9639
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • SweeneyTodd
    Tegnap 5-6 óra után jutottam el a második bossig... de már nem tudtam koncentrálni rá , inkább kikapcsoltam hogy ma frissen üdén kipihenve (már amennyire lehet... reggel 5kor kelek) ugorjak neki a kis drágaságnak

#16 Szeretem a kihívást, fent csapkodom őket mindig szét kivéve ha ők
    Utoljára szerkesztette: SweeneyTodd, 2015.03.26. 12:28:22
  • Moby
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

Le kell csalni őket a lépcsőn, namer a házba viszont nem férnek be az ajtón. Ott szét lehet őket cspakodni méla unalomban :)
  • gibson9
    Na nagy nehezen (igazából harmadik nekifutásra, de 16blood vialt elhasználva) sikerült legyűrnöm az első bosst. Nem volt egyszerű. De a vérfarkasokkal még mindig nem tudok mit kezdeni. Ledarálnak :D A nagy böhöm sziklával ütögető dögöket viszont 2 csapással lerendezem.
  • Tatyla
    Lehet inkább még bugos ugyan úgy mint a co-op
  • Kandurex
    Ritkán kint is mutatja, de a dreambe mindig.
  • AntiHero
    Nekem szokta néha mutatni. Ilyen piros szellemek.
  • Laza
    Ezzel én is így voltam a DaS2-vel ... a bossokon kívül nem sok kihívás volt benne :)
  • Laza
    A pályákon nekem sem látszik, lehet bug.
  • Laza
    Az elején én is elhullottam rögtön vagy 5x ... aztán meg másfél órán át nem haltam meg, akkor is csak azért, mert beszorultam egy létrára ellenféllel a fejem felett és lerugdosott.
    Nem mondom, volt pár izzasztó rész, de hp lötyi rengeteg esik, és az ember jobban odafigyel, mikor szokja a harcot és rájön, alig van checkpoint :)
  • AntiHero
    Elején nehéz. Most meg lvl23-al 2 boss legyőzése után, könnyűnek érzem. :O
  • Kandurex
    Egy kérdés, az miért van, hogy nekem csak a hunter dream -be mutatja a játékosok halálát? A pályán nem látom csak eltűnik a messenger....
  • Kandurex
    Az van, hogy egy DaS után kurva nagy a pofám és simán beleállok a harcokba...és csak csúszok az arcomon....szerintem nem könnyű a játék.
  • Laza
    Ala DeS\DaS játékok :)

Egyébként brutál egy beteg játék :)
  • SweeneyTodd
    Mi ez a sok note a földön és lehet választani fine vagy foul ? Lehet nagyon amatőr kérdés ,de nem vágom :D

jaah megvan a többi játékos hagyja ott..
    Utoljára szerkesztette: SweeneyTodd, 2015.03.25. 15:44:55
  • Laza
    Bloodborneeeeeeeeeeeee :)

Lássuk mitől döglik a légy :D

http://www.twitch.tv/lazahun
  • AntiHero
    Az elsőnek ütök és csak utána kérdezek első áldozata: "Eileen the crow" volt. :D Pedig beszélgetni kellett volna vele, nem megölni.. Így buktam elvileg már dolgot tőle..Az is érdekes, hogy sikerült megölnöm. Mindegy szereztem legalább "Crow Hunter Badge"-t ami nem tudom mire jó.

Amúgy 5 óránál tartok. Most megyek majd az első bosst legyűrni. Eddig farmolgattam a dolgokat.
    Karakterem jelenleg így áll.:

Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.25. 12:51:02
  • AntiHero
    A "from software" nagyszerű új játéka a Bloodborne.

Ide jöhetnek a játékkal kapcsolatos dolgok. Spoiler használata Kötelező!

Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.25. 12:29:03