668

Call of Duty: Advanced Warfare
  • DarkSector
    #103
    szar quake 3-as grafika.
  • grebber
    #102
    Call of Duty: Advanced Warfare - új képek az egy fokkal modernebb háborúból
  • simonl #101
    Még egy megjegyzés ha megengeditek: én amikor megláttam az első COD MW legelső trailer -ét, amikor Pripyat -ban álcaruhában felállt főhősünk, majd összehugyoztam magam a gyönyörűségtől.
    Írta valaki, hogy "csőben lövöldözős", lehet bár én sosem éreztem ezt a játék hevében.
    Ha csapatban akarsz csapatni ott a BF bármelyik része, ha sunnyogni akarsz ott a Ghost Recon. Ez egy ilyen játék. Tudjátok: FPS

    Na elég bölcsességet osztottam ma nektek, legyetek jók és élvezzétek a játékot.
  • simonl #100
    Sziasztok, igazán nem értem miért rugóztok már megint. A Ghost megjelenése előtt mindenki azért sipákolt mert "már megint ugyanaz a motor".
    Most hogy fejlesztenek rajta, most az a baj b+ !

    Tessék a gépeiteket is fejleszteni, ha már igények vannak....

    Akik pedig már felnőtt fejjel játszanak - mint jómagam - tudjuk, értjük, hogy Közép-Európa nem célpiac egy amerikai játékkiadónak. Ha tetszik, ha nem.

  • robgros
    #99
    Hopp, a másik illetve nem kellett volna.
  • robgros
    #98
    Készült hozzá játék még 1988-ban a Microprose jóvoltából, ahol egy amerikai tengeralattjárót irányítottál a szovjetek ellen, illetve 89-ben adtak ki, illetve egy 'board game' típusú játékot, ezt Douglas Niles hozta össze a könyv alapján. Hogy mostanában terveznek-e újabb feldolgozást...
    Filmről viszont nem tudok. Leforgattak ugyan egy Vörös vihar c. filmet, de annak köze nem volt Clancy remekéhez.
  • Banderas1990
    #97
    Feliratoztam a Reveal Trailer-t.

    Itt lehet megtekinteni:
    Call of Duty: Advanced Warfare Trailer (Magyar Felirat)
  • lac coo
    #96
    Miért kell többnek lenni ? :)
    A grafikát kicsit igazítják a nextgen konzolokhoz, azzal mi PC-sek is jól járunk ,aztán ennyi. Többi marad olyan amilyen, jó volt az eddig is ....

    Most mondhatnék ezer olyan játékot aminek van több része, nagyon egyik sem több :)))
  • Totti5
    #95
    5 éve így van. Minden DLC első körben Xbox-ra jön. Azt hogy lesz DLC pedig nem kell jóstehetség. 2015ös CODhoz is lesz, 2015ös BF5höz is lesz.

    Új story, új helyszín, új kütyük. Abban lesz több amiben egy folytatás szokott.
  • Dizson
    #94
    DLC. A játék még ki se jött, de már DLC-t hirdetnek.

    Azért valaki magyarázza el, hogy ez miben lesz több mint a Black Ops2, vagy Ghost.
  • DarkSector
    #93
    "Akinek ez ronda, annak úgy kell ! :)) Bár sokak szerint a Ghosts is az volt, nem is értem, komolyan ....
    sokat nem is várok, ha még megmarad ezen a szinvonalon, ötletességnél mint eddig, akkor pár tíz évig nekem jó lesz :)"

    +1.
    Azért a Ghost szép volt, csak arra céloztak gondolom hogy nem vérbeli NG játék.

    "Crysis, über új motor, aztán mi értelme volt,,,,,,Feléig vittem, onnan már nem bírtam, olyan unalmas volt az egész .... "

    Cryengine is szép dolgokat tud. Csak egy csapat kéne aki egy játékot is tesz alá.
  • lac coo
    #92
    Akinek ez ronda, annak úgy kell ! :)) Bár sokak szerint a Ghosts is az volt, nem is értem, komolyan ....

    sokat nem is várok, ha még megmarad ezen a szinvonalon, ötletességnél mint eddig, akkor pár tíz évig nekem jó lesz :)

    Crysis, über új motor, aztán mi értelme volt,,,,,,Feléig vittem, onnan már nem bírtam, olyan unalmas volt az egész ....
  • Totti5
    #91
    GHostban a kutya egy extra volt. Nem azzal dicsekedtek hogy le tudnak modellezni és ez valami történelmi sker lenne ( ambár teljesen korrekt lett, nagyon rendben volt ). Beletettek valamit, ami nem volt még. Jó volt ( csak sajnon kevés ideig lehetett élvezni ).

    Teljesen mindegy mi a motor, nem attól lesz jó vagy rossz a játék. Láthatóan a látvánnyal nem lesz gond.
  • DarkSector
    #90
    :D

    Te a Ghost-ról beszélsz. Nézz rá a naptárra. :)
  • Dizson
    #89
    Ma további infók fognak kiderülni a játékról.
  • adam46
    #88
    Szerintem sokat ne várjatok tőle, mivel három éve kezdték el fejleszteni, ezért hatalmas nagy valószínűséggel ugyan az a motor muzsikál alatta, talán kicsit feljavítva, nagyobb textúrák ennyi. Tehát grafika változatlan, gondolom a játékmenet is, mert kellene a régi játékosok... Maximum tesznek bele pár kütyüt, amivel el lehet adni, meg jön megint valami olyan marketing duma, mint az előzőnél: Nézzétek, le tudtunk modellezni egy kutyát, na ki a király?
  • Totti5
    #87
    Kis költségvetéső olcsójani játákok vannak, ahol létkérdés hogy ne szálljanak el. A CODnál nem létkérdés és amit eléd tesznek az kurva drága produktum. Persze mindenre lehet mondani, hogy a lényeg hogy minél olcsóbban adják ki, de ha megakod csinálni kvázi gyorsan, olyan minőséget ami 10 millió embert rendre megmozdít, akkor oda kell tenni ( színészek, mocap, zene és minden mi ezzel jár + brutális reklámkampány ), és ebben a COD bitang jó.
  • Totti5
    #85
    Biztos, akkor hol van évről évre az a 15 millió ember a multiban?
  • Dizson
    #84
    Szövegértelmezés hahó, merre vagy?
  • lac coo
    #83
    Hát kinek miről szólt...nekem a singléről :D
  • Totti5
    #81
    COD egy single játék amiben van multi is. Mindig is erős single kampány volt benne. A kettőt nem lehet elválasztani, sem az első részben, sem a 10 részben. Ez így egy csomag.
  • Totti5
    #80
    COD kis költségvetés? hóly fákk :))) fenntartanak 1-2-3 fejlesztőcsapatot csak erre a frencsájzra.
  • DarkSector
    #79
    Nem kől ide pénz a single-hez, a multiban meg szinte mindenhez kell píz. :D
  • lac coo
    #78
    Az a célközönség, amiben a legtöbben nyúlnak a pénztárca után, és ezek már nem mi vagyunk ! :DD
  • DarkSector
    #77
    Nem, figy, itt a célközönség ugyanaz mint a többi játéknál, akinek nem a stilusa az is célközönség csak az le fogja szarni. :)
  • lac coo
    #76
    Nem mondtam, hogy csak a fiatalok ... :)

    De nyilvánvalóan nem mi vagyunk a célközönség :)
  • DarkSector
    #75
    Lófaszt kell fiatalságozni, idősek is bemennek, nem az hogy ettől nincs jobb, ez nem ilyen egyszerű, hogy ez joobb , vagy az jobb.

    Ez MÁS MINT A TÖBBI, nem szarabb, nem jobb.
    Hanem MÁS.
    Nem gyerekek játszanak csak, hanem nagyok is, mert van mikor ez kell, fasza pörgős meccsek, ha más kell átmennek máshová, itt ez van máshol más van, nem szabad őket egymáshoz állitani, mert más más lyukakat tömnek be vele.
  • lac coo
    #74
    Jónak mondod ... ;)

    Abban egyetértek, hogy ezek a perkek, meg BF-es gyűjtögetős nerf cuccok nekem végképp elvették a kedvem a multitól ....
    De úgy látszik a fiatalságnak ez kell, ezt veszik meg.

    Ettől függetlenül , mert nem tetszik a stílus, mert kiöregedtem belőle, még azt mondom, nagyon jó kis játék ....
  • DarkSector
    #73
    Kijé?
  • Sippie
    #72
    gyenge az arcmimika
  • DarkSector
    #71
    Jah és egy felnőtt emberhez írsz , csak hogy tudd.
  • DarkSector
    #70
    Miről van szó most mi nem nekünk való nem vágom.
    Sportolni meg menj ki a szabadba.

    Olyan embernek írsz a pontos célzásról aki az elejétől fogva multizott cod-al. ÉS? Akkor mivan? Mivan ha nem tudsz ugrásból hédsátot?
  • RAZOR27
    #69
    owned
  • Boron Power
    #68
    Nem is nektek való...
    Ott ahova céloztál oda lőttél, nem voltak irányított fegyverek, volt komoly esport, a single playert mindenki leszarta, mert az online játék, a többiekkel való tudás összemérés volt a lényeg.

    Mára felnőttek / megszülettek az ilyenek mint ti, akiknek már fogalma nincs milyen egy skill alapú játék, ahol nem az számít, hogy milyen kettébaszott perkeket lehet használni, hogy 1mp alatt fosson ki egy tárat, meg lézeres célzó, dubpla tár stb.

    Azért találták ki ezeket, hogy a mezei vérpistikéknek is legyen sikerélménye, így több darabot lehessen eladni. Úgy tűnik ez működött, de a játéknak vége. Nektek meg még tetszik is :) röhej...

  • DarkSector
    #67
    Én tudom mi a baj. Unatkoznak és szeretnek vergődni.
  • lac coo
    #66
    Én nem értem mi a baja mindig ezeknek a COD-dal ?! :)))

    A Ghosts is teljesen jó volt, singleről beszélek, többször is játszható.
    Mindig előjön a COD1-2, de mi a fene abban annyira jó ? Meg is halna mindenki azzal kellene játszania :DDDDD
  • DarkSector
    #65
    Tudod azért nem találnak ki újat, mert más játékban még az sincs annyi tartalom mint egy cod copy-ban.
  • DarkSector
    #64
    Ez a bla-bla-bla része a témának, lehet itt magyarázkodni.
    De nekem nem kell, engem nem hatna meg ha csődbe menne a cég, de nem fog.

    "Így videóból ítélve nem nagyon tudtak újat felmutatni, amitől megindult volna a vérpezsgésem. Kicsit csiszoltak a grafikán"

    Oks, mindenféle szemlyes cikizésmentesen lennék kíváncsi rá:

    1. mit ítélsz meg előre egy összevágoss single gameplay-ből?
    2. mi újat vársz egy fps-től? van másik példa hogy kitaláltak máshol valamit?
    3. ez számit kis csiszolásnak a grafikán, hát én ezzel a kis csiszolással 2020-ig ellennék.
  • Fpocok
    #63
    Most jöttem a jövőből. Kiderült, hogy ez is egy nagy rakás szar lesz, mint a ghosts. Nincs itt semmi látnivaló.
  • Dizson
    #62
    Igazából sokan mondják, hogy mi ez a "mehh", de ugyanakkor általában ők is megveszik a játékot. Amíg kereslet van rá, addig kínálat is. Activision meg próbál a lehető legkisebb költségvetésből, a lehető legtöbbet kaszálni. (persze így működik minden cég, úgyhogy ezért fölösleges a kiadót hibáztatni). Sajnos amíg több milliós eladási számuk van, addig továbbra is ezt a tendenciát fogják folytatni.

    Így videóból ítélve nem nagyon tudtak újat felmutatni, amitől megindult volna a vérpezsgésem. Kicsit csiszoltak a grafikán, beraktak egy sztárszínészt, mert miért ne, a téma meg semmi eget rengető, tehát gyakorlatilag követik a cod:mw óta tartó sémát.
    Persze biztos lesznek ultramodern kütyük, amik célzás nélkül headshotot adnak a pálya másik részéből, böszme killstreakek, meg 2x2 m-es pályák, hogy a 10 éves pisti is élvezze, amikor megkapja a konzol bundlet.

    Talán régi codos lévén, sose fognak ezek a típusú, új gen részek eljutni hozzám, de lehet, hogy egyszerűen el kéne fogadnom, hogy ez van, ez lett a CoDból és kár minden évben valami eget rengetőt várni a játéktól.

    R.I.P CoD1,2,mw.