1447
  • samsung123
    #925
    Ha neked ez is megfelel ami van ok és ez agymenés, nem vitatkozom, további szép álmot.
    Amúgy a The Crew WR szinte mindenben lefedi azt amit felsoroltál. És egy nagyon jó játék lett, lenne hova fejlődnie, de tényleg tartalmaz mindent ami kell.
  • LeWyTy
    #924
    Agymenés :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért én várom hogy mikor csinálnak végre valami igazán jó játékot.
    Minden adott a tökéletességhez ... szerintem:
    [spoiler]The Crew(map) + Gta részletesség + Forza/GT autólista + Forza/NFS(tuning) + valami Szimulátor fizikával (ami átállítható vérpistike árkádra mint pl annó a TDU ban a HC mod) = Az évezred autósjátéka.
    [/spoiler]

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.12.27. 22:14:35
  • LeWyTy
    #923
    EzaSWAG :D
  • samsung123
    #922
    Ott még akartak ilyen, elsőre fel se tűnő, de játékmenetet befolyásoló, apró sok kis "taktikázást" elváró játékot csinálni. Ezek adták lényegét a játéknak.
    Ma oda jutottunk, hogy ezek nemhogy az NFS-ben, de szinte minden játékban kihaltak! Minden a szádba van rágva! azonnali és instant sikerélmény kell a népnek nulla gondolkodás és gyakorlás nélkül. Csak ennek az a vége, hogy akinek több az IQ-ja egy majomnál az látja, hogy nemhogy hosszú órák kitapasztalni saját magad a játékot és az ad majd sikerélményt, hanem már a második percben szuperhős vagy....Hiába lennének jó játékok, de ha 10 évesekre és instant sikerélményre készítik, és hiányzik belőle az sok apróság/finomság, ami miatt igazán jó lenne. De még a vérpistéknek is 2-3 óra után unalmas lesz, bár ez a célja játéknak, vegye a kövi játékot. A sok agyhalott úgyse veszi észre, sőt nem is értékeli ezeket, minek fektessenek bele a fejlesztők/kiadók sok sok órát az ilyenekbe, hisz a vérpistike pont ezeket utálja.
    Ott járunk hogy Belsőnézet nincs, miért? : Mert a vérpistike nem lát jól ki, csak zavarja. Nincs manuális váltás, miért? : az agyhalottnak fogalma sincs róla mi az. ebben már az szörnyű hogy opcionálisan sincs benne.
    Sokat gondolkodtam ezen miért van ez, először arra jutottam, hogy valószinű, ha úgyis kevesen használják akkor nem éri meg azt +munkát. DE szerintem ettől sokkal jobban rohad belülről a játékipar!!!! Meggyőződésem azért nincs már opció se (pl a manuális váltás ami kb 3perces plusz meló és erre nem lehet fogni így) hogy még véletlenül se tudja bekapcsolni és nehogy a vérpistikének elvegyék azonnal kedvét, hiszen a vérpistike, nem azt fogja mondni, hogy béna vagyok váltáshoz, hanem azt hogy SZAR a játék, mivel nem megy az autó. Erre pedig rengeteg élő példát látok fórumon és gameplayeken ahol a játékos nyílvánvaló agyhalottsága miatt, szaroz egy játékot. Tényleg nagyon sok rövidlátó egoista buta ember van és ehhez már nem kell 10 éves vérpistékenek se lenni. Ezeket szolgálják ki a mostani játékok, lásd tökéletes példa a mostani NFS. Hiába a finomhangolás a játékban, ha az alapfizika úgy elvan cseszve mint a ház....Dinamikus napszakváltás minek? Hisz itt is előjön az instanat sikerélmény eszménye: A vérpistike nem fogja megvárni míg felkel a nap a völgyben, hanem majd mi neki előre be rajuk akkora a napszakot, hogy biztosan ne késsen le róla. Vagy a tengerparthoz a naplementét, arról se késsen le. Minek az az eredménye, hogy mindenképp látni fogja és mondani DE CÉPPPP, de ennyi ezzel ki is fújt örökre a játék, ahelyett, hogy véletlenül vagy tudatosan mi várnánk rá, esetleg folyamatában elkapjuk és csak a 10. játék órában látjuk meg csak, ami sokkal nagyobb öröm lett volna, de nemmmmm...el kell sütni mindent erőltetve az első másodpercben a IQ harcos tuti lemarad róla vagy azt se tudja hogy ilyen adódhat.

    Én nem a játék készitőket okolom közvetlenül, mert azok okosabbak sokuknál és pontosan tudják mit lehetne csinálni, DE a profit a lényeg és az pedig most ez az irány. csak az igényekete elégítik ki, pontosan tudják mit csinálnak ez nem balfaszkodás, hanem tudatos döntés. Ezért nem javítják ezek hibákat ki, hiszen ezek NEM HIBÁK, tudatosan így lett megcsinálva....
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2015.12.27. 18:13:59
  • broman191
    #921
    Legalább kapcsolható formában poén lenne. :) 'Terepjárókkal' nem járnának, az nem 'swag', a legmenőbbek autóján soha nem lenne (egyben a) lökös...
  • Overburner
    #920
    Mondjuk szerintem az gáz lenne ha büntetne a játék azért mert leülteted koppig a kocsit vagy ha leszakadna a lökős mert túl alacsony a kocsi. Mindenki "terepjárókkal" járna mert az praktikusabb versenyre akkor. :D
  • broman191
    #919
    Most játszottam végig újra a Pro Street-et, ott még teljesen benne volt a pakliban, hogy emitt-amott meghajlott, törött autóval versenyzel, mert vagy éppen nincs pénz megjavítani, vagy inkább az új alkatrészre gyűjtés megy, avagy eleve minek, annyira apró sérülések, a következő versenyben az okos AI elszabott féktávjai újra meglátszanak az autónk hátsó lökösén...ha 'jobb képességűek', akkor az egész autón is mindenfelé, mert a fal adta a másikat... A gyorskötözőt értékelném én is, jópofa megoldás és a kultúra szükségszerű része...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.12.27. 16:34:51
  • LeWyTy
    #918
    De am igen az kellene hogy súlya legyen annak ha béna vagy.(legalább mint opció) Hogy meg kellene dolgozni egy új alkatrészér, vagy ha nincs pénz akkor gyorskötözővel odakapatni .
  • LeWyTy
    #917
    Nyugodj meg azt nem a NFS fogja megcsinálni. Náluk a név miatt nincs és nem is lesz innováció Majd jön egyszer egy kis cég és végre csinálnak egy jó játékot.
  • broman191
    #916
    Szép, szép, de az elején ment a double facepalm amikor megláttam, hogy még mindig belelóg az aszfaltba a gumi és a lökös eleje, mint a sok-sok évvel ezelőtti NFS címeknél... Megcsinálhatnák, hogy súrlódik vagy akár leszakad a fél lökös, az lenne slammed life fo' reeeal...

    ui.: Javítani persze fizetős lenne, ha elfogy az ingame pénz, mehet a mikrotranzakciós bullshit...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.12.27. 13:26:17
  • LeWyTy
    #915
  • Overburner
    #914
  • Overburner
    #913
    Ez kemény Vinly.
  • evasi0n
    #912
    Sziasztok! Kezdő Ps4-en tolnám ezt játékot csak nem tudom, de személy szerint szerintem ezek a nyilak meg a mappa balé alsó sarokban nagyon szarúl van megcsinálva...van hogy nem is látom a nyilakat, akkor honnan tudjam merre kéne menjek? Valakinek valami ötlet, hogy esetleg valamit másként kéne beállítanom, és ha igen mit és hol???
  • broman191
    #911
    Komoly artist arc
  • Overburner
    #910
    Potato quality de szép copy.

  • Overburner
    #909
    Rozsda tutorial. Ötletes.



  • Overburner
    #908
    Ez tetszik :D

    Please MTV pimp my ride! :D Címen futott. Egész jól megcsinálta a gyerek. Annyi baromságot belepakoltak régen azokba a szegény kocsikba már sajnáltam őket de végtére is elég jó kis sorozat volt :D


    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.12.12. 11:18:31
  • Overburner
    #907
    Hát szerintem meg messze van ;(
  • Skypack
    #906
    "If you're planning to pick up Need for Speed on PC in Spring 2016 then all of this content will be available to you day one."

    "We're really busy working on the PC version and the PC team are doing great things. I can't wait for you to experience NFS with a fully unlocked frame rate for example.
    There'll be more concrete news and info into the New Year when we start turning our gaze onto the PC release. Spring isn't too far away :)"
  • Overburner
    #905
    The planned release is in 2016 spring. :/
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.12.10. 15:07:44
  • Szabi #904
    azt majd márciusban meglátjuk.. :D
  • TBTPumpa
    #903
    Nyári? Hát nem márciusban érkezik PC-re ez a szutyok?
  • Szabi #902
    ha tartják kb. ezt havonta.. akkor a nyári megjelenésig egész sok tartalom lesz :D
  • Skypack
    #901
    Ennyi alkatrésszel bővültek ezek az autók, kezdésnek nem rossz.
    Volvo 242 Sideskirt x1, Fenders: x5, Hood: x4, Spoiler: x8, Splitter: x3, Mirrors: x2, Lights: x4
    Dodge Challenger SRT8 Sideskirt: x1, Fenders: x2, Hood: x4, Spoiler: x2, Splitter: x1, Mirrors: x3, Lights: x 2
    Honda Civic Type-R Bumpers: x1, Sideskirt: x1, Fenders: x3, Hoods: x3, Spoiler: x2, Mirrors: x3, Lights: x2
    Lotus Exige S Bumpers: x4, Sideskirt: x1, Fenders: x2, Spoiler: x2, Splitter: x1, Mirrors: x3, Lights: x2
    Ford Mustang 1965 Bumpers: x4, Fenders: x4, Hood: x3, Spoiler: x2, Splitter: x3, Mirrors: x3, Lights: x1
    Volkswagen Golf GTI Bumpers: x6, Sideskirt: x1, Fenders: x6, Trunk: x1, Hoods: x2, Mirrors: x3, Lights: x2
  • IMYke2.0.0.0
    #900
    Nekem meg az a mindörökké kedvencem:
  • Overburner
    #899
    Emlékek törnek rám. De gyönyörűek.
  • LeWyTy
    #898
    Asztán ez:

    Asztán ez:

    Asztán ez:



    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.12.08. 18:20:45
  • LeWyTy
    #897
    Nekem mindörökké ez a kedvencem
  • Overburner
    #896
    Ja nem sorry a Riders of the Storm nem a Get Low jön :( Mindegy azt is imádom :D
  • Overburner
    #895
    Na meg persze a Get Low és a Hard Drivers *.*
  • Skypack
    #894
    Én még ezeknek örülök most nagyon, régi szép idők :D




    Utoljára szerkesztette: Skypack, 2015.12.08. 17:49:51
  • Overburner
    #893


  • Skypack
    #892
    Legends Update


    úgy látszik tényleg foglalkoznak a játékkal
    Full Patch Notes :

    Brand new progression thread unlocked at Rep Level 25. Eddie and Melissa are back and ready for a new challenge in Ventura Bay. 15 new events with a great reward at the end
    Unlock Eddies Nissan Skyline GT-R V-Spec (1999)
    12 new Donor car collectables hidden around Ventura Bay
    10 Urbex spots – Collect interesting spots around Ventura Bay
    113 New customisation items for a selection of cars
    New screens in My NFS to track new collectables and progression
    Rep Level has now been increased to 70, each level unlocking new decals for the Wrap editor
    3 New Achievements & Trophies
    New Daily Challenges and new rewards
    Hundreds of new decals so you can make your favourite Need for Speed cars
    20+ Pre-set Wraps from Most Wanted, Underground and Pro Street
    A selection of new music tracks to remind you of the old days
    Ability to mute new phone calls
    Phone call improvements
    You can now customize brake discs and calipers!
    Improvements to AI
    Various bug fixes and stability improvements
    bővebben
  • Overburner
    #891
    Szerintem igazad van. Mocskos nagy a hate vele szemben pedig nem kellene. Csak fel hype-olták mindenki ráállt és olyan dolgokat támasztottak fel vele szemben amit én gondoltam hogy nem fog megvalósítani. Azért vannak alapvető gondok hibák vele amit szerintem javítani fognak. Sajnos én még ki próbálni nem tudtam de ki fogom ahogy ki jön PC-re. Watch_Dogs sem volt alapvetően rossz játék nagyon sokat játszottam vele de az is így járt. Hype mint állat aztán fele annyira nem volt jó mint bemutatták, de ettől függetlenül nem volt rossz játék. A nép haragja ellen nem lehet mit tenni. Szerintem ha nem NFS lenne és nem az EA adta volna ki meg megdicsérték volna vagy legalábbis nem ekkora utálatot kapott volna. Emlékszem amikor a BF4 kijött mekkora egy trágya volt, mindenki sírt miatta most meg eléggé jól összeállt. Persze az emberek nem bétát akarnak venni teljes árért de sajnos el kell fogadnunk hogy mostanában ez így megy minden nagyobb kiadónál már és emiatt felelősség tudatosan kell vásárolni illetve gondolni kell rá hogy nem lesz tökéletes közelében.
  • Doog
    #890
    Sziasztok!
    Pár napja kezdem el XboxOne-on játszani, igaz még nagyon az elején vagyok. Ez az egyetlen NeedForSpeed rész amit elővettem a Mostwanted óta.
    Ahogy látom, meg ahol látom, elég sokan fikázzák ezt a játékot, de nekem alapvetően nincs vele semmi bajom.
    Mindig ment a rinyálás hogy egy Underground 2-höz hasonló játékot szeretne a nép, hát hasonlót kapott. Mostmeg ez nem tetszik.
    Ez a játék nem a szimulátorozásról szól, sokkal inkább a tuningról és a feketén versenyzésről, és én nem is vártam egy Forza szintű kezelhetőséget.
    Aki meg azt mondja hogy nem egy nagy szám, hát ha belegondoltok az Underground 2 egy nagy ugrás volt, a Mostwanted pedig rátett a rendőrök megjelenésével. Nincs már mit kitalálni egy ilyen stílusú játéknál szerintem. Húzódik egy kicsi történet, versenyzés, tuning, hajsza a zsarukkal.
    Az Underground 2-ben meg a Mostwanted-ban ellőttek mindent kb így nincs mit kitalálni.

    Szerintem nem lett ez olyan rossz. Akkora ugrás egy játék terén sem várható már szerintem mint anno.
    De kinek mi, én csak egy hétvégi játékos vagyok, arra a pár óra szabadidőmre meg tökéletesen megfelel, hogy kicsit kikapcsoljak.
  • Overburner
    #889
    Nos végül is egyéni vélemény.
  • IMYke2.0.0.0
    #888
    A következők néznek ki jól SZERINTEM:
    KÉP1 + KÉP2 + KÉP3 + KÉP4 + KÉP5

    A többi hulladék.
    A tetszők esetében is a libafos zöldet cserélném.
  • Overburner
    #887
    Már mint most melyikekre gondolsz pontosan. Pl a terepmintás BMW M3 szerintem nagyon szép.
  • IMYke2.0.0.0
    #886
    Az alant általam leírtak ettől még nem fognak módosulni - mindegy, hogy mely nációbeli csinálja ezt a saját autójával [a cifrábbak, és nem (!) versenyre szánt autók], az NEM nóóóóómális....