668

Call of Duty: Advanced Warfare
  • grebber
    #668
    989Ft elég best buy gyanús.
  • 6600GT
    #667
    Sziasztok! valaki találkozott olyan buggal hogy már az elején az emberek hangja elmegy hol visszajön de a háttérzajok viszint jók..erre létezik megoldás:? köszönöm
  • Baker1
    #666
    Egy kisebb nyereményjáték a Baker Online-on!
  • Baker1
    #665
    Sziasztok! Számomra fontos lenne a visszajelzés a magyarítást illetően, így akinek van pár másodperce, nyugodtan szavazzon róla! Köszönöm!
  • Baker1
    #664
    Sziasztok! A magyarítás kiadva, lehet tölteni! További infó a Baker Online-on! Fegyverbe katona és irány a csatatér!
  • Baker1
    #663
    Na holnap végre tölthető a Call of Duty: Advanced Warfare egyjátékos módjának teljes magyarítása!
  • sandorz
    #662
    Köszönöm, ezeket Én is megtaláltam, de a probléma továbbra is fennáll.
  • scomcomputers
    #661
    Google b@szki....
    Ezt találtam rá...

    "Navigate to the install of COD:AW
    There should be a folder caled Redist, or Preqreq.
    Inside will be a DX, or a DirectX folder.
    Run DXsetup, or DirectXsetup from this folder.
    This should* solve your issue.

    You should also verify the integrity of the game cache.
    Right Click COD:AW in your STEAM library.
    Select properties
    Select Local Files Tab
    Select Verify Integrity of Game Cache "
  • sandorz
    #660
    Köszönöm, hogy próbálsz segíteni.
    Újratelepítettem
    nVidia drivert frissítettem
    A játék továbbra is leáll
    Valami más ötlet?
    Köszönöm
    Z
  • Baker1
    #659
    Telepítsd újra a játékot. Mindenből a legfrissebbet pakold fel a gépre. Még ha a legfrissebb, akkor is. Nekem 640-es kártyával simán viszi a játékot Win7 Ultimate alatt!
  • sandorz
    #658
    Kérem a segítségetek, ötleteitek...
    Megvettem a játékot, de képtelen vagyok vele játszani, mert a főcím betöltésekor DirectX hibával elszáll. A gépen win10 van, a videókártya GTX760 a legfrissebb illesztőprogrammal. 'A GPU eszközpéldány fel lett függesztve. A szükséges lépések meghatározásához hívja meg GetDeviceRemoveReason metódust' Ezt a hibaüzenetet kapom.
    Köszönettel:
  • Baker1
    #657
    Hát, a multiját nem toltam. Inkább az egyjátékos módját. Szerintem most, hogy kijött az IW, meglehet, hogy megcsappant a játékosok száma.
  • jan5650
    #656
    Hali!

    Nekem megvan a Warfare, de nemigen volt még időm multizni vele. Élnek még a szerverek vagy teljesen halott a multiplayer?

    Illetve mennyire fertőzött csalókkal a játék?
  • Baker1
    #655
    Figyelem Übersoldatok! Holnap reggel 06:00-tól tölthető a Call of Duty Advanced Warfare magyarítása! További infót itt olvashattok!
  • Baker2
    #654
    Itt nem a magyarításon volt a hangsúly, hanem sakhalint, a trollt húztam fel egy kicsit, mint ahogy az a Játékmagyarítások topikjában olvasható és látható volt. Ebből is látszik, hogy egy trollt is ki lehet hozni a sodrából.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 16:14:49
  • simonl #653
    Ez a video mit akar megmutatni?
    De komolyan, egy COD -ot a 4 éves lányom le tud fordítani magyar nyelvre......mondjuk jó drága is az ovi!
    Utoljára szerkesztette: simonl, 2016.05.20. 09:05:05
  • Baker1
    #652
    Baker vs. Sakhalin, a troll.

  • foxxi
    #651
    Zsíros
  • grebber
    #650
    Elkészült a magyarítás, tesztelés alatt
  • Lokker
    #649
    Minimum követelménynek 6 GB ram van írva. 4 GB ram-al el fog futni min 30fps-el a játék? multizni venném meg a játékot.
  • Baker1
    #648
    Most már mindenki reklám nélkül élvezheti a magyarítás előzetesét! ;)

    Call of Duty Advanced Warfare magyarítás előzetes
  • Baker1
    #647
    Friss és ropogós képernyőlövések a Call of Duty Advanced Warfare magyarításából! Ezúttal a menüt vehetitek szemügyre (még ez nem a végleges).
  • Baker1
    #646
    A lerovás szöveg javítva, íme az új videó:

  • Baker1
    #645
    Fel is lett töltve az előzetes, csekkoljátok le! A videót itt tekinthetitek meg:


    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2015.11.21. 13:20:47
  • Baker1
    #644
    Nemsokára nyomatok fel egy faja videót!
  • grebber
    #643
    Majd ha kész lesz páran újra előszedjük az tuti.
  • foxxi
    #642
    Aki meg tolta, az a gyenge és faék sztorit angolul is értette :D
  • Baker1
    #641
    Elég gáz. Jó sztorija van.
  • grebber
    #640
    Már senki se tolja....
  • Baker1
    #639
    Na mizu olajbogyók, semmi reakció a magyarításra? :D
  • Baker1
    #638
    Feltettem pár ropogós shotot a játék készülő magyarításából a Facebook oldalunkra! Illetve most már hivatalosan hírben is meg van erősítve a készülő fordítás! ;) Oorah!
  • Baker1
    #637
    A BO 3-ra még aludnom kell párat. :P
  • MoRT2195
    #636
    Na, jó hír, várom nagyon. :) Amúgy a BO3 is le lesz fordítva, vagy az felejtős?
  • Baker1
    #635
    Nem kellesz annyit várni rá, ez már gyorsan el fog készülni és nagyot fog tarolni!
  • MoRT2195
    #634
    Nincsmit! :) A magyarítást pedig várom, nemrég raktam fel a játékot, hogy végig játsszam, de akkor várok még. 1 évet kibírtam a végigjátszása nélkül, szóval még kibírok sokat. :)
  • Baker1
    #633
    Szeva Morti! Igazad van, megnéztem az eredeti szöveget és tényleg development van. Közvetlen a felett a mondat felett pedig az Activision Presents. Lehet közben azt néztem és azért fordítottam úgy. Köszi az észrevételt, már ki is javítottam!
  • MoRT2195
    #632
    Az első képen egy kis hiba. Bár nem tudom pontosan, hogy van a játékban, de biztos nem úgy, hogy a Sledgehammar mutatja be, mivel javarészt ők fejlesztették a játékot, a másik két csapat csak segített. Szóval valami olyasmi kéne, hogy a Sledgehammer bemutatja közős produkcióját a ravennel és a HMS-sel. Így már másként van feltüntetve a SHG.
  • grebber
    #631
    A Black Ops III nincs tervben a későbbiekben?
  • Baker1
    #630
    Sziasztok! Örömömre szolgál bejelenteni, hogy készül a játék teljes magyarítása! Steam kompatibilis, tehát nem lesz gubanc, ha az elkészültét követően feltelepítitek. Kizárólag eredeti játékkal fog működni a fordítás. Pár képet megtekinthettek a BO Facebook-on!
  • VIPER4WWE
    #629
    Üdv, a Season Pass-t csakis Steam-en lehet megvenni? Nincs valamilyen magyar weboldal, ahol meg lehet venni?