1447
  • Szabi #1
    Holnap kiderül, hogy idén végre megkapjuk-e az Underground 3-at, vagy esetleg Carbon 2 lesz-e belőle.. :)

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.05.22. 08:07:29
  • Maxtreme
    #2
    Sok jóra nem számítok az elmúlt évek tapasztalata alapján, de kíváncsi leszek mi sül ki belőle. Az UG szériával sok baj nem volt alapjába véve. (Igaz a MW-el sem, aztán látjuk mi lett belőle)
    Azt lehet tudni hogy ki/kik csinálják?
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.05.20. 20:43:03
  • Szabi #4
    passz, talán a TCM-es srácok tudnak már pár apróságot, de hivatalosan még nincs semmi infó, csak ez a két kép

    ebből ami eddig valószínűsíthető, hogy lesz Toyota GT86, Rauh Welt Porsche és rendőrök.. szóval túl sokat még nem tudni, de a toronyházak alapján akár még az ázsiai régióban is lehetne.. :)


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.05.20. 21:21:35
  • grebber
    #5
    Végre megint lesz valami értelmes árkád autós cucc
  • SLICK
    #6
    szóval ha rendőrök lesznek benne akkor már nem lesz Underground 3.. számomra ez a rész is felejtős mint ahogy Shift 2 után mindegyik...
  • pxxl
    #7
    Sose lesz NFSU3, annak a korszaknak már vége van szerintem. Már nem sok tuningmókust látni az utcán sem. fasztendfúriuszegykettő is régen volt már.

    Sokkal jobb lenne egy NFSPU remake, akár más autómárkával is. Mai napig az egyik legjobb nfs :)
  • zritya
    #8
    Ma is vannak tuningosok csak már nem abban formában mint régen. Nincsenek az autókon nagy lökhárítók,szárnyak...stb. Sokkal letisztultabbak a formák, vagy csak a motor van tuningolva, sokan vannak még ma is. Szerintem igen is élhető lenne egy új UG rész, sőt ! (példaként lehetne felhozni FH2-t)
  • pxxl
    #9
    40 meg 50 évvel ezelőtt is voltak tuningosok, csak az underground sorozat nem arról szólt. az a kőkemény (fos) sztríttunyingról szólt semmi másról.

    pl egy Foose féle (vagy 100 másik féle) dizájner tuning az jó lehetne, csak az meg nem nfs :D nvm sose lesz nfsu3 szvsz. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #10
    1320video Youtube profil - olyannyira sok tuningos van, hogy egy komplett iparág tudott rápülni az egész világon.
    S nem csak a zárt pályás megmérettetésekről szól a téma. De, elég csak megnézni az általam linkelt profilon pár videót - random.

    //Ja, és ne a cicis videóból induljunk ki, ha szabadna kérnem...
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2015.05.21. 14:41:15
  • Gabor77
    #11
    Sajnos sokkal többet mi se tudunk, de utána járunk, hátha lesz vmi infó..de sztem ma a lényegesebb információk ki fognak derülni.
  • zritya
    #12
  • Gabor77
    #13
    http://www.playm.de/2015/05/need-for-speed-neustart-im-herbst-bilder-und-trailer-229893/

    Ha esetleg nem bírjátok ki azt az 1 órát a hivatalos infókig :D


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.05.21. 19:51:01
  • Gabor77
    #14
    Be is futott az első trailer

  • Gabor77
    #15
    "Need for Speed returns in Fall 2015 to PS4, Xbox One and PC in an action driving experience that unites the culture of speed

    The new NFS game will feature deep customisation, authentic urban car culture, a nocturnal open world, and an immersive narrative that pulls you through the game."
  • Overburner
    #16
    Na mi a fene végre lesz egy NFS amit megéri majd megvenni? :D

    " All footage captured in-game " lol azt hittem CGI
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.05.21. 18:12:54
  • Stockbauer33 #17
    Tuti

    Megint éjszaka.Imádtam a 2be.Belőttem a baba muzsikát és zuzás a Ford Focus-al :DDDDDD
  • Gabor77
    #18
    Hátha valakit érdekel a zene:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.youtube.com/watch?v=VkTJC4A_TtM


    Már csak a zene alapján is lehet arra gondolni, hogy ez bizony UG3 lesz...:D
  • Overburner
    #19
    Pont kérdezni akartam nem e tudja valaki mi a zene.
  • Gabor77
    #20
    "Sajnos", vagy nem sajnos...EA Ghost miatt valószínűleg frostbite motor lesz a játék alatt, szóval eddigi frostbiteos játékok alapján erős hendikeppel indulnak majd neki.

    Szokásos frostbite feeling megvan. Bloom mindenhol, eső nélküli vizes aszfalt..stb. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #21
    Egy dologban reménykedem: nem Frostbite 3 és egekbe tornázott gépigény lesz az ár.
    //Tudom, hogy reménytelen. Tuti, hogy 4+ mag meg valami 100 ezres VGA kell hozzá... :(
  • Gabor77
    #22
    Megelőztelek...:D 99% az esély rá, hogy Frostbite 3 lesz alatta.
  • IMYke2.0.0.0
    #23
    Egy azon percben írtuk :)
    Sajnos, több mint erősen valószínű a dolog.
    Így, egy darabig, én ki is esek a potenciális vásárlók köréből, mert még a Rivals is szaggatott nálam, 2 magon és HD7790 mellett... :(
  • Gabor77
    #24
    Pedig azt a 2 magot már ideje cserélni :D Én most most cseréltem a 7 éves amdmet egy i5re...
    Meg is nézem hogy megy vele a Frostbite 3 :D

    Szerk.: Wiki szerint a Ghost direkt arra specializálódott, hogy Frostbite engine alatt csináljon játékokat...szóval nagy valószínűséggel nem most fogják elkezdeni a váltást

    Kis olvasni való a speedhunterstől

    http://www.speedhunters.com/2015/05/need-for-speed-is-reborn-and-were-helping/
    Utoljára szerkesztette: Gabor77, 2015.05.21. 18:30:42
  • Overburner
    #25
    Rivals még a fos 4 magos gépemen amiben 8600GT volt is elfutott úgy ahogy. Aztán amikor megvettem a 7850-et teljesen oké lett. Ha valami hasonló lesz nagyon jó lesz, bár azóta beújítottam egy fx8350-et és így mostanában nincs bajom a játékokkal kivéve amit elcsesznek.

    Ja 2 magos azért már elég gáz. Főleg hogy használtan már kb dobálódznak értelmeses 4 magosokkal.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.05.21. 18:33:45
  • IMYke2.0.0.0
    #26
    OFF
    Könyvtári gép - nem saját.
    Ráadásul, önerőm sincs arra, hogy tovább fejlesszem az amúgy is az évek folyamán a saját gépembe vett cuccok áthordozásával.
    /OFF
  • Héeder
    #27
    A rendszám alapján Californiai nagy város.


    Utoljára szerkesztette: Héeder, 2015.05.21. 18:43:36
  • Overburner
    #28
    Az nem város hanem az USA egyik legkedveltebb állama :D
  • Gabor77
    #29
    "californiai" :D
  • Héeder
    #30
    Tudom, hogy California egy állam. Én arra gondoltam, hogy az államon belüli nagy városban játszódna. Pl Los Angeles vagy San Francisco.
    Utoljára szerkesztette: Héeder, 2015.05.21. 18:55:33
  • Overburner
    #31
    De remélem az egész államban lehet majd kóborolni :D

    Héeder #30 Bocs kicsit megtévesztett a fogalmazás de igen reméljük :D
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.05.21. 18:55:54
  • IMYke2.0.0.0
    #32
    Aranyos a fórummotor - a topiknál új üzenetek számaként mindig 2015-öt ír :)
  • RYO21
    #33
    Én sajnos a nem számítok semmi jóra. :( A The Run óta nemsokat Need For Speedeztem. Bár a Rivalsnál nemhiszem, hogy roszabb lesz. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #34
    :)))

  • Rev Hard
    #35
    Los Angelest illetve az US Bank épületét nem nehéz felismerni.
  • tutituti
    #36
    na emiatt azért felhujjogtam hogy végre visszanyúlnak az "öreg" vasakhoz.hálistennek,imádtam a nissan-nal csapatni
  • Rev Hard
    #37
    Én sem. Nálam az új Mostwanted verte ki a biztosítékot, hogy ahhoz a bohóckodáshoz aminek semmi köze nincs az elődjéhez felmerték használni ezt a címet. Ezek után én azon se csodálkoznék hogy most jön egy játék Carbon vagy Underground névvel és ezzel még mélyebbre taszítják a már amúgy is mélyponton lévő Need for Speed -et.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2015.05.21. 19:45:26
  • IMYke2.0.0.0
    #38
    Én egy The Crew-koppintásra számítok.
  • Szabi #39
    egy biztos, még mindig tudnak jó előzeteseket csinálni :D
  • IMYke2.0.0.0
    #40
    Ha ügyesen villogtatnak az autóparkból, akkor minden előzetesük kiváló - hiszen, maguk az autók a kiválóak :)
  • Szabi #41
    a Hakosukának nagyon örülök hogy itt is lesz, az RTR Spec 5 meg várható volt hogy bekerül :D



    azt egyébként figyeltétek, hogy a BRZ-n Ghost rendszám és Rocket Bunny csomag van, csakúgy mint a 180-ason is ? :)

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.05.22. 21:06:02