1014
1585982264.jpg
Mount & Blade II: BannerLord
  • BaziJoe
    #894
    Hol ha szabad kérdeznem mert én nem találom?
  • tombadillo
    #893
    de. megtaláltam.köszi újra.
  • tombadillo
    #892
    tök jó, köszi, de én ha megfeszülök sem találom.
    Utoljára szerkesztette: tombadillo, 2020.09.30. 23:46:14
  • Gepiforditas2
    #891
    Sziasztok. Akit érdekel, kész a Mount & Blade II Bannerlord magyarítása.
    Ez egy Google fordítóval készült fordítás. Akit érdekel a Csoportunkban megtalálja.
    Gépi Game Magyarítások
    Elvileg már 2020-06 -ban kész volt.
    Utoljára szerkesztette: Gepiforditas2, 2020.09.23. 16:50:01
  • Although_
    #890
    :)
  • Montanosz
    #889
    megkérdezhetem hány éves vagy? :-D
  • Kotomicuki
    #888
    Ahol bankkártya-adatokat kérnek és semmit sem vásárolnál - a magyarosítások ingyenesek szoktak lenni, legfeljebb üzérkednének velük, amit nem szabad "támogatni", mert akkor ingyenesen is fent lesznek vhol - , valamint furcsán ismerős, az adott témához nem kapcsolódó szótöredékek merülnek fel a környezetében, az biztos hogy hack-elési kísérlet ellened!
    Ezeket az oldalakat, a saját érdekeben, nyugodtan tiltólistára teheted!
  • Ainz
    #887
    Nincs magyarítás, az csak fake.
  • dzsigor
    #886
    Megjelent a magyarítás.De kéri a bankkártya adatait a letöltéséhez.Azt mondja nem von le semmit.Nekem furának tünik ez.Letöltötte már vki innét?

    https://shapegoals.com/subscriptions/checkoutaff/panther-direct-3X
  • atibacsi1977
    #885
    Hali!
    Olyat lehet mint warbandban,hogy az arut beteszem a cehembe?
    Kerestem de nem talaltam ra lehetoseget.
  • __Jacek__
    #884
    Elvárni lehet :) Én várnám Bannerlord szinten VR-ben , jó nem kell 2000-es csata.
  • sakkay
    #883
  • Doma #882
    Az megvan ugye, hogy ez egy VR játék. Sokkal több grafikát nem kell elvárni tőle.
  • tombadillo
    #881
    vagy azt is mondhatnánk, hogy klón. valahol az eredeti m&b szinvonalán grafikában.
  • Montanosz
    #880
    egy a egyban hasonlo :-D

    Tales of glory
    Tales of glory


    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.05.30. 18:20:27
  • AnuluWork #879
  • sakkay
    #878
    Nem játszottam az előző résszel. De szerintem ugorj neki, aztán csináld Nagyon jó game, még félkészen is.
  • steweee
    #877
    miből más mint az első rész ?

    nekem nagyon tetszett a játék harci része. de 200 fős seregnél soha sem tudtam többet összeszedni, illetve értelmesen játszani vele az elejét követően. tudom, az én hibám, de ez van

    a harcnál a stratégia hiánya volt feltűnő, de ha jól olvasgattam akkor ezt már orvosolták

    nekem olyan mod kéne az első részhez, amiben mint egy kampányt csak csatákat kell végigjátszani egymás után, vagy egy már meglévő birodalmat vezetünk, ahol vannak városaink és sereg, ne kelljen nulláról kezdeni

    vagy ezt már ez az új rész tudja ?

    várom az ötleteket
  • AnuluWork #876
    Megnézem.
  • Carmang
    #875
    Steam menü - Beállítások - Közvetítés fül. A felső lenyíló menüből kiválasztod a neked szimpatikus működést. Ha a "kérhetiket" választod, akkor neked még egy kattintással jóvá kell hagynod, hogy csatlakozzanak. Ha a "nézhetiket", akkor egyből látják a képernyődet.
  • Doma #874
    Verify integrity of game files... nekem segített.
  • sakkay
    #873
    Ja ez nagyon idegesítő-nálam is volt 2x
  • Hunor1
    #872
    Jajj, de bosszantó ez a bug: Egy tipusú kastély ostromnál (ha én támadok) mindig előfordul hogy egy várvédő beesik valami fal mögé, és az egységeim mind ott tömörülnek és csak püfölik a falat , de így nem tudják ugye megölni azt az utolsó katonát, és ez megy a végtelenségig amíg ki nem lépek az ostromból. :(((( utána persze azonnal folytatom az ostromot és csak nyomok egy sendgroup(vagy hasonlót) és akkor elfoglalom. csak így gondolom nem ad annyi reput a sikeres ostromra.
  • AnuluWork #871
    Volt fent egy mod BLKCandyWorkshops ami bekavart. Hagyom is. Majd visszatérek hozzá, ha leállnak a patcheléssel. Ez így ...
  • Mediolanum
    #870
    Köszi a gyors választ:)! Steamen ez hogyan működik? Illetve hol állítom be?
  • sakkay
    #869
    Steamon engedélyezed, hogy a barát nézhessen és minden játékot lát. De discordnak is van hasonló funkciója.
  • Mediolanum
    #868
    Abban tud valaki javaslatot tenni, hogy hogyan lehet úgy játszani játékkal, hogy egy másik személy a saját képernyőjén ugyanazt lássa? Valamilyen programot, tanácsot tudtok adni ez ügyben?
  • sakkay
    #867
    Mód, vagy nagyon régi verzió?
  • AnuluWork #866
    Az új patch, konkrétan kinyírta a a save gamemet ...
  • Hunor1
    #865
    ja. viszont nagyon tetszik ahogy a lovasíjászokat kezeli a game ! pl. ha nyomok egy F6-ot, akkor a program AI veszi át az irányítást (a kijelőlt 4-es) a lovasíjás csapat felett és azok gyönyörűen körbelovagolva nyilazzák az ellent, tartva a távolságot!
  • Montanosz
    #864
    ja oké, ugy gondoltam
  • Torzonborz
    #863
    Lehet, de egy idő után akkor is kavarodás lesz mert az ellenfél is mozgatja az egységeit.
  • Montanosz
    #862
    mondjuk olyasmit lehet hogy középpen a gyalogság mig oldalról bekeritő mozdulatot hajt végre a lovasság,stb?
  • Hunor1
    #861
    igen, ezeket az árakat rendbe kéne tenni, mert semmi motiváció így a karavánok vagy a műhelyek fennntartására, mivel 5 darab szaros javellinért 50ezreket lehet kapni :((( vagy a lootolt páncélokért. gazdaság kéne reálisabb
  • __Jacek__
    #860
    De vannak ezek, de onantól hogy egymásnak emgy a két sereg milyen rendezett dolgot vársz?
  • Montanosz
    #859
    kicsit olyan csihipuhinak látszik, nincs benne csatarend vagy formácio választás, csapategységnek parancs kiadás? mert a video kicsit anarchikus
  • AnuluWork #858
  • tombadillo
    #857
    halálra szívtam magam a kovácsolással, csinálhattam akármit, dobta a tök felesleges alkatrészeket. nade most meg átesett a másik oldalra, ha csinálok egy erős javellint, azért tucatjával adja az új alkatrészt, és 40, 50.000 pénzért lehet eladni, már ha az egész városnak van annyi pénze (nincs). ez mindenképpen el van cseszve. 1.3-as és 1.4-es béta.
  • Montanosz
    #856
    Freeman: Guerrilla Warfare-nak lett magyarítása, ugyanez a koncepcio csak modern korban, van stratégiai és taktika térkép is, toborzás,gazdálkodás,stb
  • MuldR
    #855
    Én Ragheanak a Déli királyságnak ajánlottam föl.
    Megköszönte, de még csak előre sem lettem véve váraknál. Szinte semmi sem történik. Minden megy tovább, vazallus maradsz, elindul a conspiracy quest. Ennyi.
    Ami fura volt, hogy a nyugati királyság egyszercsak beleolvadt békésen a délibe. Nem tudom milyen esemény váltotta ki.

    Szóval szerintem még ez a része sincs teljesen kész a main questnek.