668

Call of Duty: Advanced Warfare
  • Kadarhun
    #263
    Nagyon low a textura....pedig meg van hozzá a gép.... valakinek nincs ilyen problem? (így nagyon ocsmány sajna)
  • Kadarhun
    #262
    Nem tölti be a Texturát rendesen...ps1 grafika van....valami nem okés...
  • Fpocok
    #261
    Azt írták, hogy valamit valahol unlockolni kell és akkor lesz valami zombis bonus kör.... de elvileg rendes zombimód csak DLCben lesz :D
  • AntiHero
    #260
    Hogy? Nincs benne alapból a zombis mód? :O
  • Fpocok
    #259
    Speaking on a Reddit AmA last night, he said of the Xbox One version: “Minimum XboxOne resolution is 1360×1080, and dynamically scales from there to full 1080p. That’s over 50% increase from last year.

    “Advanced Warfare runs native 1080p on PS4. Both running at rock solid 60fps.”
  • Fpocok
    #258
    Hát nem tudom. +25% reload speed az elég észrevehető.
  • grebber
    #257
    "Tetszik, hogy lehet karaktert fejleszteni." Amit kb észre se veszel,hogy érne bármit is,de van benne igazad van
  • Fpocok
    #256
    Tetszik, hogy lehet karaktert fejleszteni. Még az is lehet, hogy egyszer végig játszom. Már nem emlékszem, melyik volt az utolsó cod, amivel végigmentem... talán a black ops? Szóval ez nagy szó.
  • Fpocok
    #255
    Ahhoz képest, hogy milyen gépem van, szerintem nagyon jól megy. Jobban, mint a Ghosts.
  • Fpocok
    #254
    Közben megoldódott.
  • grebber
    #253
    Eh tuti valami védelem túl sok a hiba. Out of memory , akkor ez a hiba, a textúra betöltés hiánya.... hm valaki akinek eredetije van írhatna már!
  • Fpocok
    #252
    Elindítom kampányt, nagyon lassan betölti... NAAAGGYON lassan, aztán erre kivág. WTF game?

  • Fpocok
    #251
    Éljen a youtube 60fps!
  • Systore #250
    valami beállítás okozza, mert most beállítottam az optimal video settingst, nem szaggat. kurvára örülnék, ha nem töltené újra a játékot minden egyes átállításnál mondjuk.
  • Fpocok
    #249
  • grebber
    #248
    Aki eredetivel tolja majd megmondja a frankót náluk is ilyen-e sokan egy esetleges rossza törésre fogják,de akármi lehet.
    Meg ahogy hallom lehet hogy ennek is memoria gondjai vannak mert 8 gb rammal is sokaknál már az intro után kidobja out of memory.
  • Systore #247
    valamiért akad, és a textúrák is elmosottak. ez valami beállítás miatt van, vagy ez most mi? simán mennie kéne a gépemen maxon
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2014.11.03. 07:57:34
  • grebber
    #246
    Van baj nem igen jeleníti meg rendesen a textúrákat.....

    Kíváncsi leszek hogy csak driverhibák vagy a game-el van valami elszarva.
  • Fpocok
    #245
    "omg, zombizzunk
    zombizni akarsz? FIZESS PLS"

    DLC-t kell venni, ha zombizni akartok. EPIK FAIL!
  • Fpocok
    #244
    Nem vagyok benne biztos, hogy ennél sokkal szebbek lesznek a konzolos játékok. A PC-s arhitextúra miatt sokkal könnyebb ezekre már fejleszteni.
  • Skyline
    #243
    Atyaég micsoda szörnyűség lesz ez a konfig 5-8 év múlva....:D

    És egyáltalán micsoda szemtelenség hogy 2014-ben a manapság max irodai alkamazásokra használatos 2magos procikkal meg az 5-6 éves vga-kkal nem hajlandó rendesen működni egy játék...:)
  • Shep
    #242
    Szerencsére ez még odébb van, addig lehet nem is élünk.
  • grebber
    #241
    Bele se merek gondolni mi lesz majd a következő konzoloknál.
    Atyaég ilyen gépigények kb:

    min 16GB ram
    GTX 980 utáni széria 8GB vrammal
    Meg a még jelenleg nem is létező intel proci 12maggal
    És mindez a minimumhoz


  • Shep
    #240
    Komoly, lassan tényleg visszajönnek a DOS-os idők a not enough memory és hasonló üzenetekkel.
  • Shep
    #239
    Ú hát nálad tuti szarul fog futni, meg amúgy is Radeon, max 15 fps fekete csíkokkal :D
  • grebber
    #238
    Hátha valaki(k)nek új info:
    Sima 2 magos procival nem indul (kezdésnél kiírja nem éri el a minimumot a cpu) csak min 2 mag + HT-el
    4GB Ram-al megy a game!
  • lac coo
    #237
    az nagyon kell bele pedig...! :DD
  • Fpocok
    #236
    SP-ben nincs állítható FoV. GG balfaszok.
  • lac coo
    #235
    Első pályát nézük az elég tetszetős, grafikával nincs gond.
    a karakterek kidolgozása első osztályú ! rengeteg object van a pályákon emiatt elég hihető. Játékmenet szokásos, pörgős, érdekes, ötletes.
  • Mougrimm
    #234
    Aki 4 giga rammal nekiszaladna legyen olyan kedves és írja le tapasztalatait nekem :D
    Utoljára szerkesztette: Mougrimm, 2014.11.02. 21:24:20
  • mester1987
    #233
    Írták, hogy van benne valami brutál havas pálya, bár még nem néztem ;)
  • kill3r21
    #232
    Kíváncsi leszek, most milyen lesz nálam :)
  • lac coo
    #231
    Beállítani nem igen bírtam a grafikát, elég jól nézett ki de gondolom nem maxon volt, 120 fps I5 gtx770 8g ram ...
  • grebber
    #230
    Na ne szórakozzatok már jöhetnek a gépek kinek min hogy fut.Úgyis ez a topik is csak erről szól majd.
    Nagy negativum nincs benne benchmark :)
  • lac coo
    #229
    Fiem tolja en nezem, nagy baj nincs vele, de nem tudom oroszrol angolra allitani :))
  • TBTPumpa
    #228
    Már tölthető a demó:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Call.of.Duty.Advanced.Warfare-CODEX - 45,2GB

  • Totti5
    #227
    Naja, valahogy ki kell hajtani a Q3 motort.
  • grebber
    #226
    Nfohumpon van link 4k-s képekhez.
    Azt írzák jobban fut mint a Ghost.
  • Fpocok
    #225
    Ugyanaz, csak szarrá van módosítva. Azt hiszik, ettől új lesz. Amúgy meg ha új lenne, akkor mindenhol nyomnák a PR-t róla.
  • Shep
    #224
    Na igen, de az nem nagy kunszt :)