1447
  • grebber
    #1125
    Autós játékokat én is két kézzel irányitom a 4 nyilat
  • Krisztiam #1124
  • broman191
    #1123
    Bírom az ilyet, embert nem láttam még, aki ilyen kiosztással játszik... :D Akkor vagy WASD vagy nyilak, de keverni sok értelme nincs...esetleg ha igen furán működik a két agyfélteke valakinél és két kézzel megy jól a kormányzás... Az egyik haverom öccse anno Undergroundozott úgy, hogy a nyilakon volt a vezetés, de az egyik kezével ment a gáz (fel) és jobbra, a másikkal a fék (le) és a balra...kérdeztem dafuq brah? Mondta így szokta meg kiskorától...
  • PeeTeR
    #1122
    a menuben meg mindent at lehet allitani
  • gabo91
    #1121
    kamanyodni a nyilakkal lehet gáz/fék W-S....
    30%-on állok repu lvl 20
    M4-est használhatóvá tettem, de ez a drift nekem nagyon nem fekszik... 80% (ha nem 90) csak abból áll...
  • broman191
    #1120
    Az NFS részek default PC-s bill. irányítása általában a polipoktól polipoknak elv alapján készül, nem igen tudok olyan részt mondani az utóbbi 10 évből, amelyben nem éreztem szükségét a mihamarabbi átállítgatásnak...szerencsére a lehetőség mindig adott volt, csak nem fejlődtek vissza. Mindenesetre annyira megnéznék egyszer egy dev diary videót arról, hogy egy belsős okos elmondja, miért logikus az aktuális játékuk default bill. kiosztása, amikor nagyon nem...
  • IMYke2.0.0.0
    #1119
    Gratulálok a fejlesztőknek - a két legrosszabb gombot bindelték rá.
    Remélem, átállítható a kiosztás...
  • Krisztiam #1118
    a menü a backspace :)
    de versenyt lehet restartolni, ha erre gondolsz, nyomj egy tabot
  • gabo91
    #1117
    2,5 óra után elég vegyes érzések vannak...
    Nincs menü, "Esc" hiába nyomkodom ez elég fura így elsőre.
    Subaruval kezdtem, most vettem meg az M4-est
    Drift számomra már már idegesítő, tuning viszont nagyon jó lett.
    Nem lehet restartolni, ez ritka nagy butaság... véletlenül elszívom az első helyem és ennyi...

    Meg is venném meg nem is érdekel... csak a tuning ami miatt igen, viszont nem érzek benne úgy tartalmat...
    The Crew-ben csak úgy ellehet vezetgetni, (ott meg pont a verseny élmény ami elég kevés) itt viszont mindenhova csak teleportáltam, nincs semmi látni való...

    Majd jövőhónapban esetleg, vagy a tavaszi leárazásnál....
  • broman191
    #1116
    Ott erősebbnek érződött, pedig az is 'csak' gyári volt. Annak a motorját még biztosan hétfői munkanapon rakta össze valamelyik san a gyárban, +20 lóerő eredménnyel, az NFS-be már csak pénteki norma alja jutott.
  • IMYke2.0.0.0
    #1115
    GRID 2-ben az egyik legjobban gyorsuló autó a kategóriájában Linkben - klikk a képre a nagyobb mérethez!

    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2016.03.12. 13:38:07
  • broman191
    #1114
    Elég nerfelt az R35 GTR ebben is...tegnap toltam a pár évvel ezelőtti Most Wanted-ben vele, néztem értetlenül hogy milyen lassú 100 felett...csak poénból rákerestem pár youtube videóra, ahol az igazikat hajtják és azok jelentősen gyorsabbak voltak 200-ig gyorsulva, több másodperccel...pedig a játéktól az ember inkább fordítva várná, ha már csalnak az ilyesmivel. Nissan gonna hate.
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.03.12. 12:15:35
  • Krisztiam #1113
    raktam fel egy videót, akit érdekel:
  • Skypack
    #1112
    Én megvárom, míg kiadják az összes "living game" patchet és akkor kikerül a játék az early accessből
  • Krisztiam #1111
    na megszereztem a nissan gt-r-t, nagyon jó ez a kocsi :D
  • Szabi #1110
    legolcsóbb orosz kulcs is 10körül van, ehh... remélem megjelenés után hamar javul a helyzet :D
  • Krisztiam #1109
    nem tudom meg tudom-e szerezni a nissan gt-r-t :D még 20.000 pénz kell :D
  • Carlos
    #1108
    okés... köszi!
  • Overburner
    #1107
    Dehogy. Az ingyenes.Az Access az fizetős. De ahhoz is kell fiók.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.11. 15:05:13
  • Carlos
    #1106
    oksi!
    Juteszembe. Origin regisztráció kell majd? De ugye az nem ugyanaz, mint az itteni fizess havonta 1200-at buziság. Nem akarnék még havi dijat fizetni egy játékért amit megvettem.
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2016.03.11. 14:12:55
  • Overburner
    #1105
    Hogyha esetleg lesz valamikor kedved játszani majd vegyél fel Originre. :)
  • Carlos
    #1104
    Köszi urak! Akkor valszeg énis megveszem. Nem vagyok egy grafika junky a játékélmény érdekel.
  • broman191
    #1103
    A minimumot bőven megüti, a stabil 30 FPS valószínűleg nem lesz gond, válogatott grafikus beállítással 1080p-ben... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.03.10. 18:02:41
  • Overburner
    #1102
    GTX 660 elvileg egy iciripicirit erősebb az én vidikarimnál de kb ugyan az szóval szerintem ja. Procit nem tudom de biztos nem lehet baj i5-ön. De megint csak azt tudom mondani ha bizonytalan vagy inkább origin access és akkor tutira mész.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.10. 17:56:31
  • Carlos
    #1101
    No, miután csak azért bekapcsoltam a gépemet, hogy megnézzem milyen procim meg videókarim van ezért megkérdezem, hogy szerintetek egy i5 3.30 Ghz-s 8 giga ramos, gtx 660-as gépen elfut majd a játék tűrhető (nem kell max) felbontáson?
  • Overburner
    #1100
    Nos egy Fx8350 Proci 4.2 ghz-n, emellé Sapphire 7850 2gb felhúzva 1050/1350-re és 8gb ram. Teljesen jól megy. Minden high kivéve az effect az ultra élsimítás TAA és 1080p-ben. Iciri picira belaggok néha időközönként vannak de nem észrevehető annyira igy nem is idegesítő(gondolom elfogy a vram vagy valami hasonló). Catalyst legutolsó bétáját használom a régit nem a Crimsont. Ha játszottál a Rivals-al és az jól futottt ez jobban fog. Nekem a Rivals elég bénán fut ez valamiért még ha lejebb is esik az fps nem vevődik észre szép sima.
  • grebber
    #1099
    Need for Speed (2016) PC: Technik-Test mit ersten GPU- und CPU-Benchmarks

    Benne pc vs ps4 video + min -med-max grafikai összehasonlítás
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.03.10. 14:46:54
  • Carlos
    #1098
    Milyen géped van? Engem is a gépigény bizonytalanit el. Bár nem emlékszem milyen gépem és videókarim van.
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2016.03.10. 09:24:39
  • broman191
    #1097
    Car guy logic: Nem kell mosásra költeni = több alkatrészpénz.
  • Krisztiam #1096
    de miért esik az eső mindig? :D
  • Overburner
    #1095
    Jó volt az :D Én szerettem még elöző héten is játszottam vele haverral. :D
  • broman191
    #1094
    Annál nem nehéz jobbnak lenni...
  • Krisztiam #1093
    szerintem ez jobb lesz, mint a rivals, de nem akarom elkiabálni
  • Krisztiam #1092
    nem rossz nem rossz :)
  • Overburner
    #1091
    Egy kisebb origin bugon kívül semmi idegesítővel nem találkoztam idáig. Like :)
  • Overburner
    #1090
    Igen :D De amúgy se akarok nagyon belekezdeni release előtt. Prológust megcsináltam kocsikáztam cicomáztam a Civicem és ennyi xD
  • Krisztiam #1089
    10 óra játékidőt ad a trial amúgy
  • Krisztiam #1088
    igen komolyan gondolkozom rajta, igen rizikós sajnos játékot venni most, meg csak úgy nem dobok ki 14 ezret a semmiért
  • Overburner
    #1087
    Ha komolyan gondolkozol rajta mindenképpen. Manapság kész rizikó venni egy új játékot több okból is. Emellett egy rakás játékot kapsz erre a hónapra amihez hozzáférhetsz.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.09. 16:26:27
  • Krisztiam #1086
    kipróbálom én is, nem tudom megvegyem-e