9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • darkSectorxxx #665
    Na most nézem magam s jó lett! :)
  • Tatyla
    #664
    Hogy mindent láss igen,és esetleges platina miatt
  • Tatyla
    #663
    Itt a játék vége felé elég sokat anyázok és ragequit határán táncolok, nagyon kemény...
  • darkSectorxxx #662
    Oksa, de vicces mert reggel magam nétem magamat és jo volt, 30percen át
    érdekes, szerintem valami van a szervereknél.
  • Moby
    #661
    Ja, de ki tudja mennyivel streameli? megnéztem, nincs új opció...elindítottam, nézz rá nálam megy-e
  • darkSectorxxx #660
    Ja lehet az a baj, de nem értem 2.5 óta volt már blood stream és nem volt baj...ez amúgyis csak 30fps nem?
  • Moby
    #659
    Amúgy nem az van (én még nem néztem 2.50 alatt), hogy most 60fps-el tol mindent ha kell ha nem? Mer annak dupla sávszél kell. Minnyá bekapcsolódok, megnézem van-e új opció
  • darkSectorxxx #658
    Na ps4-et nem néztem minyna megnézem.

    13.6/973.3
    ennyi is volt...:D
    Mármint tavaly mikor néztem.

    Amúgy ahogy megyek a boss-hoz azok a farkasok egyben echo farmok is, mert 1000 pontot ad egy kibaszott farkas, ami nekem elég pl itemekhez. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.04.01. 21:00:20
  • Moby
    #657
    mennyi az uploadod pc-s speedtestben? (és a psn-esben?)
  • darkSectorxxx #656
    Igen most minden külyüt kikapcsoltam és ujrainditok, érdekes a sávom nem gyengült, sőtt az ami régen elég volt és ment most nem megy, holott a sebességmérés jo , kipróbáltam előbb a tr-t az sme megy, nem játékkal van baj.

    Elinditom megint háha
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.04.01. 20:56:05
  • SweeneyTodd
    #655
    Ez kuka be se tölti , szét esik a cucc...
  • Moby
    #654
    Nem, ez ugyanolyan szar most is. Pontosabban most semmilyen, mert gyakorlatilag nem megy.
  • darkSectorxxx #653
    Mindegy mert low-on is ez van a frissités ota, nem értem de visszavehetem próbaképpen.
    2 ütés kellett harvest-nek bassabassameg. :D

    Hupsz ment közben spotify, lehet az végett volt szar. :)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.04.01. 20:30:20
  • Moby
    #652
    Vedd visszább a minőséget.
  • darkSectorxxx #651
    Érdekes valaki lehuzta a stream-et, mert volt hogy 20-an voltak ment, most 2 napja meg vagy a játék szar vagy nem tudom 1-2 embernél elkezd forogni, csak akkor lesz jó ha valaki kilép...:S
  • Moby
    #650
    Pedig az egy épületet őriz, ahova eléggé érdemes bemenni, kellő óvatossággal, mert belül egy ezred őrzi...
  • darkSectorxxx #649
    Na várj fenti oké de akkor a lentivel nem találkoztam, én azt hittem a rabgolyós emberre gondoltál...:D
    Akkor valamit kihagyhattam

    Térkép létezik?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.04.01. 20:17:58
  • Moby
    #648
    Nem, én a másik lentinek én a pisztokyos csókára gondoltam. A fentire:fuss (és ne lockold be, csak fuss):)
  • darkSectorxxx #647
    Bloodborne day4
  • darkSectorxxx #646
    Lent a nagy oriás egy vasgolyóval? lol az neked vicc? :D

    Fentit hogy lökjem le ha széjjelővi a búrámat mielőtt oda tudnék menni közel. :)
  • Moby
    #645
    Amúgy nekem rohadtul sokat jelent, hogy ilyen elánnal tolod. Nekem ez az egyik legjelentőségteljesebb momentum az egész BB jelenségben.
  • Moby
    #644
    A lenti konkrétan egy vicc. A fenti...nos, lökd le :D
  • darkSectorxxx #643
    Amúgy kérdezte TÖLETEK valaki melyik az utolsó boss a játék végén mire bedobna NG+-ba.

    A válasz a Speedrun végén van! :)

    mondjuk kíváncsi lennék a 4 befejezést mik alapján lehet előhozni. :)
  • darkSectorxxx #642
    Majd most ettem egy jót, minnya folytatom.
    Amúgy a stream-em azért megy nonstop most mert első ilyen játékom, aztán gondoltam nyilvánosan játszom végig. :D
    Ahhoz képest hogy Moby emlékeim alapján azt jósolta hogy hamar a sarokba fogom vágni mint a többit, ahoz képest nem megyek rosszul. LV26 asszem. Nem farmolok még mert nem érzem azt hogy szükséges lenne.

    Bár most van az a 2 miniboss amiket nem értek mi a taktika ellenük biztos táposan kell visszajönni.
  • SweeneyTodd
    #641
    Lement már a Blood-starved Beast ?
  • darkSectorxxx #640
    Van akinek elsőre, van aki szopó.

    Ez szerintem nem csak a játékoson és a szerencsén múlik.

    Hanem mennyire vagy fejlett, vagy éppen mennyi szauron szemed van meg ilyenek, biztos a játék vezet valami bonyolult statisztikát, és nem mindenkinek ugyanaz szerintem. :)
  • darkSectorxxx #639
    Én is.
  • darkSectorxxx #638
    Talán mert itt érdekli az embert, és úgyis minden látni akar és legyőzni. :)
    Max NG+-nál kell ha valamiért sietni akarsz. :)
  • SweeneyTodd
    #637
    Az a helymeghatározás
  • SlickAdam
    #636
    31-32 ora, Level 74, 8 Boss, assetomholvagyok
  • SweeneyTodd
    #635
    Első soulos gyermek vagyok, szoktam találkozni a felirattal ...

    Minden zugot bejárok az utolsó sarokba is benézek hátha van ott valami jó szajré... na és poti és exp vagy mi a fenét is szoktam farmolni főleg amikor meló után haza zuhanok és inkább csak egy kicsit kaszabolni van kedvem
  • Kandurex
    #634
    Akkor te is sokat halsz
  • Moby
    #633
    lvl25, 8 óra, 2 boss...


    LOÁL
  • SweeneyTodd
    #632
    hasonlóan állok cirka 20óra, lvl41 és 5boss feküdt eddig és dungeonba benéztem az első szintet kipucoltam.
    Utoljára szerkesztette: SweeneyTodd, 2015.04.01. 18:47:25
  • Tatyla
    #631
    Épp most öltem meg
  • TDC Geronimo
    #630
    nightmare frontier boss spoiler. Cannon lolkill :D



    Nekem ez az ágyú nincs meg, de elég beteg...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.04.01. 17:00:41
  • SlickAdam
    #629
    dzsizusz fakkin' krájszt! elöbb vegeztem a Baby Boi Reloaded föellenseggel. olyan durva lassulasokat produkalt kozben a jatek, hogy majdnem lehanytam a tv-t. szo szerint belassult ilyen 4-5 fps-re olykor-olykor. mar-mar felmerul bennem a kerdes, hogy nem-e az uj gep szar vagy nemtom... meg tudja ezt erösiteni valaki?
    video (lassulas csak a legyozes pillanataban latszik egyertelmuen, mert kivagtam a probalgatos reszeket):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    amikor gombot varazsol a fejed föle (amiböl kifolyik a takony). na akkor <10 a frem, örület.
    boss egyebkent baromi konnyu, ha mar rajottel a titkara. latszik is, hogy 4 potion-öm van (18-rol indultam) amikor elkezdem szisztematikusan ölni.


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.04.01. 16:32:27
  • Tatyla
    #628
    eddig olyan 40
  • AntiHero
    #627
    Csalással valami 39 perc eddig a rekord. :)
  • Kandurex
    #626
    én az elsőnél dungeon -ba szenvedek az utolsó bossal...mondjuk én minden hülye bossnál szenvedek...na jó, a 2. és 4. nem...de a többinél én vért hugyozok