1447
  • Overburner
    #1085
    Igen. Nagyon valószínű :D
  • Krisztiam #1084
    aha megtaláltam van egy olyan, hogy Cancel membership, gondolom arra kell menni, ha le akarom mondani
  • Overburner
    #1083
    Igen, amikor rá mentem hogy megveszem és fizetem írta is alul hogy ITT lehet kilőni de nem mentem rá a linkre. Viszont itt megtalálod lent a kis betűs résznél.
    " You may cancel your digital content subscription at any time here"
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.09. 16:17:50
  • Krisztiam #1082
    jaja azt láttam, hogy vonja minden hónapban, Originen lehet lemondani?
  • Overburner
    #1081
    Havonta 1239 Ft. De ezt le kell mondani mert a tulokja minden hónapba vonja ha nem. Egészen mától van próba lehetőség szerintem bármeddig de az is lehet hogy csak megjelenésig nem tudom.
  • IMYke2.0.0.0
    #1080
    https://www.origin.com/en-ie/store/origin-access:

    "Endless PC gaming, just €3.99 a month
    Play a growing collection of great PC games, try new EA games before they're released,
    and save 10% on Origin purchases. Cancel anytime."
  • Krisztiam #1079
    mennyi az origin access?
    meddig lehet kipróbálni?
    Utoljára szerkesztette: Krisztiam, 2016.03.09. 16:07:17
  • Overburner
    #1078
    Na beadtam a derakam az EA-nak és megvettem az Origin Access-et. Le is jött a gáma ki is próbáltam az én eléggé tré konfigomon (mondhatni) mondhatni tükörsimán fut high beállítások mellett. A rivals mérföldekkel rosszabban fut. Minden elismerésem jó kis optimalizáció lett ez. Preorder gyanus.
  • Overburner
    #1077
    Ezért sírtak az emberek (ezért is na....) megkapták most akkor mi van?:D Nekem is van Logitech Momo-m nem ezzel fogom használni erre ott a Xbone kontroller.
  • IMYke2.0.0.0
    #1076
    Szerintem is baromira árkádos a játék - maximum X360 / Xone vezérlőt tudok hozzá elképzelni. Egy G27-est felcsatlakoztatni csak ezért a játékért felesleges.
  • broman191
    #1075
    Ötnél egészen jó volt, de lehet hogy csak 'kiadta' pillanatok következtek egy ideig, mert aztán újra süllyedt a színvonal... :D

    ui.: Billel valószínűleg én is, igazán a pedálozás csak feleslegesen bezavarhat, annyira 0-1, fék-gáz alapra van kitalálva a gameplay...no meg a kormányszögnek is sok értelme van, olyan szinten kis mozdulatokkal csapat végig, hogy szinte felesleges is gyilkolni a mikrokapcsolókat a cuccban... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.03.08. 17:17:46
  • IMYke2.0.0.0
    #1074
    3 percnél írok - billentyűzettel megverném ezt a srácot, minden erőlködés nélkül.
  • broman191
    #1073
    Bírom amikor a szappancsúsztatást ilyen komoly szimus hardverrel nyomják... Itt-ott egészen belejött, nem a játékot minősíti a player teljesítménye, de mentségére szóljon, hogy biztosan enyhén sz0pás lehet, egy alapvetően nem kormány & pedál setupra kitalált játékot úgy tolni... :)
  • Overburner
    #1072
    Nem ugyan az csak playerek nélkül. De ismét csak Rivals-ra asszociálok mert azzal játszottam ezzel sajnos még nem. :D De mivel a stúdió ugyan az és rengeteg dolgot vettek át onnan ezért gondolom h nem. Butaság is lenne. A multi egyébként sem vesz ki nagy részt a játékban.
  • Carlos
    #1071
    No, ez nagyon pozitiv számomra. Minden elérhető ugyanúgy csak nincsenek random idegen emberek.
    Szuper. Van valami ami nem elérhető a "solo play"-ben? (daily quest, vagy versenytípusok).
  • Overburner
    #1070
  • Carlos
    #1069
    Ilyen tényleg lesz?
    Akkor még Imyke is örülhet neki!
  • Overburner
    #1068
    Akkor Solo ra rakod majd a mathcmakinget és akkor egyedül leszel az egész mapon a géppel :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1067
    Én is rühellem ezt a social/multi erőltetést a részükről.
    A klasszikus Single Player élmény híve vagyok. A multiplayer más lapra tartozik, és csak akkor érdekel, ha kedvem van hozzá - de akkor is úgy, ha direkt indítom el.

    Sajnos, épp ezt a választási opciót nyírják ki az "always on" multival és szósül-fílinggel.
  • Carlos
    #1066
    De ha nem akarok? :)
    Akkor játszak az underground 2-vel? :)
    Továbbra is bizonytalan vagyok azzal, hogy megvegyem-e.
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2016.03.08. 14:44:31
  • IMYke2.0.0.0
    #1065
    A probléma itt az, hogy a játékfejlesztők lassan, de biztosan kinyírják a Single Playert.
    A topik témakörét képező játékban is a "szingli pléjer" sem létezik - helyette van a "játssz a barátaiddal".
  • Carlos
    #1064
    A netet leszarom. Én single player játékot akarok és nem a véristvánt meg a johny meg a wong-ot...
    Aztán majd jöhet a multi amikor megtanulom használni a játékot.
  • Overburner
    #1063
    Olyat csinálhatsz kb mint az undergroundokban már ha úgy fog lenni mint a Rivalsban. Kiválasztod hogy Solo és akkor te vagy egyedül a mapon meg a létrehozott mesterséges intelligencia ennyi. Az végülis single player de ehhez is kell majd a net szóval net nélkül menüig sem jutsz el.
  • Carlos
    #1062
    Nem játszottam Rivals-al sem... elkurvultam.
    Szóval akkor a totál single player kilőve...
  • Overburner
    #1061
    Ha játszottál a Rivals-al akkor ugyan az kb. Belépsz van egy lobby ahol vannak játékosok(vagy barátok esetleg solo) és játszhatsz. Vannak playerek de ha nem lennének feltölti AI-el a lobbyt. Versenyt elvileg akkor indithatsz ha ugy megy mint a rivalsnal multiba ha a startvonalra álnnak többen játékosok. Kb ennyi.
  • Carlos
    #1060
    Gondolom tiltható, hogy kik csatalakozzanak vagy hogy csatlakozzanak-e egyáltalán.
    Nem nagyon játszottam az új NFS-ekkel, mert nem nagyon jöttek be. Legutóbbiak amik tetszettek az Underground-ok voltak, szóval nem nagyon ismerem a gamelogic-ot.
  • IMYke2.0.0.0
    #1059
    Szerintem, olyan lesz, mint az összes eddigi újkori NFS: always online, és ha csatlakoznak hozzád, akkor lesznek emberi játékosok, ha nem, akkor M.I. ellen játszol.
  • Krisztiam #1058
    free run lesz a játékban vajon?
  • Carlos
    #1057
    Újabb láma kérdés.
    Annak ellenére, hogy online kell lenni, single player vagy full multis lesz a játék? Tehát az első versenyen is már real játékosokkal kell játszani (AI helyett) vagy lesz single player és ha akarsz multizhatsz is?
  • Overburner
    #1056
    Kommentár nélkül. :) Csávókámnak akadnak problémái a vezetéssel :D


    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.07. 20:29:22
  • Carlos
    #1055
    Akad a cucc rendesen!
  • Overburner
    #1054
    PC Gameplay.


    #1051
    Az Origin Access annyi 1 hóra. :) Csak na fogalmazásom lehet bénán jött le. :D Mivel végül is csak akkor lehet kipróbálni ha van accessed ami fizetős azért mondtam hogy "fizetős" demo :D
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.07. 19:05:56
  • IMYke2.0.0.0
    #1053
    A Denuvoval a játék integritását védik - nem magát a játékot. Sajnos, vagy sem, a Denuvo több mint DRM.
  • Gibor
    #1052
    Origin Access tagoknak 9.étől elérhető/kipróbálható. Nincs a játékra irányuló fizetős demo.
  • broman191
    #1051
    Az EA Access annyi vagy van külön csak a játékra irányuló lehetőség?
  • Overburner
    #1050
    Én sem értem minek denuvo a állandó internet kapcsolat mellé de képesek rá. Ha megvették a denuvot miért is ne.

    A játék kipróbálható 1200ft-ért durván 10.-étől (rendes az EA még a demoért is pénzt kér).
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.07. 18:22:26
  • broman191
    #1049
    Rémlik valami mendemonda hogy az újabb EA-s játékok Denuvo-t kapnak majd, de igazából always online-nál lényegtelen, eleve reménytelen a 'próbaverzió'... :)
  • Gibor
    #1048
    Miért lenne denuvo mikor állandó net kell? Crew-nak se kell semmi crack hogy elindítsd mégse oldható meg a tört verzió. Felesleges lenne az egész, ennyire csak nem hülyék :D
  • broman191
    #1047
    Nagyvonalakban olyan, részleteiben nem. Virágbolti verzió valószínűleg nem lesz, mert úgy néz ki hogy #1 Denuvo, #2 always online...már az első is bajos, de a második miatt már szinte felesleges megemlíteni is...
  • Carlos
    #1046
    Nagy rajongója voltam az UnderGround 1 és 2-nek. Ez kb olyan lesz, mint azok voltak?
    Továbbá virágbolti verzióval kipróbálható lesz, vagy a védelem (és az esetleges online only) miatt esélytelen?

    Köszi a válaszokat!