4498
  • Myselor
    #115
    értem köszi:) a többi denuvos játék megy amúgy dragon age is.nem gondoltam hogy ez lehet a baj
  • Palinko
    #114
    nem azonos op rendszer, processor nem mindegy, hogy milyen
  • Myselor
    #113
    én is akartam de nem ment .pedig működik láttam már másoknál:) nem értem nekem miért nem megy
  • darkSectorxxx #112
    Ja, mert én MGS--ot lestem volna meg. :)
  • Myselor
    #111
    szerintem nem hatásos csak egy kis ideig de midnen fel van törve eddig:) csak idő kérdése
  • darkSectorxxx #110
    Ja akkor nem én csináltam régen rosszul, én is próbálkoztam de nem ment.
    Csak mert hol látok torrentet, hol nem.

    Magyarul akkor a lényeg hogy ez a Dunevo hatásos?
    itt az a korszak, amin 3 éve még nevettem énis, mikor előre jósolgatták? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.03. 23:58:39
  • Myselor
    #109
    de az.csak nem mindenkinél.ugyanaz a törés mint a madmax .de nálam nem jó.óra baszkódást írtak rá de nálam a madmax simán megy anélkül is az mgs v meg sehogy még óra baszással sem
  • darkSectorxxx #108
    Srácok ez a MGS V sem müködőképes?
  • Although
    #107
    Jogos!
    Rájöhettem volna, még úgy is hogy nem vagyok szakember.
    Faszán működik az Originnel és a steamel is. Kíváncsi vagyok a gog felületen is megjelenik e majd. Ha egyszer ők is úgy döntenek, hogy felhagynak ezzel a mentalitással.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.02.02. 17:11:23
  • Laza
    #106
    "Mondjuk a denuvo nem tudom, hogy megy a steam alatt mivel saját titkosító rendszerük van."

    A Denuvo egy módosítást akadályozó réteg (anti-tamper), ami csak egyéb DRM-el együtt hatékony/működik, önmagában nem. Szóval a Steam nélkül nem ér majd semmit.
  • Although
    #105
    Egy kis részlet arról az oldalról. Erről beszéltem. Az emberek türelmetlenek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Yeah it's too bad success doesn't mean increased sales ....
    permalinkrokon
    [–]JackMike16 7 pontok 3 nappal ezelőtt
    It does. I am really contepmlating buying JC3 and rise of the tomb raider because of how long it took for them to get cracked. So it really does.
  • grebber
    #104
    Igen! Itt tudod figyelemmel követni
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.02.02. 08:22:57
  • DonPedro22
    #103
    Lara Croft kisasszony is Denuvot-t használ?
  • Palinko
    #102
    végül is egy napkitörés ami EMP ként szétlövi az összes szervert meg elektronikát, sajnos annyira nem is elképzelhetetlen :D
  • grebber
    #101
    Steam az egy áruhaz ha úgy tetszik.
    Az árakhaz még véletlenül sincs köze, hogy mikor mennyi %-ot kap egy játék.Ezt ugyanis a kiadó határozza meg és nem a köcsög pénzéhes valve.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.01.31. 10:09:13
  • Although
    #100
    Annoa Dark knight játék második részét is náluk szedtem le 12Eur-ért.
  • Although
    #99
    Nem értem. Van offline futtatás, ha végleg lelőnék nem kell mást csinálni mint egy patchet ami véglegesíti az offline modot. Ráadásul nem windows regisztrált tehát könnyen másolható.
    Harmadrész olyan akciók szoktak lenni rajta amivel egyetlen másik szolgáltató sem tud versenyezni. Csak ki kell várni Nem fognak csődbe menni. Mikor időnként 75% kedvezményt is adnak. Mindig lesznek emberek náluk. Mondjuk a denuvo nem tudom, hogy megy a steam alatt mivel saját titkosító rendszerük van. Igaz arról a ruszkik már csináltak emulációt is.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.01.31. 10:05:56
  • xido
    #98
    én is mindig elröhögcsélek azon a saját káromon is,hogy egyszer legyen paff és az összes digitális gyűjteménynek annyi mindenkinek a világon valamiért...tuti kaszálnának a könyvtárak meg a kártyajátékok megint :)
  • Palinko
    #97
    ha lelövik, előtte tuti lesz felszólítás, hogy töltsd le a mentéseidet, de még profitabilis a steam és nem mennek tönkre addig nem fogják lekapcsolni a szerót, ha csak nem lesz addig jobb kiváltó technológia. a steam meg nem egy könnyen fog csődbe menni (meg a csőd esetén is simán megvenné valaki és tovább vinné a szervereket) kb akkor mehetne csődbe ha jó pár játékot kiadna a valve egymás után amik bebuknának, ez meg kb lehetetlen, dota, team fortress stb kaszálnak mint a fene, a steam is jól megy, meg ha mondjuk hopp adósságot varázsolnának nekik ma este akkor is kiadnának jövőre egy half life 3 at, ami kb garantált rekord eladásokat szülne bármilyenre is sikerül.
  • Mike333 #96
    A steam felhőszolgáltatása meg le lesz lőve egy napon rajta több száz játék mentéseddel, na akkor mi lesz? A biztonsági mentéseidet meg értelemszerűen nem ugyanazon a wincheszteren tárolod hanem máshol.. :)
  • Coolfire
    #95
    Köszönöm...még a szemem is könnybelábadt..ratios ftp-k és tsaik..
  • Rita79
    #94
    wow
  • kjhun
    #93
    HUN WAREZ totyik, a múltból.

    És, a 0Day: 0Dayftp topik és Part II és Part III topikok.

    Lehet, csemegézni. :D
  • hellboy4591
    #92
    Nem akartam én személyeskedni, elnézést a stílusomért, legközelebb vissza fogom magam! :)

    Ironman #85: Igaz hogy sok leárazás van, de azokat csak a megjelenés után sok hónappal később tudod csak megvenni. Én a megjelenés napján vásárolt játékokra gondoltam a mondandómmal. Ott volt pl. a Mad Max, amit hihetetlenül olcsón tudtam beszerezni a G2A-ról. Ha jól emlékszem valahol 4000 Ft körül mozgott az ára Ripper DLC-vel együtt, dobozosan vagy steamen vásárolva pedig súrolta vagy meg is haladta az ára a 10 ezret.
  • Danecay
    #91
    Sajnos a leárazások mellett is olcsóbbak a kulcsos oldalakon megvásárolható kulcsok. Számomra ebben az egész STEAM-es témában az a legbosszantóbb, hogy indulásakor arról szólt a fáma, hogy mennyivel olcsóbban lehet értékesíteni egy-egy játékot, a sokszorosítás (gyártócég+anyagköltség), szállítási költség, kisker ár, stb. kihagyása mellett, miközben ez a platform vált a legköltségesebbé szinte az összes közül , még a dobozos verziókkal szemben is, ahol az előbb említett költségek léteznek és valósak.
    A DEMO-król pedig már rég bebizonyosodott, hogy megbízhatatlanok, sőt megtévesztőek. Aliens: Colonial Marines, rémlik valami? nem tudom, hogy minden ezzel kapcsolatos vád/per megszűnt e a mai napig. Valamennyivel több mint egy éve a Far Cry 4-el kapcsolatosan dobálóztak az e3 vs. real game playing videókkal, nyilván utóbbit degradálva, de, hogy aktuális is legyek ott a Tom Clancy's The Division ami a videókon látottakkal szemben is jól néz ki a 2003-2004-es videókkal látottak ellenére is, miközben mindenki ajnározta és lehúzta, szintén csak a Youtube-os game play-ek alapján. Végezetül még egy aktuális negatív példa a Sébastien Loeb Rally EVO ,ahol ugyan volt DEMO de nagyjából az itt látható tartalomra gyúrtak rá leginkább a fejlesztők, mert ezen túl, az olvasottak alapján meglehetősen silány és repetatív a tartalom.
    Na, most akkor ezért fizessen egy az egyszerű ember fia 1,5x-s, vagy a nyugati régiókhoz viszonyítva, a keresetekhez viszonyítva akár 10x-s árat a STEAM-es tartalmakért?
    Aki ehhez ellenállhatatlan vonzalmat érez, az megérdemli :), de szerintem minden Magyarországon élő, átlag bért kereső, önfenntartó ember 2x, 3x meggondolja a STEAM-en való vásárlást!
  • Midas
    #90
  • Shep
    #89
    Azzal.
  • FartingSquirrel
    #88
    Azt lehet tudni, hogy a FC Primal Denovóval jön-e?
  • Palinko
    #87
    személyeskedést szerintem hanyagolni kéne, még akkor is, ha egyet értek veled, hogy nem igazságos a steam árazása, mert nézi Magyarország, EU, akkor csapjuk EU régióba, veheted nyugat európai árakon. miközben az orosz átlagfizetés hasonló mint a magyar átlagbér és az orosz piacra olcsóbb a játék néha jelentősen is. a g2a meg hasonló oldalakkal azért vigyázni kell, de ez olyan mint minden másban hogy van aki szeret vadászni olcsóbb árért ebayen pl, van aki meg bemegy az üzletbe és megveszi.
  • xido
    #86
    hát volt olyan,amiről már lecsúsztam,aztán vagy csak ott volt,vagy már akciós is volt..vagy csak simán mert a saját kliensét használná a dobozos,én meg steamen szerettem volna a haverok miatt,az acsik miatt,a gyors telepítés és frissülés miatt..
  • Ironman2
    #85
    Ez nem egészen így van!! Rengeteg akció,és leárazás van steamen egy éven belül,ott van minden évszakban a legnagyobb leárazási időszak amit ki kell fogni.
  • Ironman2
    #84
    Én is ezt szajkóztam idáig.Kösz!

    szerk:bár a demonak is voltak hátulütői,pl jobban futott mint a teljes változata,nem is egy játéknál volt ilyen
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.01.30. 20:58:13
  • Ironman2
    #83
    Kiadják majd offlineban,addigra meg lesz Diablo 5 is.D
  • Roodie76
    #82
    Aki nem biztos a dolgában, és akinek egy 10k körüli címnél megér mondjuk másfélezres pluszt, hogy ha fos a játék, akkor kapjon egy refundot :-D De kb. ennyi az egyetlen érv mellette jelenleg.
  • Rita79
    #81
    Ez van... van aki steam hívő, van aki nem. Emiatt kár lenne bepöccenned. :)
  • hellboy4591
    #80
    Ki az a retardált ultra full kretén aki steamen vesz játékot ebben az országban, mikor elég sok esetben a dobozos olcsóbb, a kulcsos oldalról (G2A, Instant Gaming, stb.) vásárolt meg hatványozottabban olcsóbb? Ugyan azt kapod meg mindenhol, akkor meg inkább már azt veszem meg amelyik ésszerűbben van árazva. Fiatal vagyok, már több mint 5 éve dolgozok, (és még csak nem is keresek rosszul) de tudom hogy vásárlás előtt szét kell néznem hogy honnan tudom barátibb áron beszerezni az adott játékot. A steamen az árazás nem éppen a magyar játékosok pénztárcájához lett igazítva, ez van.
  • Shep
    #79
    Akkor nem értem miről beszélsz :)
  • Rita79
    #78
    meg
  • Palinko
    #77
    ja demokban sok a spoiler (ahol a pár perces első pálya szokott lenni általában) de nézzünk streamert meg youtubeost ahol simán kifoghatjuk akár a játék végét is :D meg sokadjára írjuk, hogy kéz alatt érezni egy játékot más mint csak látni. én nem bírom nézni ezeket a streamereket meg youtube videósokat 1-2 percnél tovább mert megunom. ha csak nem valami esport verseny van épp az ad egy kis izgalmat bele.

    szóval demoban legrosszabb esetben is újra játszod a pár perces első pályát, az azért nem akkora áldozat, sőt még így megjelenés előtt megkapod az első pár percet és nem valami újságírót látsz ugrálni.

    egyébként a pc igényeket sem úgy lövik be ma mint régen, régen az ajánlotton is szaggatott az operation flashpoint, ma a minimumot sem ütöm meg pár játéknál és szépen fut, néha még medium mellett is elfut :D szóval megint nem érv, hogy régen nem adtak rendszerkövetelményt, ma meg annyira pontosat adnak.

    egyébként azért nincsenek mert külön munka volt nekik elkészíteni és ezt is megspórolják maguknak. ez az a nem véletlen. inkább készítenek 3 dlc-t addig még a demo szerkesztésével foglalkoznának
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.01.30. 19:50:19
  • Rita79
    #76
    Hát manapság annyira azért nem lehet mellé lőni egy adott játékkal kapcsolatban, tekintve hogy ott van a max. requirements leírva szépen. Nyilván egy Dx486-al senki nem fog belekezdeni egy GTA V-nek. Régen nem igen írtak requirementset, max annyit, hogy ha 3D-s játékkal játszol, akkor legyen woodoo kártyád a pentium 233 procid mellé.Tényleg nem ellenzem a Demo létét, de nem véletlenül nincsenek.