9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • SlickAdam
    #825
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    The One Reborn?
    ot irtam tegnap. te is tapasztalsz borzalmas (4-5 fps) belassulast, amikor gombot varazsol a fejed föle?
  • AntiHero
    #824
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A nagy csontváz massza ami a holdból jön le. Fent pedig kis csengettyűsek vannak.
  • darkSectorxxx #823
    Ja de jöhet egy kárpótlás ajándék a felhasználóknak akik azért vettek pár BB példányt és online játszanának. :D
  • n000rbi
    #822
    Remélem megint valami hackergyökér-banda cseszi szét most épp a húsvét miatt.
  • TDC Geronimo
    #821
    Ask PlayStation ‏@AskPlayStation 2 p2 perccel ezelőtt
    We are aware that users are experiencing PSN connectivity issues. Thanks for your patience as we investigate.
  • n000rbi
    #820
    Mi van már ezzel a tetű psn-nel? Online szeretnék játszani...
  • SlickAdam
    #819
    melyik a 9-es? en se szamozom mar, mert nincs egyertelmu sorrend.
  • darkSectorxxx #818
    Bezzeg a kurva COD AW peccset egyből tölti.
  • darkSectorxxx #817
    Csak szólj. :D
  • darkSectorxxx #816
    Én Blood-ban nem tudok Online bemenni...tudtam ha időbe el akarom kezdeni valami szarakodni fog.

    Nekem 3-4 napja a stream szarakodott , nem véletlen.
  • AntiHero
    #815
    lesz*phat..egyedül meg lett volna a boss..most már azért is co-opba fogom megölni
  • TDC Geronimo
    #814
    Szarakszik a PSN. online tolod és dczik akkor kidob
  • darkSectorxxx #813
    Ez a méreg.
  • Moby
    #812
    A streamnek ehhez semmiköze :)
  • AntiHero
    #811
    Na akkor a "Cainhurst Castle" élményem. :D

  • darkSectorxxx #810
    Akkor nem nálam van csak hiba....:D
    semmi nem megy ami netes dolog kivéve a letöltések....szerver down.

    Ugye mondtam én hogy valami volt a streamnél is, szerintem szervergondok gratula....:D
  • AntiHero
    #809
    Tudod mi a vicces? Bossnál voltam... fél életnél..ééééés kidobott a játék engem is..kösz

    Előtte meg 2miliméter élete volt a bossnak (9.). Elbíztam magam..mondom belefér még egy ütés (vial már nem volt) és meglesz....hááát nem lett meg.
  • Myselor
    #808
    nemtudom innen ki játszott a dark souls első résszel de nagyon seath the scaless-re hasonlít ez a Ebrietas daughter of cosmos :D
  • SlickAdam
    #807
    Fuhhh... Upper Cathedral kipucolva.
    a kisfejü meg el is ment, na de a kozmik görl...
  • darkSectorxxx #806
    Lol ezt írja nekem a Blood:

    Online-ra nyomva: "you are currently offline"
  • darkSectorxxx #805
    OKS :)

    Életem van kb 40 az untig elég lesz, kár hogy csak 1 harang 1 menetre elég.
  • darkSectorxxx #804
    Ja oks, addig megpróbálok 1-2 utat még merre tudok menni, mert megint valahogy eltévedtem és egyszerűen enm látok több utat .....semerre, csak zsákutca..
  • Moby
    #803
    Itemet nem tudsz nekem venni, nem is kell, legyen nálad small resonant bell, meg legyen beírva a password :)
  • Moby
    #802
    Hát nekem még mindig 9-től van játékidőm. Azaz miután elaludt a kicsifiam.
  • darkSectorxxx #801
    :D
    Hunter azok kik?
  • TDC Geronimo
    #800
    én azokat egyelőre skippeltem, de az a hely egy rémálom.
  • SlickAdam
    #799
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    unseen village kegyetlen amig fel nem derited az elsö szakaszt. utana mar le lehet rohanni es konnyeden kinyirni a csengettyüs szutykokat.

    a 3 hunteres reszt en spec elcsalogatassal oldottam meg nagynehezen. egy tuti lemarad, "csak" kettö jon utanad. kozuluk a legcsirabbat kinyirod (persze ide is szerencse kell). aztan halal. johet a masodik elcsalogatva (ö a lancosvillamos, kemeny dio). aztan harmadik konnyeden ölhetö helyben. meg szerencse hogy ök nem respawn-olnak.:)

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.04.02. 18:20:24
  • darkSectorxxx #798
    Na ez sem hülyeség :D
  • TDC Geronimo
    #797
    csak egy tipp, hívjátok be egymást partyba? :DD
  • darkSectorxxx #796
    Itt vagyk 20-30 perc eszek és akkor segítek ha kell veszek neked itemet. :D
    Azon gondolkoztam hogy tudnék jelezni realtime...van sg-n kívül neked facebook vagy viber? :)
  • Moby
    #795
    Gyere majd este segíteni :)
  • eje75
    #794
    25 éve játszom, de ilyen elmebeteg nehéz játékot még nem láttam...Kb. úgy érzem magam, ahogy Moby: gyakran nem értem, mit kellene itt vagy ott tennem? Rámugrik valami és széttép, még mielőtt megnyomnék egy! gombot. Az agyamhoz nem ér el mit kellene tennem és meghalok. Persze 40x-re okosabb vagyok, de így is 5 perc mire elérek a bosshoz...és bízhatom abban, hogy nem csúszik le a kezem a karról egy tört másodpercre, a kamera azonnal követi a mozgásomat, nem akad el, vagy Én nem akadok el egy tereptárgyban egy pillanatra, mert elég egy tört másodperc és halott vagyok... beteg
  • darkSectorxxx #793
    Persze nem csak azt mondom hogy sporolni tudtok még itt, majd ha én használok itemeket, na akkor lesz gond, akkor majd szólok, nekem minden cucc megvan még, semmit nem adtam el, nem használtam fel.Ezt csináltam pl a Darksiders-ben is, azt a játék végén következő végigjátszásnál informálódtam olyanról hogy átalakulás meg egyebek. :)
    Talán a Residentezgetés miatt van bennem ez a aspórolós hozzáállás.
  • gibson9
    #792
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A sok kis gombafejű akik közül az egyik a boss és át is alakul nagyobbra a végefele :D a lentebb linkelt térkép azt írja még utána van egy boss altar of despairnál
  • AntiHero
    #791
    pfuuu azt se tudom ki az :D konkrétabban? :D
  • gibson9
    #790
    A lumenflower garden boss után hova tovább?
  • TDC Geronimo
    #789
    próbálkozom még egy kicsit, de 61esen ez is lehet nagy lesz még. Folyamatos respawn meg bell maidenek, ranged mobok. Már okádok :D
  • AntiHero
    #788
    Igen, nagyon baráti hely :)

    Farmolj itt. 5 szintet lépetem mióta kiraktam az előző képet. lvl80 már :)


  • TDC Geronimo
    #787
    kb 80k echot buktam már itt
  • TDC Geronimo
    #786
    3 hunter egy helyen. Ez most komoly?? LOL aki azt mondja hogy BBbe moboktól nem lehet halni. Gondolom játszott vele 2 órát. Itt szopat rendesen a játék