261
Fallout Shelter
  • Plata
    #141
    Srácok nincs valami magyar útmutató a játékhoz?
    Esetleg magyar nyelvet lehet valahogy varázsolni hozzá?
  • Hirthalion
    #140
    A fodrászhoz csak egy embert lehet hozzárendelni, a véletlenszerű események is úgy látszik ezért 'gyengébbek' abban a szobában, elég rá egy ember is. (tűz, patkány, csótány)
    Egy sor fodrászat a raktárszint és a kiképzőszint közé elég hatékony védvonalnak tűnik [ha nem is a legolcsóbb szoba], 3 ember magas INT-el és HP-val (+AGI?) elintéz minden lentről terjedő bajt külső bevatkozás nélkül. [tesztelve]
    A boldogság szint nem túl nagy, de vagy cserélgetni kell őket, hogy ne emózzanak, vagy lehet föl kéne vinni a karizmát is.
  • Hirthalion
    #139
    Ezért nevezem el egyénileg általában olyan magyar(?) nevekkel a lakókat amiket mai modern szülő nem ad a gyerekének, ha jót akar neki, és aszerint, hogy kb milyen karriert szánok neki. (azért Dzsenifer meg Renátó nálam sincs :P) A hét vezérből hat nálam mind az erőműben dolgozó izmos legény, Vilhelmina és a többi fura nevű csaj meg mentek a büfébe. Illetve szobánként adok nekik egyforma egyenruhát, amiből meg nincs még hat az megy a földerítőkre, így ránézésre tudom ki hová való ha véletlen áthúzok valakit máshová, és milyen SPECIAL-t húztam föl náluk, tökéletesen átlátható.
    Nem gondoltam volna hogy ennyibe kerül a borbély, így azt most egyenlőre amíg nincs minden fölépítve hagyjuk. Onnantól jönnek az egséges bajszok, meg hajszínek. Kasztosítok, meg talán egy kicsit babázok, épp csak életrajzot nem írok már, nem? :)

    Amíg be vagyok lépve arra az időre meg szerintem kikapcsolom kifelé a rádiót, hátha kisebb eséllyel vonza majd be a DC hordát. Ha ki vagyok lépve akkor is elég új lakókat toborozni.
  • PiszkosFred
    #138
    De de, csak bejaraton keresztul "ajtostul" rontanak be a DC-k, rosszul fogalmaztam :)

    Sajnos sosem esett le a letszamom, inkabb nott. Sot, kirugni is csak akkor rugok mar ki embert, amikor dugig van a vault, uj lakoepuletet nem akarok felhuzni (direkt nem akarok max letszamot, ezt is alig latom at neha mar), viszont a visszaerkezo csapataim mar nem tudnak beallni a bejarat elotti sorba, mert tele van az is. Ilyenkor kirugok valami lowlvl mokust a raktarakbol (ott szoktam atmenetileg tarolni a felaldozhato nepeket), es rakok be helyere egy ujat.

    A korai fazisu vaultomban volt olyan, hogy felallitottam a csapatokat, de a DC-k az elso lifttel elindultak lefele :) es en meg neztem bamban, hogy baszki, nem ez volt a terv. Azota hagyok az elso emeleten egy csali eromuvet.

    Volt olyan - hamvaban halt - tervem is, hogy szintenkent csak 1 lifetet rakok be (szelekre), es valamilyen szinten kotott utvonalakat alakitok ki - amolyan balrol-jobbrol-lift-jobbrol-balra-lift - de olyan sokaig vandoroltak igy a lakoim, hogy nem ert ennyit a DC-k elleni vedekezes.
  • Hirthalion
    #137
    És régi játékosként sem tudod mi van ha újra lemegy a létszám 50-60 alá? :)
    Amúgy én is csak akkor játszok, ha 'muszáj' nem ülnék le elé órákig otthon a laptop előtt. Így meg soha nem gond, ha valakire várok, és egy órát késik :)
    Kár hogy nem közös a mentés a telefon és a PC-s verzió között.

    "spawnolo DC-k" Nem csak kívülről jöhetnek? Nemá....

    Én arra gondoltam tegnap, [mert szintén elgondolkodtam hogy (1 v. 2?) lakószobát rakok az ajtóba, [amiből könnyen fölállnak hadrendbe, nem kell lépcsőzni] de inkább mégis az atomerűmű soron kívül az ajtóban legyen első szintű normál erőmű. Amíg várnak a támadásra a csajok, addig is termelnek némi plusz áramot, az meg sosem árt. A harmadik szint már helyezkedős abból is, de az első ha jól emlékszem nem.
  • Hirthalion
    #136
    49 fölött már én se fogok rush-t nyomni, mert utálom a radskorpiót, és nem éri meg a kockázat. Elég a spontán megjelenése... Maximum ha quest a rush, és már nem tudok aznap többet ingyen törölni. 49-re már megvan a 6 max STR az erőműben, vízre és uzsonnára meg elég 2-2 ember. Pörög a termelés 1 percenként kész és gyűjti Mr. Handy.
    Nálam elég gyakori a lenti szinten spontán raktártűz, napi egy biztos bejön. Vajon mi alapján lehet ez? Biztos figyel valamit. Lehet az áramhiány? Általában lent nálam sötét van...
  • Malachit
    #135
    Nekem volt olyan elrendezés, hogy 4 szinten is grill party-t tartottak az emberkék az üres szobák miatt :) Mivel nem russolok és a lakónegyed magától még csak 1x gyulladt ki, a raktár meg 1x sem így nem lesz gond a tűzzel. A rágcsálók már több gondot fognak okozni, de lesz raktár szint ami ki lesz tömve raktárosokkal, azok majd bespejzolják a patkányokat kajának :)
  • PiszkosFred
    #134
    En is ugy csinaltam, hogy a alulra raktam tobbsegeben lakhelyeket, rakatarakat, es a cha/int/luck trening helyisegeket. Utobbiakat azert, mert oda mar csak azokat kuldom, akik a SPE es A treningen atestek es elertek a 10-es szintet. Igy, amikor lent vannak a CI es L-t novelni, akkor mar meg tudjak vedeni magukat onalloan, ha ott spawnol egy radskorpi vagy valami ragcsalo.

    Kb. egy eve kezdtem a vaultot, meg a PC-s premier idejen (vagy nem tudom, mikor volt mar, de azt a savegamet hoztam at steamre), es csak meloban jatszok vele :)

    A vedelmem nekem ugy mukodik, hogy magas skillekkel (+ jo sebzesu agyukkal) rendelkezo embereket raktam a felso szintre. A kapuban van 2 orszem, majd kozvetlen mellette egy living quarter, benne 6 darab csajszi (igy nem lesz terhes egyik sem) majd jobb oldalon van egy eromu. Ez azert fontos, mert amikor meg friss volt a vaultom, lattam, hogy a spawnolo DC-k mindig jobbra tartottak egyesen az eromuig, ahol duhajkodtak egy sort, majd mentek le a masodik szintre a kajaldaba. Ezert ezen utvonalra csoportositottam a legjobb katonakat es felszereleseket es igy a kajaldaba mar csak 1 DC vanszorogott el, es ott meg is halt. Kesobb 10-es katonakkal es PA+agyukkal mar addig sem jutnak el.



    Akarok majd kezdeni egy uj vaultot is, de ott is hasonlokeppen fogom csinalni.
  • Hirthalion
    #133
    "Küldetések meg néha elég bosszantóak. Csinálj 5 perfekt critet. Csináltam küldetés során 1-et, de nem számolta el."
    Elszámolja, csak néha a felderítők spontán küldetései nullázzák a folyamatban levő objective-eket. Gondolom betöltési bug. Elszámolta, de sajna épp akkor nullázta is nálad.
    Bunkeren belül nincs crit, legalábbis nem a küldetésekben látható módon. Vagy maximálisan rá kéne zoomolni? Láttál már olyat?

    Olvastam egy angol fórumon, mikor kerestem ezt a létszámos dolgot, hogy ő is bekapott egy támadást, kihalt a bázisa fele, és dühében az összes maradék emberét kiküldte a pusztába meghalni, így ezek szerint nincs már semmilyen limit.

    Ezt a másodikat én is úgy csináltam, hogy kihagytam mindennek előre a helyét. De azon gondolkodtam, lehet jobban megéri 2/3-as szintű szobákat használni néha a hármas helyett, így lehet áttervezem. Az egyes szintűek képzésére biztos, mert őket a fejlesztett szobák alap csótánytámadása is megizzasztja, hiába vannak rá hatan, és nem is mindig vannak hatan. Meg nem is néz ki jól a sok 3-as szoba.

    Én azért rakom rétegesen [egy raktárszint egy edzőszint vagy erőforrás], mert ha egyberakom legalura a raktárakat, meg a körleteket, évekig tart a tűz vagy az állat-invázió. Vagy le kell küldenem az embereket, de mire leérnek, már másik szoba ég, és addig meg semmit nem lehet csinálni a bunkerben, míg riadó van. Így meg ha tűz van a raktárban, a fölötte lévő szobába ha átterjed el is oltják.

    Ugyanakkor ha kicsi a reaktorkapacitás, tényleg jobb, ha minden ilyen szoba alul van, mert akkor csak ott nincs áram. De Nukleáris erőműnél ha van 3 már egyre ritkább az áramhiány. Kiderül, max én is rombolok. De raktárból úgyis több van, mint 'aktív' szobából. A sok begyűjtött kacat :) Pl minden fegyverből elrakok hármat, mert bejön egy olyan quest, hogy csak 32-es pisztolyt vihetsz, ami nyilván nincs, mert alig sebez és már rég szétszedtem.. akkor elmegy vele pár óra míg legyártom. (van ilyen quest)

    Ha minden raktár leaglul van nem kell túl sokat kell görgetni a Mysterius Stranger-t keresve? ;)

    Mivel betelt a bunker előtt a várósor, be kell őket engednem, így hamarosan ki fog derülni, a kérdésemre a válasz is, mert ezzel megvan az 59 akkor már nyilván legyen egyből 60.
    Szegény öregek :P
  • Malachit
    #132
    A szisztéma részben a sima Falloutra hajaz. AGI miatt nő gondolom az akció pont pool (már ha van ilyen) és a visszatöltődés, vagy csak úgy veszi a program, hogy aki agilisebb az gyorsabb is. Valamelyik töltőképes felirat tanácsolja is. Régen lekorlátozták a felderítők max számát talán 5-re. Ez most el van akkor törölve? Nem próbáltam. Én csak 2 3 fős csapatot futtatok és 2 felderítőt.

    A bunkert elkezdtem átépíteni logisztikailag. Lefúrtam a legalsó szintre és elkezdtem a semmire nem használható lakókörzeteket odapakolni. Mivel 200 fő a max, 5 ből kijön a teljes lakosság. 4 már meg is van, a régieket fentről meg elbontottam. Ha ez kész jön majd 5 raktára szemétnek. Ha betámad valami állathorda, odalenn elrandalírozhatnak magukban.
    Végül a felső szintek átrendezése jön majd úgy, hogy a ha találok robotot az használható is legyen, mivel most eléggé össze - vissza vannak a szobák és 1 szinten csak 1 termelős van csak, így nem lehet kihasználni jól az auto begyűjtő képességét. (quest adott 1-et).

    Küldetések meg néha elég bosszantóak. Csinálj 5 perfekt critet. Csináltam küldetés során 1-et, de nem számolta el. Gondolom akkor a bunkerban kéne, de azt meg a fene se fogja lejátszani, hogy kivegyem a fegyvereket a lakosok kezéből, hogy a criteléshez megfelelő mennyiségűt üssék az ellent. Már az ölj meg 10 raidert puszta kézzel küldetést is kidobtam, mivel nem mutatja előre a várható támadókat. DC-ket meg azért puszta kézzel leírtani vicces lenne...
  • Hirthalion
    #131
    Hát, nekem a kampósrémek simán ledarálják az első két szintet nukllásra az első verziómnál, az egy becsődölt állapot volt (szintén 85-ig mentem el)
    Azért kezdtem újra és maradtam 49-nél, hogy mire elérem a hatvanat legyen egy életképesebb nagy hp-jú lakosságom. Meg legyen elég pénzem egyből lerakni a jobb erőműveket egyből fejlesztve.
    Ugye én tényleg nem ülök előtte órákig, és eddig tényleg arról szólt, hogy soha nincs áram, mire pótlom, jön a skorpió, majd mikor visszalépek a quest képernyőről jön a DC horda...
    Nem fogok én se többet ennyi kupakot gyűjteni, de egyáltalán nem volt nehéz, tizenvalamennyi felderítő rohangált kint egyfolytában. 10 (L) és 10 (E) szinttel +3-as ünneplőben, dőlt a pénz, míg nem játszottam vele.
    És most már én is a kertet rakom majd az ajtóba, nem a vizet. Tényleg jobbnak tűnik védekezésre az (A) mint a (P).
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tűzoltásra meg az (I) nem tudom neked föltünt-e,ezért én arra is képzem az embereket, főleg az erőművekbe, ott sok a rush és a tűz.

    Csak vízre nem kell Mr. Handy, mert víz hiányom soha nem volt, azért raktam mindig azt az ajtóba, hogy ne azon a szinten mászkáljon amit a legtöbbet támadnak kívülről, mert drágább mint a feltámasztás.

    De én tényleg arra lennék inkább kíváncsi, ha újra lecsökken a lakosság, abbamaradnak-e a támadások, mert inkább a skorpió ami mégis jobban zavar :) 49 ember nekem bővel elég elquestelgetni, nyugisan, hisz még úgyis tanulom. De az atomerőmű (meg a 2-es szintű outfit workshop is) kéne már 49-nél is :)


    +Amiről még nem találtam megbízható infót, ha egy fegyverhez (S) kell legyártani, akkor azt magasabb (S)-sel bíró jobban kezeli? Mert mintha az intelect-es fegyverrel csak azok gurigáznának és lőnének vele kétszer, akinek magas az (I) szintje. Amúgy meg ritkábban.
  • Malachit
    #130
    Szerintem túlbonyolítod. Nekem 80+ lakosom van épp, de sose volt 30k-nál több pénzem. Kb. 1,5 hete játszom. 2 sima felderítő és 2 csapat fut folyamatosan. Támadásokkal sose volt gondom. Mindenkinek legalább 6-8-as fegyvere van. A bejárathoz raktam a farmot meg az ebédlőket, így a magas Agi-s csókák hamar leabálnak minden támadót. Az ajtó utáni első farm és a második étkezde szobában van csak nehézfegyveres csapat (lángszórók, gaus, plazma, lézer). A DC-k a legerősebb támadó banda, ha jól tudom, de ők is el szoktak hullani a 2. szoba végére.

    Áram, meg vízgondok voltak kicsit, de csak figyelni kell és fel kell húzni +1 megfelelő szobát. Annyi léből már simán menne neked.
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2017.04.20. 13:13:02
  • Hirthalion
    #129
    Üdv,
    végigolvastam, de csak megkérdem:
    Oké, 60-tól jönnek a kampósrémek, de én már a radskorpiót sem szeretem, mert leszívja az áramot, és egy alkalmi mobiljáték ne arról szóljön, hogy belépek a buszon, áramfejlesztés, áramfejlesztés, majd kilépek, és mikor belépek megint csak áramot fejlesztek, játék helyett, de ha jön a rush minden harmadik megint csak skorpiót hoz... [mivel nincs elég ember, nincs maximumom az öregeknél se az str se a luck] ezért megálltam 49-nél, és megy a tréning, a kupakgyűjtés. De mi van akkor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert már várnak kint az ajtó elött 8-an, van 8 uzsonnásdobozom, direkt nem nyúltam hozzá, nehogy mindbe legendary dweller legyen :P és még mindig ott van a % twin chance kutyus, [kár hogy nem lehet mellé +2 child specials kutyát is rakni]..
    hogy gyorsan elmegyek 60-ig, felépítek két nuclear reactort, hármat.... netán kockáztatok, és elmegyek 70-ig a kert és a fegyvergyár/páncélgyár fejlesztések miatt [ha van elég kupakom erre]
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    800.000-et tettem félre eddig, de még ki kell számolnom, nehogy elfogyjon a cél előtt
    majd a felső két szobába csoportosítom az 'öregeket' az alulképzett 40-50-es nemzedéket, és hagyom, hogy szépen lassan kihaljanak a támadások miatt, és így lemegy a létszám újra 49-re. Lehet elég 3 támadás is a jobb fegyverek nélkül....

    Folytatódni fog a deathclaw és a radscorpion támadás, vagy jól gondolom (remélem) újra nyugi lesz mint az elején?

    Mert akkor ebből a 49 kiszintűből megteremteném a biztonságos alapokat, és elkezdhetnék végre rendesen játszani :P

    Olvastam, hogy valaki elküldi az első pár nemzedéket, és a 'super dwellerekkel' újraszerezi a bunkert. de azt nem olvastam, hogy megszünnek.-e ezek a durvább támadások. Mert most a sok 3-as szintű 3-as területű tréningszoba zabálja az áramot, [bár nem sokat gyorsít a fejlesztés, lehet inkább ritkábban kéne belépni, és maradni az alap szobáknál, de már így is lassú] s a 3db sima erőmű is épp csak elég. a 6-ra meg nincs emberem, hiába van fölépítve, mert akkor nem tudom kikkel gyűjteni a kupakot, s bekavar a 'max-endurance-leveling'-be. De így Ha kilépek és később vissza folyton sötét az egész bunker.... majd jön a random skorpió...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Illetve nekem annyira nem 'szerepjátékos' ez az emberek kirakása, hisz mindet ismerem már névről is, de az hogy csatában elhunytak az öregek már sokkal könnyeben beadható magamnak ebben a kegyetlen világban :)


    De át se akarom verni magam, hogyha egyszerre elérem a 60-at akkor hiába megy le újra 49-re mert már tudják hol lakom... akkor inkább maradok a lassabb haladásnál.


    Utoljára szerkesztette: Hirthalion, 2017.04.19. 23:12:54
  • Lacika1992
    #128
    Sziasztok.
    Valami Nuka Cola Quantum csalást nem tudtok?
    Pénz meg páncél meg stb nem kellene csak az, hogy fel tudjam a küldiket gyorsítani, mert szerintem ez így unalmas, hogy 10 órát kell várni egy küldire...
  • PiszkosFred
    #127
    Direkt funkcioja nincs - illetve en sem tudok rola. Viszont ha jon egy tamadas "alulrol" - patkanyok, csotanyok, skorpik, stb. -, vagy ha tuz ut ki, akkor hamar fel tudjak venni a harcot veluk, mint akkor, ha masik szobabol kattingatod at az embereidet.

    Illetve en ott szoktam ideiglenesen tarolni azokat, akiknek nincs konkret helyuk - a barakkba meg nem akarom oket berakni (bebiket nem feltetlen akarok), mert hat ezek mint a nyulak :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.11.24. 09:19:24
  • Balázs 17
    #126
    hali
    lehet nagyon amatőr kérdés, de még csak nem rég kezdtem a játékot

    már szinte mindent értek, de egy valamit nem

    miért lehet a raktárba embereket tenni?
    köszi :)
  • oneal1
    #125
    na most csinált egy olyat a progi, hogy egy mission-t lenyomtam, mire visszaléptem a shelterhez a feladataim nullázódtak...
    mármint az objektivek....fasza
  • oneal1
    #124
    reméljük még foglalkoznak vele és érkezik patch :)
  • Dzsini
    #123
    Nem, az a limit. De sajnos elég gyorsan elfogynak a kódolt küldetések, és marad a napi meg a heti, akkor meg úgyse tudsz háromnál több csoportot kizavarni.
  • oneal1
    #122


    arra nem tudod van e esetled valami mód, hogy 3 nál több küldetést csináljak egyszerre vagy ez a végleges limit?
  • Dzsini
    #121
    Nem jó a 3 rakéta, mert egyszerre sebeznek mindenkit, és bár egyszerre puszul el az összes ellenfél (kivéve a bosst), addig mindegyik tud rátok támadni, és főleg, ha sokan vannak az rengeteg elkerülhető sebződés.
    Egy-egy erősebb világítós radscorpion vagy alpha deathclaw pedig teljes tűzerőt igényel, jobb hamar átesni rajta, mert bitang nagyokat sebez.
  • oneal1
    #120
    nem számítottam ilyen pro válaszra! :D

    köszi!!

    akkor jól éreztem, hogy nem obtimális 3 fat mant küldeni egyszerre :)

    Most gyártok egy 27 es plazmavetőt, meg van egy 23-24 es armor piercing minigunom és a fire hydrant bat ból 19-31-es.
  • Dzsini
    #119
    A rakétás-bombás fegyverek a teremben az összes ellenfélre elosztják a sebzésüket, tehát ha 24-et sebez, és 4 ellenfél van, akkor mindegyik 6-ot kap. Ha 2, akkor 12-t, ha 1, akkor arra a teljes 24 jut.
    Emellett vannak az egyszerre sebző fegyverek (szinte az összes ilyen) amik egyben sebeznek, és ha egy ellenfélnek 1-2 hp-ja van, akkor is belecsapják a teljes sebzést. A közelharci fegyverek is ide tartoznak, csak ott néha irányítani kell a dwellert, hogy odamenjen pofozkodni.
    Végül vannak a sorozatvető fegyverek (minigun, gatling laser), ezek a sebzésüket szépen egyesével osztják ki, így ha egy ellenfél "elfogy" menet közben, akkor a maradék a következő ellenfélbe megy, így nem pazarolja a sebzést.

    Ez alapján a legjobb fegyverek típusonként:
    Dragon's Maw plazmavető - 25,5 átlagsebzés
    Fire Hydrant Bat közelharci - 25 átlag
    MIRV fatman - 24,5 átlag
    Vengeance gatling laser - 23,5 átlag

    Összességében csapatnak a 2 Dragon's Maw + 1 MIRV vagy 3 DM a "szokásos" felszerelés.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2016.09.20. 07:44:39
  • oneal1
    #118
    fegyverekkel kapcsolatban volna kérdésem,

    adott pl egy guided fatman 26 os sebzéssel.

    azt vettem észre, hogy azok a fegyverek amik pontosabbak azok hatékonyabbak, hiába kisebb a sebzésük.

    pl minigun 22-es sebzéssel.

    valaki vett észre ilyesmit? :)
  • PiszkosFred
    #117
    Rugj ki valakit, a leghaszontalanabbat :) (Amikor "kiviszed" a pusztaba megragadva egerrel az adott lakot, akkor ott van egy piros ikon, katt arra. Elkezd majd sirni, aztan fogja a borondjet es elmegy duzzogva.)
  • patchaou
    #116
    Küldj ki kettőt és hagyd őket meghalni :/
  • Pocakattys
    #115
    A szaporító program eredményeként elérte a 200 főt a lakók száma, de van egy terhes lakóm és egy alak meg kint áll a mejáratnál. Ezekkel mi lesz? mert a terhes nem szűl, a másikat meg nem lehet behívni, de elzavarni sem.
  • kamionosjoe
    #114
    Lehet csak szívatásnak rakták be azt a szintet.
  • JethroHUN
    #113
    Elég vacakul van megcsinálva a játék nehézsége, a normál túl könnyű, míg a survival egyszerűen nevetségesen nehéz. Folyamatosan tűz van, 6-an 1 perc alatt nem tudják eloltani és még vagy egy tucat stimpacket is beléjük kell nyomni. 3 szoba hosszú, fejlesztett med-bay-jel nem voltam képes az orbitálisan nagy stimpack használatot kielégíteni. Vagy az energia igény... szintén 3 szoba hosszú maxra fejlesztett power plant 6 emberrel, mindenki +S ruhákba, de mindig áram kimaradás van, összesen 7 helyiséggel. Kitöröltem a mentést a fenébe, pedig volt egy legendary emberke meg fegyver is. Teljesen értelmetlen az egész, egymás után jönnek a raiderek ha éppen nincs tűz. Lehúzzák mind 3 csíkot, aztán fél perc se telik el megint jönnek.
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2016.08.04. 19:06:47
  • DonPedro22
    #112
    Arra jó hogy ha beteszed pl az áram, víz, vagy kaja készítőkhöz akkor neked nem kell klikkelgetni hogy begyűjtsd hanem ő végigmegy CSAK vízszintesen és begyűjti.
  • Ravasak
    #111
    jutalom jo a végén de több mission is lehetne :)
  • Vincentcloud
    #110
    Hát vannak bene érdekes küldetések, Alpha deathclaw és a pizsama kötelező
  • PiszkosFred
    #109
    Gondoltam ra, hiszen mindig tele van minden szarral a hatizsak ha visszaternek, de most inkabb legyartattam. 15-20 perc/darab volt a gyartas ugy, hogy odaraktam a crafting statiohoz minden elerheto magas Staminas emberket.

    #108
    Beallithatod, hogy az adott szinten (vizszintesen) levo termelo egysegekbol automatikusan begyujtse a nyersanyagot (kaja, aram, medpack, viz, stb.) Erdemes ugy epitkezni, vagy ha mar szetszortad a termelest, akkor atepiteni egy picit a bazist.

    Hja, es nem tudod "gyogyitani", de ha meghal, majd feltamasztod es ujra teljes eleterovel zakatol az adott szinten.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.23. 11:18:48
  • Pocakattys
    #108
    A Mr. Handy robot mire jó azon túl, hogy beszáll a védekezésbe?
    És javítható-e, mert sérült.
  • Ravasak
    #107
    gyártás helyett lehet hogy egyszerűbb let volna kiküldeni egy embert :)
    gagyi pisztolyt hamar összeszednek
  • PiszkosFred
    #106
    Nekem spec pont tegnap volt egy olyan 30-as szintu kuldetes, amiben 1-2 sebzesu (rarekent talan 1-4) 0.32-es pisztollyal kellett megolni egy molerat "bosst", mindezt 22 oras gyaloglas utan. Azt a kvesztet pl nem tudtam megcsinalni (elkezdeni) csak ugy, hogy legyartottam gyorsan ilyen lofasz fegyvert, harmat, majd hajra. Szerencsemre az elso szinten osszeszedtem ket shotgunt, igy lecsereltem a kezdeti vackokat, igy ha lassan is, de sikerult teljesiteni a feladatot. Alap esetben a szokasos sebzesu fegyverekkel 5 perc lett volna mindez.

    Egyebkent igen, minel tobbet sebez, annal jobb. Aztan mar csak azt kell eldoteni, hogy melee/ranged, vagy aoe/single target tipust szereted es abbol adni a legnagyobb sebzesut a kezebe.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.07.22. 13:37:28
  • Vincentcloud
    #105
    elolvasva ez így elég értelmetlen, szóval a kérdés a questekre és a felfedezésekre értendő
  • Vincentcloud
    #104
    sziasztok, a fegyvereknek mi a logikája? mindig ami a legnagyobbat sebzi? mert így akkor nem sok értelme van a pisztolyoknak
  • Pocakattys
    #103
    Köszi a segítséget!
  • PiszkosFred
    #102
    Addig nem szul, amig nem kattintasz a bebi ikonra a feje mellett, ugy mint a szintlepesnel, vagy stimpack/radaway hasznalatnal.