3985
XJEn519AEL.png
  • Dzsini
    #448
    Nem megy nekik ez a napi quest kiadás / coin limit nullázás... :(
  • DasIsFuck
    #447
    Próbálkoztam kék és kevés fekete mill paklival, de sajnos teljesen életképtelen ha nincs meg a kritikus lapokból a maximum darabszám.
  • DasIsFuck
    #446
    :S
    Pedig úgy adta magát, és csak 2 lapra kellene hozzá beruházni:D


  • Dzsini
    #445
    Nincs :) és nem lehet, mert nagyon gyenge lábakon (értsd: 2/2) áll, amint megjelenik a Levelered a Maniacot megölik. Konyhaasztalra egyszer összejövős poénnak jó, de komoly eredményekre ne számíts vele.
    Lehet találni pár Leveler/Maniac paklit, de ez már végképp a "nagy" magic topic témája, nem a Duelsbe való.
  • DasIsFuck
    #444
    Hohó:D
    Vajon ez ès a labor màniækus mennyibe kerül?
    Magic online-ba egy elég hatásos modern paklit rá lehetne erre építeni, ha csak nincs bannolva a leveler:D
  • Dzsini
    #443
    Szerezz be egy ilyet, a selfmill lassú :)
  • dave9004
    #442

    nekem van is hozzá selfmill kék-zöld paklim kb ilyenekkel

    Utoljára szerkesztette: dave9004, 2015.08.20. 21:38:03
  • DasIsFuck
    #441
    Nekem ez a legnagyobb bajom a fekete-kék színnel, hogy nem nagyon van elég a megfelfelő lapokból se mill-re, se temetős paklikra és még egy igazi bombám sincs amire esetleg tudnék építeni.
    Kivéve a szfinx, de az túl lassú és úgy is csak 5/5, ebből bezzeg már van 2 is:D
  • DasIsFuck
    #440
    Sajna a duelsba ez nem került bele, bár az igazat megvallva nem nagyon lehetne kihasználni, bár lehet nincs igazam.

    A lényeg az, hogy minden upkeep fázisodban a lent felsoroltak közül egy lehetőséget választani kell, olyat amit még nem választottál.
    Nyilván ez úgy vicces, ha vannak enchantmenteket és permanenseket visszadobó lapjaid, így azelőtt mielőtt ki kellene választanod a lose the game opciót, visszadobod a kezedbe, majd lerakod és újra használhatod a másik 3 lehetőséget.

    Elég nehéz lehet viszont ráépíteni, de ha ezt levesszük akkor azért elég sokszinű, creature removal,finisher spellként is működhet,szfinx millbe is hasznos, illetve graveyard paklikba is beépíthető.


  • Shep
    #439
    Ez hogy működik?
  • Shep
    #438
    Nekem nincs egy sem viszont van titanom :)
  • DasIsFuck
    #437


    Vicces lap, nem gondoljátok?:)

    Én emlékszek még a innistrados vagy ravnicás blockból egy olyan lapra aminek az volt a szövege, hogy amikor elvesztenéd a játékot, megnyered helyette, bár lehet(valószinű) keverem valamivel:S
    Mindegy amikor először megláttam, akkor rögtön ez ugrott be:D
  • DasIsFuck
    #436
    Nekem is csak 3 planeswalker-em van mythic-ból, pedig jó lenne egy erebos titán pl:)
  • Shep
    #435
    Hát ma sem lett planeswalkerem.
  • DasIsFuck
    #434
    Én az elején felmentem a fehér.zöld paklimmal 7-es szintig, 1-2 napig tartottam, aztán mikor megint nekiálltam rankedezni leestem teljesen.

    Azóta inkább csak bot-ok ellen megyek és gyűjtögetem a goldokat a boosterekre, mert nincs elég lapom az olyanokból amikre jó lenne építeni paklikat.(ezért is zavar az, hogy pl rare lapból csak kettő a maximum, mert sok olyan van amire lehetne jókat építeni, csak ahhoz meg a 2 nem elég megbízható)
    Én mondjuk nem játszok olyan sokat, ezért is hanyagolom a rankedet amíg nem érzem a paklimat megbízhatónak eléggé.
    ugye bot-ok elég lassú paklikkal nyomják többségében és ott vagy ezért van esélyed egy lassabb paklival is kikombózni vagy egy gyorsabb paklival meg mire ő tudna valamit csinálni már lényegében halott.

  • Shep
    #433
    Én ma is nyitottam, lehet 2 is lesz ma majd meglátom de még mindig sehol semmi :) Myticet sem kaptam vagy egy hete.
  • erasmus4
    #432
    Végre nyitottam egy Nissát is. 3/5 Planeswalkerem van már :D. Plusz abból a boosterből esett egy Evoling Wild-s is. Jó nyitás volt.
    Amúgy ti rankeden meddig jutottatok? Most 20 körül vagyok +/- 2,3. 25-re még nem tudtam felküzdeni magam. bár sok értelme nincs, de botok ellen uncsi :), ott csak a napi archetype questeket csinálom meg. Bár a soroslás néha nagyon érdekes amikor rank 18asként kapok 3-4es ellenfelet, igaz régebben sokszor előfurdult hogy 12-13asként meg 20+ost kaptam.
  • Shep
    #431
    Hát mondom, tiszta bug, kiléptem, vissza, elvertem egy gyereket és gond nélkül megadta a 20 aranyat.
  • Shep
    #430
    Hát ez hülye ez a program. Nyertem ma 70 aranyat, erre kiírja, hogy elértem a limitet és 24 óráig most semmi. De mi ez a nyomorékoskodás?
  • Shep
    #429
    Lehet valami ebben a lapdobatós pakliban, mert jött ellenem egy gyerek 6-os volt és majdnem el is dobatta a paklimat, de szerencsére az elfek legyűrték így most 4-es vagyok, Amúgy itt, hogy működik a rendszer, nem nagyon jöttem rá. Volt mikor buktam és nem történt semmi, volt amikor meg egyből visszaestem. A matchmaking viszont továbbra is olyan, mint a mesében, hol volt, hol nem volt.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.08.20. 14:47:01
  • Jaqen
    #428
    Értem. Megcsináltam a tutorialokat végig. 120-ról 245-re ment fel az aranykészletem. Volt bent egy pár igen :D Sajnos azonban nem jött egy darab zöld lap sem, fehérből csak egy, de azt nem tartom hasznosnak. Na majd legközelebb. Köszöntem a segítséget.
  • Dzsini
    #427
    Tutorialokat csináld meg a help részlegben, ott elmagyarázza a PW lapokat is (meg pár arany neked is bent maradt valószínűleg).
    Planeswalkerekről a lényeg: van valamennyi lojalitás pontja, és a képességei közül minden körben egyet elsüthetsz - ahol plusz jel van, az plusz lojalitást ad, ahol mínusz, az levon belőle.
    Minden a PW-t érő sebzés ugyanannyi lojalitás vesztést jelent, ezzel lehet agyonütni. Nem nehéz, de ha megvéded, hogy felerősödjön, akkor nagyon hatékony, meccset eldöntő ereje lehet.
  • Jaqen
    #426
    Hy. Elkezdtem Én is, bár csak 153kb/s-el töltötte, úgyhogy kicsit szenvedtem vele. A story questekből egyelőre csak a fehér, a kék, és a zöld van meg. Feketénél most tartok a harmadiknál, vörösnél pedig a másodiknál. Nem sokat tudok játszani, alig nyitottam pár boostert. Mondjuk az elsőben rögtön egy planeswalker volt :D Csak nem igazán értem, hogy használjam. Át tudom alakítani, de aztán? Meg egyébként is könnyen megölik. Mondjuk már van pár ötletem arra, hogy védjem meg. Az elején sokat szenvedtem mert nehéz volt hatásos zöld paklit összerakni a kapott lapokból, végül csináltam egy zöld-fehéret. 1 easy, és 2 medium AI győzelem. Rájöttem, hogy a repülő lények ellen volt gyenge a zöld. Amúgy 3 csillag van a speeden, és 3 a control-on. Érdekes :D
  • Tinman #425
    Szerintem az egyetlen kikötés, hogy ne solo játsz a gép ellen, hanem valaki vagy valakik ellen. A meccs alatt 1 varázslatot elsütsz és szvsz meg is fogja majd adni.
  • Shep
    #424
    Az új közösségi küldetés most hogy értendő? A 4 fős játékban kell nyomni, meg elég ha elnyomok pár varázslatot?
  • Tinman #423
  • Shep
    #422
    A Magic patron :)

    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.08.19. 22:50:53
  • Tinman #421
    Köszi!
  • Dzsini
    #420
    Combat fázison kívül, tehát a harc előtti és utáni main phase-ben - ha a myred harcban hal meg, akkor az harc fázisban sebez.

    Ha van Chandra's Ignition a gyűjteményedben, akkor ~1 meccs, ha hagyod az ellenfelet kicsit kipakolni :)
  • Dzsini
    #419
    Ha én nem két naponta kapnék napi feladatot, és a 400-as korlát nem 2 napra ragadna be, akkor valószínűleg jobban haladnék :)

    Több magices tapasztalattal, és nagyon célirányos, már hatékony farmoló paklival (általában kevesebb, mint 1 óra 1 booster, vagyis 10 hard meccs) persze, hogy kevés időből több jött össze :)
    Plusz én minden napi feladatot aznap megcsináltam, nem pörgettem át egyet sem - bár sokszor nem is kaptam másnap újat :(
  • Tinman #418
    Eljött a 21:00 meg is kaptam első 60G questem végre, csak nem értem :-D

    "Deal 30 damage to your opponent or opposing creatures outside of combat"

    Outside alatt azt értik, hogy pl. Myr a graveyardba kerülve 2 dmg-et sebez? Számít sorcery is pl. 4 dmg arcba?
  • Tinman #417
    +34 booster... jók vagytok :-)
  • Tinman #416
    Viszont, több, mint 2x annyit nyitottál... na igen, én nagyon gyengén kezdtem, most is elég n00b-nak vallom magam :-/
  • erasmus4
    #415
    te többet mert nekem "csak" 59 :). Gondolom nekem azért lehet ennyi nyitás ennyi idő alatt mert stabilan du. 6 körül megkaptam mindig a napit, azért az is számít.
    Utoljára szerkesztette: erasmus4, 2015.08.19. 20:57:19
  • Dzsini
    #414
    Nekem 68
  • Tinman #413
    Rengeteget játszol akkor ^^

    Nekem még csak 60 órán áll a gametime :-/
  • Dzsini
    #412
    A From The Vault egy prémium sorozat, előszednek az elmúlt 20 évből 15 lapot egy-egy témában (most pl. angyalok, de volt már sárkányok, földek, artifactek, betiltott lapok...), és azokat kiadják egy különleges csomagban, mind speciális foil, és néhány lapon olyan grafika, ami még nem volt nyomtatásban - alacsony példányszámú, gyűjtőknek célzott, drága kiadások.

    A Duel Decks pedig egy másik, régóta futó sorozat, ahol a csomagban két paklit kapsz, amik egymás ellen vannak hangolva, hogy élvezetes, hangulatos meccseket lehessen egymás ellen játszani. Általában úgy jön ki, olyan ellenfelek vannak összerakva hogy egy kis bepillantást nyújt abba, hogy mi várható a következő kiegészítőben. Most például a leendő Battle for Zendikarból került bele néhány lap, ami az új mechanikákat már megmutatja (Devoid, Ingest, Awaken), elindítva az őszi megjelenéshez a hype-traint :)
    (Return to Ravnica előtt jött az Izzet vs. Golgari, Theros előtt a Heroes vs. Monsters, a Tarkir blokk előtt a Speed vs. Cunning)
  • erasmus4
    #411
    Amúgy nekem eddig 34 nyitásom volt és ebből 4 mythic igaz 2-t nem használok mivel a két piros van azzal nem játszok Kytheont sűrűn használom, meg az Erebos's Titan pedig tegnap jött.
  • erasmus4
    #410
    Amit linkeltél oldalt ott van hogy milyen lapok lesznek a köv kiegben, de ha lejjebb görgetem alatta van hogy FTV: Angels, DD: Zendikar Vs. Eldrazi, Ezek mik, majd későbbi elkövetkező kiegek?
  • Tinman #409
    14 nyitásom volt eddig, most megszámoltam Dzsini leírása alapján. Nem panaszkodom, teljesen oké.