1447
  • nyirog
    #1247
    akkor szerda után már 10 lesz :) Hot rod, Showcase

    "New Feature: The Warehouse
    You’ve read that we’re adding new cars but before you head over to Twitter or Reddit to proclaim you need more garage space we’ve got your back.

    Starting next week your garage will receive an upgrade that will allow you to store an additional five cars, perfect for those eyeing up a new ride and no excuse now not to take a Hot Rod for a fun-filled spin around Ventura bay."
  • Krisztiam #1246
    igen 5 hely van a garázsban én játszottam a trial-al..
  • nyirog
    #1245
    úgy tudom hogy az alapjátékban van 5, a hot rod patch hozzáad még ötöt, nem? Sajnos nekem még nincs meg a játék ezért biztosan nem tudhatom, csak amit olvastam az alapján az jött le, hogy alapból öt hely van a garázsban.
  • Krisztiam #1244
    micsoda? 10 hely lesz összesen? amúgy én is gondolkozom nagyon a vételen..
  • nyirog
    #1243
    olvasom éppen, hogy a hot rod udapteben van az hogy elhozz a Drag race-ket amit sok kirtikában hiányoltak a játékból, meg ad még plusz 5 autó tárolására lehetőség, akkor így már 10 db lehet majd a játékban? :) Ha tényleg ez a helyzet, akkor elég jól bővítgetik a játékot és meg van a lehetőség hogy a térképen is bővítenek majd egy kicsit, egyre jobban arra hajlok, hogy jövőhéten megveszem CDgalaxisban, néztem G2A-t de nem tudom, ott még nem vásároltam, originen meg sokkal drágább :\
  • Skypack
    #1242
    Showcase és Hot Rods Update, szerdán jön a PC verzióhoz.
  • Overburner
    #1241
    Ha World el játszottál akkor annál sokkal sokkal könyebb. Tegnap belekezdtem egy projektbe Datsun 240Z-met amit Worldben nagyon sokat használtam megpróbálom újra kreálni. Sokkal sokkal sokkal jobban haladok mint Worldben tettem.

    Egyébként jó hírek. Szerdán tehát 30.-án nem csak a 2017-es GT-R-t kapjuk meg mi PC-sek hanem a hiányzó Showcase és Hotrod DLC-t is.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.28. 19:37:33
  • Krisztiam #1240
    kurva jó, de ahogy nézem a többit azok is jók, mennyi idő lehet kicicomázni így egy autót?
  • Overburner
    #1239
    Nagyon jó kis festéseket rak össze ez az orosz manus. Érdemes megnézni pár videóját. Nekem talán ez a kedvencem. Imádom.

  • N3mus
    #1238
    Hát nem sokkal olcsóbb de szerintem még mindig a legbiztonságosabb a mexicói originról megvenni. 1-2 dolog vásárlásával még nincs gond de persze figyelik és tömegesnél már páran jelezték hogy bann-t kapott az account. Én eddig 5-6 dolgot vettem onnan semmi gond soha nem volt még vele. Kb 12,5 a deluxe és valahol 8 körül van a sima.
  • Krisztiam #1237
    tudtok olyan oldalt, ahol tudnék venni olcsón kulcsot?
  • Skypack
    #1236
  • Overburner
    #1235
    De... :D Sajnos sohasem láttam még pályafutásom során ezt a szimbólumot :D Alakjáról itélve mondtam na. :D Tessék megbocsájtani nekem. Amúgy vicc hogy ilyen részletesre megcsinálták a belsejét úgy hogy szinte sohasem látod.
  • SUNNY84HUN
    #1234
    többi honda is japán nagyrészt csak ez a japó belpiacos , nekem is mind2 civic japó de balkormányos eu piacos
  • broman191
    #1233
  • Szabi #1232
    remélem az alját nem komolyan írtad :DD
  • Overburner
    #1231
    Nem sokat kellene ügyködniük hogy csináljanak egy belsőnézetet hozzá.



    Bár mondjuk a fordulatszám mérőn az egy Lamborghini szimbólum?
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.25. 10:19:23
  • Overburner
    #1230
    Éééés ott van a videó alatt a fix


    Go under controllers.

    Change this:
    Accelerator dead zone: 100%
    Break dead zone: 100%
  • kalmi9120
    #1229
    http://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/PC-Can-t-Accelerate-Handbrake-Stuck-Controller-Doesn-t-Work/m-p/5229937#M3399 itt mindenki erről a hibáról ir és itt egy video hozzá https://www.youtube.com/watch?v=vw1QHZjs0Ac&feature=youtu.be ez az én bajom is .
  • Gibor
    #1228
    Mert a játékban nem az EU/USA Civic VTi/Si (EK4) van, hanem a legelső Civic Type-R (EK9) ami csak Japán belpiacon volt, így csak jobb kormányos létezik belőle :)
  • kalmi9120
    #1227
    ha a kamerát állitom arra a gombra amivel kanyarodnék jobbra akkor az müködik a kamera elfordul jobbra. Kanyarodni nem kanyarodik illetve fékez folyamat ezért nem tudok felgyorsítani .
  • kalmi9120
    #1226
    próbáltam másik billel ugyanez a baj . Win 10-em van .
  • Overburner
    #1225
    Elég érdekes még redditen sem láttam hogy valakinek előfordult volna hasonló. Bocsi de ez egyedi problémának tűnik. Próbáld meg más bill-el vagy akármivel. Gamepaddal nem megy?
  • kalmi9120
    #1224
    Ez játék hiba ez tuti 16 ezer forintért köszi a kibaszottt k...életbe !
  • kalmi9120
    #1223
    teamspeak esetleg nincs valakinek ahova feltudnék menni és beszélgetni kicsit ??
  • kalmi9120
    #1222
    köszönöm kipróbáltam letöröltem a gamepad driverét is és igy sem müködik. Még egyszer nem voltam első mert nem tudok gyorsan menni. Most ott tartok hogy elindulunk kajálni 2 video és megkapom az irányitást világitanak a fék lámpák és 147km//h ról hiába nyomom a gázt csak lassulok mintha egyszerre nyomnám a féket meg a gázt és csak balra tudok kanyarodni jobbra nem.
  • Overburner
    #1221
    Um nekem már napok óta baszakodik az Xone gamepadom csak GTA-val. Ha win10-ed van és frissíted mindig akkor nemrég a Microfos elcseszett valamit és az okoz ilyen bénaságokat. Húzd ki a gamepadot próbáld meg nélküle.
  • kalmi9120
    #1220
    Nem jó nem igaz. :S
  • kalmi9120
    #1219
    akkor azt még megprobálom hogy letiltom az eszköz kezelöben a gamepadot
  • Krisztiam #1218
    azt nem értem a civic miért jobb kormányos :)
    mert japán?
    Utoljára szerkesztette: Krisztiam, 2016.03.24. 17:45:45
  • broman191
    #1217
    Fizikailag persze hogy működik, csak lehetséges hogy szoftveres kavarás állhat a háttérben, ha az Xbox kontrollernek van külön szoftvere, de ha nincs, az is elég lehet, hogy csatlakoztatva van. Némelyik játék hajlamos zokon venni az ilyesmit, mások nem problémáznak vele, mint ahogy írtad is... :)
  • kalmi9120
    #1216
    A bill müködik rendesen tesó most játszottam ki a Far Cry Primalt meg Division-özök folyamatosan most is arrol irok. A féklámpa folyamatosan világit ha nyomok egy kéziféket akkor nem de gyanugy nem gyorsul fel a kocsi .
  • broman191
    #1215
    A bill. rossz akkor is, ha a kontrollert leválasztottad fizikailag /és esetleg az eszközkezelőben is letiltottad/?
  • kalmi9120
    #1214
    Sziasztok. Most vettem meg a játékot felraktam frissült elindult tök jó. Problémám a következő irányítás ha billentyüzettel próbálkozom akkor balra kanyarodik elforditja a kereket balra ez oké de jobbra már nem hiába nyomom a jobbra billentyűt. Következő ha nyomom a gázt 1 es padló majd 2 be vált és alapjáraton megyek alig gyorsul Civic 3 ban 80 km/h . Xbox 360 controller irányitás kanyarodás jo gáz adás már rossz megy az intró pörög a motor mint állat megkapom az irányítást nyomom a gázt és lassulok ahelyett hogy gyorsulnék ?? A billentyüzetem a gépem a kontrollerem is jo ez játékhiba ???
  • broman191
    #1213
  • Overburner
    #1212
    Jelenleg két gépjárművel tevékenykedem Civic Gripre Supra Driftre. Még nem túl sokat bénáztam a warp editorral várom a showcase update bejövetelét de azért nekem már így is bőven bejönnek. :)

    Album. :)
  • Overburner
    #1211
    Attól függ kinek mi a küszöb van akinek a csillagos ég van akinek meg nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #1210
    Akkor meglehetősen alacsonyan vannak az elvárások :(
  • nyirog
    #1209
    Értem, akkor igazából érdemes megvenni ha a Carbon szintjét már megüti. Az a határ, attól lejjebb nem szabad NFS-re pénzt kidobni :D.
  • Overburner
    #1208
    Hát ez így nehéz megmondani én is azokat szerettem kb de a Rivals-al is jól el voltam. Mindenképpen jobb nála. De nem túl hosszú a story sajnos. Nem tudom még nem sietve csinálgatom nem tudom utána mennyire köt le a dolog majd. De ez idáig sokkal jobb mint bármelyik elmúlt évekbeli NFS. Kb a Carbonhoz ahogy jellemezted úgy tudnám fogalmazni én is. Nem tudod hova tenni. Fasza meg minden de megvannak a saját bajai ettől függetlenül fasza kis játéknak tartom.

    Térkép eléggé kihasználatlannak tűnik nem tudni lesz e DLC ami kiegészíti de az emberek már beszéltek róla hogy jó lenne majd kiderül. Igazából nem tűnik fel annyira mint a Rivalsnál hogy "kicsi" mondjuk annak a duplája ez már.