3985
XJEn519AEL.png
  • sadface #1
    Áruházi oldal:


    Utoljára szerkesztette: sadface, 2015.07.31. 20:57:15
  • dave9004
    #2
    mobilra mikor lesz?
  • sadface #4
    Alma
    Droidra ezt találtam. és az oldaluk alapján jön konzolra is.
    Utoljára szerkesztette: sadface, 2015.07.31. 21:33:52
  • Shep
    #5
    Lilianaval sikerült már valakinek az első meccset megnyerni, folyamatosan szarrá szívat a rögtön sebző lényeivel varázslataival.
  • sadface #6
    Én sem bírom megcsinálni. :(
  • Dzsini
    #7
    Liliana pedig nem olyan nehéz (kivéve a negyedik pályát, az nyűgös :) ) - a fekete szín (szemben a fehérrel, amit megismertetek már) nem fél attól, hogy a lényei elpusztulnak, a graveyard egy hasznos forrás, nem kuka. A kis rothadó goblin elintéz egy 2/2-es lényt is, a Gravedigger kihozza a temetőből ha odakerült... bátran fel lehet áldozni bármit, ha épp úgy alakul, majd visszajön, vissza lehet hozni valami módon. Nyugodtan bele lehet támadni azonos erejű ellenfélbe is, te vissza tudod hozni az elhullott zombikat, ő viszont nem, érdemes belemenni 1-1 veszteségekbe.

    Minden alapszín más gondolkodást igényel, a többi kampány nem működik olyan egyszerűen, mint a fehér apró lények hordája, amit Gideonnál megtanított a játék.

    Magic Duels Androidra nem lesz egyelőre, iOS, PC, PS4 és XboxOne verziók vannak-lesznek.
    Androidra csak régebbiek vannak, igaz azokkal is el lehet lenni fizetés nélkül egy ideig.
  • Shep
    #8
    Gyanítom megint az van ,mint az összes eddigi részben a kampányban ,hogy ha nem sikerül kifogni azt a leosztást amikor neki gyengén jön a lapja, nem tudsz nyerni, jó lenne már túl lenni ezen a hülye story módon ,hogy nyomathassak normális meccseket, de hát kell az arany.
  • Shep
    #9
    Ez nem igaz, semmit nem tudok csinálni és szarrá szed a sebző varázslataival, lényeivel, miért kell a story módba ilyen fos deckkeket összeállítaniuk? Minden részben ez van, hihetetlen ,hogy nem fejlődnek sehova. Közben nézem yt-on, hát valahogy nem olyan szar lapokat kap a gyerek mint, én folyamatosan.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.08.01. 10:58:00
  • sadface #10
    Engem most a másik szivat azokkal a 2/4-es tigrissel :D
  • Dzsini
    #11
    Chandrának most kezdtem neki, Liliana 4. pályán kívül eddig nem volt olyan, ami ne sikerült volna maximum harmadik próbálkozásra, de inkább elsőre. Nem nehezek, csak ismerni kell a pakli erősségét és tudni, hogy az ellenféllel mit kell kezdeni (lerohanni, beállni védekezni és idővel visszaütni, Jace-nél ledarálni a lapjait, stb.)

    Plusz a gép buta, és nem szeret lényt veszteni - ezt meg ki lehet használni, a Nissa kampányban főleg.
  • Shep
    #12
    Akkor ezek szerint te már bemákoltad az elsőt. Tiszta HS érzés, nála mindig ott a counter, a varjúval le tudnám szedni a sárkányát de ahogy kinyomom egyből jön az x-et sebez a lényen varázslat, ha visszaveszem a temetőből akkor meg újra nyom rá valamit, folyamatosan nála van 3 azonnal kettőt sebző katona, az alapból -6, aztán mindig jön neki a 3 lapot húzok 3at sérülök az már ugye 9, a sárkánya mivel repül nem tudom leszedni de ha mégis akkor jön helyette 2 másik és vége is a mókának ,csak idő kérdése.
  • Shep
    #13
    Ezt mind értem de hiába tudom mit fog csinálni ha folyamatosan jobb lapjai vannak, ezért fos ez a széria, minden játékukba beleerőltetik ezt a hulladék story módot ahol nyomorék paklikkal kell szerencsétlenkedni egy csaló gép ellen.
  • sadface #14
    Van a pakliban valami eldobatós lap, én kiéheztettem a kezét miközben próbáltam úgy támadni, hogy blokkolásnál mindig belehaljon a lénye(i) így sose blokkolt és szépen elvérzett.
  • Dzsini
    #15
    Csak a Gideon kampány "csal", ott minden leosztás fix, mindig ugyanazokat fogod te is húzni, és ő is. Az összes többinél ugyanúgy keveri neki is, neked is a paklit. A vesztett meccseim onnan jöttek, hogy neki nagyon kijöttek a dolgok, nekem meg nagyon nem - ettől eltekintve nem volt nehéz egyik sem. És azt te se gondolhatod, hogy idáig 16 pályából 15-nél csak szerencsés leosztások miatt nyertem.

    Egyébként nem túl nehéz a feladvány: ha úgy érzed nem neked való a sztori mód, akkor hagyod. Nem kötelező. Ott van a battle mód (ízlés szerint AI vagy emberek ellen), ott is lehet bőven aranyat nyerni, a 4 kampány 4 boosterre valóját pikk-pakk összeszedheted onnan is ahelyett, hogy idegesítenéd magad.
  • Shep
    #16
    Lehet az lesz, mert ez a story mód a többi részben sem igazán volt nyerő számomra.
  • Dzsini
    #17
    Na megvagyok a Chandra kampánnyal is - igazából 2 nehéz meccs van, Liliana 4. és Chandra 2. pálya - és a Lili 4. sincs sehol a Chandra másodikhoz :) Az valami rettenetes, nagyon ki kell jönnie a dolgoknak, hogy ne daráljon be.

    Most jön a pakliépítés, van már egy-két jó kis ritka lapom :)
  • Tinman #18
    Jace 4. küldijét vagy 6x elrontottam, aztán végre sikerült millre rámenni szfinxxel... szerencsétlen 27 HP-ről abba döglött bele, hogy elfogyott a dekkje :-)

    Ejj de élveztem! Ez kell nekem! :-)

    Toltam HS questet is... hunter küldi volt, megvolt vagy 5 perc alatt a 40G, mivel a rankeden hunter és zoo van szarásig, mint mindig. Tsodálatos. -.-
  • Dzsini
    #19
    Tetszik a mill? :) Nekem az ötödik is úgy sikerült, kapott egy Traumatize-t és két Sphinx's Tutelage eléggé ledarálta...

    Sajnos Traumatize nincs a szabadjátékban :(

    Jelenleg a legerősebb paklim fekete-zöld elfes, ahhoz bontottam jó boostereket.
  • Shep
    #20
    Borzasztó rossz a pakliépítés kezelőfelülete, ez az ömlesztős tekergetés, nem tudom ki találta ki de csak gratulálni tudok neki, el is ment a kedvem az egésztől. Ha már ennyire a HS-t majmolták akkor a jó dolgokat is átvehették volna, nem csak a rosszakat! A meccsekből nagyon hiányoznak a jó effektek, így nincs igazán hangulata, a kezelőfelület is borzasztó, azzal is szívtam párat hogy rossz lapra nyomtam véletlenül rá, mert túl gyorsan váltogat jobbra-balra és emiatt hibásan játszottam meg. Van még itt hova fejlődni az tisztán látszik, de leginkább a hangulat az ami nagyon sótlan, ezt élőben orvosolja a lapok rakosgatása és a másik reakcióinak figyelése de monitor előtt ez nem jön be, ebben kiemelkedő pl. a HS (másban nem nagyon :))
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.08.01. 14:40:09
  • sadface #21
    Viszont első blikkre a decképítő egész jónak tűnik a hs féle ingyen aréna draftól.
  • Shep
    #22
    Csak elsőre. :)


    Liliana 2. is mi már? Nekem a legerősebb lényem egy szar 2/3, ő meg nyomja kifele a 2/4 2/2 akikből majd jól 8/8 lesz, hihetetlen, mennyire szar ez a része.
  • Tinman #23
    Igen, itt ugyanis ki tudtam próbálni... HS-ban lassan 1 évnyi játék után még mindig nem tartok ott, hogy egy tisztességes mill rugót csatasorba tudjak állítani. Ellenben Murloc warlockom összeállt, teljesen beteg és jóval viccesebb vele tolni, mint arcvadász hunterrel vagy warlock zoo-val :-)

    Na de Liliana 2-vel jól beszarattatok, aztán 3.-ra lazán meglett. A közepe felé, párom is nézte és itt röhögtünk együtt rajta, hogy jó, akkor leveszek egy ellenséges lényt, de közben húzok egy lapott, hopp egy grave digger amit ki is tudok tenni, amivel visszahívok a temetőből egy...hmmm... egy újabb grave diggert, amivel visszahívok egy újabb lényt, ami meg egy macsek volt :-)

    Ott állt az A.I. üres kézzel és üres boarddal, nekem meg már tele volt a boardom :-)

    Nekem egyelőre eléggé bejön ez a Magic téma, 500 goldom van eddig, de ugye az igazi majd az lesz, ha ki merek állni mások ellen is. Van már a fejemben pár build, várom, hogy kipróbálhassam :-)

    Ami előtt fejet kell hajtsak viszont már most az a tutorial és persze a sztori mód, mely alapvetően azért szintén egy jó kis tutorial... nagyon részletes, nagyon szájbarágós és nagyon sok mindent enged kipróbálni és néha rávezet aljas kombókra is. Bejön :-)
  • Dzsini
    #24
    Én amint van 150 aranyam már költöm is el boosterre :) - saját összerakásból van egy kék-fekete furcsaság paklim (ha már az lenne a kedvencem), azon még sokat kell javítgatni, meg van egy fekete-zöld elf, amivel elég jól haladok, baromi erős, jókat nyitottam hozzá.

    Liliana 4 lesz nyűgös (arról többször lepattantam), aztán az 5 már marha jó móka, megmutatja milyen egy igazán erős reanimátor zombi pakli. Ha már az a community feladvány, ledaráltam azt is még kétszer, bár sajnos nem jár érte további 50 arany :( Egyszerűbb lenne...
  • Tinman #25
    Vááááháááá Liliana 4 elsőre!!!! :-D

    Eskü!!!

    Hogy jött össze?

    1. 1 db. land volt a kezdő kezemben, a többi varázslat és lény. Viszont abban bíztam, hogy majd jönnek a landek... hát nem nagyon jöttek.
    2. Goblinokkal lechipdmgeltem 14HP-ra, meg a goblinok nagy előnye, hogy egy 4/2-öt lazán elintéznek, hiszen a "sírból" visszanyúlva -1/-1-et nyomsz egy 2HP-s lényre amibe már beleverted, az biza 0, így a 4/2-öt leverni elég value volt, ezt 2x is sikerült megjátszani.
    3. Már a kezdő kezemben ott volt a nyerő a lap a Soulless One! Ez azt tudja, hogy a boardodon kint levő minionok ATK/HP értékét felveszi PLUSZ még az is beleszámít, amely zombik a graveyardba kerültek (+1/1-el darabja!), így 5-6. kör körül kint volt egy 7/7-es Soulless One-om!
    4. Innentől már csak idő kérdése volt, hogy nyerjek, mert a keze is elég üres lett Raven Man-nek, discardoltam is, sajnos 2x ő is, viszont nagy mák, hogy kiválaszthattam melyik kártyákimat engedem discardolni és bármit vihetett, de a MÁSIK Soulles One-t nem engedtem.
    5. Kitett még pár lényt, de a Soullessem már 10/10-en állt, így azt ugyan blokkolta, de bele is haltak a lényei... végül kitettem a második Soullest is és teljes kasza.

    Nagyon fasza menet volt :-)

    610G yeah! Sajna én még nem tudok nagyon dicsekedni összerakott dekkel, mert story módot akarom kivesézni, legyen sok gold és nyitok egyszerre egy csomót :-)
  • sadface #26
    Én nem bírnám ki, hogy ne nyissak :P
  • Dzsini
    #27
    Szép, gratula hozzá!
    Engem az a kék-fekete pakli nagyon szétvágott többször is, visszahuzatás, counterspell, minden mi rossz :P (tudom, hogy mikre képes, szeretem azt a stílust)

    Az ötödik már inkább jutalomjáték lesz Lilinél szerintem, jól belerázódtál a zombis-reanimátoros pakli működésébe. Ki lesz a következő? Mész sorban és Chandra?
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.08.01. 18:37:22
  • Dzsini
    #28
    Ha valakit érdekel novellásítva az öt Origins sztori, az a linken megtalálja (és azóta folytatják a történetet, elkezdődött az őszi kiegészítő felvezetése).
  • Tinman #29
    Köszi :-)

    Chandra-t tolom éppen. A Lilian final boss
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egészen pontosan 4 db démon
    is nagyon jópofa volt, a legvégső mínusz 27-re levittem az életét :-D

    A novella linket nagyon köszi! Pont azon gondolkodtam, hogy annyira bejönnek ez a festmények, hogy lehet 1-2-öt kinyomtatok és felkerül a falra. Nagyon tetszik ez a komoly, érett stílus :-)
  • Tinman #30
    Nyitok én mindjárt... már csak Chandra van, meg ugye az utolsó 5-ös quest, meg még van 2x40g-os napi küldim. Szerintem 1000G meglesz mire nyitok :-)
  • Dzsini
    #31
    A weboldalukon van külön háttérkép archívum, ott gyűlnek a nagy felbontású képek.

    Ha a Chandra 2. pálya is elsőre sikerül, akkor nagyon furcsán fogok nézni :)
  • Shep
    #32
    Hát ez a madárember marha vicces tényleg, lenyomja a 2 db 4/4-et és vége is a meccsnek.
  • Tinman #33
    Azok a képek kellenének, amik a sztori közben vannak... állat jók :-)

    Eddig tartott a lendületem... Chandra 1/1, szépen lassan lecsipeget és megdöglök. Eléggé fájó, hogy sorban okádja magából az 1/3, 2/3 lényeket meg az 1/1 tokeneket miközben én 2/2, 2/1, 5/4-el megyek, meg nagy ritkán némi varázslattal. Amikor a sintér kutyáját meg kiteszi és van kint token, akkor már tudom, hogy léphetek is ki.

    Úgy értem egérrel miért nem hozható elő a kilépés/replay egy vesztes küzdelem esetén?
  • Shep
    #34
    Hah, másodjára meglett mert feljött a lélek nélküli :)
  • Tinman #35
    Az op! :-)
  • sadface #36
    Ma megcsinálom brawlba a küldijeim, aztán nekiesik én is. :P
  • dave9004
    #37
    Holnap lekapom ha jó lesz online. Kis magic múlttal meglátjuk mire megyek
  • Shep
    #38
    Na jó a boss azért elég durva, elsőt levertem a második úgy indított, hogy minden lapomat eldobatta, hát kösz, nagyon vicces, úgy látom itt is kell vagy 100 restart mire hajlandó nem a csaló fokozatra kapcsolni.
  • Tinman #39
    Nah... ez így elég lelohasztó volt.

    Az történt ugyanis, hogy pár perc fórumozás után visszamentem és rögtön sikerült. Haste-eket sorba kaptam, ő viszont sorba kapta a 2/2-ket melyek haláluk esetén -2 HP-t sebeztek rajta. Ez most sajnos rng faktor volt gyerekek, nem pedig skill.
  • Tinman #40
    Dzsini!

    Mire esküdjek meg neked, hogy Chandra 2. (Sentineles) ELSŐRE sikerült? :-DDD

    Tudod mi volt a kulcs, amire rögtön ráéreztem? Az a rohadék kis genyó charger, ami 1/1 alapból, de minél több landed van kint annál erősebb lehet támadáskor. Gyakorlatilag megnyerte nekem a meccset, 3x is belecsaptam 5-7 dmg-et!

    Aztán ő támadott, levitt egészen 2HP-re én meg őt 5HP-re. De mivel ugye ő is a támadással volt elfoglalva, így egyszerűen legyorsultam! A legvégén igaz mákom volt, mert pont feljött egy 2 dmg a lényre kártya. Egyetlen 1 lénye volt talpon amivel tudott védekezni, a többivel korábban támadott, így azok pihenőn voltak. Ott volt a kezében 10 dmg 2 HP-re, de mégis elvertem, mert az 1/1 lényét amivel védekezni tudott volna leszedtem 2 dmg-es kártyával, majd felpörgettem chargert 5/1-re és bevittem a lethalt :-D
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2015.08.01. 21:31:52
  • Dzsini
    #41
    Csak tudnám miért csak és kizárólag ellened csal ez a játék...