1014
1585982264.jpg
Mount & Blade II: BannerLord
  • Hunor1
    #814
    ki tudja? engem nem igazán köt le a multi része .
  • MuldR
    #813
    Lesz ebben coop mód?
    Persistent szerver? Vagy csak ilyen multi skirmish mint most van?
  • sakkay
    #812
    Főleg onnan, kb 60%. De amúgy baromira nem értem miért nem lehet ezt megcsinálni normálisan.
  • tombadillo
    #811
    állítólag a legfelső katonákat viszi a csapatból a hideout-ba. de nem.
  • Hunor1
    #810
    Ok.köszi
  • sakkay
    #809
    Az hogy hozzá, azt az arcára mész és kiírja.
  • sakkay
    #808
    Külön van ugye a zsoldos, meg a vazallus. Zsoldos a kis klánok lehetnek-megkeresed a vezetőt(csak az jó tag nem) és bizony rádumálod. Néha nem kell a duma, főleg ha jóba van veled(pl valamikor megmentetted vagy együtt csatáztatok-ehhez nem kell mod) csak felajánlod és jön. A vazallus az a saját hősödből lehet, vagy már vártulajdonosból. Saját hős esetén úgy adsz várat, hogy elfoglalsz egyet, és 24 órán belül belépsz a királyság menüben és őt választod a felugró lehetőségek közül.
  • tombadillo
    #807
    hol látszik, hogy a compania tagjai hogy viszonyulnak hozzám és egymáshoz? más. lehet-e változtatni a clanban a sorrendet?
  • Hunor1
    #806
    Szia. Picit bővebben írnál arról hogy hogyan silerült zsoldosra/vazallus lordra szert tenned ? Simán csak "rádumáltad" őket a párbeszéd panelen? +adtál lóvét mellé meggyőzés képpen ? És hogy adtál mekik települést ? Amúgy van természetesen erre is mod, hogy ha együtt vagytok csatában(és győztök) akkor emelkedik a lojalitásuk feléd ! :)
  • sakkay
    #805
    Felvettem pár zsoldos sereget, aztán létrehoztam az első vazallusomat, aki területet is kapott. VAn valami infó, hogy hogyan tudom befolyásolni a hozzám való viszonyát? VAgy csak annyi, hogy adok neki az infulence pontjaimból?
  • Although
    #804
    Igen, ez még kb. 1-1,5 év míg az a szint lesz mint a Warband tartalmilag.
  • Voltan
    #803
    Hát, egyelőre töröltem a játékot. Jó lesz ez majd egyszer, de még nagyon sok munka lesz vele. Egy fél év múlva ránézek megint.
  • sakkay
    #802
    Nekem véletlenül sikerült:)))
  • Carmang
    #801
    Van a Youtube-on egy csatorna, nem ugrik be a neve, de minden videójuknak az a címe, hogy [Játéknév] is a perfectly balanced game.
    A videók pedig arról szólnak, hogyan lehet a játékot szétexploitolni, és pl temérdek pénzt összeharácsolni. A Bannerlordból is van ilyen videó :)
  • Carmang
    #800
    Ó, ez nagyon faja
  • sakkay
    #799
    Igen és igen
  • Torzonborz
    #798
    ajánlom figyelmedbe:
    "Ok, ha normális mintavételezés lenne.."

    #797 az megvan hogy mi az a polearm?


    Az biztos, h am jelenleg vannak komolya bajok a játékkal, ahogy láttam a modok között még olyan is van ami az egységek statisztikáját is javítva mert azok se stimmelnek.

    Részemről most pihentetve van megjelenésig mert még sok minden nem klappol bár alapvetően nagyon tetszik de a hlüyeségeken én is felbaszom magam :D
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2020.04.20. 18:00:22
  • sakkay
    #797

    Talán nem kell magyaráznom, mit okozna a kavics a fa villa, meg a kasza. Röhögést...
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2020.04.20. 17:10:02
  • sakkay
    #796
    Bakker. A lényeg, hogy amit látsz nem egyedi eset, hanem általános!!! Persze, hogy előfordult egy csatába ilyen, de 100-ból 99 x egy talpig vasba öltözött harcos, fél kézzel röhögve ölte meg a két paréjt. A játékban nagyon!!!nem ez van. Még egy érdekesség, hogy mi bajom a páncél sebzéssel!
  • Torzonborz
    #795
    MI ezen a megmagyarázhatalan? 2 kezes polearmal ha képen csűrnének akkor egy darabig te se nagyon nevetgélnél. :D
    Ok, ha normális mintavételezés lenne akkor azért sztem az eredmény is módosulna de azért ez így nem olyan fura.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2020.04.20. 16:59:26
  • sakkay
    #794

    Azért ez is jó, amikor az atom páncélos gyalogost, péppé veri a paraszt. Megmagyarázhatatlan-már ha a realitást nézzük
    Ennek ellenére imádom a játékot, ha ezeket megcsinálják eszméletlen szimuláció is lehet!
  • sakkay
    #793
    Több mint szánalmas nemdebár?????
    Dedebár
    Amúgy megtalálod egy, és három vs 1 arányban.
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2020.04.20. 15:54:49
  • sakkay
    #792
  • sakkay
    #791
    Természetesen nem az alap looterekre gondoltam ami a csatát illeti, hanem normál sereg-sereg ellen. Reálon játszok, az ai is a legerősebb fokozaton van. Ebben a kampányomban a kb 100+ csatámból hármat vesztettem-mindegyik többszörös túlerő rendes sereg ellen. Amiről beszélek az ez!
  • Torzonborz
    #790
    "3 paraszt bárkit meg tud ölni 3-1 arányban"
    Van neked elég íjjászod? Mert nekem a seregem harmada az és mire az ilyen, szinte egyáltalán nem vagy gyengén páncélozott, egységek elérik a gyalogságomat addig az íjjászok jó részüket leszedik vagy megsebesítik. Aztán míg hadakoznak a gyalogosokkal hátulról beléjük rongyolok a lovassággal. Ez kb olyan morál sokkot okoz ami után már futnak is.
  • sakkay
    #789
    Egymillió alá már nem tudok menni. Mindenkinek tök jó cuccai vannak-nekem mindenből a legjobb. Egyszerűen itt még látszik nagyon a korai kiadás mivolta. Nekem ami a legjobban hiányzik, főleg a hadászat terén:
    1. fáradság mint kampány mint taktikai térképen.
    2. páncélzat"furasága" ez hozza azt, hogy 3 paraszt bárkit meg tud ölni 3-1 arányban. Ami a csatákban azt hozza, hogy 2.5, 3x túlerő esetén majdnem mindegy, hogy milyen egységeid vannak. Részben az is okozza, hogy mivel mindig van egy kis sebzés, tök mindegy mi van az áldozaton, ő erre összerándul. HA viszont 2-3 ember támadja egyet ráng az ember mintha 220 ba nyúlt volna-remélem gyorsan találnak megoldást. Mondjuk a normális páncélzat érték. Ha valami nem üti át akkor ne sebződjön már egy kavicstól is
    4. AZ iszonyat gyors emberhalál, tömegcsata esetén és amit a fenti dolgok hoznak...ez olyan érzetet okoz, mintha fel lenne gyorsítva a kézitusa.
  • sakkay
    #788
  • Hunor1
    #787
    Oszt mire költöd ? Mert ha mondjuk lehetne földet vásárolni, és ott először egy falut, majd fokozatosan felfejlesztenni kastélyra akkor volna értelme.így csak gyűlik gyűlik .vagy még jobb ha kikötőt, hajókat építhetnél belőle. De majd gondolom később ezt is lehet , ha lesz hozzá kieg. Dlc.
  • AnuluWork #786
  • AnuluWork #785
    Nálam ez a mod kavart be: Righteous Executions
  • Hunor1
    #784
    Volt ma foltozás ?
  • Hunor1
    #783
    Volt ma foltozás ?
  • nearo
    #782
    nálam enyhén szeles, tiszta kék ég, 15 fok
  • sakkay
    #781
    Az utolsó javítás óta, állandóan fagy. Nálatok?
  • tombadillo
    #780
    a kovácsolásnál tényleg minden alkalommal végig kell bogarászni egyenként az öszes fegyver összes alkatrészét, ha bead valami újat. olyan gyorsan leveszi a feliratot, hogy legtöbbször lemaradok róla. nincs valahol egyben, hogy milyen új cuccokat enged csinálni? ráadásul tök véletlenszerű. gyártok egy kardot, és ad egy új baltanyelet (mondjuk pont azt kurvára nem adott még pedig kellene).
  • sakkay
    #779
  • Hunor1
    #778
    Szia igen van már jópár mod, hasznosak is akár. van olyan is ami eddig minden hotfixet elbírt és működik jól :)
    innen lehet a legtöbb modot lerántani :
    Bannerlord MOD oldal
  • Hunor1
    #777
    majd baxok letölteni az új hotfixet ... azok sem mindig váltják be a reményeinket+elbasszák a modokat! :))))
  • Hunor1
    #776
    már megoldottam köszi :))) az volt a baj hogy a hotfix után kivettem egy modot a játékból, és így azzal a moddal történt mentések nem működtek. de visszatettem és már ok! de nyomulok egy új kampánnyal is (mert van egy Vlandia egységeket átdolgozó mod is , és azt is szeretném kipróbálni )
  • sakkay
    #775
    Egymillió fölött a pénzem. Ráéreztem erre a pénz csinálásra