668

Call of Duty: Advanced Warfare
  • AntiHero
    #183
    43GB PS4-en most töltöm.
  • mester1987
    #182
    Ez kellett az amerikaiaknak, mint egy falat kenyér.

    ---

    PS3-ra valami 12 GB, Xbox 360-ra 16 GB, PC-n 50 GB körüli lesz. Új konzolokra is minimum 25 biztos lesz. Szép mondjuk, de ez a futurisztika a valóságtól még igen távol lehet még.
    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.10.30. 21:31:41
  • AntiHero
    #181
  • scomcomputers
    #180
    Várom a véleményedet....
  • grebber
    #179
    Na boxra is zsír. Töltöm,bontom stopper indul
  • Muttley
    #178
    kint van
    aki már játszik vele
    milyen lett az előző részekhez képest?
  • grebber
    #177
    Kevesebben rendelték elő az új Cod-ot
  • mester1987
    #176
    55 GB-tal, teljesen érthető, ja
  • repvez
    #175
  • Totti5
    #174
    Tehát akkor normálisan, hardon játszva 7 óra. Annyi mint eddig.
  • grebber
    #173
    Minden kiszivárgott 5 órás single kampány
  • Muttley
    #172
    hát a megjelenés kapcsán
    tegnap csúsztak le a rekord-döntésről... :D
  • Muttley
    #171
  • csicskakapitany
    #170
    Sziasztok!
    Hogy fog ez a Day Zero müködni?
    Előrendelem és kapok az oldaltól valami kódot amivel letölthetem a játékot?

  • Muttley
    #169
    7. perctől - besza, behu!!!!!!!!!!!!!
    KIRÁLY LESZ!!!
    :-)
  • MoRT2195
    #168
    Ezt úgy sem magyarázod meg egy elvakult CoD haternek. A Titanfall egy fps játék, amiben van dupla ugrás. A CoD: AW pedig szintén egy fps, amiben van dupla ugrás, és a Titanfall után jelent meg. Így kizárólag copy lehet. Eddig mindenki azért sírt, hogy semmit nem változik a játék, és a grafika is szar, most meg, hogy teljesen más lett a játék, így az a baj. A CoD haterek mindig szidni fogják, bármit is adjon ki az Acti. Ha kiadnának egy 64 fős multival rendelkező CoD-ot teli járművekkel, nagy pályákkal, az volna a baj, mert az meg BF copy. Ha II. vh-sat adnának ki, akkor meg azt fikáznák, mert hogy "már nem tudnak újat kitalálni, így visszanyúlnak a gyökerekhez". Sok éve látom ezt a neten, ez nem fog változni. Egy CoD hater egy CoD-ban mindig talál (vagy inkább kreál magának) valami kivetnivalót. Nekik nem lesz olyan, hogy jó CoD. Kár is bizonygatni nekik, úgyis "nekik lesz igazuk".

    soo277: Nem a CoD-ot imádom, hanem a jó játékokat (logikus szerintem). Nem vagyok egy elvakult CoD fan, ami szar, az szar, én is látok. Az MW3 és a Ghosts pl szar volt, főként azért mert semmi újdonság nem volt bennük. Az MW3 elment volna egy kisebb CoD4 DLC-nek, semmi nem változott benne. Ja de, a hangok változtak... borzasztó gagyik lettek. Én nem vagyok semmilyen játéknak a fanja, nekem ha tetszik valami, azzal játszok. Az Advanced Warfare ígéretesnek tűnik, végre egy kis újdonság, aminek én örülök, szerintem jó lesz. Aztán majd kiderül. Én a BF-fel is eljátszogatok amúgy, számomra nincs olyan általánosítás, hogy a "cod a király, a bf meg szar", és hasonlók. Ami jó azzal játszok, a neve aztán nem érdekel egy játéknak. Bad Company 2 az egyik kedven multis fps-em, annak ellenére, hogy imádok pár CoD-ot is. Na, ehhez mit szólsz? 2014-ben ez elég hihetetlen mi?
  • lac coo
    #167
    Dupla ugrás már a Marioban is volt .....
  • soo277
    #166
    +1 kis Crysis, de te csak imádd a fos CoD-ot
    Utoljára szerkesztette: soo277, 2014.10.05. 13:56:39
  • MoRT2195
    #165
    Hát a Titanfallból a dupla ugrást. Mert ugye ez eddig soha, semmilyen más játékban nem létezett. A Titanfallban volt dupla ugrás, és ezt a Sledgehammer Games-nél rögtön lemásolták. Amint meglátták a 2013-as E3-on a Titanfallt a dupla ugrással, rögtön törölték az egész játékot, és újrakezdték az egész tervezést. Igaz 2011 óta dolgoznak rajta, de töröltek mindent, mert a Titanfallban van dupla ugrás. Így 2013-ban előröl kezdték a fejlesztést, és 2014 elejére már be is tudták mutatni a Titanfall copyt. Logikus nem?
  • Totti5
    #164
    Mit koppint?
  • MoRT2195
    #163
    Helyette tudsz venni legalább egy helyesírási szótárat.
  • soo277
    #162
    Az egész játék "Koppintás"pénz ezért a fosért ne adjatok(én többet sose)
  • Gabe18
    #161
    Hát ez igazságtalan megközelítés. Persze hogy ha ma adnák ki a CoD 1-et, akkor gyenge lenne. Az a grafika, annak a játékmotornak a lehetőségei, stb... mind kevés lenne ma.
    De akkor az az FPS-ek egyik csúcsa volt. Ami a Medal of Honor nyomdokain egy új szintre emelte a II.világháborús akció játékokat. Tehát a maga idejében sok tekintetben kiemelkedő volt. És ezt még el lehetett mondani a 2. és a 4. részre. Onnan viszont átment egy önismétlő, pénztermelő automatába, ami minimális újításokkal évről évre akar egyre szélesebb rétegnek szólni. Ehhez pedig olyan megoldások kellettek amik mára kb. teljesen lemorzsolták azokat akik anno a 4 részig szerették ezt az egész sorozatot. Persze ez a készítőknek nem fáj, mert jött helyettük többször annyi új érdeklődő...

    Én úgy vagyok vele, a single részét valószínű végigjátszom, mert azokat mindig is szerettem még az utolsó részekben is. Multi szempontból viszont mára teljesen érdektelen ez a játék nekem.


  • grebber
    #160
  • MoRT2195
    #159
    Ha most adnák ki, akkor valóban nevetséges lenne, de ez kb az összes régi játékra igaz. A régi klasszikusokat azért szeretjük ma is, mert régen azok voltak a királyak, rengeteg órát beléjük öltünk, és jó ma is elővenni őket nosztalgiaként. 2003-ban a CoD(1) nagyon jó volt. Aki akkor játszott vele, annak ma is tetszik. De aki pl ma játszik vele elsőnek, annak valszeg nem fog tetszeni. Ha most 2014-ben adnák ki, akkor se tetszene senkinek.
  • lac coo
    #158
    Cod sorozatban én még nem láttam fost, de mindegy :DDD

    Majd egyszer valaki leírja miért is volt jó , elérhetetlenül jó a COD (1 ) ! :))

    Én sem vagyok fiatal, de azt most kiadni kb valami garázsproject tudná, olyan kevés az ma már, hogy a kutyának nem kellene :)
    Bár tény, hogy én szivesebben multiztam akkoriban, nem volt ez a sok perk, nerf , anyámkínja, de hát ez én vagyok , többségnek ez már nevetséges lenne :)
  • Drazse23
    #157
    Pedig úgy harangozzák be, hogy a COD 4 (MW) óta ez lesz a legjobb Call of Duty, ami fel fog érni a nagy elődhöz.

    (Bár ugyanezt mondták a Ghost-ra is és az tényleg egy "zsák fos" lett, mindenesetre az eddig leggyengébb Cod, ami minden téren elvérzett.)
  • grebber
    #156
    Call of Duty: Advanced Warfare - közös játék a kampányban is
  • soo277
    #155
    1 Zsák fos lesz ez is
  • Dizson
    #154
    Kemények ezek a norecoilos fegyverek.
  • mester1987
    #153
    Nehéz követni ki merre, hová az biztos :)
  • MoRT2195
    #152
    Az MW3-at az IW-vel teljesen közösen csinálták (single, coop, és multi is), szóval max abból vonhatsz le következtetést, de ez lesz az első teljesen saját készítésű játékuk. Ja és a csapat nagyja a Visceral Games tagjaiból alakult (Dead Space játékok készítői).
  • mester1987
    #151
    A Sledgehammertől még nem láttam egy játékot sem. Lehet esély a sikerre.
  • MoRT2195
    #150
    Itt egy 10 perces gameplay több pályával, és fegyverrel összevágva. Szerintem egész jó ez... a Ghosts-nál mindenképp jobb. :D Előrendelni ezt már én sem fogom, amúgy sincs időm nagyon játszani mostanában, szóval majd valamikor akciósan bezsebelem. Ami nagyon nem tetszik, hogy még mindig megmaradtak a 6v6 meccseknél, nem értem, hogy miért nem képesek növelni legalább 8v8-ra. A Ghosts-ban is csak keresgéltem az embereket, mert 6v6-hoz nagyok voltak a pályák, és senkit nem találtam. De ennek a videónak az első perce is pontosan tükrözi, hogy miről beszélek, gond nélkül elfut az ellenség zászlójához, és vissza, senki sehol.

  • scomcomputers
    #149
    Ezt mintha láttam volna már valami játékban..
  • Totti5
    #148
    Single gameplay

  • Totti5
    #147
    Ez a single player, főként cutscane. A single nyilván látványosabb és szebb lesz, de a multival sincs semmi gond a látottak alapján.
  • Kandurex
    #146
    ez már a második rész óta van, mi a meglepő?
  • repvez
    #145
    Pedig ezzel a grafikával akár nagyon jó is lehetett volna
  • repvez
    #144
    Tessék ,Agyatlan ugri-bugri quake-clone lövölde.epilepszia roham betöltve.