9639
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Moby
    Hát azt már elég világosan látom, hogy a wicser3-am day1-an beáldozódik...
  • TDC Geronimo
    És milyen beteg jó helyek még atyaég... Azért érdemes lenne tudni, hogy mikor jön a végső boss, mert utána berak egyből NG+ba és én előtte amit csak lehet meg akarok nézni sima NGben. Aztán jöhet az NG+
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.04.01. 15:47:40
  • Tatyla
    szívesen segítek bárkinek bosst ölni de azt tudni kell max szintkülönbség 25 lehet most vagyok 87
  • Moby
    Jaja, gyakorlatilag a 3. boss előtt állok. Hálisten még jóóóó sok van hátra :)
  • gibson9
    Köszi, meglett. Egyelőre még kifog rajtam, a "plazma" dobálásával.
  • Kandurex
    most gondolom végig hol jársz, ...hát még nagyon az elején még csak most kezd majd beindulni az élet, ...!!
  • Moby
    láttam, olyan nagyon nem hat meg hogy néz ki. Ezek a szerencsétlen farkasok is úgy néznek ki, mint valami fenevad, aztán úgy szecskázom őket kettesével, mint a kukoricaszárat. Bezzeg a kis mérgező snecik...
    Apropó, iszonyat mit szoptam tegnapig, mire ráeszméltem, hogy barom módjára a fater ruhájában flangálok old yharnamben is. Ami mérgezés ellen szart sem véd ugyebár....(tduom Slick...az elejetett mondatod után néztem rá LOL )
  • n000rbi
    Jaja, ha egyről beszélünk
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    chatedral völgyben a bloodstarved izé
    , nekem elsőre megvolt.
  • Kandurex
    egyébként straved -nek a tesója fel van aggatta a katedrálisba, szal ott jól megnézheted magadnak azt a rohadékot.... én bevallom férfiasan,...ráztam a csengőt, mint hülye majom a mangófát, és így csak a második csapattárssal tudtam leverni :(
  • Myselor
    amúgy ja,aztán ami a másiknak könyebb volt az neki lesz nehezebb xd
  • Moby
    Erről tudnék mesélni, igen...LOL
  • TDC Geronimo
    Lehet neki is lemegy elsőre. Olvasgattam fórumokat és érdekes, hogy van akinek egy boss elsőre lemegy és "egyszerű" más meg ugyanazon órákon át szop. Ez egy ilyen játék :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.04.01. 14:58:17
  • Moby
    Ezért indítjuk el ezt a játékot. Vagy nem?
  • Kandurex
    szopni fogol...csak úgy megnyugtatlak, már ha a straved -ről beszélnük...
  • Moby
    Nyah végre, valahogy kinézünk ;)

/ez a remoteplay így ezzel a cuccal óriási...tegnap csak az időt basztam el bent, most így még viszonylag frissen kinyitottam minden rövidítést, kipucoltam mindent, felhúztam magam kicsit, este jöhet a mumusotok :D
  • Myselor
    örülök:) és köszi
  • Kandurex
    bent is van...zsírosság...
  • TDC Geronimo
  • Myselor
    látom nincs még fejlécetek ha gondoljátok használhatjátok ezt. csak gyorsan csináltam :)

Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.04.01. 14:43:32
  • TDC Geronimo
    Most olvastam az a havas kastély ami trailerben volt az is opcionális. Na holnap első dolgom lesz odamenni.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.04.01. 14:29:20
  • TDC Geronimo
    Azért durva, hogy BBbe az opcionális content több, mint ami szükséges a végigvitelhez.
  • SlickAdam
    ejjj amugy haladva a jatekkal egyre rosszabb a performansz. unseen village vagy pl az upper cathedral resznel szinte folyamatos a sub30 frem / frem pacing gond... ez mar erösen Dark Souls PS3 erzes.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.04.01. 14:05:58
  • Moby
    Teló + ds4, a tartó már úton van.
  • TDC Geronimo
    4* végig kell vinni? :D
  • n000rbi
    Teló + ds4 + vmi tartó, vagy mivel nyomod?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.04.01. 13:50:40
  • Tatyla
    Négy befejezés van
  • Moby
    Azt a fost egyszer már megvettem csak erre, sosetöbbet. De má megoldottam. Így most ez a setup szénnérommáagyonveri a vitát remoteplayre :D (van mégújabb verza, 1.0)
  • TDC Geronimo
    Azért szerkesztettem már eszembe jutot, hogy telefonon bohóckodik :p
  • n000rbi
    Miből gondolod, hogy vita-n próbálja? :)
  • TDC Geronimo
    BBbe állítólag a true ending NG+ba van. Úgyhogy, amit elsőre kapsz vég az nem is az "igazi" :o
  • TDC Geronimo
    R3 Lock-on to enemy Right half of Rear Touchpad

Mondjuk ha nem vitan tolod akkor gondolom tényleg nincs
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.04.01. 13:34:16
  • Moby
    Megpróbáltam bloodborneozni remoteplayel, tök jó lenne, csak nincs lockon... :(
  • TDC Geronimo
    Töltési idő/performance patchre kíváncsi leszek mennyi idő kell nekik
  • TDC Geronimo
    Nem, az valóban könnyű volt :)
  • SlickAdam
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

Shadow of Yharnam boss utan jon ugye a Byrgenwerth szakasz. ott bemesz az epuletbe, fent ajton ki, ahol az öreg faszi ücsörög es mutat a hold fele (ha beszelsz vele). na ott szepen beleugrassz a tengerbe.
  • gibson9
    Ezt a pókot hol találom? Mert olvastam már több embernél is, pedig elvileg én előrèbb járok. És szerintem minden zegzugot megnéztem.
  • Tatyla
    Eddig nekem is
  • AntiHero
    Már hétvégén voltak. Sajnos.

Én maradok a farm helynél. 20 perc 100.000 blood. Zene hallgatás közben teljesen jó. :D
  • darkSectorxxx
    What?
    Nekem online megy de csak szellemek vannak.
  • Moby
    Én magát a speedrunt, mint műfajt fosom le, de ettől még ezek a karakterek léteznek a világban. Meg akik megnézték, és összecsaltak maguknak minden baszt meg lvlmilliót.