1333
Total War: Attila
  • Pluskast
    #12
    Although. Neked is mondom, úgy látszik páran nem hiszitek el vagy nem akarjátok megérteni. NEM DLC LESZ HANEM KÜLÖN ÁLLÓ, ÖNÁLLÓ JÁTÉK!
  • Metontour
    #11
    A unit cardokon a képeket meg lehet valahogy változtatni hogy ne azok a görög vázakép jellegű kártyaképek legyenek az egységről?
  • Although
    #10
    Legalább minőséget tesznek le az asztalra. Amit elvárok egy ilyen játéktól az benne van és jól megvalósítva. Igen, ma már csak akciósan érdemes a steamen vásárolni csomagként. Persze kell hozzá lelkierő az ember ki tudja várni. kicsit sajnálom, hogy megvettem az alapjátékot. Valami nagyon nagyon akció keretében fogom megvenni ezt a kiegészítőt. Tény úgy is csinálják meg, külön menüben indul el nem az empireből.
    Így volt az első résznél is.
  • ratgab
    #9
    Ha minden igaz készül már a Warhammer fantasy RTS-ük is... Na ott lesz újdonság dögivel... Ha más nem a különböző népek közt mindenképp, de én azzal már maximálisan elégedett is leszek.
  • Pluskast
    #8
    Ez nem DLC lesz hanem külön álló játék. Bár szerény véleményem szerint ez még rosszabb. Legutoljára ez még csak DLC volt, most meg új játékként akarják lenyomni a torkunkon. Nem is néztem végig a videót mert annyira unalmas volt.. Komolyan ezért most adjak majd ki 50 eurót? CA emberei úgy látszik kifogytak az ötletekből és a kreativitásuk már nem a régi. Pedig annyi jó téma lenne még, nem értem miért kell egy újabb rókabőr :(
  • MarkBlade
    #7
    Dlc=játszhatsz +1néppel.. sajnos ez nem csak rájuk igaz. Elkurvult a játékipar a sok dlc meg early játékkal csak hogy még többet húzzanak le.
  • Pluskast
    #6
  • Stockbauer33 #5
  • Pluskast
    #4
    Itt a trailer:



    Itt meg néhány infó+csata+térkép:



  • Kotomicuki
    #3
    Kicsit sokallom a rókabőrt!
    Nem kéne így és ennyire leadni a színvonalat - ez egy DLC-ben is elférhetett volna (azaz, ilyen mélységűeknek kéne lenniük a játékkiegészítőknek - csak nem ennyiért, ugye)!
  • Montanosz
    #2
    én jobban örültem volna ha végre lenne egy olyan rész is ami am róma előtti időszakról szól
  • Mozes
    #1
    Bejelentették az új Total War játékot, Total War: Attila...... hát érdekes lesz, nekem olyan érzésem van mintha az Rome-hoz tartozó Barbarian Invasion-t nem mint DLC adnák ki, hanem mint külön játék, már csak azt remélem, hogy tartalomban azért fel fog érni egy teljes játékkal.