3985
XJEn519AEL.png
  • Dzsini
    #489
    Hát, pedig a Soulblade jóval hatékonyabb :)
    (ez a képesség pedig ma már vörösben van, nem kékben)
  • DasIsFuck
    #488
    Na Dzsini, kihúztalak boosterből

    ...bár meg kell hagyni, egy
    -nek
    jobban örülnék:D
  • Dzsini
    #487
    Én most egy Willbreaker + egy csomó dobótőr paklit tervezgetek, már csak a móka kedvéért :) (ha már megvan hozzá a 2 Willbreakerem)

    Ugyanis a dobótőrt becélzod, majd nem kötelezően áldozod fel, és a Willbreaker már át is állítja a lényt - több bicskával lehet gyűjtögetni mindent, amit az ellenfél lehozott - nem lesz hatékony, viszont szórakoztató :)
  • Dzsini
    #486
    Nem olyan egyszerű játszani vele, nagyon meg kell válogatni, hogy milyen fenyegetésekre reagál, és ha elhúzódik a meccs, eléggé kifut a gőzből. Egy-két jobb védekező lap (*/3, */4, meg ilyesmi) eléggé megakasztja, és akkor be kell várni a Molten Vortexet, amivel közvetlen tud sokat sebezni. Vagy Chandrát., esetleg 4 manát még belevéve a szüleit (Pia & Kiran Nalaar) és pár thoptergyárat, de akkor már majdhogynem visszaváltozott normál tempóba.
  • Shep
    #485
    Hát akkor szerencse, hogy ilyennel még nem futottam össze, bár gondolom akik ezzel nyomják nem 1-5 között vannak :)
  • Dzsini
    #484
    Egyszínű vörös, maximum 3 mana költségű, agresszív lapokkal (Goblin Glory Chaser, Abbot of Kheral Keep, Mage-Ring Bully, hozzá Titan's Strength a lángoló ököl meg ilyesmik), általában mire az ellenfélnek kijön az 5. földje már 5 alatt van az életpontja (de inkább halott), és van egy-két közvetlen sebző varázslat meg ilyesmi (pl. Act of Treason), hogy a túl hamar ledobált egy-két apróságot eltakarítsa az útból.
    Ebből adódóan jóval kevesebb földdel játszik (24 helyett 20 körül), és akár 4-5 lapra is lemegy, hogy a megfelelő kezdést begyűjtse (2 föld általában elég a győzelemhez, 3 meg szinte mindenre)
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.08.23. 20:52:39
  • Shep
    #483
    Melyik az a pakli?
  • Dzsini
    #482
    A vörös gyors pakli már így is majdnem túl erős, azzal végképp broken lenne, semmi mással nem lenne érdemes játszani.
  • Shep
    #481
    Igen.
  • DasIsFuck
    #480
    Ami 1/1 elementalokat rak ki amikor kijátszol egy spellt?
  • Shep
    #479
    Én a piromániás gyereket hiányolom a játékból, mikor láttam a singleben akkor, gondoltam, hogy na ebből milyen jó kis pakli lesz majd, aztán néztem ,hogy nincs is benne.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.08.23. 19:27:34
  • DasIsFuck
    #478
    Azért szomorú, hogy olyan gyengén van támogatva a zombi deck:(
  • Dzsini
    #477
    Persze, csomó olyan lap szerepel a kampányokban, ami a normál részlegben nem - minden olyan lap, aminek nincs kis ikonja jobboldalt csak a sztoriban szerepel.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.08.23. 17:19:49
  • DasIsFuck
    #476
    Abból már nekem ha jól emlékszem van is kettő
    Én azért egy Archangel of tithes-nek is örülnék:)
  • DasIsFuck
    #475
    Egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy Liliana kampányában jobb zombi szinergiát vonultat fel a deck mint amit a duels-ből össze lehet rakni?
  • Shep
    #474
    Hát ma is csak egy pegazusra futotta a boostertől :(
  • Jaqen
    #473
    Én is toltam tegnap egy jót. Először leraktam pár gyengébb lényt, mire Ő válaszolt egy felturbózott 1/1-es repülő lénnyel. Ha jól emlékszem 3)4-esre húzta fel. Levettem róla az enchantot, erre nem felhúzza megint? :D Jöhet a Fog. Aztán sikerült leszednem, meg belesebeztem 10+-t, erre megint Ő került előnybe. Ismét buffolt lény. Azonban jött egy enchant/artifact leszedő elf shaman. Puszi a hasára. Aztán a Myr-el (imádom azt a lapot) leszedtem egy erősebb lényét, ismét Én voltam fölül. A végén egyikünk kezében sem volt lap, a boardon sem volt semmi. Csak egy lap amiről elfeledkeztem. Nevet most nem tudok mondani de egy zöld fal ami idéz egy 2/2-es lényt amint leraksz egy földet. Két föld is feljött :D Pechjére neki is. 2 hp-ja volt, Nekem 16. Kár, hogy,nincs chat, egy gg-t megérdemelt volna. Ja hozzátenném: 1-es szintű volt, míg Én 3-mas.
  • Shep
    #472
    Kéket én is utálom, de ha meglesznek a lapok ki fogom próbálni milyen vele játszani.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.08.23. 10:45:55
  • erasmus4
    #471
    Tegnap én is olyan csatákat nyertem. Volt hogy 20 hpról 0ra vertem amikor kijátszottam a Shaman of the Pack-ot :) Tele volt a board elf tokenekkel. Volt hogy Nissa nyerte meg nekem a végjátékban. 4/4 elementál vagy laphúzás elég dúrva. -7ért pedig 6db 6/6 os föld ami abban a körben támadni tud :D.
    Amúgy ti mi ellen utáltok játszani?
    Én a kéket rühellem nem tudom hogy van e counterpellje vagy csak blöfföl :D. Bár volt hogy behülyítettem, kitettem egy olcsó lényt arra eltolta és utána nyomtam az igazi fenyegetést arra meg már nem maradt manája.
  • Shep
    #470
    Fú de jó csatám volt tegnap pvp-ben. A gyerek lifelinkkel felnyomta a hp-ját 38-ra, én ekkor jutottam igazából szóhoz (11 hp), aztán az elfek szépen lassan felőrölték a srácot, pedig eleinte úgy tűnt, hogy semmi esélyem, aztán mégis. Na ezért jó ez a játék, nem érzem azt, hogy teljesen esélytelen vagyok és bármit csinálok nem nyerhetek, nem úgy, mint a Bli$$$$$$ard "remekművében"
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.08.23. 09:39:41
  • Shep
    #469
    Gép is rendre azzal nyer ellenem :)
  • DasIsFuck
    #468
    Tegnap játszottam egy meccset, fehér-zöld vs fekete-fehér, elhúztuk a csatát, de Nissának hála sikerült nyerni:)

    Nagyon hasznos lap.
  • Shep
    #467
    Legyen Jace :)
  • DasIsFuck
    #466
    Akkor gideont szeretnéd vagy Jace-et?:D
  • Shep
    #465
    Jogos, akkor inkább úgy mondom ,hogy ami legkevésbé passzolna az elf paklimba :) Tehát mindegy csak nyitnék már egyet :)
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.08.22. 13:58:30
  • Dzsini
    #464
    Melyik a leggyengébb? :)
  • Shep
    #463
    Ó hát nem álmodozom, én már annak is örülnék ha a leggyengébbet kinyitnám :)
  • DasIsFuck
    #462
    Ha már itt tartunk, melyik lenne a vágyad?:)
  • Shep
    #461
    24 boostert nyitottam (legutóbb rosszul néztem) 3 mitikus és 0 planeswalker. Ma is csak a laphúzós zöld varázslat jutott.
  • Dzsini
    #460
    Néha eltalálja, hogy melyik színnel játszok mostanában :)
  • dave9004
    #459
    shit ez nem a HS topik :D
  • Shep
    #458
    Miért mi lesz hétfőn?
  • Shep
    #456
    Az sem rossz, lenne még mit javítani rajta, mert így teljesen elveszik az ember kedvét a pvp-től.
  • erasmus4
    #455
    Az még nem is sok, nekem van hogy 20 körüliként kapok 4-5ös ellenfelet szegény mit gondolhat. Igaz olyankor általában ótvar szar kezdőkezet kapok, de ált. nyerek, néha meg a bot ver meg mert egyből kilép :).
  • Jaqen
    #454
    Én eddig három játékossal akadtam össze. Abból kettő azonnal feladta, egy pedig egy rossz leosztás után. Utóbbit onnan tudom, hogy miután a gép átvette a paklit, össz vissz 4 manát tudott kijátszani. Azért megszorongatott. 3-as vagyok jelenleg. Storyval is haladgatok...csak ne lenne az a fránya Dark Souls 2 :D
  • Shep
    #453
    Hát azért a matchmaking nem az igazi, ne rakjon már össze 1-2-es szinten 5-8-al!
    Hardon a gép kijátszott 1 meccs alatt 3 planeswalkert, hát kösz :D
  • Dzsini
    #452
    Nem nehéz, csak 2 napra 400 arany (mert a "24 óra" általában 48-ra sikerül) nem túl sok...
  • DasIsFuck
    #451
    Mondjuk a hard ai-t annyira nem nagy cucc farmolni, ha gold kell.
  • Shep
    #450
    Nekem továbbra is délután 2 körül adja be. Kabaré amúgy amit művelnek.
  • Tinman #449
    Nekem 21:00-kor szépen adott 20G questet, elnyomtam 40G 2win :-)