Fallout Shelter
  • PiszkosFred
    #138
    De de, csak bejaraton keresztul "ajtostul" rontanak be a DC-k, rosszul fogalmaztam :)

    Sajnos sosem esett le a letszamom, inkabb nott. Sot, kirugni is csak akkor rugok mar ki embert, amikor dugig van a vault, uj lakoepuletet nem akarok felhuzni (direkt nem akarok max letszamot, ezt is alig latom at neha mar), viszont a visszaerkezo csapataim mar nem tudnak beallni a bejarat elotti sorba, mert tele van az is. Ilyenkor kirugok valami lowlvl mokust a raktarakbol (ott szoktam atmenetileg tarolni a felaldozhato nepeket), es rakok be helyere egy ujat.

    A korai fazisu vaultomban volt olyan, hogy felallitottam a csapatokat, de a DC-k az elso lifttel elindultak lefele :) es en meg neztem bamban, hogy baszki, nem ez volt a terv. Azota hagyok az elso emeleten egy csali eromuvet.

    Volt olyan - hamvaban halt - tervem is, hogy szintenkent csak 1 lifetet rakok be (szelekre), es valamilyen szinten kotott utvonalakat alakitok ki - amolyan balrol-jobbrol-lift-jobbrol-balra-lift - de olyan sokaig vandoroltak igy a lakoim, hogy nem ert ennyit a DC-k elleni vedekezes.