668

Call of Duty: Advanced Warfare
  • lac coo
    #303
    A francot nem, az elso palya alomszep volt !De gondolom szar a crack vagy balami vedelem visszaal alap grafra nalam....
  • bruna #302
    Ez alatt már nem egy új motor megy ? Nem ez az új generációs COD ? Mert én csupán csak azért fontoltam meg hogy megveszem mivel gondoltam kicsit kiemelkedőbben jobb részt kapunk majd... :D De hát akk lehet csak BF Hardline lesz...
    Utoljára szerkesztette: bruna, 2014.11.03. 20:16:43
  • djculture
    #301
    bf 3-4 szintű sose lesz ez a játék, ezer éves motor dobog alatta.
  • lac coo
    #300
    Masodik palyanal nekem is beallt ps2 kinezetre, barhogy allitom olyan marad .:)
    Azzal mit lehet kezdeni ?
  • bruna #299
    Sziasztok kipróbálnám a játékot ,hogy megvegyem e és leszedtem ezt a CODEX verziót, felraktam mindent extrára és ki offoltam azt a két Chache beállítást amit írtatok mert külömben gyenge textúrák voltak ,de nekem még így sem olyan szép a játék mint a videókon igaz a textúrák szebbek már de még így sem Fullhd texturák ,messze nem olyan részletesek mint pl Battlefield stb... tuti szebbnek kéne lennie (R9 270x 2gb , AMD FX 8350 8x4Ghz, 8gb ram) Ez a tört verzió miatt van hogy ilyen ronda ? Majd ha kijön egy másik verzió lehet szebb lesz ?
  • djculture
    #298
    BLACK OPS 1-2 óta mégis ez a legjobb rész szerintem..
  • Kadarhun
    #297
    Értem. de ha be kapcsolom őket akkor nagyon csúnya lessz!(nagyon!!)
  • Shep
    #296
    Tökéletesen egyet értek.
  • Shep
    #295
    Persze az összkép pofás, de egyébként kis túlzással még mindig MW szint. ráadásul nem igaz, hogy még mindig ezek a fos doboz hangok szólnak.
  • alma2
    #294
    az optionsba ki lehet kapcsolni, hogy videok alatt toltson...

    Ugyanaz a helyzet mint az elozo codnal, az osszkep, tavolrol nezve, nagyon pofas, jol magaval tudja ragadni az embert. Nagyon alacsony gepigeny. Kicsit jobban moge nezve, minden 3 haromszogbol all, 10 eves effektek, megoldasok, primitiv ai stb. amik fel vannak tupirozva minden massal, hogy a hatterbe szoruljanak. Erre a par orara tokeles adrenalin loket, szorakozas.

  • lac coo
    #293
    Hat fullon, minden vackot rakapcsolva en azert nem mondanam, hogy nem nez ki valami jol :)))
  • Shep
    #292
    Félve írom le, mert megint le leszek szúrva de meglepő, hogy mennyire jól fut a játék, persze nem is néz ki olyan hú de jól, de 70 fps-t én már nagyon régen nem láttam új játékban ezen a gépen. Persze full maxon hiába van 60fps, ha telítődik a video memória és akadozik az egész miatta. Ennek is kell már nagyon a 2 giga VRAM.
  • Fpocok
    #291
    Úgy tűnik ez a lapozófáljos dolog segített. Eddig akadozott, swappolt a vinyó vagy mi fasz, most tökéletesen simán megy.
  • grebber
    #290
    Rekorder lett nálam a game. Ez az első ami a proci miatt nem indul.
    Ide is eljutottunk.

    Itt már valóban igaz amit írtak minimum gépigényre!
  • MoRT2195
    #289
    Aki digitálisan rendelte, az biztos kapott. Aki pedig dobozosan vette, az valszeg nem kapott, mert ahhoz ki kéne bontania a boltnak a játékot, amit meg szerintem a vásárlók sem szeretnének. :) Nekem holnap hozza a futár a játékot.
  • cylonflatus
    #288
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez az 5Mb-os hibaüzenet crack probléma. A codexes rilízzel csinálta nálam, a reloadedes törés megoldotta. A játék teljesen jól fut azóta, viszont azoknál az átvezetőknél /és csak azoknál/ amikor tölt is közben /a jobbalsó sarokban látható a töltés ikon/ akkor szaggatni kezd a kép. Ezt leszámítva nálam röccenés nélkül fut highon -3Ghz i5, 16Gb Ram, Nv650Ti, tényleg jobban fut mint a Ghost

    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2014.11.03. 16:23:50
  • cylonflatus
    #287
    Az árnyékolás egy spec. fajtája. A lényege, hogy úgy számolja az árnyékokat mint ha egy nagy fényforrásból /innen a nap/ jönne a fény és nem ilyen spotlight szerűen. A másik /cache spot shadow maps/ az utóbbi, azokra az árnyékokra vonatkozik, ahol pontszerű a fényforrás.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2014.11.03. 16:10:12
  • csicskakapitany
    #286
    Aki előrendelte a Day Zero-t kapott már kódot?
  • böröczk
    #285
    Egy kis segítséget kérnék szépen.

    Steamen szüneteltettem a letöltést (már csak a multi részét töltötte, 77%-nál tartott), miután folytatnám, nem történik semmi. Írja, hogy töltődik, de valójában nem csinál semmit.
    Gépet is újraindítottam már, ugyanaz.
  • LocalPatriot
    #284
    Üdv Urak!

    XBOX 360 tulajoktól szeretném megkérdezni, hogy hány gigát telepít a játék?
  • Kadarhun
    #283
    In this section we have some exotic options like ‘Cache Sun Shadow Maps.’ I don’t know what that really means, but switching it on (along with the Spot Shadow option) has been making the in-game textures look terrible for some people. So it presumably needs a whole lot of PC juice in order to cache those, or the option isn’t quite working right.

    If Advanced Warfare looks all muddy and rubbish like the shot below, it seems like you should probably switch the Sun Shadow/Spot Shadow toggles to off. I don’t know for sure, I don’t have the game, but that’s what people are saying.
    Másnak is volt vele gondja.... DE mi lehet az???
  • Kadarhun
    #282
    Ez tényleg bevált....érdekes de az mi lenne??? nap árnyék?....ki kapcs és jó....
  • Kadarhun
    #281
    Na próba!
  • kill3r21
    #280
    Megvan a megoldás, legalábbis nálam, a shadow résznél shadow cache cuccokat offold, és akkor jó lesz, legalábbis nálam megoldotta :)
  • djculture
    #279
    Engem csak egy idegesít minden beállitás változtatás azzal jár hogy újra előadja a videót az elején. Már kezdem unni egy halványan:) Remélem lesz rá intro fix:)
    Most éppen arecék eltüntetésével kinlódok van benne annyi féle eljárás és nemtudom melyik az optimális txaa meg vagy 4 féle még.
    Utoljára szerkesztette: djculture, 2014.11.03. 12:52:11
  • Kadarhun
    #278
    igaz a vidikari csak 2gb
  • Kadarhun
    #277
    az ajánlott bőven meg van!
  • Kadarhun
    #276
    :)
  • djculture
    #275
    Milyen hardveren játszanál vele?
  • Kadarhun
    #274
    Kössz! De hiába állítom akkor is ocsmány...nagyon mosott a textura.....nem értem...
  • Fpocok
    #273
    Kössz!
  • djculture
    #272
    Itt kell a speciális rendszer beállitásokban: Én 5000-re raktam mert 10 giga szabad helyem volt már csak az ssd-n :)


    Utoljára szerkesztette: djculture, 2014.11.03. 12:35:53
  • djculture
    #271
    5850-el én egyelőre igy nyomom normálon, régi gép elég jól viszi phenom2 960T 8 giga ram hd5850. Ghosthoz képest pedig fényévekkel jobb a grafika.
  • Fpocok
    #270
    Hogy kell winfosban lapozófájlt állítani? elfelejtettem.
  • kill3r21
    #269
    Na nálam ha automatán megengedem neki hogy beállítsa, akkor megy faszán és szép is, viszont minden textura automatic...A render Nativ 1920x1080...viszont ha én lövöm be neki, akkor jön a ps1 graf xD
  • djculture
    #268
    Ezt kell átállitani, nekem 640*480-ban volt alapból persze maga a játék attól még 1280*1024-be futott, persze hogy randa volt.


    Utoljára szerkesztette: djculture, 2014.11.03. 12:22:13
  • djculture
    #267
    out memory ügyben meg bekell állitani a lapozófájlt mert különben ezt irkálja az eredeti is. A textúrákat ha nincs kellő vram akkor oda tölti ugyanis:) Én mondjuk törttel játszom a lent irtakat megcsinálva elég jól is fut szép is. De haver meg eredetivel nyomja és nálla is megvolt a memória túlcsordulási üzenet..
    Utoljára szerkesztette: djculture, 2014.11.03. 12:07:52
  • kill3r21
    #266
    Megnézem mert nálam is ez van :D
  • grebber
    #265
    Ha warez valószínű crack miatt van, ha eredeti akkor bizony kurva nagy gondok vannak a játékkal :D
    De mivel a tesztekben ilyet nem igen olvastam valami védelemre gyanakodok.
  • djculture
    #264
    Kadarhun. Az opcióban a rendert bekell állítani. Elég nagy hülyeség de pl full hd felbontásra képes 800*600-as rendert belőni...