668

Call of Duty: Advanced Warfare
  • CalebJoe
    #223
    Már végigvitték úgy látom, ez nem is csoda szokás szerint megint rövid a campaign rész, ahogy nézem valami házi barkács engine fut alatta szóval lehetséges hogy ezért is nagy a mérete.
  • lac coo
    #222
    Jó erős gépen biztos jól fut, ez ilyen :))
  • Shep
    #221
    Vajon ez is olyan "jól" fog futni, mint a Ghost, ha igen akkor legalább pörögni fog a topic :)
  • lac coo
    #220
    Telepítve, kitömörítve lesz az annyi ....
  • MoRT2195
    #219
    Ja, meglepően kevés, 55gb-ot adtak meg a hivatalos gépigényben.
  • Shep
    #218
    45 giga, azt a jó büdös.
  • MoRT2195
    #217
    A Day Zero editionre gondolsz.. A játék 4-én jelenik meg, de a Day Zero editionnel 3-án játszhatunk már. Viszont Új-Zélandon és Ausztráliában már hivatalosan is játszható mától.

    Szerk.: Aminek köszönhetően már bárki játszhat eredeti játékkal, csak ki kell játszani kicsit az időt.
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2014.11.02. 14:54:47
  • Fpocok
    #216
    Hát ami STEAMes, az nem jelenik meg korábban. Amúgy most nézem, hogy van valami egy nappal korai verzió, ezek szerint az lesz az.
  • MoRT2195
    #215
    Még sose volt olyan, hogy megjelenés előtt már fent volt egy játék torrenten, mi? :) Sok embernek ilyenkor már megvan, le van már gyártva jó pár millió példány a játékból.
  • Fpocok
    #214
    APA KEZDŐDIK PCRE!
    Ami nagyon érdekes, mivel még sehol nem jelent meg szerintem. Na mindegy, szóltam.
  • mester1987
    #213
    Ha visszatérne a gyökereihez akkor még sikeresebb is lehetne már nem anyagi szempontból (régebbi részek és a Modern Warfare szál), dehát addig erőltetik, amíg...még dől a lé...sajnos.
  • MoRT2195
    #212
    Ott a hatalmas pont nálad.

    i2k: Az egy dolog, hogy nem vagy CoD hater, és nem is vagy fan, de ha nem játszol vele, akkor te állsz a legtávolabb attól, hogy valósan megítéld a játékot. Trailerekből, és pár gameplay videóból nem tudod eldönteni milyen egy játék, teljesen más élményt nyújt, mint ha valóban játszanál vele. Még ha végig is nézed a teljes végigjátszást neten (amit kétlek), akkor se tudsz valós véleményt alkotni a játékról.

    Kandurex #203: Ez egy multira kihegyezett játék, az emberek nem a single miatt fogják venni. Az már más, hogy ha neked nem tetszik, akkor ez nem neked való játék, és teljesen felesleges neked megvenni. De hidd el jó pár millió ember megfogja venni, és élvezettel fog jó pár száz órát beleölni a multiba.

    Baker1 #209: Jöhet, biztos sokan örülnének neki. :)
  • Shep
    #211
    Na de ha nem játszol vele akkor nem is tudod korrektül megítélni. Egyébként a single részek szerintem hoznak egy elvárható minőséget még ha újítás az nem is nagyon van bennük, de arra pár órára évente tökéletes, multihoz meg nem tudok hozzászólni, mert utoljára a 2 multijával játszottam, na mondjuk az jó volt.
  • grebber
    #210
    Ha lehetséges akkor szeretnénk magyarítást.
  • Baker1
    #209
    Sziasztok! Ehhez szeretnétek magyarítást vagy nem igazán éri meg lefordítani sem? Mit gondoltok?

    PS.: i2k, mi a búbánatos f***ért bannoltál a játékmagyarítások topikból? Ha valami nem kóser és piszkálja a csőröd, nyomass egy pm-et és tisztázzuk a dolgokat! Na puszcsi!
  • IMYke2.0.0.0
    #208
    10 millió légy nem tévedhet...
    [szerintem meg igen]

    //Nem, nem vagyok Call of Duty Hater... egyszerűen nem játszom vele. S mivel nem játszom vele, kívülállóként objektívebben láthatom az egészet, mint azok, akik helyből gyűlölik, és azok, akik meg fogcsikorgatva védik és szeretni akarják.
  • Kandurex
    #207
    [hányós-smile]
  • grebber
    #206
    Ha nem tetszik nem játszol vele ennyire egyszerű.
    Multi tekintetében meg kinek mi nem véletlen fogy sokszor annyi cod mint bf.
  • Kandurex
    #205
    Ez multiba? Félek a BF4 -hez képest ez csak meleg lóhúgy lesz, pont, hogy multira értelmetlen!

    Egy ideje nem warezolok már, szóval én értéket nézek, hogy vásároljak vagy ne, és itt egy szénlapátot vizionálok ahogy ütöm a készítőket, hogy mily szennyel mérgezik a játékpiacot!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.11.01. 11:58:01
  • grebber
    #204
    Most komolyan egy köztudottan multira kihegyezett címet fikázol a single gametime miatt?

    Ha single érdekel akkor ne vedd meg letolod warezba azt kész, ha a multi akkor meg ott az xbox 360 system linken ingyen multi és nem adtál ki 17 ezret
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.01. 11:49:49
  • Kandurex
    #203
    Szégyen, de most komolyan, kiadni majd 17 000 forintot...úristen ez a banda tényleg azt hiszi, hogy a játékuk nekem óránként majd 3 000 forintot fog érni!? Istenem az ilyen játékfejlesztőt én elásnám,... egy játéknak min. 20 óránál kell kezdődnie, és, ha jó játék akar lenni, ennek duplája...

    Szerk:
    Természtesen megvenni PS4 -re... Mielőtt huszárok nekem esnek, hogy ez így jaj, de jó, és fasságot beszélek...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.11.01. 11:40:27
  • grebber
    #202
    Nem fog bukni.Elterjed majd mint a full HD lassan és biztosan.
    Ez olyan mint a király OLED monitorok nem terjed el mert a szarházi tft-ket még viszik halomba meg még drága is az oled.
    De az is elterjed majd.
  • lac coo
    #201
    4K ugyanolyan zsákutca mint a 3D tv...
    sokan veszik de igazából bukás.....

    Szerintem semmi másról nem szól, mint hogy valami újat kitaláljanak, el kellene adni egy-két millió új megjelenítőt:)


    az irgalmatlan adatmennyiség miatt simán bukni fog.
  • grebber
    #200
    Szerintem ez baromság amit mondasz.

    Csak a telefonos példára: Ahogy ember annyi féle felhasználás.
    -Van aki okostelefont vesz,de csak és kizárólag telefonálásra smsezésre (monshatni feleslegesen mert erre jó bármilyen nem adroidos fos is)
    -Van aki már netezni is akar vele
    -Van aki játszani is oda meg kell a craft ,mert ugyanaz van mint pc-n hogy valami ótvarul megy és vannak amik jól szóval kell a kraft.

    Szóval olyan ember 100% nem létezik aki csak telefonálni akar és kiad 100+ ezret bármilyen telóért ez szimplán hülyeség.
    4Knak is eljön az ideje ,de barom lassan. Majd a 4Kt tudo konzolok ezt fellenditik nagyon,de addig még van pár éve!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.01. 11:11:18
  • MoRT2195
    #199
    De venni fogják, mert miért ne?! :) Az emberek minden felesleges vackot megvesznek, és ezt is megfogják. Minek vesz az ember 150.000ft-ért (vagy többért) telefont, amikor 30.000ft-ért is lehet már kapni jó telefont? Hát mert miért ne? :)
  • lac coo
    #198
    Az már most felesleges parasztvakítás, mint ahogy a TV is, nem is veszi senki meg nem is fogja mert minek ?! :))
  • mester1987
    #197
    És még azok is loptak valahonnan.
  • kanduhr
    #196
    A Titanfall meg a Crysisból és Mechwarriorból lopott. Nem kurva mindegy?
  • mester1987
    #195
    Hanyadik az a havas vagy jeges pálya kábé?
    Meglesem már milyen lett :)
  • mester1987
    #194
    Az arcmimikák mondjuk baszott jók az első videóban. De az meg mellékes.
  • grebber
    #193
    Pedig tökmindegy hogy 2. vh vagy modern kor ha jól akciódura fasza pörgösre megcsinálták volna,de most még mondhatni fél éves Cod 2 és Cod 4 végigjátszások után ez gyenge lett.

    Jók a küldetések meg minden ,de valahogy nem éreztem hogy aztakurva.

    190: Mindegyik idő normál nehézségen van. PC-n értelem szerűen kevesebb lesz 100% a gametime mert kontrollerrel vs egeres célzás miatt.

    Annyi mellette szól,hogy lett mint az eddigiek 1-2 helyszín kiberkurt jól fog kinézni pc-n az tuti.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.01. 00:16:23
  • mester1987
    #192
    TELJESEN!!!

    De a Titanfallból azért loptak rendesen (volt Infinity Wardosok) :D
    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.11.01. 00:06:04
  • Shep
    #191
    Hát az már a trailerekből is látszott, hogy már nem nagyon tudnak mit kitalálni, elfogyott a puskapor.
  • MoRT2195
    #190
    Na, akkor mégse hazudtak a készítők, mert csak azt mondták, hogy hosszabb, mint eddig bármelyik rész, azt nem, hogy mennyivel. :D Persze a játékidő függ attól is, hogy ki játszik a játékkal, milyen nehéz alapból, és milyen nehézségi fokozaton játszik. Lehet pl. a Ghosts könnyebb legnehezebb fokozaton, mint az AW normál fokozaton.
  • grebber
    #189
    Vége nem is volt olyan rövid 5 óra 40 perc.

    Összehasonlításképpen:

    Cod 1 (5 óra 21 perc)
    Cod 2 (5 óra 36 perc)
    Call of Duty 4 (4 óra 1 perc)
    Call od Duty Black ops 2 (5 óra 24 perc)
    Call of Duty Ghost (5 óra)

    Összességében valahogy nem éreztem azt az eddigi atomdurva Cod feelinget ami mindig is jellemző volt a szériára az 1 és 3. részt kivéve.
    Egynek azért jó volt.

    Havas pálya enyhén fasza volt!
  • grebber
    #188
    Majd ha a konzolok támogatják lesz hozzá megfelelő pc-s HW is addig nem kell várni a csodát
  • MoRT2195
    #187
    Valamikor el kell kezdeni a 4k-s dolgok fejlesztését, mert soha nem kerül bevezetésre, és feleslegesen lesznek kint a 4k TV-k.
  • grebber
    #186
    De hát lehet gizdulni merthogy csak konzolon xy p pc-n meg 4K powa az meg már senkit nem érdekel hoyg az userek alig pár %-a gizdul 4K-s monitoron.
  • lac coo
    #185
    Mert kell nekünk a sok 4K videó, amit a kutya nem tud megnézni !K felbontásban, azért ! :)))
  • MoRT2195
    #184
    Ahogy AntiHero is mondja: PS4-en 43gb a játék. Xbox One-on pedig 46gb.