3317
  • kisiku
    #430
    Én egy ideje átálltam az experimental módra, így minden nap frissül, van hogy naponta többször is.Persze nem tudom, hogy mivel, de itt tudod követni

  • dereksmart
    #429
    Az még izgi lenne ha egy leviatán nem csak a megszokott területein úszkálna, hanem bárhol felbukkanhatna ahol nem túl sekély a víz. Nagyban növelné az izgalmakat mondjuk egy éjszakai hazaúszásnál. :D
  • dereksmart
    #428
    Jah. Egy kis anomália is van most a vízhőmérséklet emelésével. A hőerőművek gyakorlatilag mindenhol üzemelnek, ami egyrészt könnyítés és jó, másrészt akkor a sekély vízi vulkánok elvesztették a jelentőségüket. Én annyit fagyoskodtam a Subnautica vizében, hogy konkrétan valami hőforrás mellé akartam költözni, hogy majd pancsolok a jó meleg vízben, erre hirtelen megemelték a hőmérsékletet és a trópusokon vagyunk. :D De egyébként ez a hőmérséklet passzol inkább a faunához, mint a jéghideg, szóval nem akadékoskodom, csak szokni kell.

    Tudtok esetleg valamit a következő patch érkezéséről? Hány havonta patchelik? Van benne rendszer, vagy amikor kész valami, akkor berakják, és sose lehet tudni mikor jön?
  • kisiku
    #427
    Na ez az...egyáltalán minek három fajta ágy, amiből 1 nem is használható, kettőnél pedig úgyis csak mi fekszünk rá, mert túlélőt én még nem találtam...habár nem játszom vele hetek óta.
    Egy fajta olyan külső világítás van, ami a bázis áramát használja, az meg a keresőfény, ami mozog...de az sem az igazi.Az állványos reflektor elemmel megy, de olyan gyorsan lemerül, hogy csak na. Ha legalább kapcsolni lehetne vagy alkonykapcsolós lenne...
    Én beraktam a franciágyat, mert néha nagyon kell, ugyanis amíg alszol, addig nem fogy semmid sem, tehát nem leszel éhes/szomjas, stb.Így pl át lehet aludni az éjszakát, amikor olyan rohadt sötét van, hogy semmit nem látsz.
  • dereksmart
    #426
    A keskeny ágyat megcsinálhatnák végre. Minek franciaágy, mikor szűk a hely, és egyszerűen a keskeny ágyra szeretnék elheverni. Küklopszba is nincs pofám berakni egy franciaágyat. :)

    Ami még kellene, hogy az állomáson le lehessen kapcsolni a fényeket, ahogy a tengeralattjárón is. Lehet kellene egy konzol, amiben beltéri-kültéri világítást, és egyebeket kapcsolgathatunk. Szerintem lesz a jövőben, mert nagyon adja magát, hogy legyen.
  • kisiku
    #425
    Igen, ezek klasszikus hibák. Nekem hál'istennek nem sokat "repült" a tengeralattjáróm. Én csak pár dolgot építek bele:
    -4 db szekrény
    -1 db ágy
    -1 db fabricator
    -4 db kicsi ültetőláda ehető/iható növényeknek
  • gabocamenyus
    #424
    Sziasztok! A Cyclops-ba ne sok mindent hagyjatok mert felrepülhet a levegőbe és ott is marad! Jelenleg lefagy és lekapcsol nekem a játék, de ha újra jó lesz majd csinálok képet és megmutatom. Találtam olyan roncsot, amibe egyáltalán nem tudtam bejutni. (2 Db-ot) Erre jó sok idő után a játékban egy roncs mellett lehullott egy csomó minden.
  • dereksmart
    #423
    Várom az új patch-et, mint a messiást. Tudtok róla valamit? Mikor érkezik? Átlagosan hány havonta patchelik a játékot?
  • dereksmart
    #422
    Belegondolva cheatel kimenekülhettem volna. Van egy olyan ami teleportál adott koordinátára. Kicsit pánikba estem, és nem villant be hogy gyorsan kilépjek, megkeressem a kódot, és visszalépve beüssem. Ez van.
  • dereksmart
    #421
    Köszi. Sajnos elnéztem, az utolsó kimentett mentésem 5 napos volt. Észre se vettem, 5 napig úgy játszottam kábé 15 órát beleépítve, hogy nem mentettem ki az állást. Ez egyébként a játék dicsérete is, észre se vettem az időt. :) A seamoth játszhatatlansága pecsételte meg a sorsomat, anélkül mentem magnetitet keresni és nem érzékeltem, hogy 240 méter mélységben járok miközben már csak 30 másodpercre van levegőm. Amikor megszólalt a figyelmeztetés és ránéztem a mélységre, az egy szomorú pillanat volt. :) Normál esetben ott lett volna a seamoth, így meg kezdhetem majdnem elölről. Azért már van fejlesztésem, szinte minden fontos fejlesztés megvan ennél a mentésnél, csak éppen a teljes bázisom ugrott, amit annyi órán keresztül hegesztettem. Ez elvette a kedvemet a játéktól, most megvárom a következő patch-et, hogy megjavuljon a seamoth.
  • kisiku
    #420
    No, lejöttem megint körülnézni az igazán nagy mélységbe, hogy van-e valami változás.Nem sok minden...mintha egy kicsivel világosabb lenne, amúgy a szokásos.
    Beszéljenek a képek:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kb, ennyit látni az Inactive Lava Zone-ban...



    Ez már az Active Lava Zone



    Ott a "sárkány", ami a lávában él, illetve inkább a szaunában, mert azért víz is van itt.Csak azt nem értem, hogy víz+láva, az nem gőz?Vagy miért nem alszik ki?Miért nem forr?Hogy nem olvad szét itt mindenünk? Na mindegy, hagyjuk a geológiát...



    Elértük a Cyclops maximális mélységét:



    Láva zuhatag, ezzel ne tussoljunk :)





    Igazából a sárkányon kívül, meg az idegesítő Lava Larva és egyéb Lava ... állatkákon kívül semmi nincs itt, csak k*va meleg.Viszont bárhová építhetünk Thermal Reactor-t, mert mindig lesz ingyen energia.
    Utoljára szerkesztette: kisiku, 2016.11.07. 21:38:49
  • kisiku
    #419
    Minden attól függ, mennyi idő alatt találod meg a terveket és a hozzá szükséges építőanyagokat.Ha leírás, spolier alapján mész, akkor néhány óra, egyébként kb 6-8 órányi játék.
    Van más tárolófajta is, de ahhoz bázist kell építeni.Annak a terveit egy szigeten találod, majd építkezel, áramfejlesztőt is építesz, ergo lesz levegő a bázisodon, plusz világítás is.

    Ha kíváncsi vagy a részletekre, picit olvass vissza vagy megírom spoiler-ben.
  • tomy88trance
    #418
    Üdv! Az lenne a kérdésem,hogy kb mennyi idő mire tudok nagyobb hajót építeni? Illetve van e nagyobb tároló,mert kicsit idegesítő,hogy semmit se találok a tenger fenéken van vagy 10 ládám :D
  • kisiku
    #417
    A Seamoth-hoz építs majd merülési modult, amit a Moonpool-ba szerelt Vehicle Modification Station nevű külön megszerzendő-megépítendő fejlesztő állomással tudsz, Így akkor mélyebbre is tudsz menni.Ha pedig lesz Modification Station-öd (ez egy fejlett Fabricator), ott tovább tudod fejleszteni a Seamoth Pressure Compensator Mk1-et, 2-es, illetve 3-as modullá, elérve az 500 és 900 méteres max merülési mélységet.
    Ugyanezen modul felszerelhető a Prawn-ra is, csak ott többet ad.
  • kisiku
    #416
    Kép linkelésnek én az abload.de német oldalt használom, nem kell az sg beépített feltöltőjét használni, mert az korlátozott.
    Feltolod a képet oda, klikk a képen, "kép címének másolása" (firefox), majd itt a hozzászólásnál a "kép beszúrása" gomb és beilleszted a felugróba.

    Én a sima Survival módban játszom, a többit ki sem próbáltam, hisz így van értelme a játéknak.Az "ingyen építkezés" és a "sosem fulladok meg/nem halok éhen,szomjan mód" max a kisgyerekeknek jó, hogy amíg apu iszik egy sört, addig a gyerek építkezzen a tengerben

    Egyébként a megjelenési dátumot már tolják is odébb.Eleddig Január 20-as volt, most már Február 24...lesz az még jövő május is.Nekem kb másfél éve van fent a gépemen.
    Viszont van újdonság, ami "cuki", de inkább idegesítő: a Stalkerek ellopják a Scanner Room Camera Drone-jait, és elviszik a francba magukkal.Nem eszik meg, csak elviszik.Most a legutóbbi újrakezdésnél olyan helyre "sorsolt" a gép, hogy a mentőkapszula alatt hemzsegtek a Gasopod-ok, mellette meg a Stalker-ek.
    Mondom, lesz*om, akkor is építkezek. Aztán ahogy meglett a Prawn és a Seamoth, kinyírtam ezeket a környékről.

    Itt egy kép, amin "látszik" ahogy a kamera drón éppen egy Stalker szájában van:


    Utoljára szerkesztette: kisiku, 2016.11.06. 09:16:38
  • dereksmart
    #415
    Akartam linkelni a jó kis bázisomat, de még friss a regisztráció, nem engedi. Szépen levezettem mi hol van, erre most a mentés is elveszett, mert elmentem magnetitért azzal a kézi hajtánnyal (seamoth bugos), és észre se vettem a nagy magnetitvadászatban, hogy már 240 méternél járok. Volt még 30 másodpercem felérni. Nem sikerült. :D Mindegy, van egy korábbi mentésem, csak egy olyan 4-5 óra ment a levesbe.

    (hardcore módban játszom, hogy ne legyen az, hogy 3 percenként elmentem amikor van egy kis kockázat, így viszont szopok ha meghalok. A mentéseket időnként ki szoktam másolni persze, hogy vissza tudjam pakolni ha buktam.)
  • kisiku
    #414
    Jaja, gyűjtögess növénymagokat és gombaspórákat, kell majd a Seamoth áramütéses fegyveréhez Deep Shroom, azt pedig csak mélyen a Blood Kelp-ben találod.Több növény van, ami ehető vagy felhasználható, de nagyobb részük dekorációnak szép.A szárazföldieket a Floating Islands-ről hozd, ne a másikról, mert a Mountains-on csak egy hasznos van, ráadásul a hegy egyik oldalán él egy Reaper, körben pedig Bone Shark-ok.
    Legmélyebbre csak a Cyclops+Prawn párossal tudsz menni, mert a Seamoth csak 900 méterig fejleszthető.Kb 1000-1200 méteren van az Inactive lavazone és még lejjebb, olyan 1300-1400-on az Active Lavazone.Na, ott él az, ami a Reapernél is nagyobb...
    Mire ide eljutsz, rengeteg titániumot kell gyűjtened a mélységi modulokhoz.
    Vigyél legalább 6 db Powercell-t tartalékba, mert lesznek kis genyák, amik a Cyclops-ra tapadnak és lassan de elszívják az energiádat. Vigyél védőruhát, mert majdnem mindenütt 50 fok felett van hőmérséklet (a valóságban persze elégnél az izzó lávától és annak hőjétől), amikor már sérülsz.Plusz kaja+pia legyen termelve a Cyclops-on.Viszont ide is lehet bázist építeni, ingyen hőenergiával... :)
    Készülj fel, hogy vaksötét lesz, amire eljutsz a legaljához.

  • dereksmart
    #413
    Én csak úgy érzésre csináltam 3 emelet magasat, hogy tudjak benne kényelmesen úszkálni, illetve a halakra is tekintettel vagyok, legyen nekik kicsit nagyobb életterük. Ennek kapcsán majdnem belefulladtam a saját akváriumomba, mert hirtelen nem találtam meg a kijáratot, ami középen van és nem legalul. :D

    Köszi a növénytippeket. Én még nem fedeztem fel a lávazónát, pont mert azt a nagyobb tengeralattjáróval akarom, amiben ott lapul majd a lépegető, és a nagyobb tengeralattjárót még nem fogom elkészíteni. Az új gigantikus ragadozó megtalálása is még feladat. Amíg a seamoth játszhatatlan, addig egyáltalán nem is csinálok semmit.

    Szóval a feladataim most:

    lépegető felfejlesztése
    tengeralattjáró felfejlesztése
    ismeretlen alsó régiók felfedezése
    növénytermesztés kívül-belül
    halszaporítás, játék különböző fajokkal

    torpedókkal való trollkodás mindenféle nagyobb dögön (szeretnék már a pofájába lőni annak a csápos dögnek, megette egy seamoth-omat!)
  • LaposElem
    #412
    Ezért nem toltam túl. :)
    Kb 3-4 órát toltam bele, és ennyi, megvárom a végét. Sajnos rohadtul akad jelenleg, ezt el kéne hagyni megjelenésig.
    Apropó megjelenés, mikorra tehető, van már valami céldátum?
  • kisiku
    #411
    Így van, pontosan, szaporodnak. A ragadozók is, tehát elég 2 darab minden "halacskából",illetve a ragadozók tojásaiból, aztán elszaporodnak.Ez igaz az ehetőkre is.Van egy limit, asszem 20 darab halnál több nem lehet az akváriumban, mindegy mekkorára építed.Én 2 emelet magasat szoktam, attól nagyobbra úgysem nő sem a beleültetett növény, sem több hal nem lesz.
    Növényből én Creepvine-t, Bloodvine-t, Koosh-t és valami színeset szoktam beültetni, mert hasznosak, a Creepvine meg világít is.
    A ragadozókat szkennelés céljából tudod használni, illetve a Bioreactor-ba kiválóak.Építesz két bioreactor-t, meg egy ragadozós akksit és kész az ingyen energia.
    Asszem egy-két fajta van, ami nem szaporodik, de szinte mindegyik.Ha jókat akarsz, magas tápértékűeket, akkor Reginald+Eyeye,1-1 pár és hányásig eheted magad hallal .
    A Spadefish, Peeper is jó.
    Utoljára szerkesztette: kisiku, 2016.11.03. 22:49:39
  • dereksmart
    #410
    Hát én már sokszor beleuntam, sokszor abbahagytam, és sokszor elkezdtem. :D Ez egy ilyen játék. Általában nálam ott ér vége a fejlesztésnek, hogy megcsinálom a küklopszot, telepakolom tárolóhelyekkel, kipróbálva hogy létezik-e még az a bug ami belassítja emiatt, és amikor tényleg belassítja, akkor elmegy a kedvem az egész játéktól. :D

    Most azért fenntartok egy mentést arra, hogy a bázist folyamatosan fejlesztem az aktuális patcheknek megfelelően, ebben nem építettem meg a tengeralattjárót. Inkább rámentem arra, hogy termesztek növényeket, tenyésztek állatokat. Most fedeztem fel például, hogy akváriumban tartott halak szaporodnak is. Szerintem köze van a növényzetnek, pl. laposfejű halakat raktam bele 3 emelet magas akváriumba kúszószőlős növényzettel, és dobálták a tojásokat és pillanatok alatt elszaporodtak. Na erre mindegyiket elraktam besózva, hoztam azokat a jó tápanyagértékű nagyszemű gyors halakat, hogy abból csinálok egy tenyészetet. És az istennek se akarnak szaporodni. :D Szerintem valami más növény kell nekik az akváriumba. Na szóval most ilyesmikkel kísérletezem. :)
  • kisiku
    #409
    Igen, sajnos ez van a fejlesztés alatt álló dolgokkal.Régebben nem voltak ilyen problémák, mert nem volt early access.Felröppent a hír hogy ezt és ezt fejlesztik, előreláthatóan mikor jelenik meg és vártunk. Aztán egyszer csak megjelent a játék vagy úgy, hogy tökéletes volt vagy úgy hogy sz*r.
    Itt viszont folyamatosan hibás, mivel fejlesztik, de legalább látjuk és játszunk vele.Az más kérdés, hogy mire megjelenik, megunjuk, én legalábbis ezt kezdem érezni.
    Fejből megmondom a térképet, ami nem túl nagy, tehát ne gondoljuk Skyrim méretre.
    Én kicsit kevésnek találom az építhető dolgokat, ráadásul jó részük csak esztétikai, funkció mentesek.
    Visszatérve a Cyclops-ra: nálam azzal is csak akkor szaggat, ha megyek vele.Nekem hiányzik, hogy nincs védelem rajta és nevetséges a világítás.
    Még a Blood Kelp-ben úgy-ahogy látni, de ha onnan lejjebb mész, pl az Inactive/Active Lavazone-ba, gyakorlatilag vaksötétség fogad,amíg el nem éred a lávát, mert az legalább világít, amint azt korábban már említettem. Meglehetősen szemrontó és kizárólag vaksötét szobában ülve látsz valamit, tehát nappal semmit.

  • dereksmart
    #408
    Oké, szinte ahány patch, annyiféle probléma jön elő. :D
  • kisiku
    #407
    A játék folyamatosan szaggat, mivel optimalizálatlan.Azért a lent említett megoldással javíthatsz rajta.
    Egy ideje már nem csak szaggat hanem fagy is, bár mondom, experimental módban nem meglepő, viszont nagyon idegesítő.
    A biome-k betöltésénél, illetve a különböző modellek, objektumok betöltésénél szaggat.Én I5-4690K-val, 16Gb rammal és Sapphire R9 280X-szel tapasztalom, bár ahogy néztem, teljesen mindegy, hogy high-end, leg-leg-legjobb nvidiával tolod vagy valamilyen Ati-val. Nem a GPU rossz, a játék.Nem a ram kevés, a játék nem használ ki többet.
  • dereksmart
    #406
    Ja és nem akarják megcsinálni az egyszemélyes ágyat, annyira bosszant. Többször jeleztem a fejlesztőknek, gondolom kapnak rengeteg jelzést, hogy lehessen már lefeküdni a kisebb ágyra, de nem és nem. Mérges vagyok. Tulajdonképpen két fő fejlesztést várok, az egyik ez az ágy :D, a másik meg a küklopsz szaggatásának megcsinálása. Eleve nem rakok be egy franciaágyat a küklopszba, szal a kettő összefügg. :)
  • dereksmart
    #405
    Hali

    Én is azért jöttem, mert elkezdett szaggatni a játék. Nálam csak akkor csinálja, ha a seamothban ülök. Pontosabban egyébként is lassabb, de a járműben játszhatatlan. Gondolom egy következő patch az orvosolni fogja.

    Ami kérdésem lenne, hogy tudtok esetleg arról, hogy kibővítik a játékteret? Ugye a végtelenségig lehet növelni, és van egy olyan vágyálmom hogy egy nagyobb tengeralattjáróval elindulok valamerre, és valami célja is lesz, mert nem csak a kilátástalan vízsivatag.

    Illetve tudtok esetleg arról, hogy lesz még tengeralattjáró fejlesztés? Láttam nagyon szép rajzokat durva tengeralattjárókról, nem tudom benne lesznek-e.

    Ja és még egy kérdés: ti olyat tapasztaltatok, hogy a küklopsz tengeralattjárót ha telepakoljátok tárolókkal, akkor elkezd szaggatni a játék? Nem tudom ezt orvosolták-e már. Emiatt nem is merek gyártani küklopszot, pedig alapesetben nagyon szeretnék egy mobil bázist.
  • kisiku
    #404
    No spoiler lesz:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A Floating Islands-en találod, ez dél-dél-keleti irányban van az Aurorától.Ne ússz oda, hanem inkább a Seaglide-dal menj és vigyél tartalék elemet is, mert sokat fogyaszt.Ott fogsz találni elhagyatott bázist, na ott találod a Multipurpose Room tervét,meg sok mást is. Grand Reef-ben van,úgyhogy ott nincs ellenség, de az odavezető úton akad, ezért menj a kézi "tengeralattjáróval" .
  • Caliph
    #403
    már annak is meg kell keresni a tervrajzait
  • Sanyicucu
    #402
    Sziasztok!
    Újra nekiálltam a játéknak.Építeném a bázist de nincs valamiért basic room-om. Ilyenkor mi a teendő?
  • kisiku
    #401
    No, van egy megoldás fagyás esetére, ami ráadásul még működik is.
    Tegnap mégis sikerült újrakezdés után számítva kb 6-8 órát egyhuzamban játszanom.Majd mentettem, hogy ma folytatom.Természetesen visszatöltés után pár perccel már lefagyott.

    Itt a megoldás:
    Mielőtt törlöd a megadott fájlokat, készíts mentést a játékállásról. Ha ez megvan, a következő könyvtárak tartalmát kell törölni:

    "CellsCache" és "CompiledOctreesCache"
    Ezek a ..\Steamapps\Common\Subnautica\SNappdata\savedgames\slotxxxx\ könyvtárban található. Az "xxxx" értelemszerűen egy szám, amit a mentésnek megfelelően ad a gép.Szóval ezen belül van a két fent nevezett mappa.

    Ebben több száz vagy ezer file van, attól függ, hogyan állunk a játékkal. Ezek eredetileg cache fájlok, amik játék közben újragenerálódnak. Semmit nem veszítünk el, amit megszereztünk/megépítettünk/szkenneltünk, csak a terepeket és a biome-kat fogja újragenerálni a játék.Ez jelentős teljesítményjavulást okoz és nem fagy le többé.Ha egy idő után mégis fagy, akkor újra meg kell ismételni.
    Nekem sikerült, most ismét tudok játszani, ott ahol tartok vele...úgy kb tizenkettedszerre kezdtem újra a játékot :)
    Utoljára szerkesztette: kisiku, 2016.11.01. 12:29:54
  • Tiburtius
    #400
    Nos, bar koltozok, megis tudtam par percet jatszani a jatekkal, es sajna egyet kell ertsek kisiku-val; a Subnautica jelenleg jatszhatatlanul fagy es szaggat... Nvidia drivert is frissitettem.... De nem jo igy sem.. Erdekes modon megvettem az Osiris:New Dawn-t is, es az majdhogynem rosszabb az en laptopomon, pedig gamer laptopkent vettem anno.... Igy most atnyargalok egy kis idore az Elite: Dangeorus Horizons-ra, az urben is van jocskan mit felfedezni, es az a jatek erdekes mod nem laggol kozel sem annyira... De nem hagyom magara a Subnauticat, orok szerelem marad; azert ra-ra nezek ha tehetem... :-)
    Utoljára szerkesztette: Tiburtius, 2016.10.30. 20:25:00
  • kisiku
    #399
    Hát jelentem, nem jobb a helyzet idehaza sem.A melóhelyemen nvidia-val szerelt a gépem, itthon amd-s.Nem a GPU a hibás.Hetek óta, amióta folyamatosan frissül, főként experimental-ban, gyakorlatilag játszhatatlanná vált.Eddig asszem 3 vagy 4 kimerítő bug report-ot tettem a fejlesztőknek.
    Most direkt visszaálltam a "sima" Early Access-es, nem-experimental módba, de így is lefagy.Először ugrál egy kicsit, lag, majd még több, majd hosszas megállás, aztán vagy azonnal lefagy vagy még egy kicsit engedi és utána fagy le.
    Kb 100 méterenként mentek egyet, de nem jobb a helyzet akkor sem, ha teljesen új játékot indítok.Egyszer lefagyott a Seamoth készítésnél, egyszer meg már 15 perc után...
    A Biome-k betöltésénél fagy, de gyalázatosan.
    Szóval egy darabig most nem fogok vele játszani.Úgyis jönnek, amikre már vártam, ezt így közel 450 óra játék után egy kicsit hagyom pihenni.Hadd dolgozzanak még rajta.
    Azért kíváncsi lennék, mit szólnak az Xbox tulajok.Ott is fagy?Vagy ott hogy a tökömbe megy?Tudniillik arra a platformra megjelent asszem már májusban...
  • kisiku
    #398
    Mégsem javult...15 perc játék után lefagyott és most nem experimental-ban vagyok...
  • kisiku
    #397
    Valamit javult, de természetesen még mindig sz*r.
  • LaposElem
    #396
    Én pont tegnapelőtt tettem parkolópályára, töröltem.... erre tessék, most tölthetem le megint, nem baj, jó lesz.
    Laggolás megoldódott?
  • kisiku
    #395
    No, akkor visszaállok experimental módról, kíváncsi vagyok, fagy-e, laggol-e még,stb.Az utóbbi időben borzalmasan leromlott a játék teljesítmény, ugyanazon a konfigon gyalázatosra romlott ugyanazon beállításokkal.

    Mellesleg ennyi az össz update?Háát...igaz én már láttam ezeket, de akkor is kevéske.
  • LaposElem
    #394
    Jeeee:
    Bones update
  • Roger6
    #393
    Köszönöm szépen mindegyikőtöknek!
  • dimre
    #392
    Hali!
    Itt található: Meghajtó C:, D:, ....:\Steam\steamapps\common\Subnautica\SNAppData\SavedGames
  • kisiku
    #391
    A gépen van:

    ..\Steam\Steamapps\Common\Subnautica\SNAppdata\Savedgames\ az alap könyvtár.Ott lesz olyan hogy "slot0000" vagy "slot0001", stb. Elég sok fájlból áll.Ha azt tervezed, hogy átmented máshová, akkor az egész "slotxxxx" könyvtárat tömörítsd be és úgy vidd át. Mivel nincs steam szinkron még, én így csinálom.