668

Call of Duty: Advanced Warfare
  • a.carkey
    #143
    Hmm.
  • MoRT2195
    #142
  • Drazse23
    #141
    Nem azt mondom, hogy Battlefield méretű (32v32) pályák legyenek, de mondjuk 16v16 létszámhoz ideális méretűeket lehetne alkotni + valamelyes legyen rombolható a környezet is. Szerintem 2014-ben ez nem jelenthetne már problémát, a DICE már évek óta képes rá.
  • MoRT2195
    #140
    Nem tudom játszottál-e a Ghosts-szal, de mindenesetre én igen, és a pályák iszonyat nagyok. Van 1-2 kisebb, de javarészt cseszett nagy pályák vannak. Persze egy CoD-hoz mérten... Viszont ezekkel a nagy pályákkal csak a gond van, mert max 6v6-ba lehet tolni, és sokszor alig látok valakit az egész meccs alatt, mert egyszerűen túl nagy a pálya ennyi játékoshoz. Szóval ha most is próbálkoznak nagyobb pályákkal, akkor próbálkozzanak megnövelni a férőhelyek számát is, mondjuk úgy legalább 10v10-re, mert 6v6-ban elvesznek az emberek egy nagy pályán. A Ghosts legnagyobb hibája szerintem ez, hogy sok nagy pálya kevés férőhellyel, nekem ez vette el a kedvem az egész játéktól.
  • Drazse23
    #139
    Talán a Call of Duty sorozat ki tud lépni a Modern Warfare árnyékából, mivel ezidáig mind csak a Cod 4 feljavított változata volt. Félreértés ne essék a MW és még a MW2 is nagyszerűre sikerült, azonban onnantól kezdődött a sorozat szinvolának mélyrepülése. Ez leginkább annak volt köszönhető, hogy nem tartották lépést a korral. A Ghostnál hatalmas reformokat igértek, de ebből nem lett semmi.
    Talán ez az új rész képes lesz az alapjaitól megreformélni a teljes sorozatot és egy CoD 4-hez mérhető újító alkotás lesz.

    Az hogy a távolabbi jövőbe kalauzol el minket a játék, nem is rossz ötlet, mivel a modern (közeljövős) háborús FPS-ek piaca eléggé telített és olyan címek vannak ott, mint a rivális Battlefield.

    Persze most lehetne sorolni bőven futurisztikus FPS-eket:
    -Titanfall (nincs single, még távolabbi jövő, nem a Földön játszódik)
    -Kill Zone (még távolabbi jövő, nem a Földön játszódik)
    -Halo (dettó)
    -Crysis 3 (nem világméretű háború, csak egy városban játszódik, földönkívüliek)
    -Ghost Recon (nem FPS)
    -CoD BO2 (na igen, ez ilyen volt)

    A Black Ops 2-ben egy jó, pörgős és érdekfeszítő kampányt alkottak fejlesztők, remélhetőleg ez ismét sikerül. Csak gyomlájják ki a azokat az idegesítő és elavult hibákat, ami a sorozatot veri már évek óta. Rakjanak normális motort a játék alá, grafikailag ne a béka segge alatt legyen. Normális méretű multis páják, amik ne (mind) 100x100 méteresek legyenek.

    Talán a Call of Duty sorozat ismét méltó lesz régi nagy híréhez.
  • MoRT2195
    #138
  • MoRT2195
    #137
    Abszolút nem védem, de amíg nem láttuk, addig nem lehet róla reális véleményt alkotni. Sőt inkább úgy mondom, hogy amíg nem JÁTSZOTTUNK vele, addig nem lehet reális véleményt alkotni. Volt már többször velem olyan, hogy még gameplay videók alapján is tetszett valami, de aztán amikor én játszottam vele, akkor már untam. Na mind1, a lényeg, hogy én nem védem, mert lehet, hogy szar lesz... de lehet, hogy jó lesz, ez az amit nem tudni. Én bízom a fejlesztőkben, mert sok év után tényleg látszik valami változás, mind a grafikában, mind pedig a játékmenetben is. Kérdés, hogy ezt mennyire tudják a javukra fordítani a multiplayerben. Hamarosan kiderül.
  • simonl #136
    Egy jelenségre hívtam fel a figyelmet nem kevés cinizmussal....talán a hatás kedvéért.

    Ezúton is bocsánatot kérek, ha ez személyesen érintett, nem személy szerint Neked szólt.

    Neked is szép napot,
  • repvez
    #135
    Ha jól megnézed és senkiről nem nyilvánitottam vélemyényt ,mint te.Honnan tudod, hogy milyen képzettségem van és mennyi pénzem?
    Te is ugyan ezt teszed, leszólsz valakit akiról semmit sem tudsz.

    Én a játékról mondtam el a véleményem, ÉS képzeld el az alapján mondtam amit edig lehet tudni róla és nekem ez már elég, hogy ez a következtetésem legyen róla.Sztem egy fórumnak az a lényege, hogy mindenki szabadon leirhatja a véleményét, nekem az, hogy ebből nem lesz nekem tetsző játék.
    Nem a grafikát fikázom, mert az nagyon rendben van, de a jővőbeli ugribugri és lebegő katonák nekem nem férnek bele az elképzelésembe.Volt hogy COD2-ben már azért ban járt ha ugrált valaki.

    DE ugy látom az senkit sem zavar, mikor a másik oldal is ugyan ezt teszi, mikozben semmit nem tud a játékről,de foggal körömmel védi a játékot, hogy milyen jó lesz.
    Az ilyen emberektől lett ilyen a játék,Nekik elég a név és már veszik mindegy mi az.

    Nekem nem az excsceletonnal van bajom, mert a haditechnikában képben vagyok és a jövö fejlesztései ez felé falad, de nem jetpackel a hátán és főleg nem ilyen kapkodós stilus a jellemző.Tehát meglehetett volna oldani ezt a jövöbeni kérdést jobban is,mert ha űrszimulátort akarok játszani akkor nem a CODnál keresem.

    További szép napot

  • simonl #134
    Irigylem a türelmedet, ahogyan elmagyaráztad nem túl magasan képzett fórumtársunknak.
    Sajnos ez a divat, mindet fikázni már a megjelenés előtt.
    Teszik azt főleg azok, akik sosem láttak annyi pénzt egyben amiből egy processzort vagy egy normális VGA -t lehet venni.
  • MoRT2195
    #133
    Szerintem amíg nem láttál semmit belőle, ne ítéled el. Én nagyon utálom, amikor valaki látatlanba fikázik valamit. Még a játék bejelentése előtt az ment, hogy úgy is ronda lesz a grafika, aztán most már csak a legelvakultabb haterek szidják a grafikát, mert ez minden, csak nem ronda. És a játékmenettel is lehet ez lesz... Az "okos gránát" meg 100% hogy nem lesz benne a multiban egy szimpla gránátként, hatalmas fikázások mennének miatta, és a fejlesztők sem hülyék, tudják ők, hogy nem kéne belerakni. Max úgy tudom elképzelni, hogy csak egy minimális életet vesz le, még akkor is, ha közvetlen melletted robban. Vagy esetleg ez olyan lesz, mint a Black Ops 2-ben látható Hunter Killer. Ez egy kis repülő volt, amit egy egy bizonyos számú Pointstreak után kaptál meg. Ezt a kis repülőt eldobtad, és odarepült a legközelebbi ellenfélhez, majd felrobbant, és meghalt, viszont nem kaptál érte annyi pontot, mint egy rendes ölésért. És ezt Hunter Killert sem szidta senki. Biztos hasonlóan lesz megoldva a gránát is. Szóval ne fikázd, amíg nem látod.
  • repvez
    #132
    A lényegen nem változtat, ugyan ez lesz más pályákkal agyatlan rohangálós lövölde( ja nem szarabb lesz , mert röpködnek az emberek és "okos" lesz még a gránát is ). ÉS még be is vallják, hogy gyors lesz a multi , még ennél is ?

    A vége majd az lesz mint a Diablo3-nál, ott is anyni efectet meg ellent raktak be, hogy a karaktert sem látni és csak kattintgat az ember, hogy valamit csak eltalál igy is.
  • MoRT2195
    #131
    Tudod mi a legnagyobb gond? Hogy te a Ghosts-ról néztél multis videót, nem pedig az Advanced Warare-ről... Az AW-ről még nincs semmilyen multis videó, ilyen korán soha nem szokták még bemutatni a multit, leghamarabb augusztusban fogják, de inkább szeptember lesz az. A videóban a Ghosts-szal játszik a srác miközben az AW-ről beszél. (Amúgy nem tudom, hogy gondolhattad azt, hogy ez az Advanced Warfare, csak rakd egymás mellé ezt a multis videót, meg a játék singleplayer gameplay videóját. "Enyhe" különbség van a kettő között.)
  • lac coo
    #130
    Olyan ma már nincs, nem is multizok FPS-el jó sok éve :)))
  • repvez
    #129
    Multi video

    Most tényleg érdekel, hogy mi jó abban ha még gyorsitják a multit és szinte egybemosodik a kép a folyamatos futás , közben? ÉS ugy egyébként a video alapján és semmi különbségen nem vélek felfedezni egy COD2-es multihoz képest a térképen kivül,de ha a COD4est veszem alapul már szinte az sem,mert ott is volt ilyen pálya.

    ÉS mint irtam , mi értelme van a jó grafmotornak , ha nincs idő kihasználni a látványt a taktikát .
    Ebből hogy lesz E-sport kedvenc? Itt csak az egyéni reflexek és rohanok mindenre lövök él meg.

    Eddig sem sokat multiztam, ezután meg mégkevésbé.

    Csak egyszer érném meg, hogy egy játék a játék élményre és nem a frag, XP, archi,meg egyéb szarok gyüjtésére koncentrál.
  • MoRT2195
    #128
    Nem vagyok grafika mániás, de amit az elmúlt években a CoD-okban láttam, az már röhejes volt, és imádkoztam, hogy végre legyen valami grafikai újítás. Na most végre megtörtént. Bár sok játék így is szebb ennél, de ha ilyen lesz a teljes játék, akkor nekem egy szavam nem lesz. A játékmenet is tetszik, abban is végre van jó pár újítás. Már csak a multira vagyok kíváncsi, az is biztos rendesen megváltozik, hogy benne lesz az exoskeleton ruha.
  • grebber
    #127
    Valamit benéztél. Soha egy BF single se ért fel egyetlen egy Cod részhez se pörgősség és hangulat terén. Jó talán a Cod-et veri valamelyik mert az ótvar szar volt.
  • DarkSector
    #126
    nézd meg még1x. :D
  • Dizson
    #125
    UFff. Ez így BF4 single után kicsit gyenge a látottak alapján.
  • lac coo
    #124
    Itt ott latszik a sporolas, valoban, de ennek futnia kell konzolon is....Az oszkeppel szerintem nincs gond.
  • Shep
    #123
    Akkor én vagyok az egyetlen aki szerint tök béna volt az egész? Egyedül a karakterek kidolgozottsága tetszett, de a többi elég vérszegény.
  • kill3r21
    #122
    Nekem is tetszik amit láttam, de azt nem bírom megemészteni hogy már a gránát is oda repül ahová kell, lassan már játszanunk sem kell...látod át a falon hol az ellen, gránát is odarepül...már akkor abban sem lesz öröm ha véletlenül faszán találunk be a gránáttal....most már tuti :D Nah mind1 ettől függetlenül azért kíváncsi leszek :)
  • DarkSector
    #121
    És mindez igéret szerint fix 60FPS!!!!
  • lac coo
    #120
    Nekem a gránát nagyon tetszik !!! Meg azok repülő bogarak is :)
    Remélem PC-n is futni fog normálisan ...
  • DarkSector
    #119
    5:00-nél letettem a hajam
  • lac coo
    #118
    Ötletes !
    Lassan azt kezdem hinni ,hogy csak a COD sorozatnál vannak ötletelő emberek :)))
  • DarkSector
    #117
    igen, gagyiszar.
  • Totti5
    #116
    Pofás, hangulatos.
  • Fpocok
    #115
    Mondták, hogy ugyanaz a motor? Sírok.
  • lac coo
    #114
    Gagyiszar foltozott motor .... :P

  • Kongy
    #113
    Úgy álltak a fejlesztők a játékhoz, mintha új IP lenne

    Hiszem ha látom :)
  • mester1987
    #112
    Eredeti a tálalás!
  • MoRT2195
    #111
    Az exo ruhára gondolsz nem? Igazából ugyan az, de egyik sem lopott a másiktól. Ahogy mondod, ez így sikerült. :) Mindig van valami felkapott dolog, tavaly az "íjak éve" volt, rengeteg játékban íjjal lehetett lövöldözgetni, most meg az exoskeleton lesz a "divat" egy ideig valszeg.
  • DarkSector
    #110
    Hát jó ő csak egy mellék, de ha az arca olyan szuper high lenne gondolom elvenné akraftot a játék többi része elől.
  • Sippie
    #109
    A Kevin Spacey-é, olyan gagyinak hat :D
  • ximix #108
    Van közük egymáshoz vagy csak így sikerült ?
  • Muttley
    #107
    ITT senki nem fog sírni
  • Puhos
    #106
    Látva a grafot, kíváncsi leszek hányan fognak sírni, hogy nálam nem megy! Mert a ghost-hoz kellett először ugye 6 gb ram, akkor ehhez majd 12 kell .
  • lac coo
    #105
    Hát nem vagyok benne biztos, hogy elmarad :) Ott azért nagyon szépen elteker mindent a szép postprocess...

    Nem mintha számítana, szép mindkettő aztán jól van ....
  • Dizson
    #104
    BF4 grafikától - csak hogy legyen mihez hasonlítani - elmarad, de azért kíváncsian várom a fejleményeket.