9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Laza
    #745
    NG+ -t itt hasonlóan a DS2-höz magamnak kell kezdeményeznem, addig mehetek bárhova?
  • Tatyla
    #744
    Míg nem mész át ng+-ba vissza mehetsz bárhova bár utána is csak akkor már keményebb lesz
  • darkSectorxxx #743
    Nem olyan sorrend hanem nekem nehézséget tekintve. :)
  • SlickAdam
    #742
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    bazz en sosenem lattam meg azt a Beast-et. jol tudom, hogy csak a zsakosemberen keresztul lehet eljutni hozza? engem az meg sose nyirt ki.
    ja most olvasom:
    "This location and its boss (Darkbeast Paarl) becomes unavailable after the player advances passed Rom, the Vacuous Spider, although the boss may be encountered once again in the same location later in the night."
    Rom-on mar tul vagyok, basszus. remelem kesöbb tenyleg összejohet meg! :S
  • Kandurex
    #741
    spoiler? nem muszáj leírnod a boss sorrendet!
  • darkSectorxxx #740
    What.?
    LV25-el öltem meg, úgy hogy 2-3 vial-t löttem el...a 2/3 életét le lehet venni sérülés nélkül, utána is meg lehet úszni , csak picit többet ugrál....simán megölhető, szerintem nekem a legkönnyebb boss....ha sorrendet kéne állítanom.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Csonti kuty (még visszavan>temetőőr>farkas>straved)

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.04.02. 11:19:19
  • Tatyla
    #739
    Nekem Ebrietas a keresztem, se coopba se egyedül nem ment még le, segítők hamarabb elpusztultak mindig mint én...
  • SweeneyTodd
    #738
    Darkbeast meg semmi pénzért nem adta magát...
  • n000rbi
    #737
    Bárkinek lehet jó napja :D
  • SweeneyTodd
    #736
    Amelia első nekifutásra meglett
  • n000rbi
    #735
    Nem vettem, találtam, még jóval bloodstarved előtt (csak sajnos nem tudom már pontosan hol :/ )
  • Kandurex
    #734


    amúgy is hagyni kell a straved -et, az a boss nem ilyen lóbaszó 30 -as karaktereknek való, majd visszamész később, ilyen volt a DeS,DaS -ban is...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.04.02. 08:07:29
  • Moby
    #733
    Csengettem totál random helyen, közben néztem darkot twitchen, és megjelent nála, csak nem volt resonant bellje. Mire lett, addigra meg nem adta be neki.
  • Kandurex
    #732
    nem tudom, én egyszer a körön kívül csengettem, totál véletlenül és a kutya nem jött!
  • darkSectorxxx #731
    Ha lehet venni az jó, csak az a baj hogy igen ha adhatnánk át egymásnak esetleg. Amúgy nekem volt egyszer elhullajtva gift cucc lehet egymásnak hagyni ajándékokat? Vagy itemet, mert akkor én vennék neked.

    Csak melyik kútban lehet venni mert akkor én még tudnék talán.
  • Moby
    #730
    Nem tudok insgihtot venni, nekem zárva van a kút. Ha 10 kell hozzá, hogy kinyíljon, gyakorlatilag esélytelen, hogy mostanában kinyíljon, tegnap erre a mókára elment 5, maradt 4, és egy feltöretlen koponyám van még.
    Megráznám szívesen a kezét, aki azt a fasságot kitalálta, hogy akkor is elhasználod, ha senki nem jön...egyet gyűlölök tiszta szívből minden játékban: a gambling machine-t.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.04.02. 07:40:14
  • Moby
    #729
    Nincs olyanom.
  • darkSectorxxx #728
    Valszeg nekem kell kint lennem az épületen kívül.
  • darkSectorxxx #727
    miért az sem mindegy hol csenget? Milyen fehér? a Ködben?
  • Moby
    #726
    Mindegy hol csengetsz.
  • Kandurex
    #725
    A fehér területen csengetsz?
  • Myselor
    #724
    ez nagyon szomorú:)
  • Laza
    #723
    Na csak nekimentem Ameliának még utoljára, végig a seggében voltam és csapkodtam ... aztán a legvégét meg ledobáltam vagy 5-6 molotow-al ... akkor már nagyon pipa volt, majdnem meghaltam :)
  • darkSectorxxx #722
    Én most itten vaok....

  • darkSectorxxx #721


    Innen látjátok mikor értek a végéhez, ha akartok az ucsó boss előtt barangolni még.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ez alapján 15 boss van a játékban. :)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.04.02. 02:01:44
  • darkSectorxxx #720
    Kb hányas szintre? :) 32 vaok most. :)
  • Laza
    #719
    Ehh, már mindent átkutattam, fingom nem volt merre, két bossról tudtam akiket félbe hagytam, mert brutálok, azt hittem mellékesek .... erre ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    .. megnéztem neten, és a buzi Vicar Amelia kéne nekem a továbbjutáshoz, aki a fenének nem akar lemenni :(
  • darkSectorxxx #718
    Nekem a 2 pre-order van meg. vagyis azokat kérdezi csak hogy nekik adom-e. :)
  • AntiHero
    #717
    Itt az összes skin.

    #716. Igen az. Csak fejlődj még. meg rá kell jönni a titkára
  • darkSectorxxx #716
    És amúgy ágyú nélkül is könnyű? mert nekem nem tünt annak. :D
  • darkSectorxxx #715
    Ja nekem nincs ágyú.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megöltem ezt amivel Moby is küzdött, elmentem még a 2 kisboss-t megölni, a toronyban a gépfegyverest, lent meg a kalózt.

    Ezután nem láttam semerre tovább már utat, tehát elindultam visszafelé 1-2 lámpával, és láttam hogy az egyik kis ajtó most nyitva volt, meghúztam a kart.

    Felvitt a lift, hídon át, és egy nagy torony jött, tolokocsis gépfegyósokkal, legfellül egy arany szinű ajtó volt, de zárva.

    Legallul le kell potyogni óvatosan egy vérfarkashoz, majd be az ajtón egy utcára jutottam és mikor egy zsákos nagy kapucnis loszar elkapott, mert elég nehéz a tag, meghaltam és itt ébredtem a jobbról 3. sirtáblánál...egy cellában, addig addig kutattam míg találtam egy templomszerű épületben egy lámpát, ez az egyetlen mentési pont itt egyelőre, nem is emlékszem merre, de itt találtam ugye egy nagy csontit, amit kérdeztem az előbb, most feltérképeztem a területet, úgy látom semerre nem tudok továbbmenni.
    Lehet vissza kell mennem a másik dimenzióba megint.
  • darkSectorxxx #714
    Egyszer csak lesz, szerintem nem véletlen, én arra gondolok valami játékbeni funkció, megkülönböztetés, mert azok a kalapok bizonyos helyszínekhez vannak nem? Annak hírhozói, lehet az online üzenetekkel kapcsolatos. :D
  • AntiHero
    #713
    Pedig könnyű boss. csak azért egy bizonyos szintednek meg kell lenni hozzá. Meg az ágyú is elég jó ellene.
  • n000rbi
    #712
    Többféle van, én azt hiszem 6 vagy 7-nél járok. Értelme semmi, vagy nem tudjuk :)
  • darkSectorxxx #711
    Ja értem mert amit én találtam....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (ebbe a másik világban egy kőfolyosó végén láttam a várfal tövben mondanom sem kell 3 ütéssel megölt, próbálkozni sem tudtam. :D)


    Kalapoknak azt hittem van jelentősége. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.04.02. 01:36:32
  • AntiHero
    #710
    Semmi. Esztétika. 3 féle van tudtommal. Nagy kalap, kis kalap, véres fej.

    #709
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Boss igen, tudtommal, de van kisebb verziója is :)

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.04.02. 01:34:37
  • darkSectorxxx #709
    Hallod az áramos csontiból csak 1 darab van a játékban?
    Medrt én tök máshol találkoztam egyel mint youtube-on.
  • darkSectorxxx #708
    Valaki?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A nagy ház mögött, a bázisunkon a fatörzsben mi a lényege hogy a kis szörnyekre kalapot tudsz tenni? :)
  • AntiHero
    #707
    Ja, mivel már olyan ellenségek között mozgok amik ha elkapnak szívják ki a pontokat belőlem. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.04.02. 01:23:55
  • Myselor
    #706
    ja.azokat tartogatod későbbre mi?:D