9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Moby
    #785
    Szerintem senki nem mondta, hogy nem lehetv:)
  • AntiHero
    #784
    Itt hagytam abba amúgy én is. :D pedig 3 napja ott vagyok. Azóta csak chalice + farm. :D
  • darkSectorxxx #783
    Ha én mint zöldfülü megölöm itemek nélkül, bátran merem tanácsolni hogy semmit ne használjatok.

    Én eddigcsak vial meg antidote al mentem.
  • TDC Geronimo
    #782
    Najó mi a faszom ez a rész már...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    unseen village, ezer bell maiden, újratermelődő ellenfelek

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.04.02. 16:35:03
  • TDC Geronimo
    #781
    omg milyen átvezető rom után. Komolyan mondom ahogy haladok előre ez a játék egyre elmebetegebb és elborultabb. Játék eleje hangulatban mostanihoz képest egy vidámpark :D
  • AntiHero
    #780
    Annyit tudok, hogy fullra húzott cannon 600at sebez. + 99-et ha benyomod az Ash-t lövés előtt. Szóval 1 boss-ra... közel 1400-at tudsz sebezni 2 lövésből.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.04.02. 15:59:49
  • AntiHero
    #779
    Hát nekem már csak 2 fejlesztés van hátra. Gyüjtenem kell 5 Chunks-ot meg találni 1db Rockot. :)
    A többit nem tudom, hogy skálázódik.

    +9
    8 Blood Stone Chunks
    +10
    1 Blood Rock


    De valami ilyet írnak az okosok. Aki érti írja le:D :

    => you will get 50% of the scaling bonus from stats 0-25

    => another 35% of the bonus comes from 26 to 50

    => the remaining 15% from 51 to 99

    This is inline with the softcaps that most people already know.

    The different letters represent the "quality" of the scaling bonus you will receive. Here is where I do a bit of conjecture, as I can't verify the exact threshold value between all letters, but the numbers should be pretty close to the real deal. Remember, it's based on the weapon's BASE damage:

    S: 101% and up

    A: 81%-100%

    B: 61%-80%

    C: 45%-60%

    D: ?+1% - 44%
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.04.02. 15:54:15
  • TDC Geronimo
    #778
    59es szint szerintem oda még kevés. A pókszerű köcsögökbe kell vagy 5-6 hit szétnyitott axe-val
  • TDC Geronimo
    #777
    Ez a rom is egy aljas egy szemét. Annyira random tud lenni. 3* meghaltam mert szénné szopatott addokkal. most negyedjére meg simán lement.
  • gibson9
    #776
    Fú valamit nagyon nem jól csinálok. 74es szinten vagyok, nekem is axe-om van, mondjuk csak +7es, de épp csak meghaladja a 300as sebzést, miközben már 45 pontom van a strength-emen. Gemeket is tettem bele mindig a legjobbat aami nálam volt. Hmm érthetetlen.
  • Moby
    #775
    Pár kört kénytelen leszek futni. Evvan. Ilyen tempó mellett az idén nem is kell vennem másik játékot :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.04.02. 15:45:56
  • Moby
    #774
    Oké, neked két kilóméter hosszú a hp csíkod baze :D

    Meg jó ez a nemkellsemmicsakvialmegantidote :) Antidoteom még van 2-3, vialom egy szem se.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.04.02. 15:44:31
  • AntiHero
    #773
    Amúgy én +8as axeval is feküdtem ott. Így nézek ki statban:


  • darkSectorxxx #772
    Nem kell semmi én min kezdő mondom csak vial+ antidote.

    Levered az átalakulásig, utána ugyanaz a tehnika, de maradj közel az oszlopokhoz, ha megüt az oszlop véd hogy legyen idő gyogyulni
  • gibson9
    #771
    Erre valaki?
  • Moby
    #770
    Ez volt a terv, de nem bírtam a véremmel. Most duplán fizetek érte (tegnap pont ezt csináltam, farmolni amúgy pont jó)
  • SlickAdam
    #769
    remota play-el inkabb csak farmolnod kene. aztan este... leszamolas!
  • AntiHero
    #768
  • Moby
    #767
    Hülyeség volt igen. Feléltem a vialokat és a firepaperjeimet is. Mehetek farmolni megint...
  • TDC Geronimo
    #766
    Najó hát innen lépek ide én még kicsi vagyok.
  • SlickAdam
    #765
    ja hogy... bazze!
  • SlickAdam
    #764
    ha mar videok... ismet dicsernem kell ezt a Share Factory dolgot PS4-en. mikor meg csak szo volt a video sharing (uploading vagy stream) dolgokrol jelen gen kapcsan, hulyesegnek gondoltam az egeszet, de be kell ismernem, hogy nagyon kenyelmesen es jol mukodnek. kar hogy a mentett video meg 720p-hez kepest is kakas minosegu.
  • Moby
    #763
    Na hát ezt lehet, hogy nem remoteplayben kéne nyomnom.
  • AntiHero
    #762
    Hááát. rövid amúgy. 30 perc kb amíg bejárod. :) Boss az érdekes. elsőre feküdtem, feléig nem vittem le az életét. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.04.02. 15:23:18
  • TDC Geronimo
    #761
    akkor kössem fel a gatyát? :D
  • AntiHero
    #760
    Most csináltam videót róla (renderelem + feltöltöm). Hangulatos...éééés..kibasz@t nehéz :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.04.02. 15:18:58
  • TDC Geronimo
    #759
    omg ez a kastélyos rész hogy néz ki :O

    [spoiler][/spoiler

    twitter de ótvarul betömöríti a képet :(
  • Moby
    #758
    Semmi. Ugyanaz. Nekimentem megint. Lemegy pontosan a feléig, jön a hang, onnatól egyszer megérint, és meghalok, rám sem ugrott.. Meg sem tudom sebezni többé.
  • SlickAdam
    #757
    mint minden boss, ö is elkattan a vege fele. ne is probalj elbujni, a terem kozepen kell harcolni ellene, a megfelelö idöben elugralva.
    itt van ujra az en videom:
  • AntiHero
    #756
    Én abban a fázisban, dobáltam ilyen blood koktélokat akkor arra támadt.

    2x öltem meg eddig. Chalice Dungeon-ba 1 óráig szoptam vele én is.
  • Moby
    #755
    Ezt a bloodstarved beastet nem értem. Leölöm a feléig viszonylag könnyen úgy, hogy hozzám sem tud érni, ott megváltozik valami, jön valami hangeffekt, és éppen ahol áll (gecimessze tőlem, nem is látom) egyetlen ugrással rámugrik, és széttép úgy, hogy meg sem tudok mozdulni, csurig hp-val.
    4x egymás után ugyanez történik. Mit kellene ott tennem? a föld alá nem bújhatok el, de időm sincs mozdulni sem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.04.02. 15:03:15
  • gibson9
    #754
    Upper cathedralban most mennyit szopok a kígyófejűekkel...
  • SlickAdam
    #753
    mindegyik szenya. hogy nehezebbek lesznek-e, az attol fugg, hogy mennyire gyurod ki magad ill. hogy mint jatekos mennyit fejlödsz.
  • eje75
    #752
    Az első boss-t a hídon 2 perc alatt nyomtam le, Gascoigne fater viszont 2 nappal rövidítette meg az életemet (1 teljes estém ment el a próbálkozásra, de csak másnap sikerült). Később minden boss egyre keményebb, vagy a fater különösen szenya?? Mert ha a nehézség exponenciálisan nő, számításam szerint 72 éves leszek, mire végigtolom ezt az átkot...hacsak szét nem verem előbb a konzolt...
  • TDC Geronimo
    #751
    It's all change in the Japanese software top five this week, with Bloodborne leading the way at number one.

    [PS4] Bloodborne - 152,567 (New entry)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.04.02. 14:19:25
  • darkSectorxxx #750
    Spoilerbe leírja valaki lécci a főboss nevét vagy miről ismerhető fel?
  • AntiHero
    #749
    Vagy kijöttem a gyakorlatból 2 napi meló után, vagy a játék szopat. Ahol jelenleg tartok (9. boss) esek kelek, fekszek :D Szerintem fel farmolom magam lvl 90ig :D


    Vaaagy elmegyek a titkos pályára.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cainhurst Castle (havas pálya)

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.04.02. 13:59:15
  • gibson9
    #748
    Nézegettem ezt a képet és feltűnt, hogy nem voltam még a Logarius Seat helyen lévő bossnál. De oda nem is tudom hogy juthatok el, pedig bejártam a charnel lane-t. Vagy oda is majd később nyílik út? Nem akarok kihagyni bosst. Most érkeztem amúgy upper cathedral wardba és 70es szintű vagyok.
  • AntiHero
    #747
    Na kikerült, hogy lehet lecsökkenteni a töltési időt.:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne halj meg :D Bocsi tegnap volt Aprl 1.
  • Tatyla
    #746
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lesz két lehetőség a főbbossnál, de mindkettő a n+-ba vezet vagyis ha nem piszkálod az end bosst nem rak át n+-ba amúgy mindenképp