1447
  • Overburner
    #1207


    Eduard Laser
    When is the showcase and the hot rod update coming for pc?

    Need for Speed
    +Eduard Laser more news on that coming next week.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.23. 16:19:32
  • nyirog
    #1206
    Ja és még az, hogy az igaz hogy mostantól nem évente NFS jön, hanem inkább majd bővítgetik pár évig ezt a részt, csak mert térkép első ránézésre csonkának és kicsinek tűnt, erről mi a véleményetek? :)
  • nyirog
    #1205
    Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy aki már játszik vele: jobb mint a rivals? Érdemes megvenni? Az érdemest úgy értem, hogy nekem inkább a Hot pursuit 2010, első most wanted, U1, U2, Porsche, HP-k jöttek be, van annyira szórakoztató mint ezek? (Carbon még talán jó volt, de nekem az olyan kicsit nem is tudom, végül is jó volt, csak piszok rövid, nem is tudom hogy hova tegyem :D ).
  • Carlos
    #1204
    25 óra játék alatt egyszer sem volt ilyen, nekem is nvidiam van.
  • goregrind #1203
    Nálam pont tegnap volt egy hasonló eset (GTX 950-es kártya). Verseny közben - egy alagút bejárata előtt - egy padka úgy megdobott, hogy felrepültem az égbe, ki a pályáról és kb 30 másodpercig csak repkedtem...
  • Overburner
    #1202
    Ja ez ahogy olvasom redditet szinte csak Nvidia kártyán fordul elő. Az én öreg 7850-esemen még egyszer sem volt ilyesmi hála istennek.
  • Krisztiam #1201
    11:40 :DD
  • Krisztiam #1200
    ha Origin access-et megveszed, akkor ad 10 óra játékot..
  • tonyr #1199
    Nekem is ez a problémám... Mielőtt megvenném, kipróbálnám, de se demo, se semmi, gameplay videók, vagy képek alapján döntsek ?
    vicc
  • Panzeradler #1197
    Denuvo+always online, nem hiszem, hogy lesz belőle.
  • goregrind #1195
    Sokan nyomatják Magyarok is - csak nem egyszerű a multi, mint pl a World esetében volt! Úgy kell behívogatni haverokat saját játékba, de csak 7-et tudsz egyszerre. Azaz tömeges krúzolás meg hasonlók kilőve! Jól elb@szták ismét a multit...
  • Carlos
    #1194
    Ment privi.
  • Overburner
    #1193
    Sajnálatosan innen nem :(
  • Krisztiam #1192
    hát nem sokan játszanak vele, ahogy elnézem :)
  • Overburner
    #1191
    Amúgy aki szeretne krúzolni versenyezni együtt az dobja be az Origin nevét vagy irjon privátot. :D Jó lenne néha összefutni.
  • Carlos
    #1190
    Gyors kérdés.
    A 100%-hoz minden event versenyt meg kell nyerni, vagy csak elég, ha kipipálódnak a mapon? (eddig két hard-ot nem sikerült megnyernem, de felirtam melyikek, just in case).

    Köszi!
  • LeWyTy
    #1189
    Azért mert régen tudták hogy a Need for Speed hangulathoz sokat tesz az is hogy gyors a zene. Nem mellesleg a Drum n Bass meg a Trance mai napig a legjobb autókázós zenék. Meg abban az időben nagyon ment ez a stílus. (super eurobeat)

    Személyes kedvencem a 3.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.03.20. 15:23:27
  • Overburner
    #1188
    Most még én is de így már azért eléggé jól meg lehet csinálni. :D 1-2 bodykit jöhetne meg hát hátsó lökős.
  • Carlos
    #1187
    Ez a hiba nálam is előjött...
  • Krisztiam #1186
    jaja nekem is ez volt a gondom, nem akart kanyarodni
  • goregrind #1185
    Én a klasszikus bömössel csináltam meg. A drift-grip csúszka meg a drift felé volt húzva picit, drift gumival. De persze mindenkinek máshogy jön le a játékban az irányítás! Én alapjában tépem a hajam, mert néha egy okádék az egész! Néha akkora bakik jönnek elő, hogy csak nézek mint a hülye... Van pár hiba itt-ott a szkriptekben!

    Pl: Start, full gáz+nos és néha az autó nem válaszol a kanyarodási szándékomra, csak megy előre mint állat!
    Utoljára szerkesztette: goregrind, 2016.03.20. 10:47:20
  • Carlos
    #1184
    Neked milyen autóval sikerült végül? Drif vagy grip?
  • Carlos
    #1183
    Igen, énis azzal szivok. De félretettem "end content" -re hivatkozva. :)
  • goregrind #1182
    Én kábé harmincszor álltam neki a 3.-nak! Folyamatosan szopatott, hogy az AI-k 1-2 tizeddel jobbat futottak. Végül sikerült, de nem volt a legalacsonyabb a vérnyomásom a végére...

    Need For Speed 2015: Eddie's Challenge 1-3
  • Carlos
    #1181
    Azért a régi NFS zenék ütnek ebben is:


  • Carlos
    #1180
    Én eddie küldetéseitől kapok hülyét!
    A 3ikat nem birom megcsinálni. Agyfaszt kaptam! :)
  • Gibor
    #1179
    LOL, akkor vehetek másikat :D bár még jöhetne cucc hozzá, kb csak azzal gurulok :D
  • Overburner
    #1178
    Na kiderült hogy mivel nekem a Starter Civicem volt arra nem elérhetőek a DLC partjai szóval el kellett adnom és vennem egy újat a boltból. Hát lol
  • IMYke2.0.0.0
    #1177
    "Nem úgy van hogy amit feloldok egy kategóriát azt megkapom egyből mindet ami oda tartozik?"

    Eléggé fura lenne. Akkor 4-5 óra alatt vége lenne a játéknak.
  • Overburner
    #1176
    Nem is értem. Civicet választottam kezdő autónak mert szeretem. Elvileg az egyik updateben az elsőben a Legendsben jött hozzá ki egy rakás part. Ami a lista alapján lenne hátsó fender is de nálam azt irja nem elérhető. Sőt elöl is csak egy van. Vagy most ezeket is szintenként kapom? Nem úgy van hogy amit feloldok egy kategóriát azt megkapom egyből mindet ami oda tartozik?
  • Overburner
    #1175
    Supra az kötelező darab
  • Carlos
    #1174
    GTR-t énis kinéztem magamnak... :p
  • broman191
    #1173
  • Krisztiam #1172
    el lehet adni persze, csak amit éppen használsz azt nem lehet
    vedd meg a toyota suprát :D
    én azt vettem meg a 10 óra trialba utána meg a nissan gt-r-t :)
  • Carlos
    #1171
    El lehet adni a megvett verdákat vagy nagyon be kell osztani azt az 5 helyet?
    A kezdő autó után melyik autót érdemes megvenni, hogy ne legyen kidobott pénz teljesen?
  • Overburner
    #1170
    Amikor az alvó órajel úgy dobálódzik le fel mint egy ovodás a gumilabdájával akkor ja minden rendben. Ráadásul beragad arra a pontra és még nem is akar felváltani normál órajelre amikor elindítok bármilyen játékot. :I
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.19. 10:29:19
  • IMYke2.0.0.0
    #1169
    Az ég világon semmi bajom vele - nem azt nézegetem, hanem játszom, netezek, dolgozom a géppel.
  • Carlos
    #1168
    Koszonom!
  • Overburner
    #1167
    Csak ne lenne olyan fos a Crimson :/
  • IMYke2.0.0.0
    #1166
    AMD tulajoknak:

    "A 16.3.1-es hotfix státuszú driver tartalmaz egy új CrossFireX profilt, ami a Need for Speedet célozza, a Hitmanhez kiadott korábbi CrossFireX profil pedig frissítésen esett át. Újítás, hogy a DirectX 12-es alkalmazásoknál a képkocka-sebesség mostantól nincs a monitor képfrissítési rátájához láncolva."