1447
  • Overburner
    #1045
    Várjunk már csak Deluxe Edition-hoz jár az M3 GTR? Az nem előrendelői ajándék volt a konzolosoknak?
  • Overburner
    #1044
    Egy ilyen biztosan lesz a garázsomban ha menni fog a gépen.

  • broman191
    #1043
    Gondolom ők is így 'gondolták'
  • Overburner
    #1042
    Jól hangzik az értelmet nem kell keresni benne
  • broman191
    #1041
    Guardians of the Street - Mert az utcának védelemre van szüksége...
  • Overburner
    #1040
    Random videó MW 2005 stílusba :D
  • broman191
    #1039
    Annyi idő alatt ha jól rémlik végig lehet csapatni...
  • Overburner
    #1038
    10 óra játékidőt kapnak akiknek van Accessük a program trial keretein belül. :D De ennyi. Utána meg kell várni a megjelenést(ha minden igaz).
  • Szabi #1037
    "Origin Access Members can play Need for Speed starting March 9th"

    akkor megjelenésig végig is lehet vinni
  • Overburner
    #1036
    Pedig azt hittem újat fogok francba. Látszik hogy arcade persze ez kell az új generációnak. A 10-20 év közé eső vásárlók nem azt nézik hogy mi mennyire realisztikus stb és sajnos a legtöbb bevétel belőlük ered. Vagyis az anyukájukból apukájukból.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.01. 16:03:35
  • IMYke2.0.0.0
    #1035
    "Mert Arcade? :D"

    Azt hiszed újat mondtál? Noooooooooo
    A baj az, hogy RÁJÁTSZANAK.
  • Overburner
    #1034
    Nyomsz egy kamera gombot és normális kamera lesz. :D Ez már xbox ps megjelenés előtt elmondták hogy ez egy úgynevezett DriftCamera amit bármikor tovább lehet ugrani.
    3 hónapos gameplay normál kamerával.

    #1032 Mert Arcade? :D
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.01. 16:00:37
  • Szabi #1033
    7:37 től
  • IMYke2.0.0.0
    #1032
    Brutálisan látható ez az arcadish mozgás... :(
  • Overburner
    #1031
    Milyen kamera mozgás? :D Ha jól van optimalizálva nekem a Crewnél többet meg ér az biztos. :P
  • Szabi #1030
    ez a kamera mozgás a végénél borzalmas.. jó hogy hallgattak a visszajelzésekre, összességében jópofa a játék, de 15pénzt biztos nem adok érte..
    viszont mire értelmesebb ára lesz, már üresek lesznek a szerverek.... úgyhogy majd 1euros bundliba egyszer meg lesz véve... ha lesz még egyáltalán akkor szerver és nem csak a főmenüig lehet eljutni..
  • Overburner
    #1029
    Teljesen jó :D

    Gameplay:


    BlackPanthaa gyerek már tuti a PC-s verzióval játszik. 60fps + leírás.
    IMPORTANT
    There is a frame pacing issue with some of the clips in this video. I fixed most of them, but a couple of them will get INSANE frame drops at points. This is a frame pacing issue as said, Fraps recorded 30fps gameplay at 60fps... and mucked up the timings at points. If you watch the video at 60fps, you will have little issues. If you watch it at 30fps, you will get some clips running at half speed. Sorry about this.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.03.01. 15:11:06
  • Skypack
    #1028
    Game Update : Hot Rods

    Többi kép!
    Utoljára szerkesztette: Skypack, 2016.03.01. 14:07:29
  • IMYke2.0.0.0
    #1027
    Nem ájultam el.
  • Overburner
    #1026
    Én lefordultam a székről
  • broman191
    #1025
    Formula hot rod lol, perverz de üt!
  • Overburner
    #1024
    Uhhh



  • broman191
    #1023
    Drag, végre, remélem lesz olyan jó mint a Pro Street-ben... :)
  • Overburner
    #1022
    Csak kisírták a garázshelyet is.
  • Skypack
    #1021
    "Cars ✔️

    Drag ✔️

    More garage slots ✔️

    manual gearbox ✔️

    You ask it, you have it"

    Nem hangzik rosszul
  • Overburner
    #1020
    Kissé se spoiler a rendszámtábla :D
  • Szabi #1019
  • Overburner
    #1018
    Origin Access-el bárki kipróbálhatja majd a játékot 10 óra játékidővel Március 10.-től. Gondolkodok rajta. Elég gáz hogy már a "demo"-ért is fizetni kell (1200ft kb) de inkább ez mintsem hogy ne fusson a gépen és 15000 minusz.
  • IMYke2.0.0.0
    #1017
    Á, így már értem. Köszi
  • broman191
    #1016
    Gondolom a 'hot rod DLC' dolog, legalábbis egy kép alapján, biztosan nem volt megbeszélve a fejlesztőkkel, hogy bejelentésre kész állapotban van-e a dolog, de az egyik kiadós kolléga kiszivárogtathatta véletlenül... :)

    #1013: Performance tweak, nem volt más út.
  • IMYke2.0.0.0
    #1015
    Help me... miről is van szó?
  • Overburner
    #1014
    A tegnapi twitteres failra megvan a válasz. xD
  • Overburner
    #1013
    Szerintem mire kijött a játék lebontották az épületet meg elvitték szinesfémnek a táblákat. :D
  • broman191
    #1012
    A zöld táblák sincsenek ott a 'Star' feliratos csillagtól jobbra, más build lehetett.
  • Overburner
    #1011
    Én is néztem hogy egyik másik pl jobban tetszik ingames képen mint amit ők kiadtak. Viszont nem tudom hogy észrevetted e hogy a toronyház az első képen nem ott van ingame
  • broman191
    #1010
    Nem állnak annyira távol a valóságtól a bullshotok, a többség színvonalát el lehetne érni egy megfelelően belőtt Reshade/SweetFX profillal, a tonemap és egyebek megfelelő finomhangolásával. A fehér Porsche hátsója türköződik a pocsolyában kép szerintem még jobban el is talált a non-bullshoton... :)
  • Overburner
    #1009
    Én is pont erre gondoltam :D
  • Szabi #1008
    első ránézsre ez a The Crew-os hotroad :D
  • Overburner
    #1007
    Találata valaki Twitteren azóta már törölték a postot. (Reddit)



    Ezen kívül bullshootok vs screenshotok.


    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.02.25. 16:28:20
  • broman191
    #1006
    Szerintem is a kevesebb több, egy új Porsche esetében szvsz mindenképpen. Ha valaki sportautót szeretne, akkor vegyen a 911-ből GT2 esetleg GT3 kiadást, ne kezdjenek el pimpelni mindenféle rusnyaságot egy igényesen átgondolt, letisztult klasszikus formából... Nakai san munkáját tisztelem, a maguk módján jól néznek ki azok a szélesített öreg 911-esek, bár én jobban szeretem a láthatatlanul a karosszéria részévé tett extra elemeket.
    Az az 'attack bodykit' a kéztörés határesete, még nem annyira rémesen műracsing hogy igazán csúnya legyen, de kifejezetten hozzáadott értéknek sem nevezném... Az a kétszűnű adv.1 felni pedig számomra amolyan panelközi telep királya tuningnak hat, egy Porsche-n ilyesmi szörnyű. Ha csak a felni külső vonala lenne sárga körben még esetleg elmenne ízlésesnek, de ez számomra ebben a formában sok...no de a sok pénzhez nem mindig jár ízlés. :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.02.23. 18:11:53