668

Call of Duty: Advanced Warfare
  • Dizson
    #1
    "A játék az Advanced Warfare alcímet viseli, és egy Kevin Spacey karaktere vezette privát hadsereg történetét meséli el, mely az Egyesült Államok ellen fordult. Mivel a nem túl távoli jövőben játszódik, katonáink exoruhákat viselnek, amik az ugrásban és a mászásban segítenek nekik, illetve lebegő motorokkal közlekednek és képesek láthatatlanná válni. Egyelőre nagyon jól néz ki, meglátjuk, hogy az E3-on megtudunk-e valami újat. A megjelenési dátum november 4." - Gamestar


  • Savaran
    #2
    Crysis of Duty :D
  • RYO21
    #3
    Ez most valami vicc?
  • DJHalfHit
    #4
    Az a baj, hogy nem vicc.
  • akyyy
    #5
    ez FAKE


    idén az mw4 jön
  • NEOreg3
    #6
    fish AI 2.0 lesz-e benne?
  • LeWyTy
    #7
    Ez egy vicc... mondjuk egy filmnek talán elmenne.
  • RAZOR27
    #8
    call of.... Halo?
  • Lacee86
    #9
    No comment... Most már nevet se tudnak mit kitalálni, hogy a tartalomról ne is beszéljek. :/ Sivár tucattermék lett, már jó ideje a Cod sorozat.
  • Totti5
    #10
    Mit láttál benne aminek bármi köze is van a Halo-hoz?
  • Totti5
    #11
    Miben más mint eddig? ez egy összevágott tréler az átvezetőkből.
  • DarkSector
    #12
    Arra gondol hogy van benne olyan sokféle jármű, de ennyi erővel star wars is lehetne, egyik sem tudja miről bezél, ne is figyelj oda, szokásos cod fika, ezeknek semmi nem jó.
    Az meg hogy film trailernek elmegy, az dicséret a grafikára. :)
  • Caliph
    #13
    azokat a szép ívben repkedő katonákat előszeretettel irtottuk a q3 arenában railgunnal :D
  • grebber
    #14
    Epic.Kegyetlenül várom már!

    A sok grafikabuzinak végre megmutatták tudnak ők ha akarnak.
    Most meg azért lesz a sírást mert nem fog futni csak NASA gépen.
  • DarkSector
    #15
    Nyugi akik utálják most is találnak rajta fogni valót, ha nem a látvány majd kitalálnak mást, minden játékban lehet találni hibát ha keresi valaki. :D
  • sirpalee
    #16
    Az exo skeletonok koncepciója már évtizedekkel a crysis előtt megvolt, pl Starship Troopers...
  • grebber
    #17
    Picit remélem elnyújtják és nem 4-5 órás lesz hanem ,közel verdesi majd inkább 7-et.
    Bár korábban volt egy cikk (szivárgásos jelleggel) amiben 6-ot írtak tehát inkább alatta lesz.De ha pörgős mint az elődök akkor elnézem
  • DarkSector
    #18
    Sokat ne várj egy multi orientált játéknál, single legyen 6-7, a multiba meg pakoljanak 30-40GB tartalmat. nem? :)
  • grebber
    #19
    Multi nem érdekel engem.Nálam a cod only szingleként büntetett mindig is ,kivéve az 1-et mert az olyan semmilyen lett!
  • DarkSector
    #20
    Na persze értelek, de ugye ők nem arra mennek, mert a multi a hosszútávabb gondolkodás nekik, abban is van a lóvé...dlc-k stb. :)
  • Caliph
    #21
    alien 2 rakodó :D
  • TomStorm
    #22
    Nem semmi!Most játszom Ghost-ot és már felhergelnek egy új résszel:)
    Persze ez nem gond,így kell ezt csinálni."kijátszottad barátom az előző részt?Hát itt egy újabb"ENNYI!

    Fikagépek meg túlságosan elterjedtek itt Sg-n,kellene v.mi szűrő:D
  • ozimak
    #23
    Na akkor már ide is, ha itt a topikja :)
    Ghost topikbeli véleményem:
    "Nagyon szép, nagyon szép... de majd akkor amikor itt a saját szememmel olvasom róla a pozitív kritikát, és azt mondják majd róla, hogy kifogástalanul működik a multiplayer is, na akkor majd talán elgondolkozok a megvételén! Előttem eléggé leszerepelt a COD sorozat az utóbbi pár résszel. A multi még sajnos a BO2-ben sem volt kellően lag, netcode és hiba mentes. Az MW sorozatot meg inkább hagyjuk is... szóra sem érdemes az MW3 meg a 4. Szóval tőlem akár két Kevin Spacey is lehet a klipben, vagy személyesen Morgan Freeman vagy a tököm tudja, de addig amíg nem mutatnak föl értelmes előrelépést a sorozatban, tőlem akár be is fejezhetik.Gondolok itt a játék működésére. Meg lehet nézni ugyanígy a BF4-et is... azt is elkúrták. Tököm tele van már a csilli-villi trailer-ekkel... "hűű de szép... hű de baró..." Aztán jön a keserű pirula megvétel után egy-két héttel/hónappal. Amúgy csak nekem tűnik egy kicsit Titanfall koppintásnak? (leszámítva a titánokat, future,ugorjunk nagyokat pl.) Legalábbis részleteiben..."
  • Muki100
    #24
    Bírja még a q3 engine
  • Fpocok
    #25
    Ez még az ?
  • S8DJ
    #26
    nyomokban
  • RAZOR27
    #27
    Pelikánt, sentinelt, odst katonákat. Ne legyél ideges kérlek.
  • repvez
    #28
    Csak azt tudnám, hogy az összes uj és ormális grafikai engine-t miért kell elb@szni ilyen jövöbeli kitalált hülyeségekre?
    Ha a cryengine-t vagy ezt vagy a frosbite-t a mostani korban és nem ilyen kapkodos játékmenettel csinálnák, akkor lenne az igazán álleejtős cucc, mikor van ideje egy kicsit az embernek megfontolni a taktikát és a környezetét.

    Csak sajnos az összes FPS átment agyatlan röhanok mindenre ami mozog stilusba. Ez régen csak a multira volt jellemző,de mostmár a single is ilyen .
    Az összes egykaptafára készül !
  • DarkSector
    #29
    Neked mikor van időd megfontolni hogy miről beszélsz?
    Mert most kibaszottnagy baromságot írsz.

    Ez ezzel a motorral, ezzel a stílussal álleejtős.

    Nem abban mérik a grafikát, mint a BF3 hogy mi fénylik jobban mint a pápa segge, vagy a Crysis-ban ahol ki ban dolgozna 1 négyzetméter, meg a karakter arca max és ennyi.
    Nézd már meg még1x a videót.

    Neked nem tetszik a cod sorozat meg a jövőbeni cuccok. Akkor miről is beszélünk?
  • DarkSector
    #30
    Ha fikáztok, legalább észerű dolgokat irjatk pls., nem a nemtetszésed leirása a probléma, hanem az ökörség amit belefontál.
  • Kongy
    #31
    Nem tudom mit sír egyesek szája, eddig jól néz ki :D Aztán majd meglátjuk mi lesz belőle.
  • repvez
    #32
    Miért milyen baromságot irtam? miben nem volt igazam? És nem személyeskedtem !!
    A modern warfare-ig a kedvenc játékom volt a COD sorozat, addig amig a reális katonai vonalat követte, nem voltak benne jövöbeli cuccok.zombik meg egyéb hülyeség

    ÉS miben lesz ez több mint a másik 3 nagy gyárto motorja , ennél majd azt hiszed, hogy nem egy csöbe futsz mint a hülyegyerek,mert ha egy kicsit is megálsz akkor addig jönek az ellenfelek mig megnem unod, mint a régi részeknél is volt.Vagy próbálnál másmerre menni akkor valami trükkel eltorlaszolnak, hogy véletlenülse tudj másmerre menni.

    Mert akkor te vagy nagyon eltájolva.
  • DarkSector
    #33
    Arra irtam hogy belekevered a 2 másik engine-t és hogy azt írod a stilus miatt nem tudnak kibontakozni, már bocsáss meg ez baromság.

    Érted nem te vagy a baromság, hanem ez amit irtál.
    Mondtam is a végén nem a nemtetszésel van baj hanem amit mondtál hogy mert ha másképp csinálnák nem ilyen high-tech, na akkor.

    Na akkor egy nagy lofaszt lenne.
  • DarkSector
    #34
    Hogy ne legyen félreértés 1 mondatba tömöritve:

    Miért lenne már álleejtősebb az ha nem ilyen sci-fi a játék hanem modern fegyverkezős?
    Mert ez max annyit tezs hogy a stílusa kinek jön be, de látványban nem számít.
  • repvez
    #35
    Azért kevertem bele a másik 2-t,mert nem kimondottan a COD sorozatra gondoltam, hanem globálisan az FPS müfajra ami használja ezeket,hogy nincs egy olyan cég aki egy taktikai FPS-t gyártana ezekre épitve ,mindenféle jövöbeli hülyeség nélkül.

    ÉS nem értem, ha nem lenne ilyen jövöbeli maszlag lebegő motorok meg ugri bugri katonák, akkor miért lenne lófasz , egy hagyományos motorral nem ugyan ilyen jól nézne ki a játék? DE vagy talán mégjobban
    A COD4 éppen olyan jó volt a maga idejében,mintha egy mozit játszottál volna végig és nem volt benne ilyen elrugaszkodott cucc.

    Ez az ami zavar benne.
    DE hagyjuk is,mert ugylátom most már mindenkinek ez tetszik meg a zombis marhaság.
  • DarkSector
    #36
    Nem, nem feltétlen ez tetszik mindenkinek, de változtatni ezen nem tudsz, csak mindössze anyi hogy a látvány minősége az független a stílustól.

    2 világháborús cuccok meg egyebek valszeg nem lesznek nagyon sűrűn, mégpedig azért nem elmndom az én teóriámat, mert az már volt, azokat nem lehet ujra kitalálni.

    Ellenben egy még nem létező járművet, egy nem létező fegyver, vagy bármit el lehet készíteni, és szabadjára engedhetik a dizájnerek fantáziáját.

    Pl régen egy háborus fps-ben jo volt graf eltérés, de egy ak47 az mindenhol ak47 volt és annak voltak tulajdonságai.
    Míg egy olyan stilusban ami mindne kitaláció nem kell 6 lap közé határolni a dolgokat, hanem szabad kezet kapnak, egy ak47 ebben lőhet piros lézereket is, mint mondjuk a star wars-ban, mert belefér.
  • repvez
    #37
    Értem én és nem is ezzel van a baj, hanem azzal, hogy most megint eltolódott a hangsúly.
    Régen minden játék 2VH-s volt, most minden jövöbeli meg zombis.
    DE szerintem rajtam kivül még lenne pár ember aki szivesen játszana a mostani grafikával akár a COD2es partraszállást is .
    VAgy egy öbölháborus játékot.
    Mert lehet, hogy AK47 van benne,de a mostani grafius motorban lévő fizika meg részecskerendszer vagy csak az emberek kinézete mozgása sokat tudna hozzátenni a látványhoz és a játékélményhez, függetlenül a csicsás hyperkütyüktöl.

    Ezt szerettem volna kihozni belöle, hogy nem baj, hogy van ilyen csak legyen mellette olyan is ami nem rugaszkodik el a valóságtól
  • lac coo
    #38
    Hát igen ... A Crysis egy vacak, azt a motort elpazarolni erre.... Mekkora lett volna azzal egy mondjuk Vietnámi témájú játék ! :DD

    Én is vágyom a régi slágerekre: partraszállás, Sztálingrád, Vietnám , Market Garden ...
    Valóban jó lenne a mostani kinézettel .
  • DarkSector
    #39
    Crysis motorjával nem tudnak 2 négyzetméternél nagyobb pályát csinálni.
  • DarkSector
    #41