2947
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • jofer
    #2460
    Közben utána is néztem. Kikeverem a mérget, aztán kiválasztom, majd pedig hozzáadom a fegyverhez. Hogy mik vannak...? [120 órám van a játékban eddig]
  • jofer
    #2459
    Köszi a listát, van benne olyan, amit biztos fel is teszek!

    Más. Nagyjából 1-1.5 hónapja nem játszottam. Lehetséges az, hogy változtattak/könnyítettek a lovagi tornán Rattayban? Előtte 10X futottam neki, de csak az elsőt tudtam legyőzni. Most pedig első próbálkozásra lenyomtam a 3 kört, illetve az ellenfelek is mások voltak.

    Megint más. Öööö, lehet mérgezni a nyílvesszőket?!?
  • Montanosz
    #2458
    a Babó magyar fejlesztésű játékkal játszott valaki anno a 90-es évek elején? Full szöveges kalandjáték volt, azonban az volt az első ami nem kötött volt hanem szabad világú. Értsd úgy hogy a szereplők önálló életet éltek úgy mint a mai játékokban, volt hogy Gandalf-ot bezárva találtam egy barlangban és gollamnál volt a kulcs, de volt olyan befejezés is hogy a törpök nélkülem megtalálták a kincset és a sárkányt is megölték. Ráadásul felülhettem bárki nyakába és ugy nézhettem a történéseket :-D csak azért irom mert az elfért egy flopin, ez meg most már 75giga és kizárolag abban különbözik hogy van és szép a grafika

    :
  • Montanosz
    #2457
    a harci rendszert átszabót én nem tettem fel mert megvagyok vele elégedve meg a lovakat átszabó és az árakat reálisabbá tevőt sem tettem még fel. illetve amit szeretnék az a assasinné varázsolt henry lesz amit fel akarok rakni

    vann pár mod ami kijátsza a prologus részt nés kilehet vele jönni a falubol és szabadon csatangolni csak értelemszerűen ez hat a küldetésekre mert scriptek inditják be ezeket

    értelemszerűen minden változatbol a legutolsot kell feltenni és időrendben nem nagyon visszamenni mert akkor nem lesznek kompatibilisek a dlckkel
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2019.11.18. 09:09:49
  • Montanosz
    #2456
    Roads are Dangerous (a háromféle bandita csapat többször jelenek meg az utakon)
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/792?tab=description

    ProBane - Poisons improvement (új és hatásosabb mérgek)
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/504?tab=description

    Mad_Mutt_Alternate (nagyobb testú kutyánk lesz)
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/809?tab=files

    Rattay Start (rattaybol indulunk)
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/36?tab=description

    Immersive Natural Realistic Summer Reshade (szeretem a napos tájat)
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/725

    Minimalist Start in Rattay (szintén rattay de minimális tulajdonságokkal és felszereléssel)
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/683?tab=posts

    Binoculars Zoom (kedvencem a távcső 3 féle nagyítás)
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/657?tab=description

    Random Encounters XXXL (ezt még nem tettem fel csak ha másik plusz ellenség mod nem válik be mert felülm irja a fájlokat)
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/642?tab=files


    best grafix (minimális fps veszteséggel szebb grafika, egyenlőre a naposat tartottam meg lásd fentebb)
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/626

    savepack (az ami a neve :-D )
    100mentett állás



    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2019.11.18. 09:04:31
  • jofer
    #2455
    Számból vetted ki a szót.
  • lonvard
    #2454
    Jó akkor most tételesen felsorolod szépen a modjaidat! Most! :D
  • Montanosz
    #2453
    ha más nem a távcső módot érdemes telepiteni, nagyon feldobja a játékot

  • Montanosz
    #2452
    nexusrol letöltöttem néhány modot, hát sikerült uj játékká varázsolni így ismét kedvet kaptam rá :-D
    most már nem kell nyomkodnom a w bill-t meg portyázó mindeféle csapatok is vannak, rablová vált őrök, viccből rablot játszó gazdag nemesek és herok,stb
    a grafikárol nem is szolva, olyan 10 modot sikerült összeválogatni ami nem üti egymást meg minden verzioval müxik, és igen a harcot is átszabták :-D
  • Aborg
    #2451
    Koszi! Akkor elobbre tartok mint gondoltam, 20%-ra saccoltam. Igen, arrol a csatarol irtam lejjeb ami a lopakodos kuldetes utan jatszodott (amit te is emlegetsz). A lopakodast annyira nem eroltettem mert peldaul nem lehet elterelni az orok figyelmet kodobassal, stb, de legalabb korbejartam az egesz tabort, volt jelentenivalom boven. A csata elegsikeres volt. Sajna utana nem volt alkalmam hadizsakmanyt szedegetni, a remek kisfilm utan Rattayba dobott a jatek.
  • cylonflatus
    #2450
    Kb a felénél, a fő küldetésben. Játékidőben viszont lehetsz akár lejjebb is, 40-45%-on talán (a main questről beszélünk még mindig), attól függ hogy játszol és milyen úton/döntésekkel teljesítetted a küldetéseket. És ha a mellékküldetéseket is hozzáveszem, meg a dlc-ket, akkor játékidő szempontjából szerintem olyan 30%-nál lehetsz max, ha a mellékküldetéseket esetleg nem nyomtad meg jobban. Szóval mindent összevetve innen még nagyon sok lehet hátra, akár a tartalom bő 2/3-a is.
    A küldetésben a mérgezett kajának később lesz szerepe, amikor majd nekimentek a tábornak. Egyébként a kaja mérgezésen kívül még több dolgot is csinálhatsz, pl fölgyújthatod a nyílvesszős hordókat. Amikor a küldetés után jelentést teszel Radzignak, akkor ezek szerint fog alakulni a párbeszéd is, minél jobban körbejártad a tábort, minél több terep-jellegzetességet, stratégiai pontot, íjászok helyzetét, etc. kikémletél, minél több szabotázst hajtottál végre, annál nagyobbra fognak tartani, és elvileg ezek szerint alakul majd a támadásotok.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2019.11.16. 20:34:34
  • Aborg
    #2449
    Igen, arrol. Nem is gondoltam volna hogy a jatek szamitasba veszi a kun alruhat!
    En nulla zajszintu konnyu ruhaba oltoztem, csinaltam egy sunnyogo-fozetet is, ejszaka odalopakodtam a taborhoz, megittam, beosontam, de nem sok hatasa lehetett a fozetnek mert eleg gyorsan lebuktam. Annyi idom volt hogy az egyik bogracsot megmergeztem aztan felvettem a nyulcipot es illa berek.

    Utana volt a csata. Hat mit ne mondjak, az alkotok sok elozetes hetvenkedese utan kicsit mast vartam. Eleg kaotikus zurzavar volt. Marmint a valosagba is lehet kaotikus egy csata, persze, de itt arra gondolok hogy nagyon latszott hogy a szamitogep gondolkodik hogy mit is kezdjan a helyzettel, a figurak neha beakadtak, tetlenkedtek mikozben pufolik oket masok stb. A jatek harcrendszere a parharcoknal meg elmegy, ott turheto a kezelese (es jo is nez ki - foleg ha masok harcat figyelem, peldaul a Rattayi bajnoksagon), de ilyen "nagy" csatajelenet mar nem igazan a jatek asztala, inkabb kinosan komikus.

    A cseheknek volt egy viziojuk hogy sok nagy, tobb szaz szereplos realisan abrazolt lovagkori csatat akarnak a jatekba, de utolag maguk is belattak hogy ez nem jott ossze. Egyszeruen ez az engine ezt nem tudja. Talan egy speci enginet kellene erre irni, es szerintem alapkovetelmeny lenne hozza a preciz valosideju csontvaz alapu fizika (nem csak az elore felvett mocap mozgas). Hogy ne bolonduljon meg a dolog ha nem ugyanazon a talajszinten vannak a harcosok stb.

    Sajna tovabbra is ragaszkodnak ugyanehhez az enginehez, ami egyreszt ertheto mert egy csomo modositast vegeztek rajta amivel rengeteg idejuk elment, es most mar a KC2-ot ugy akarjak osszerakni hogy az engine mar adott, mar minden alkoto erejuket a kizarolag a sztoriba es a helyszinekbe fektethetik.
  • Montanosz
    #2448
    arc eltakaros kun sisak meg teljes kunöltözet, de így is lebuktam egy idő után, az segit...ha arrol a küldiről van szó mert a falu nevére már nem emlkészem fejből
  • Aborg
    #2447
    Megcsinaltam a mellekkuldetest ahol a lakodalmi ajandekokat kellett osszeszedni es elvinni Talmbergbe. Valamiert arra szamitottam hogy a vegen meglatom a lakodalmat is (kisfilmen), sajna ez nem volt. De kaptam egy varatlan jutalmat

    A fo vonalon most ott tartok hogy kikemlelem a romos falut, Pribyslavitzt. Most kb. hany%-nal tartok a jatek fo vonalan?

    Ami a lopakodast illeti: szamit hogy kozepes vagy lassu sebesseggel mozgok lekuporodva?
  • lonvard
    #2446
    Tényleg, a rémálmot nem próbáltam. Alvajáróztam helyette, csak egy idő után nagyon felbaszott, hogy mindenféle város környéki pajtából kellett előbújnom, miközben a fogadóban feküdtem le. :D

    Ja: inventoryra van valami használható mod? Használtok ilyet? Csak mert mocsok nagy káosz tud lenni a millió páncél és fegyver között egyszerűen elvesznek azok a tárgyak, amiket használok. Tök jó lenne valami kiemelt rekesz, amiben ott vannak azok a tárgyak, amik rajtam vannak, és ott vannak azok a tárgyak, amiket használok is. Pl. tartalék páncélzat, fegyverzet, ilyesmi. Mert most ömlesztve van minden, és kényelmetlen. Ha levetek egy páncélkomponenst, akkor azt utána úgy kell előtúrni a sok egyéb páncéldarab közül.
  • Xsillione #2445
    Agyalágyult az még akár hasznos is, így is pikk-pakk maxon lesznek a képzettségeid, a rémálmok nem igazán zavaróak, ráadásul igenis jogos az első fejezet után. a Sisak nem túl vészes, a betegség miatt gyengébb állóképesség meg szintén érvényes lehet, ha éppen akarod, bár az játék során nagyon zavaró.

    Sajnos sok ilyen játékban nem hajlandóak a nehézséget drabgra opcionálissá tenni, azaz hogy a hátrányt akkor vedd, ha tetszik vagy akarsz extra nehezítást, erősebb elelnfelek akkor ha szeretnél kihívást, míg a normál alvás és kaja igény azt lehessen egyébként rendes játékkal keverni. A TOW is ezzel szívat most, ha nem akarok több hp-t meg nagyobb sebzést az ellenfélnek, akkor nincs opció elvás meg egyéb igényre.
  • lonvard
    #2444
    Igen de a full sisak az egy idő után izgalmasabbnak tűnik. Szóval hogy olyan igazi lovagok legyünk már.
  • Montanosz
    #2443
    akkor maradok a normálnál, eccerűbb ha te is :-D
  • b-type
    #2442
    az hogy ne legyél full sisakban az totál élhető. meg sztem az is hogy tök vagy és nehezen tanulsz meg dolgokat. De működik még az íjjászkodás gyatrasága is, mivel kölökkovács vagy, ...meg még esetleg a rémálmok.
    A többi nem tetszik.
  • lonvard
    #2441
    Választási lehetőségeid (kettőt kötelező választani):

    Rémálmaid vannak : nem tudod kialudni magad normálisan, ébredéskor csökken a képességeid értéke
    Klausztrofóbiás vagy: gyengék a támadásaid ha full sisakban küzdesz
    Hemofíliád van: vérzékeny vagy, dől belőled a vér minden sebnél
    Agyalágyult vagy: nehezen gyűjtöd az xp-t, és tanulsz meg bármit
    Tuberkolózisod van: staminád lassabban töltődik
    Remegnek a kezeid: íjászkodás igazi kihívás lesz
    Alvajáró vagy: egész jó százalékkal ébredsz egészen máshol, mint ahol lefeküdtél
    Törékeny csontod van: minden szartól eltörik mindened

    Na most válassz belőle kettőt jó érzéssel. :D

  • Montanosz
    #2440
    jaaaa, akkor ez az :-D
  • lonvard
    #2439
    Ha nem hardcore játszol, akkor nincsenek negatív perkek. Szóval lehet ezért nem emlékszel rá.
  • Montanosz
    #2438
    hát biztos, most nem ugrik be mert nincs a gépemen mert a rd2t várom hogy crackkeljék :-D
  • lonvard
    #2437
    Hát a negatív perkek listája. Közülük egy is fogyatékost csinál Henryből. És kettő kell belőle. :D
  • Montanosz
    #2436
    pontosan mire gondolsz? mert már 3X toltam majd végig de semmi olyat nem tapasztaltam ami nem lett volna rendjénvaló
  • lonvard
    #2435
    Jó de itt konkrétan genetikai zsákutcát csinálnak belőlünk. :D
  • Montanosz
    #2434
    de nem is volt senki terminátor.
    Bár vannak esetek amikor nem fertőzés végzett egy sebesültel az is igaz akkor túlélt mindent, volt aki nyílvesszővel a testében végig harcolta a lepantói csatát aztán csak az egyik lábát kellett levágni és még sokáig éldegélt, de inkább az volt a jellemző hogy ittál egy pocsolyábol és vérhas :-D
  • lonvard
    #2433
    Van olyan mod, amiben hardcore nyomjuk, de ki lehet szedni a negatív perkeket? Igénylem, hogy valamivel komolyabb hangsúlyt kapjanak a túlélő elemek, és ne legyen gyorsutazás, de nagyon nem tetszik, hogy mellette fogyatékosnak kötelező lenni. Mintha a középkorban mindenki retardált lett volna. Még a legjobb opció, ha agyalágyult és alvajáró vagyok egyszerre, de hát könyörgöm, nem lehetne, hogy ne legyek? :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.12. 10:06:27
  • lonvard
    #2432
    Tulajdonképpen megcsinálták ám ebben, csak elszúrták. Itt a kombók jelentenék a látványos megmozdulásokat, csak teljesen elcseszték, mert nem lehet használni még a legegyszerűbbet se hatékonyan, mert az ellenség közbever. Állítólag ha magas szinten vagyunk amiből kell, akkor kezdenek működni a kombók, de én idáig nem jutottam.
  • Xsillione #2431
    Sajnos látványos vs saját irányítás a kezelőfelület miatt nem is lesz megoldva, valós harcban egy kézfej irányítására is kevés a teljes egér+billentyű kombó, a többi megoldás mégkevesebb opciót ad. Egy nagyon érzékeny connect szerű valami segíthetne, ám akkor meg nekünk kéne értelmes vívástudással bírni. Talán egy nem valós idejű megoldás lehetne, ahol bármikor megállíthatod a folyamatot, és akciók meg események közt magától megáll, és ott adhatnál ki parancsokat a helyzet és miegyéb alapján, ám az meg nem lenne életszerű, mégha a harc végén lehetne egy visszanézés opció, ahol egyben lonyomja a harcot, akár mozis kameravágásokkal és egyebekkel megspékelve. (ekkor a horc közben lehetne akár gyengébb is a grafika, hiszen a tényleges eseményt majd egyben a végén nézzük meg.
  • lonvard
    #2430
    Szerintem az történt, hogy párbajhelyzetekre csinálták meg a harcrendszert, aztán úgy döntöttek, hogy jó lesz az több ellenség esetén is, csak majd fókuszt váltunk. Emiatt nincs szabad mozgásom, nem tudok gyorsan váltani, mer koncentrál a kijelölt katonára. De közben egy másik már a nyakamban van, és akkor nem tudok automatikusan váltani, és olyan hülye mozgásom lesz tőle. Elforgok balra a fókuszált katonára, miközben már jobbról jön a másik, de még szöszölök hogy forduljál már vissza Henrikém!! Nem tudok normálisan elfutni sem, mer előbb ki kell jönnöm a fókuszból. Szóval ezt a fókuszosdit ebben a formában kukázni kellene. Dinamikusabb rendszer kellene, megspékelve valami életszerű mozgáskultúrával, amit egyébként még semelyik játéknak nem sikerült kitalálni, már olyan szinten, hogy ha vívás van benne, akkor fapados csapkodás, ha meg látványos a harc, akkor azt nem mi végezzük, hanem nyomunk egy gombot, aztán automatikusan csinálja a kombókat a karakter.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.11. 12:00:07
  • b-type
    #2429
    tény hogy majd mindenki akinek a véleményét olvastam az általa megszokott stílust tolja végig a csatározásokban...én pl. nem használok buzogányt, kalapácsot, én kardozom, ezáltal minimum elhúzódnak a csaták de nem érzem lehetetlennek a dolgot ezért nem érzem azt sem hogy váltani kellene hatékonyabb módszerre.

    Sok minden lenne hatékonyabb mint harcrendszer, de könnyen eltünhet a stressz amit viszont én tök jó dolognak tartok elvégre nem babra megy. ..és akik velünk szemben állnak azok sem képzetlenebbek általában mivel érdekük hogy ne legyenek azok, ebből élnek, rabló vagy lovag, vagy egy egyszerű katona...
    Jól nézne ki ha valaki filmvászonra illő vívást mutatna be szaltózva, spárgázva ...de balfaszarcú kovácsfiuként maradjon a stressz.
  • Aborg
    #2428
    A jatek kiadasa elotti videok es interjuk alapjan en fizikas harcrendszerre szamitottam, igy emlegettek a filmeken. Szoval valami olyanra hogy folyamatos mozdulattal, szabadon kivalaszhatom az egerrel hogy hova csapjak, az ellenseg teste pedig ettol fuggoen fog reagalni (valami rongybabafizika-szeruseg).

    A valosag viszont az lett hogy csak 5 elore beallitott fix pontra lehet csapni (a HUD kozepen a kivalaszto-csillag). Szemre a harc nagyon szep es realisan nez ki ami nem is csoda, hiszen az osszes lehetseges mozdulatot szineszekkel, motion capture modszerrel vettek fel. A hatranya az hogy ezert soha nem lathatunk egyedi, veletlen esemenyt. Igy a harcok nagyon hasonloak, az egyik olyan mint a masik.
    A skill fejlodes es a felszereles okozta valtozok szerintem meg csak abban nyilvanulnak meg hogy az ellenseg eletcsikjabol mekkora darabot csapunk le egy talalattal. De maga a harc mindig ugyanolyan marad. Persze a perkekkel megnyithatok ujabb cseleket, de ezeket szinte soha nem tudom hasznalni mert nagyon pontos egermozdulatok kellenek a HUDon levo talalati csillag megfelelo pozicionalasahoz, es meg fontosabb a megfelelo idoben klikkelni hogy hatasos legyen a kombo. Sajnos egyedul, ellenfel nelkul ezt meg csak gyakorolni se lehet, a levegobe nem lehet vagdalkozni ha nincs ott az ellenfel. Harc kozbe meg az ellenfeleknek is van hozza egy ket szavuk, tobbnyire kivedik a csapasaim.

    Ez helyett a harcrendszer helyett biztos hogy nem akarok skyrim-fele rendszert, de el tudnak kepzelni valami idomegallitos, esetleg akciopont-kiosztos rendszert, vagy valamit mint a SUPERHOT rendszere. Olyat ahol nem lennenek hatranyban azok akik nem a legnagyobb mesterei az egernek es nem tudnak miliszekundumos idozitessel klikkelni.

    Szerencsere a jatek a harcokat kerulve is remek es jatszhato, de azert kar a harcok kihagyasaert mert rengeteg munkat raktak ebbe a hracrendszerbe. Amikor meg a fizikarol beszeltek az alkotok akkor nem ugyanarra gondoltunk. Nem nagyon van a jatekban "rogtonzott" valos-idos fizika, a kornyezet is eleg statikus, egyedul talan csak a kellektarbol kidobott cuccok csusznak le a lejton. Olvastam hogy lancos buzoganyt is probaltak csinalni de aztan kihagytak mert nem tudtak boldogulni a fizikajaval.

    MOD tema: mar keszul egy Tronok harca
  • b-type
    #2427
    teljesen jó a harc, csak még nem vagy elég jó (karakterben), mire megnyersz 4-5 tornát már az 1-1 harcok rendben lesznek, a több szereplős csatákat már aztán ki ahogy.. én szeretem benne azt hogy nem megy könnyen, ..még így is lehetne bőven nagyobb szopás, pedig én kihagytam direkt minden kincset meg ilyesmi.
  • Aborg
    #2426
    Ez nekem is szemet szurt hogy pont ram biztak a nyomozast (a parancsnok meg tokmagozik addig az istalloknal.). Negyed oraval korabban meg annyira nem szamitok hogy az indulasnal meg se vartak amig elfutottam eladni a nyulakat :)

    Gyakoroltam Bernarddal. Emelkedtek a statisztikaim is, kicsit pufolgettuk egymast, de nem erzem azt hogy ez a harcrendszer valaha is a kedvencem lesz. Eleg bizonytalan hogy mikor mi tortenik, kivedi e vagy nem a tamadasaim, en kivedem e az oveit... elegge olyan "ahogy esik ugy puffan" erzesem van a harctol. Persze ez monndjuk akar realisnak is nevezheto, nem csak rajtam mulik a siker hanem az ellenfel kepessegei is sokat szamitanak. Szerencsere a jatek eleg jo jatszhato harc nelkul is, ha meg elkerulhetetlen a harc akkor remelem segitenek a minosegesebb pancelok (a kincses terkepeket kovetve talaltam is par jo kis cuccot).
    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2019.11.07. 19:45:23
  • Montanosz
    #2425
    nálam jöttek velem katonák átfésűlni az erdőt, sőt még aztán is maradtak ott őrszemek
  • lonvard
    #2424
    A származása egy dolog, ez meg egy tömeggyilkosság kinyomozása. Rátermett embert kell küldeni, nem egy zöldfülűt. Ráadásul ez egy életveszélyes küldetés, és egyáltalán nem vigyáznak rá. Ez logikusan úgy nézne ki, hogy adnak mellé embereket, meg esetleg tudatják vele mi a helyzet, és legelőször is kezelésbe veszik, alapfelszerelést kap, szóval nem küldik be a banditák közé meztelen seggel, hogy ússzál bzmeg, ússzál bzmeg, na bazmeg. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.06. 19:23:49
  • Montanosz
    #2423
    ne felejtsd el hogy a származása miatt kapja a feladatot és a leendő karrierjét is azért támogatják a háttérből

    ez olyan mint fülöp féltestvére a 16ik században, 12éves koráig parasztgyerekvolt, aztán kiderült neki hogy egy nemes nagybátyja örökbe fogadja és nemesként nevelik aztán 16évesen meg elmondták neki hogy nem csak nemes hanem V.károly balkézről való fia :-D
  • lonvard
    #2422
    Szerintem eleve nem passzol a nyomozás egy ilyen középkor-szimulátorhoz. Ezt én a Witcher 3 hatásának tudom be. Lehetett volna később ilyen feladat, amikor Henry már többet bizonyított, és értelmes dolgokat is megoldott, de a nyomozás kezdetén mi senkik vagyunk. Van egy hőstettünk , hogy megmentettük és hazasegítettük a sebesült Hanszot. Ezért jár gazdag jutalom (amit viszont nem kap, kap egy szakadt lovat :D), de ez nem indokolja, hogy ilyen szintű feladatot bízzanak ránk . Mi állt volna jól Henrynek? Például katonai feladatok. Ő mint egy nemes fegyverhordozója részt vehetett volna összecsapásokban, később vezethetett volna rajtaütéseket, kisebb csatákat Zsigmondék ellen. Persze ehhez meg kellett volna oldani, hogy toborozhasson csapatot, horribile dictu akár sereget. Mount & Blade szerű karrier állt volna jól neki. Hogy zsoldosvezér lesz, aztán megkapja a nemesi rangot, várat kap, és egyre nagyobb hatalom birtokában kapja a testhez álló feladatokat. Ehelyett Witchert csináltak belőle.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.06. 09:52:43
  • Montanosz
    #2421
    bár nem ide tartozik, csak a fegyver miatt irom: nem csoda hogy a walking dead egyre veszít a nézettségből, engem a legújabb rész sokkolt, hát nem csúzlival lelőttek egy lövéssel egy vaddisznót? :-D
    mégcsak nem parittya hanem sima csúzli. szegény zrinyí ha tudta volna nem speckó vaddisznók elleni lándzsával megy meg másik 5 emberrel megy egy olyan álatra aminek a vastag bőre meg hájpárna miatt egy kettő nyílvessző meg se kottyan, hanem csúzlival