1447
  • Carlos
    #1287
    Mehe! Typo! Fail... :-)
  • goregrind #1286
    "topicocat"

    Ezen most besírtam!
  • IMYke2.0.0.0
    #1285
    Talán még az első logot linkeltem/déztem is. Utána már nem érdekelt.
    PC-re meg ugye eleve be volt ígérve, hogy pofozgatják - ennek csak örülök, örülünk.
  • Overburner
    #1284
    Videó is volt belinkelve. Pedig pont azokból lehet megtudni mennyit javul a játék megadott idő alatt.
  • IMYke2.0.0.0
    #1283
    Ez jó hír - valószínűleg átugrottam, mert nem szoktak izgatni a patch logok.
  • Skypack
    #1282
    Erről volt szó egy pár hszl lejjebb, bekerült szerdán a játékba.
  • IMYke2.0.0.0
    #1281
    4 perc élvezet:



    A mostani NFS-t még nem láttam, de jó lenne, ha valamikor benne lenne.
  • IMYke2.0.0.0
    #1280
    Nekem is az, sajnos. Ezért várom meg az olcsóbbá válását, mint ez eddigi összes NFS esetében, és akkor veszem meg.
    Ezért is írtam korábban (nyilván, a drámai hatás kedvéért túlozva, de EA-ból bármi kinézhető):
    "és mire eljutunk a megvásárlásig... lehet, hogy le is lőtték a szervereket..."

    Amíg nem lesz olcsó, addig lehet Rivalsozok.
  • nyirog
    #1279
    14-et talán nem ért meg, jobban örültem volna 10-nek az úgy reális is lenne, de mér beletörődtem h ebben a rohadt országban minden kurva drága az olyanoknak mint én :\
  • Overburner
    #1278
    License. Mi van ha nem engedik hogy módosítsák még? Ezt a Nissan-nak is engedélyeznie kellene. Nem biztos hogy megtette.


    Mondjuk tényleg nem kéne itt bénázni emberek. Megvette élvezi aki nem az meg nem. 1x elég leírni hogy ki miért veszi meg meg miért nem. Amúgy sem vagyok híve ennek a hater dumának. Szerintem sem 100%-os a játék de nincs baj vele. Nekem pl egy Witcher 3 vagy Fallout 4 nem ért volna meg ennyi pénzt mégsem panaszkodok abban a topicban hogy milyen szar (ami egyébként nem igaz csak nem jönnek be) mert lerágnák a fejem (teljesen jogosan).
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.04.01. 15:27:37
  • IMYke2.0.0.0
    #1277
    Az a gyász, hogy kezdetektől így reagálsz - mintha egy 12 évessel beszélgetnék.
    Az #1270-esben ráadásul egy szem trollkodás sincs.
    Pszichológiai folyamat, hogy az ember képes igazolni a saját bármilyen döntését, ha az számára értékesnek bizonyul, vagy sokba került - miközben külső szemlélők, vagy akár mellette élők minimum felhúzzák a szemöldöküket érte.

    De, mit is erőlködöm veled, a stílusod árulkodik, hogy mennyire nem érdemes.
  • Carlos
    #1276
    Gyász...
  • IMYke2.0.0.0
    #1275
    Mi vaaaan?! Csak nem meg akarod szabni, hogy hol és mikor írok?
    Na, állj már le! Inkább menj játszani, mit keresel itt, ha megvan a játék?
  • Árnyvadász
    #1274
    +1
  • Carlos
    #1273
    Akkor miért is vagy itt? Miért is írsz?
    Én sem trollkodom szét azokat a topicocat amiket nem játszom!
  • IMYke2.0.0.0
    #1272
    Látom, a "válasz" gombocskát még nem sikerült felfedezned...

    Bizonyára nekem címezted, ezért válaszolnék is: jelenleg 12 darabot vehetnék, helyből (igaz, a pénztartalékomból, és nem az e(gy) havi fizetésemből), és nem halnék éhen.
    Viszont, konkrétan ÉN nem vagyok az eszetlen vásárlás híve - főként egy olyan Need For Speedről van szó, mint a mostani.
  • Carlos
    #1271
    savanyú a szőlő... birom a csórókat (no offense) akik fikáznak, mert nem vehetik/warezolhatják le a cuccot.
    Inkább maradjatok csöndben és hagyjátok az embereket AKIK JÁTSZANAK VELE és nem csak youtube videókat meg cikkeket olvasnak, hadd beszélgessenek!!!
    Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #1270
    14.000 Ft-os játéknál megengedett az önigazolás :)
  • nyirog
    #1269
    Na ma sikeresen meg tudtam venni, eddig 2-3 órát tudtam vele játszani még az elején vagyok; azt kell mondjam, hogy szerintem rohadt jó játék, élvezetes, változatos, hangulata is van, Carbonnál szerintem jobb. Billentyűzettel irányítom eddig (van kormány, meg xbox kontroller is PC-hez) és semmi bajom sincs vele, van egy kis nehézsége de ennyi kihívás pont kell, rá lehet érezni a mikéntjére hamar (bár anno a Shift-et is bill.-el játszottam :D ). Ami egyedül negatívum, hogy kicsi a térkép, remélem bővíteni fogják, viszont ez a kicsi ami legalább van érdekes így legalább szívesen furikázok és felfedezek, rosszabbra számítottam (főleg h ezt a az erőltett Los Angeles, New York, Chicago témát már nagyon unom és utálom). Egy szó mint száz nekem megérte a vételt, talán 14ért kissé sok, de utoljára talán 2010-ben szórakoztam ilyen jól NFS-vel, előtte meg az első és igazi Most Wanteddel voltak még jó élményeim én valahova kettő közé lőném be és a skálán számomra inkább a Most Wantedhez húz közelebb (bár HP 2010 olyan nagyon szépek és érdekesek voltak a pályák). Subaru kezdő kocsival nyomatom :).
  • broman191
    #1268
    Nézz rá...szerinted annyi műszaki paraméter változott, hogy egy nyamvadt liberty walk szélesítést vagy hasonlót nem lehetne rádobni? :) Egyszerűen nem foglalkoztak a tartalommal az illetékesek, nem csinálták meg az apró módosításokat hozzá mindenfelé, bár biztosan nem lenne sok idő összehozni, de nem vállalták be, mint ahogyan azt sem, hogy a régebbi GTR dolgait egy az egyben megnyissák hozzá, ha kicsit bugos is lesz itt-ott...igaz engem különösebben nem zavar a stock külső, legalább nem lehet elrontani különféle módon az eleve jóféle külcsínt.
  • Overburner
    #1267
    Erre az a magyarázat ami valahol igaz hogy. Most adták ki a járgányt honnan lenne már rá bodykit? :D Amúgy Splitter és Spoiler van lehet hogy diffuser is. Különbségeket én is csak vizslattam hogy mi. De hát plusz kocsi mindegy h van elfér. Sose baj ha több van.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.31. 19:03:30
  • broman191
    #1266
    Igen, de kész vicc, állítólag a kasznihoz semmiféle tuning nem érhető el (wrap nem számolva)...tipikusan a márka által bevásárolt tartalom, sok értelme nincs a régebbi GTR-hoz képest.
  • IMYke2.0.0.0
    #1265
    Nem az a kérdés, hogy lesz-e olcsóbb... MINDEN lesz olcsóbb egyszer.
    Az a kérdés, hogy: mikor?...
    Ha ugyanis az EA-nak kedvez Fortuna, akkor rohadt lassan csökken az ára = kevesen vesszük meg innen, ebből a régióból [előző részekből leszűrt tapasztalatok, a nyálasképű fiatalok, anyagi okok miatt stb.], és mire eljutunk a megvásárlásig... lehet, hogy le is lőtték a szervereket...
  • Krisztiam #1264
    szerintem nemsoká 10k alá megy, a primal is már 9600 :D
  • Szabi #1263
    szinte biztos, hogy tele lesz vele a jútbob
  • nyirog
    #1262
    elvileg már elérhető az update, valaki csinál majd az új dolgokról videót , vagy képeket? :)
  • Carlos
    #1261
    meg a hot rod patch meg a showcase meg a garázsfejlesztés...
  • Szabi #1260
    azt ígérték.. aztán majd kiderül. :D
  • Krisztiam #1259
    ma jön a játékhoz a Nissan GT-R Premium 2017?
  • Krisztiam #1258
    hát ebben nem fogod megvenni sajnos az összes autót :D
    vagyis csak cserélgetni tudod..
    Utoljára szerkesztette: Krisztiam, 2016.03.29. 19:30:10
  • Szabi #1257
    nemtudom ki hogy van vele, de én pl. mindig megszoktam venni idővel az összes autót és lehetőség szerint meg is kapják a full tuningot :D
  • nyirog
    #1256
    nekem ez ugyanaz, mintha ott lenne, most attól, hogy nem mutatja meg... annyira nem zavar. Az viszont érdekes, hogy ha ezt a módszert választották az autók plusz eltárolására, akkor ezekszerint eredetileg nem úgy tervezték a játékot, hogy többet tudjon kezelni tárolás terén, amit tényleg fura o.O. Mondom ezt úgy, hogy 3 autónál több egyetlen NFS-ben sem volt nekem, de hát akkor is fura, hogy eleinte nem számoltak azzal az eshetőséggel, hogy az öt az kevés lesz; minden esetre örülök, hogy meg tudták oldani, mert sok helyen olvastam, hogy a játékosok emiatt és a Drag versenyek miatt nem tetszésüket fejezték ki. Ha minden jól megy akkor a héten már meg fogom tudni venni Cdgalaxisban, VPN-nel inkább nem játszadozok, nem vagyok annyira bátor, meg hát érteni se értek hozzá, mert még nem használtam :).
  • Overburner
    #1255
    Igen úgy lesz 10 férőhely hogy a garázsod 5 férőhelyes lesz de kiválasztott kocsikat elvileg eltudsz küldeni ilyen úgynevezett Warehouse-ba ahol eltudsz tárolni még 5 autót. Tehát te azokat a garázsodban nem fogod látni de bármikor előtudod hivni őket. Elvileg.
  • IMYke2.0.0.0
    #1254
    Utána kellett néznem - a Riváls Complete-ért költöttem eddig a legtöbbet: Amazon - 10,73 dollár (0,73 dollár adó) - 75% OFF (1 dollár = 291,52) = ~3200 Ft.
    Ennél többet nem vagyok hajlandó kiadni ezért sem.
  • Szabi #1253
    nem, mert nem ér meg nekem 10k-t se..
  • Carlos
    #1252
    Persze. Amint megjelent.
    Bele is toltam vagy 30 órát azóta.
  • Krisztiam #1251
    Te dobozosan vetted meg?
  • Carlos
    #1250
    És vacakoltok szaros mexikói oldalakkal 3 ezer forintért?
    Nem teljesen értem, dehát ti tudjátok.
  • Szabi #1249
    10 fölött van még a kulcsos oldalakon is :-/

    mexikói origin is asszem valahol 11körül
  • Krisztiam #1248
    látom jönnek új alkatrészek is