9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • gibson9
    #24
    A jobb felső sarokban a szem mit jelent? Mármint a szám :D
  • yesname #23
    Könnyen gambling nélkül is meg lehet ölni a vérfarkasokat. A tűzre rendkívül érzékenyek...
  • AntiHero
    #22
    Pár kép tőlem :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Bloodborne (PS4)






  • Tatyla
    #21
    Az a durva ahogy fejlődünk úgy drágul minden a shopban is.
    A másik dolog használ e kirkhammert és milyen az axehoz képest, mert vettem egyet de nem cserélném még le a +5-ös axehoz?
  • Moby
    #20
    Meg lehet csinálni tisztán is, csak kibaszottul gamblingmachnine, mer az egyetlen módja, ha el tudod csalni csak az egyiket. Arra meg tuti módszer én nem találtam. Vagy megy, vagy nem. És leginkább nem
  • Moby
    #19
    Má mindenki átment az elsőn, csak én nem :(( És ma neki sem tudok menni, mer a mai etap TALÁN arra lesz elég, hogy visszafarmoljam az elpocsékolt szarjaimat. De inkább arra sem.. Fogalmam sincs mikor jutok oda, hogy magamat is tudjam tápolni. Lehet, hogy inkább hagynom kéne hétkozben az egészet, mer ez az 1-2 órás etapok csak egy végtelen grindfeszt-spirál, amibe előbb-utóbb beleunok úgyis.
  • gibson9
    #18
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megcsináltam kicsit csalásnak érződik, de igazából csak kihasználtam a pálya adottságait. Köszönöm a segítséget :) bár nem hiszem, hogy mindig lesz egy ház ahova bebújhatok majd előlük :D
  • SweeneyTodd
    #17
    Tegnap 5-6 óra után jutottam el a második bossig... de már nem tudtam koncentrálni rá , inkább kikapcsoltam hogy ma frissen üdén kipihenve (már amennyire lehet... reggel 5kor kelek) ugorjak neki a kis drágaságnak

    #16 Szeretem a kihívást, fent csapkodom őket mindig szét kivéve ha ők
    Utoljára szerkesztette: SweeneyTodd, 2015.03.26. 12:28:22
  • Moby
    #16
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Le kell csalni őket a lépcsőn, namer a házba viszont nem férnek be az ajtón. Ott szét lehet őket cspakodni méla unalomban :)
  • gibson9
    #15
    Na nagy nehezen (igazából harmadik nekifutásra, de 16blood vialt elhasználva) sikerült legyűrnöm az első bosst. Nem volt egyszerű. De a vérfarkasokkal még mindig nem tudok mit kezdeni. Ledarálnak :D A nagy böhöm sziklával ütögető dögöket viszont 2 csapással lerendezem.
  • Tatyla
    #14
    Lehet inkább még bugos ugyan úgy mint a co-op
  • Kandurex
    #13
    Ritkán kint is mutatja, de a dreambe mindig.
  • AntiHero
    #12
    Nekem szokta néha mutatni. Ilyen piros szellemek.
  • Laza
    #11
    Ezzel én is így voltam a DaS2-vel ... a bossokon kívül nem sok kihívás volt benne :)
  • Laza
    #10
    A pályákon nekem sem látszik, lehet bug.
  • Laza
    #9
    Az elején én is elhullottam rögtön vagy 5x ... aztán meg másfél órán át nem haltam meg, akkor is csak azért, mert beszorultam egy létrára ellenféllel a fejem felett és lerugdosott.
    Nem mondom, volt pár izzasztó rész, de hp lötyi rengeteg esik, és az ember jobban odafigyel, mikor szokja a harcot és rájön, alig van checkpoint :)
  • AntiHero
    #8
    Elején nehéz. Most meg lvl23-al 2 boss legyőzése után, könnyűnek érzem. :O
  • Kandurex
    #7
    Egy kérdés, az miért van, hogy nekem csak a hunter dream -be mutatja a játékosok halálát? A pályán nem látom csak eltűnik a messenger....
  • Kandurex
    #6
    Az van, hogy egy DaS után kurva nagy a pofám és simán beleállok a harcokba...és csak csúszok az arcomon....szerintem nem könnyű a játék.
  • Laza
    #5
    Ala DeS\DaS játékok :)

    Egyébként brutál egy beteg játék :)
  • SweeneyTodd
    #4
    Mi ez a sok note a földön és lehet választani fine vagy foul ? Lehet nagyon amatőr kérdés ,de nem vágom :D

    jaah megvan a többi játékos hagyja ott..
    Utoljára szerkesztette: SweeneyTodd, 2015.03.25. 15:44:55
  • Laza
    #3
    Bloodborneeeeeeeeeeeee :)

    Lássuk mitől döglik a légy :D

    http://www.twitch.tv/lazahun
  • AntiHero
    #2
    Az elsőnek ütök és csak utána kérdezek első áldozata: "Eileen the crow" volt. :D Pedig beszélgetni kellett volna vele, nem megölni.. Így buktam elvileg már dolgot tőle..Az is érdekes, hogy sikerült megölnöm. Mindegy szereztem legalább "Crow Hunter Badge"-t ami nem tudom mire jó.



    Amúgy 5 óránál tartok. Most megyek majd az első bosst legyűrni. Eddig farmolgattam a dolgokat.
    Karakterem jelenleg így áll.:

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.25. 12:51:02
  • AntiHero
    #1
    A "from software" nagyszerű új játéka a Bloodborne.

    Ide jöhetnek a játékkal kapcsolatos dolgok. Spoiler használata Kötelező!



    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.25. 12:29:03