9639
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • darkSectorxxx
    Na ps4-et nem néztem minyna megnézem.

13.6/973.3
    ennyi is volt...:D
    Mármint tavaly mikor néztem.

Amúgy ahogy megyek a boss-hoz azok a farkasok egyben echo farmok is, mert 1000 pontot ad egy kibaszott farkas, ami nekem elég pl itemekhez. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.04.01. 21:00:20
  • Moby
    mennyi az uploadod pc-s speedtestben? (és a psn-esben?)
  • darkSectorxxx
    Igen most minden külyüt kikapcsoltam és ujrainditok, érdekes a sávom nem gyengült, sőtt az ami régen elég volt és ment most nem megy, holott a sebességmérés jo , kipróbáltam előbb a tr-t az sme megy, nem játékkal van baj.

Elinditom megint háha
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.04.01. 20:56:05
  • SweeneyTodd
    Ez kuka be se tölti , szét esik a cucc...
  • Moby
    Nem, ez ugyanolyan szar most is. Pontosabban most semmilyen, mert gyakorlatilag nem megy.
  • darkSectorxxx
    Mindegy mert low-on is ez van a frissités ota, nem értem de visszavehetem próbaképpen.
    2 ütés kellett harvest-nek bassabassameg. :D

Hupsz ment közben spotify, lehet az végett volt szar. :)

Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.04.01. 20:30:20
  • Moby
    Vedd visszább a minőséget.
  • darkSectorxxx
    Érdekes valaki lehuzta a stream-et, mert volt hogy 20-an voltak ment, most 2 napja meg vagy a játék szar vagy nem tudom 1-2 embernél elkezd forogni, csak akkor lesz jó ha valaki kilép...:S
  • Moby
    Pedig az egy épületet őriz, ahova eléggé érdemes bemenni, kellő óvatossággal, mert belül egy ezred őrzi...
  • darkSectorxxx
    Na várj fenti oké de akkor a lentivel nem találkoztam, én azt hittem a rabgolyós emberre gondoltál...:D
    Akkor valamit kihagyhattam

Térkép létezik?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.04.01. 20:17:58
  • Moby
    Nem, én a másik lentinek én a pisztokyos csókára gondoltam. A fentire:fuss (és ne lockold be, csak fuss):)
  • darkSectorxxx
    Bloodborne day4
  • darkSectorxxx
    Lent a nagy oriás egy vasgolyóval? lol az neked vicc? :D

Fentit hogy lökjem le ha széjjelővi a búrámat mielőtt oda tudnék menni közel. :)
  • Moby
    Amúgy nekem rohadtul sokat jelent, hogy ilyen elánnal tolod. Nekem ez az egyik legjelentőségteljesebb momentum az egész BB jelenségben.
  • Moby
    A lenti konkrétan egy vicc. A fenti...nos, lökd le :D
  • darkSectorxxx
    Amúgy kérdezte TÖLETEK valaki melyik az utolsó boss a játék végén mire bedobna NG+-ba.

A válasz a Speedrun végén van! :)

mondjuk kíváncsi lennék a 4 befejezést mik alapján lehet előhozni. :)
  • darkSectorxxx
    Majd most ettem egy jót, minnya folytatom.
    Amúgy a stream-em azért megy nonstop most mert első ilyen játékom, aztán gondoltam nyilvánosan játszom végig. :D
    Ahhoz képest hogy Moby emlékeim alapján azt jósolta hogy hamar a sarokba fogom vágni mint a többit, ahoz képest nem megyek rosszul. LV26 asszem. Nem farmolok még mert nem érzem azt hogy szükséges lenne.

Bár most van az a 2 miniboss amiket nem értek mi a taktika ellenük biztos táposan kell visszajönni.
  • SweeneyTodd
    Lement már a Blood-starved Beast ?
  • darkSectorxxx
    Van akinek elsőre, van aki szopó.

Ez szerintem nem csak a játékoson és a szerencsén múlik.

Hanem mennyire vagy fejlett, vagy éppen mennyi szauron szemed van meg ilyenek, biztos a játék vezet valami bonyolult statisztikát, és nem mindenkinek ugyanaz szerintem. :)
  • darkSectorxxx
    Én is.
  • darkSectorxxx
    Talán mert itt érdekli az embert, és úgyis minden látni akar és legyőzni. :)
    Max NG+-nál kell ha valamiért sietni akarsz. :)
  • SweeneyTodd
    Az a helymeghatározás
  • SlickAdam
    31-32 ora, Level 74, 8 Boss, assetomholvagyok
  • SweeneyTodd
    Első soulos gyermek vagyok, szoktam találkozni a felirattal ...

Minden zugot bejárok az utolsó sarokba is benézek hátha van ott valami jó szajré... na és poti és exp vagy mi a fenét is szoktam farmolni főleg amikor meló után haza zuhanok és inkább csak egy kicsit kaszabolni van kedvem
  • Kandurex
    Akkor te is sokat halsz
  • Moby
    lvl25, 8 óra, 2 boss...

LOÁL
  • SweeneyTodd
    hasonlóan állok cirka 20óra, lvl41 és 5boss feküdt eddig és dungeonba benéztem az első szintet kipucoltam.
    Utoljára szerkesztette: SweeneyTodd, 2015.04.01. 18:47:25
  • Tatyla
    Épp most öltem meg
  • TDC Geronimo
    nightmare frontier boss spoiler. Cannon lolkill :D

Nekem ez az ágyú nincs meg, de elég beteg...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.04.01. 17:00:41
  • SlickAdam
    dzsizusz fakkin' krájszt! elöbb vegeztem a Baby Boi Reloaded föellenseggel. olyan durva lassulasokat produkalt kozben a jatek, hogy majdnem lehanytam a tv-t. szo szerint belassult ilyen 4-5 fps-re olykor-olykor. mar-mar felmerul bennem a kerdes, hogy nem-e az uj gep szar vagy nemtom... meg tudja ezt erösiteni valaki?
    video (lassulas csak a legyozes pillanataban latszik egyertelmuen, mert kivagtam a probalgatos reszeket):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

amikor gombot varazsol a fejed föle (amiböl kifolyik a takony). na akkor <10 a frem, örület.
    boss egyebkent baromi konnyu, ha mar rajottel a titkara. latszik is, hogy 4 potion-öm van (18-rol indultam) amikor elkezdem szisztematikusan ölni.

Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.04.01. 16:32:27
  • Tatyla
    eddig olyan 40
  • AntiHero
    Csalással valami 39 perc eddig a rekord. :)
  • Kandurex
    én az elsőnél dungeon -ba szenvedek az utolsó bossal...mondjuk én minden hülye bossnál szenvedek...na jó, a 2. és 4. nem...de a többinél én vért hugyozok
  • Kandurex
    én annyival (18 óra) vagyok az 5. bossnál, azt hogy a faszomba? biztos, hülyére csalta magát a kihasználható glitch -kel...
  • AntiHero
    Én meg lvl 75 / 32 óra eddig. Tegnap mondjuk csak chalicet. Csinaltam. Az első 2 kelyhet mindet felvittem lvl3-ra. Na, de lvl 3-an azert mar izzadtam rendesen.
  • TDC Geronimo
    Olvastam valaki letolta elsőre 18 óra alatt. Hát annak gratulálok, mert kihagyta kb játék 70%át
  • Kandurex
    hány órát tettél már bele?
  • Tatyla
    Nem dehogy még van hátra hat boss
  • Kandurex
    már végig is vitted?
  • TDC Geronimo
    redditen

Any LVL 300-310 wanna smash some Chalice dungeons?

Not gonna lie I took advantage of the item dupe glitch. Duped the F*ck out of Kin Coldblood (12). Doesn't look like the difficulty scales to your level so it's pretty easy to solo actually just wanted to do with friends.

Ennek mi értelme... Sok pöcs