1447
  • Overburner
    #1165
    GTA típusú semmiért nem kell majd fizetni a játékon kívül. :)
  • Carlos
    #1164
    Ezek fizetős dolgok lesznek, vagy ingyenesek, mint a GTA 5-ben, hogy jön a patch és örülünk?
  • Overburner
    #1163
    Azt mondták egy kis idővel a megjelenés után felzárkóztatják.
  • goregrind #1162
    Üdv!

    Valaki talált már infót arról, hogy PC-s verzióra mikor lesznek elérhetőek (ha elérhetőek lesznek egyáltalán) az alábbi opciók:

    - Snapshot Pro
    - Javítás a benzinkúton
    - Hot Rods DLC
    - Vinyl megosztás
  • Carlos
    #1161
    Jaja... énis lepődtem. De áttoltam a felfüggesztést a GRIP-ről a DRIFT irányba és jobb lett (számomra) az irányítása.
    Bár nagyon lassú a vas, kénytelen leszek tunningolni kicsit a teljesitményt.
  • grebber
    #1160
    Ehhez nem kellett NFS. 4K 60 FPS max grafikán még messze van lehet a következő széria is kevés lesz sok helyen...
  • broman191
    #1159
    Egészen baráti 1080p-ben, de a 4K durván GPU fingató, Fury X/980 Ti minimum a folyamatos 30 FPS-hez...stabil 60 FPS-hez megcibált 980 Ti SLI. Alsó hangon 4 kiló csak végéára. Az igen. Ezt is feltűntethetnék a PC-s előnyök *wow* videóban alig látható betűmérettel csillagozva...
  • grebber
    #1158
    VGA teszt


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.03.17. 21:57:07
  • broman191
    #1157
    A középtájon lévő 5 szó magyarítása vajon tiltott volt? Poén ez így összhatásban...
  • TBTPumpa
    #1156
    Tunájt vi rádj madafaka:


    De legalább 2016-ban eljutottunk oda, hogy magyar nyelvű egy borító, nincsenek mellette lengyel/cseh szövegek. Ez is haladás!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.03.17. 21:21:29
  • broman191
    #1155
    Subaru mint orrtolós, WTF? :D
  • Carlos
    #1154
    Subaru
  • broman191
    #1153
    Súlyosan alulkormányzott szvsz csak a Civic lehetett, ugye az egyetlen FWD a 3 közül... :)
  • Krisztiam #1152
    melyiket választottad a hondát, a fordot vagy a subarut? :)
  • Carlos
    #1151
    Hat nekem tetszik a jatek. Sok kis aprosag van benne ami elvezetesse teszi. Az iranyitas a tuninggal finomhangolhato, ez nagyon jo otlet. Amit vettem stock auto elegge iranyithatatlan volt mert alulkormanyzott volt. Muhelybe attoltam itt ott es maris jobb lett.
    Szoval nekem bejon a jatek! Bar igazan tolni majd csak szombaton tudom majd...
  • IMYke2.0.0.0
    #1150
    Igen.
  • Skypack
    #1149
    Ha később, mondjuk áprilisban fizetek elő erre az Origin Accessre, akkor is jár a 10 óra próba ?
  • broman191
    #1148
    'lebilincselő cselekmény' - 'Spike' milyen fejet vág a képen... :DD

    ui.: Egyébként elég ütős volt az E3 prezentáció, engem felültetett a hype trainre, de a vételhez azért kevés volt, lecsengett bőven mire most PC-re megjelent...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.03.17. 17:20:27
  • Overburner
    #1147
    Holnap jön elv ha az MPL beaktivizálja magát.

    Haters gonna hate.
  • grebber
    #1146
    Én is majd ha az alapár már 10 euro lesz és lesz rá -75%, de akkor is csak amazonról $-ba mert ott szoktak nfsek olcsóak lenni.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.03.17. 15:35:34
  • Krisztiam #1145
    én is megveszem, ha fele lesz kb :)
  • Carlos
    #1144
    Én úgy tervezem hogy ma megveszem. vagy holnap.
    A szopó az, hogy tegnap szarráment valami a net szolgáltató központban és tegnap délután óta se tv se net...
    Faszom. jókor.
  • Krisztiam #1143
    Szabi te megvetted? :)
    valaki megveszi 14k-ért? :)
  • MineHeadHun
    #1142
    Ha azt írja a doboza, hogy 6 GB memória kell minimum, szerintetek 4 GB rammal hogy viszi el? meg egy Geforce 820M-mel (amúgy a teljes konfig ott van a leírásban) Kb. 15 fps vagy jobban megy el mint a Rivals? Mert a Rivals átlagba 15 fpssel ment kb. A virágbóti verziókkal játszok mert rohadtul nincs kedvem megvenni 15 k-ért, max. egy ilyen 3 ezret ér, mint anno a ProStreet (2007-es játék, és 2009-ben 3 ezerért lehetett kapni a Tescoban, annyiért vettem meg anyával(az volt az első PC-s játékom, a számítógépem 2008 december óta van meg, bár az 100%, hogy nem vinné a NFS 2016-ot :D, hiszen 2 GB RAM, 32-bites Win 10 :D meg csak 512 MB videókártya, szal. ez nagyon kiüti a követelményeket).

    De az legalább megérte, habár az irányítást ott szokni kellett mert nagyon picit fordult az autó :D Kb. 20°-ot hanem többet, ezért volt jobb az NFS world irányítás terén, habár az azért volt ilyen, mert hát voltak kereszteződések és azokba nem lehet 20-30°-os szögbe fordulni XD

    remélem lelehet szedni a virágbótit, aki lát normális verziót (skidrow, 3dm) írjon privibe
    Utoljára szerkesztette: MineHeadHun, 2016.03.17. 13:29:29
  • Szabi #1141
    volt az a pénz.. :D
  • Krisztiam #1140
    Game Award winner e3? ugye ez csak vicc? :D
  • Krisztiam #1139
    jaja éljen megjelent!! :D
    1 év kihagyás után :D
  • Carlos
    #1138
    Galaxisban átvehető, megvehető!
  • gabo91
    #1137
    Volt egy olyan feladat, hogy 3 útzárat törj át egy üldözés alatt.... :D
    hát ebben a legnagyobb kihívás az volt, hogy húzod ki addig amíg úttorlaszt fognak letenni... 100-as tempóval is lehagyod őket, folyamat én vettem üldözőbe a rendőrt, nehogy véget érjen az üldözés :D
  • Krisztiam #1136
    Amúgy ez alatt is Denuvo lesz?
  • Krisztiam #1135
    szerintem a mostani részben a rendőrök nagyon bénák, simán le tudtam rázni őket, mintha nem is lennének
    a driftelés meg elég nehéz, legalábbis nekem
    Utoljára szerkesztette: Krisztiam, 2016.03.16. 19:08:39
  • broman191
    #1134
    Most nosztalgiáztam végig újra a 2005-ös Most Wanted-et, ott is alkalmanként full kreténben nyomták az AI szappancsúsztatók a catch up hatást...a blacklist tagok főleg. Maradtak le úgy sokszor a verseny elején, hogy a végére esélyem sem lett volna újra látni őket, volt hogy kilométeres lemaradást is összehoztak pár komolyabb ütközéssel, aztán catch up yooo és hirtelen elkezdett fogyni a táv, volt hogy a végére majdnem le is hagytak... A Carbon-ban is voltak hasonló élményeim, az Underground 2-ben sem lehetett komolyan venni az AI versenyzőket, teljesen más gravitáció hatott az ő autóikra...soha nem volt komolyan vehető, csalástól mentes, kompetitív teljesítménye az AI versenyzőknek. Szóval nagyvonalakban mindig is ilyen volt az NFS, részenként változó mértékben, lényegében mindig csak a körítésen múlt, hogy mennyire tudta feledtetni... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.03.16. 18:59:55
  • FEARka
    #1133
    Szerintem elég jól kezelhető billel is. Engem az UG1-2, Carbon, MW részekre emlékeztet az irányíthatóság. A drift rész amit szokni kell, de szerintem az se vészes.

    Ami szerintem nagyon gáz lett az a mesterséges intelligencia. Az is tök fura, hogy ha lehagynak egy idő után simán utoléred őket. Látszik, hogy teljesen visszavesznek a sebességből. Úgy rémlik UG1 MW-ben nem volt ilyen, ott tényleg meg kellett küzdeni az első helyért. (Vagy én voltam akkoriban bénább :D )

    Ami engem még zavar, hogy a város nagyon kihalt, persze éjszaka van, de azért ennél jóval több "npc" közlekedhetne.
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.03.16. 18:48:30
  • Krisztiam #1132
    igen állítható
  • broman191
    #1131
    Gondolom állítható is az autó futóműve körüli tuningnál az ilyesmi.
  • Overburner
    #1130
    Észrevettem hogy újra lehet indítani az egész játékállapotot amit majd meg is teszek amint megjön a játék 18.-án (igen 18 kösz MPL) Addig is tesztelgetem a kocsikat hogy melyik lesz mikor stb amíg van trialom.
  • Krisztiam #1129
    igen billentyűzettel toltam, hát szerintem nem rossz az irányíthatóság, bár volt olyan helyzet, amikor kanyarban nem akart elfordulni az autó, azt nem tudom miért csinálta, lehet nitróztam és azért
    szerintem nem szuperérzékeny, pont olyan ahogy mondod.. talán pont kezelhető :D
  • Maxtreme
    #1128
    ha billel tolod. Puszta kíváncsiságból kérdem, az irányíthatóság milyen? Szuperérzékeny mint pl a dirt1, vagy rá kell feküdni izomból a klaviatúrára hogy forduljon a kocsi? (like mw 2012, hot pursuit 2010)
    Vagy esetleg csak puszta fikcióként megemlítve, eltalálták és pont kezelhető?
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.03.16. 09:27:10
  • Overburner
    #1127
    Rivals-ban is az volt a kiosztás és én meg úgy hagytam mert a két action gomb volt az A D azt hiszem ( már egy ideje controllerrel tolom ) és nem találtam értelmes kiosztást ezekre pluszba szóval úgy hagytam és miután tényleg hülyén néz ki megszokható volt. :D Itt meg ua van.
  • Carlos
    #1126
    No offense: Anyám igy pacman-ezett még valamikor a 90es évek közepén.
    Ezzel:

    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2016.03.14. 13:46:20