2940
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • JonasSandor
    #2573
    Amikor kész lesz a honosítása majd jól jön.
  • Torzonborz
    #2572
    Hát az a gépi honosítás valami borzalom :D
  • Montanosz
    #2571
    ráadásul torrenten a legfrisebb verzio is kint van Kingdom Come Deliverance Royal Edition.v-1.9.5-404-503 , magyaritás van gépi hozzá,azzal el lehet boldogulni, de abbol is most készül az uj verzio éppen
  • Torzonborz
    #2570
    Figy, nem bántás meg ilyesmi de neked sztem tök mindegy mert alap szintű angol minimum kell hozzá, hogy tudj vele játszani.
  • PiszkosFred
    #2569
    En linkeltem egy cikket, amelyben a VG247-en a royalt irtak, mint erkezo. Engem nagyon nem erdekel, steamen teljes a kollekciom, de valoszinuleg mas is olvasta a cikket es azt varta. Hat, az alapjatek is bosegesen eleg es szorakoztato, a dlc-k nelkul is.
  • Piko888
    #2568
    Hol írták, hogy a Royal Edition lesz ingyenes? Azt csak te szeretted volna, szóval szerintem örüljünk, az alapjátéknak is.
  • grebber
    #2567
    Senkit se basztak át. Ingyenesen tölthető a sima alap Kingdome Come
  • JonasSandor
    #2566
    Nem is jelent meg.
  • JonasSandor
    #2565
    Akkor átbasztak minket.Nem elérhető még.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2020.02.13. 21:53:28
  • Malakai
    #2564
    Royal Edition coming soon, de kétlem, hogy az ingyenes lesz. Royal DLC bundle €12. Sale majdnem ugyanaddig, mint a giveaway.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2020.02.13. 17:46:42
  • JonasSandor
    #2563
    Igen láttam ma jön az a kiadás is.
  • Montanosz
    #2562
    mostantol de egyenlőre csak az alap ingyenes lehet később lesz a royal edition is
  • JonasSandor
    #2561
    Mikortól lehet?
  • Montanosz
    #2560
    én felraktam a cacheman progit ami automatikusan játékra optimalizálja a gépet és nincsennek ilyen gondok, meg előtte a webroottal megnéztem mi a gond a pcvel és azokat a hibákat javitottam
  • Madi92
    #2559
    Rattayban sem fut jól.. Most gondold el egy nagy városban milyen lenne.

    Amúgy kinek mi segít a játék futtatásában?

    Most már kijött az összes patch amit terveztek, gondoltam itt az ideje elővenni, végre befejeztem a witcher 3at teljesen.
    De elkeserítenek a hirtelen fps dropok.
    Azt hogy leesik az fps, ha több az npc 50-re az még úgy ahogy, de vannak ilyen töltés szerű fps droppok, mint pl az elején Talmberg falán, mikor sötétben járőrözni kell. Na ott 3 helyen is beakad mindig ugyan ott. Gondolom tölti be a cellákat vagy nem tudom, de le megy ilyen 25-30 fpsre majd vissza. Rettentő irritáló.
  • akyyy
    #2558
    én mindig vártam mikor néztem még a "vaktérképet", hogy hú, a jobb felső sarokba biztos van egy jó nagy város, netán prága, biztos jól nézhet ki,de semmi ilyen nagyobb város nem volt.
  • PiszkosFred
    #2557
    Na oké, de nem sok esély volt rá, hogy őszinték legyünk, hiába fogyott jól és volt kritikailag is korrekt a fogadtatása (leszámítva a kezdéskor szokásos gyermekbetegségeket). A gyűjtés során mondták, hogy a terv az egy triológia és ez annak az első része, de mindez csak egy távlati terv volt. :)

    De, amióta a THQ Nordic felvárásolta Vavráékat, azóta szinte borítékolható, hogy nem csak ennyi volt a kaland, hál'stennek.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.02.12. 13:56:57
  • Torzonborz
    #2556
    Ezt már elég régóta lehet tudni, gyk már a KS indulás után mondták, hogy több részesre tervezik (azt hiszem 3).
  • Ainz
    #2555
    10 euró körül van kulcsos oldalakon a steames verzió is, ha valaki nem akar epic fossal baszkódni. Royal Editionre gondolok.
  • PiszkosFred
    #2554
    Csutortokon jonnek mindig, kb. 17:00 magassagaban, ha nincs tulterheve az EGS.
  • Montanosz
    #2553
    azért egy kiss üzleti részt/kereskedelmet jo lenne ha beletennének, mondjuk örökli a malmot vagy vesz egy kocsmát stb
    tulajdonképpen annak örülnék ha azt a lengyel kocsmaszimulátort beletennék mert abban is vannak még küldetések is nemcsak kereskedelem
  • KiruHoshino
    #2552
    Tuti, hogy jön a második rész. Szerintem ennek promójaként lesz elérhető ingyen a játék Epic Store-ban.
  • Montanosz
    #2551
    na még nem szedhető :-(
  • JonasSandor
    #2550
    Aha majd kiderül.
  • Malakai
    #2549
    2 éve jelent meg, DLC schedule végére értünk (bár pár beígért dolog nem jött), simán lehet folytatás bejelentés. Valszeg készül már egy ideje.
  • JonasSandor
    #2548
    Túl korai lenne.
  • Montanosz
    #2547
    remélem ez azt jelenti hogy ténylegesen bejelentik a második részt
  • Ironman2
    #2546
    Az fasza akkor!
  • JonasSandor
    #2545
    Igen az összes dlc lesz benne.
  • Madi92
    #2544
    xD
    1 hete vettem meg..
  • PiszkosFred
    #2543
    VG-n azt irjak, hogy a Royal kiadas lesz ingyenes, abban pedig ott van minden dlc.
  • Ironman2
    #2542
    DE csak az alapjáték!!! Azt hozzá kell tenni! A dlc-et továbbra is meg kell majd venni! Bár lehet egyet vagy kettőt hozzácsatolnak majd,ez szokott lenni általában.
  • Montanosz
    #2541
    Mythic Quest: Raven's Banquet új soriban is sűrűn szerepel a kingdomcome, mintha a sorozatbéli studio játéka lenne :-D

  • JonasSandor
    #2540
    Le is csapok rá.
  • Montanosz
    #2539
    köszi
  • Solid Snake
    #2538
    Epic storban
  • Montanosz
    #2537
    hol?
  • JonasSandor
    #2536
    Jövőhéten ingyenes lesz.
  • akyyy
    #2535
    sztem ez a csávó jobban bemutatja az eredeti helyszíneket :D
  • AnuluWork #2534