.
  • Ironman2
    #142
    Az csak egy dolog,ott vannak a scene csapatok,akik profibbak náluk
  • grebber
    #141
    De csirák. Nincs bennük kitartás.
  • Ironman2
    #140
  • Palinko
    #139
    jah én meg arra gondoltam van topic ahol még mehet a találgatás, mert ez a fő topic napok óta zárva. de igazad van abban hogy az első hsz, meg az utolsó 3 elolvasása után képbe kerül az ember. sajnos a felhasználók miatt nem tarthatják nyitva a topicot így tuti lemaradunk pár apróbb részletről :(
  • Although
    #138
    Jó igaz gondolhattam volna ismered :)
    Én csak ezt az egy oldalt figyelem ennyi elég is, hogy képbe legyek amennyire kell.
    Nem kockáztatnék szimpla google kereséssel megtalálható a ruszki oldal, ráadásul a kétségkívül ügyes gyerek is ír oda, aki az emulált steam fájlokat csinálja. Biztos vagyok benne a steam dolgozik rajta. És az is biztos akit beazonosítanak azt bankkártyástól dobják ki.
    Nem ér ennyit az egész. Tényleg ott vannak a kód oldalak ahol olcsóbban steam kulcsokhoz juthatsz. Meg legális is.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.02.05. 11:11:08
  • Palinko
    #137
    ja közben meglett ennek a fordítása, szerencsére van redditen mindig egy kínai :)

    We just had a internal meeting. From 2016 Chinese new year, 3DM won't be working on any cracks for single-player games. Cracks uploaded by foreign warez groups will get reposted on 3DM forum and we will continue to work on localization(Chinesization) for games. Let's see if the game sale will get dramatically increased by next year. What's more, those who have bought legal-copy games, stop being f*cking pretentious in front of me, you're only green hands yah. We have 30,000 legitimate copies of Chinese Paladin 6 in our warehouse (to sell but no one wants to buy).
    Translator's note: Chinese Paladin 6, or The Legend of Sword and Fairy 6, is a Chinese role-playing game released in 2015, whose reception with reviewers and the public has been largely negative. Before it was released, many people had pre-purchased the game.

    Szóval ennyi volt a 3DM-et legyőzte a Denuvo 1 év alatt.

    @Although ez mindig is így volt, publik trackerekre mindig is ment a szemét, vírus amíg le nem törölték, ami néha elég sokáig eltartott.
    egyébként meg hagyjuk ezt, hogy mit írjak be googleba, mert egyáltalán nem olyan linkeket dob ki ami érdekes volna, erről a topicról beszélgetünk nem?
    egyébként ha jól tudom az egyetlen megoldás a family shares crack, de ahhoz kell találni egy barátot aki megveszi és akkor becrackeled ami azért kell, hogy párhuzamosan játszhassátok.
  • Although
    #136
    Igen a fickó meg retteg a bantól és töri a fejét, hogy tudja megosztani anélkül, hogy elveszítse a steam accountját. Egy másik meg konkrétan leírta válaszként egyik lehetőség a másik, hogy bekapsz egy malwaret mert nem tudod ellenőrizni a crack eredetét :)
    nem mellesleg ez az összes torrent oldalt érinti a piratebayel együtt viccből pár dolgot rövidebb anyagot leszedtem és utána napokig takarítottam a memoriarezidens és nem memorirezidens hulladékokat. Még szerencse jó cuccot használok. Mégha érdekelne is ilyen megoldás akkor sem töltenék le soha többet semmit ilyen oldalakról.
    De ha érdekel az állapot írd be a googlebe tomb raider és steam underground. Kapsz egy oldalt ahol mindig kiteszik hol tart egyetlen működőnek hívott cucc van fenn ami a dlcket oldja ha eredeti tomb raidered van ha igaz.
    Edit: Szimplán érdekes olvasni kívülállóként ezeket a dolgokat ennyi. :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.02.05. 10:33:53
  • Palinko
    #135
    nem tudom mit láttál ott, de igazából a mostani "forró téma" (hot topic) a tomb rider le van zárva már napok óta, mert Steam006 beposztolta a megoldását amire elszabadult a pokol és mindenki kérte a cracket, ami tartalmazta a steam account információkat stb :D
  • Although
    #134
    Ránéztem a steam undergroundra, nagyrészt a redditesek is őket követik.
    Egyre viccesebb a téma, úgy nézem, meg írják, nagyon komolyan rászálltak a malwaresek ezekre az oldalakra, kamu oldalakon keresztül töltetik le a cuccaikat és már bent is vannak. Utána meg pokoli nehéz lesz megtisztítani a gépet. :) De már a redditen is írják :) Nagyon vigyázatok mit töltötök le :D
    Istenem ez egyre jobb lesz :) Maradok a legális oldalakon azt hiszem.
    Nem mintha akarnék bármi illegálisat leszedni.


    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.02.05. 10:23:24
  • Palinko
    #133
    az említett azért nem olyan régi 2014-ben alapították Ubisoft DRM-eket törnek és steames védelmet, de azt már szinte mindenki. ha igazán régit akarsz mondani akkor Razor 1911 (mondjuk őket a törvény szigora elég rendesen elintézte) vagy Fairlight, de velük meg az a "baj", hogy még nick nevekről sem igazán ismerjük őket, nincs egy online felület ahol kommunikálnának, lehet feladták, vagy bele sem kezdtek, igazából semmit nem lehet tudni. a Skid Row-ra meg annyi fake oldal épült, hogy az ottani információkat sem vehetjük készpénznek, sőt, igazából lényegtelen szinte, hogy ott mit írogatnak.


    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.02.05. 10:17:39
  • Terawatt
    #132
    Így már minden világos

    @Palinko: codex meg a többi régi névvel mivan?
  • Palinko
    #131
    én angolra fordítottam át, mert ha jól tudom a gtranslate is úgy működik ha kínait fordít magyarra akkor. kínai->angol->magyar, ezért gondoltam hátha kevésbé kusza szöveget kapok (tapasztalataim ellenére), de nem így lett. már tegnap hallottam erről redditen, de akkor másik (vagy talán ugyan-ezt) a szöveget bemásolva úgy tűnt, hogy most nem törnek semmit mert kínai új év van és megy mindenki a családjához, ma viszont ezt olvasva egyre inkább úgy tűnik, hogy az van amit emlegettek, hogy abbahagyják a denuvo törést, bár nem értem miért nem fért bele a védelem neve latin betűkkel ha már a 3DM befért meg TMD is... redditen már azt találgatták, hogy biztos egy nagyobb összegért cserébe gondolták úgy, hogy nem is akarnak ők denuvot törni, ebben is lehet valami.

    lényeg a lényeg, szerintem 2015-re az egyik legismertebb kalózcsapat lett a 3DM, ezt a denuvo törésnek köszönhetik, ha pont ezzel hagynak fel, 1-2 év múlva kevesen fognak emlékezni rájuk, talán még 1-2 jelentéktelenebb játék mögött ott lesz a nevük, vagy kínában fognak emlékezni, mert ott biztos helyi wareztanya az oldaluk. sajnálnám, ha tényleg feladnák, mert tehetségesek voltak.

    most ki maradt még pályán? a CPY? meg aki törte a mad maxet, ha jók az információim voksi a revolt fórumról.
  • Kandurex
    #130
    Az eredeti ember a denuvo, az öregedés anyja a cracker és mindketten a Feelings 6 -os raktárban vannak. Jah és az öregedés anyja elképzelhetően stripper kurva mivel egész nap pózol.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.02.05. 09:32:03
  • Terawatt
    #129
    Most akkor a denuvo az öregedés anyja?
  • Kandurex
    #128
    hogyne tudnék kínaiul?

    A google fordítója szerint:

    Belső már találkozott , a New Year kezdett , 3DM nem törik egyetlen játék , és van egy tengerentúli repedés javítás továbbított fórum , aktívan foglalkozik , kínaiak ragaszkodnak csinál , megnézzük egy évvel később , valódi értékesítési függetlenül attól, hogy növekedni fog. Amellett, hogy az eredeti ember , nem beszél , hogy az öregedés anyja minden nap itt pózolás , TMD azt hiszed , nem most vettem , hogy néhány igazi ? I 30 000 db " Feelings 6" is a raktárban , az öregedés anyja magával , mint az eredetiek


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.02.05. 09:02:05
  • NEOreg3
    #127
    az egyik tag írta a saját fórumukon

    itt az eredeti, ha tudsz kínaiul:
    内部已经开了会,从新年开始,3DM不会在破解任何单机游戏了,有国外的破解补丁转发的论坛里,也会积极处理,汉化还会坚持做,看看一年后,正版的销量是否会增长。另外那些正版侠,别天天你跟老娘这里装腔作势,你们TMD算老几,不就买过几个正版吗?我3万套《情怀6》还放在库房里,你们跟老娘比正版?
  • Kandurex
    #126
    nyilatkoztak a CNN -ek? :)
  • NEOreg3
    #125
    a 3DM bejelentette, hogy nem foglalkozik többet a denuvoval
  • Although
    #124
    Meglátjuk, lehet belekerül a nyári 75%-ba steamen :D
  • Myselor
    #123
    de az van akkor ez lehet a gond.pl a far cry 4 sem ment de ahhoz volt proci hack.azzal simán ment utána:) mondjuk az tuti nem működik ennél
  • xido
    #122
    abból karácsonyig ne számíts sokra,max nyáron kaphat 20%ot....szerencsére se multi se coop nincs benne,ami idővel halott lenne,mert már rá is untak addigra...a challenge ranglisták meg gondolom végig élni fognak..
  • Although
    #121
    Az undergroundos srácok írták a denuvo megjelenése idején, hogy sötét napok várnak a kalózokra. Ők számoltak is vele. Tudták jön majd egy ilyen idő csak azt nem, hogy mikortól. Ráadásul folyamatosan fejlesztik most jött ki a 4.0 azt hiszem a TR-el. És ahogy olvasod a forumot láthatod mennyi macera kell hozzá, hogy menjen és az is hónapok. Egyszerűbb ha ráállsz a leárazásokra és vagy megvárod míg olcsóbb lesz.
    Edit: Nem szalad el és akkor is élvezhető ha féláron van sőt lehet még meg se kell bánd, hogy nem teljesen áron veszel valamit.:) Most a új TR-t várom meg míg kedvezményes lesz.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.02.04. 10:07:12
  • darkSectorxxx #120
    Nekem intel van. De időátállítást nem vállalok. Meg egyébb szarságokat.
  • Evin
    #119
    Nem AMD procid van? Mert az MGS5 törése egy régebbi játékverzióra épül, amiben egy bug miatt csak Intel procin indult a játék.
  • darkSectorxxx #118
    Nem para majd megveszem később, warezba úgyse vittem volna végig.
  • Myselor
    #117
    hát win7em van de van win8as crack is az MGS V-hez azzal sem megy sehogysem.a dragon age meg még régen is elindult a 3dm megoldással bár ott úgy akadt a menü hogy elindítani nembírtam a játékot. a legújabb töréssel meg vígan szaladt semmi gond nem volt:) sajnos nemtudom mi lehet az mgs baja a többi 3dm-es törés megy és ment eddig.nem tudok olyan játékot ami nincs megtörve csak idő kérdése a ROTR meg a JC3 is
  • Palinko
    #116
    uupsz, akkor nem vagyok benne biztos, hogy ez lehet a baj, mivel pont a dragon agenél volt még legkevesebb proci adat, bár ott is több mint 30 ezren küldték el nekik :) meg már azt is kiadták Win7-re első napon, majd hamarosan jött a W8-8.1 verzió.

    MGS engem nem mozgat meg így nem tudom, ki törte? ha itt is 3DM akkor valszeg nem lesz az oprendszerrel baj, ha csak nem W10, meg a proci sem lehet olyan ritkaság, ha ment a dragon age 3DM-es megoldással. lehet valami read me van és ott kéne szétnézni hátha valami mégis ütközik az esetedben.