3249
QBYTW0tvAwMDBVxLFAVR
  • Voltan
    #233
    P*csába....

    Mondjuk annyira nem baj, most aztán van mivel játszanom :)
  • Jeffjohnson
    #232
    Úgy néz ki csúszik a játék...
    Link
  • papi08
    #231
    Kis olvasnivaló
  • papi08
    #230
    Remélem nem lesz neki paksi atomerőmű gépigénye :/
  • Voltan
    #229
    Hát én mocskosul várom, kövezzetek meg :D
  • PeeTeR
    #228
  • BladeW
    #227
    https://en.wikipedia.org/wiki/Noctis
  • Hexex86 #226
    Elite Dangerous-ba nem volt rossz igazából csak ott nem sok minden volt a bolygókon.
    Bár valóban nagyon sok a negatív dolog ezzel kapcsolatban. Majd meglátjuk milyen lesz.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2016.05.24. 16:53:49
  • lammaer
    #225
    Isten tudja, de én ha meglátom egy játék kapcsán hogy "procedúrálisan generált világ" valahogy egyből negativ érzéseim lesznek. Értem én hogy végtelen meg minden, de vhogy azok unalomba szoktak fulladni. Esküszöm ez nekem már inkább negatív jelző mintsem pozitív...
  • fluency
    #224
    Na igen a Freelancer... Az egy baromi jó játék volt annak idején, szerintem méltánytalanul mellőzve van. Nem vagyok oda ezekért a fajta játékokért, de az baromira le tudott kötni. Annál jobban már csak a Moonfall, de arra gondolom senki sem emlékszik. :)
    Viszont nekem is az az érzésem ezzel a játékkal kapcsolatban, hogy ennyi pénzért kevés az, amit megmutattak belőle. Van qrva nagy szabadság, felfedezés, túlélés, gyűjtögetés, harc bla bla. Nekem az tűnt fel, hogy egy bolygón nem láttam, hogy az állatok megtámadták volna őket, max valami repkedő robotok. Hol vannak a pl. a különböző (fejlettségű) népek. Végtelen generált állatokat látunk, de más értelmes fajokat nem. Fura. Valahogy a rendszert nem látom ebben a játékban. Van egy csomó egymásra "dobált" jónak tűnő ötlet, de valahogy nem jött át, hogy ennek a játéknak lelke lenne. Nem igazán győzött meg, hogy én ezt akarom. Megvárom a megjelenést és a teszteket, mert egyenlőre hiába a sok gameplay, Engem még nem nyűgözött le.
  • Hexex86 #223
    Az a legszebb az egészben amikor a saját véleményünket akarjuk megmagyarázni a másiknak és, hogy "márpedig szar amit te akarsz" kategória.
    Mindent értettem amit mondtál efelöl ne legyenek kétségeid. További szép napot.
    Kacsintó mosolygós smile nem tűnt fel? :)
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2016.05.24. 16:47:32
  • Zero_008
    #222
    Igen, ez egy helytálló állítás, de ha ennyit fogtál fel belőle, akkor talán hagyjuk is tényleg.
  • Caliph
    #221
    Én attól félek hogy igenis megmutattak mindent. láttál bolygókat,űrcsatát ,leszálltak felszínre , űrállomásra,láttunk szélsőséges bolygókat,láttunk fegyvert,bányászatot,földi harcot,láttuk a térképet. igazából ennyit is igértek,ennél több sztem már csak a nemlétező belelátása. És nem vádolható a készítő sem,mert hát ők megmutatták a játékmenetet,megmutattak mindent amit lehet csinálni(jó,összes fegyó,hajó,ruha kiegészítő,gyűjthető dolgokat nem csak pár darabot),ott a jó nagy térkép,sandbox csinálj amit akarsz. Az már a te dolgod ha nem tetszik,ők azt adták amit ígértek.
  • PeeTeR
    #220
    inkabb ertelmezd ugy, hogy folyamatosan jonnek a "jobbnal jobb" cimek es az alvadt g**i szintjen van a legtobb. mindegy melyik kategoriarol esik szo.
  • Hexex86 #219
    Szóval tudatlan vásárló vagyok a szemedben. Helyben vagyunk. ;)

    MerlinW: Hát a tökéletest tuti nem fogjuk megkapni :( Túl régóta vágyunk rá, de elkészülte a távoli jövőbe nyúlik amit talán mi nem érünk el sose :)
  • MerlinW
    #218
    Freelancer-ben is le lehetett szállni bizonyos bolygókra, igaz nem teljesen közvetlenül. Elite is jó volt, de én csak az első két résszel játszottam 25-30 éve :D

    Lancer-nek volt egy hangulata, változatos űr, addiktív questek és tevékenységek és - a maga idejében persze - klassz látvány.
    Egy Freelancer hangulat + Freespace harcrendszer + Elite szabadság + X lehetőségtár + Star Citizen látvány lenne a tökéletes "űrprogram" :D
  • Zero_008
    #217
    Az a baj, hogy ez homlokegyenest az ellentéte annak, amit tudatos vásárlásnak szoktak hívni. Reményt veszel magadnak, és semmiféle garanciád nincs arra, hogy amit kapsz, az egyáltalán tetszeni fog-e. Ha meg nem tetszik, a pénzed már náluk van, és semmit nem tehetsz.

    Egyébként az előrendelés, mint intézmény ma már egy nettó lehúzós baromság. Eredetileg ugye az volt az értelme, hogy letettél ár+x pénzt a boltnak, hogy amikor megjelenik a játék, akkor biztosan legyen egy példány neked félretéve, nehogy eladják másnak. Na ez az üzleti modell úgy a kétezres évek közepén veszítette el az összes létjogosultságát. Digitális példány esetében mire is van az előrendelés? Hogy ne fogyjon el a Steam/Origin seed?
  • Hexex86 #216
    Az Elite az nem jött be?
    Freelancer-be mi tetszett igazán? Játszottam vele régebben, de már akkor is bolygóra leszállásról álmodoztam xD
  • MerlinW
    #215
    Egy végtelen Freelancer-t :D
  • Hexex86 #214
    Értem intő szavaid :) Majd meglátjuk mi lesz. Amiben bízok azt támogatom és reményt adok neki. Igazából ennyi. Van azért gameplay vidi rendesen amiből nagyjából le lehet szűrni milyen is lesz.
    Te mit várnál ettől a címtől ami miatt megvennéd?
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2016.05.24. 14:54:59
  • MerlinW
    #213
    Értelek én, de majd' 20 ezer Ft-nyi előrendelés egy indie címnél az 20 ezer Ft. Függetlenül attól, hogy megteheted-e vagy sem. Szerintem józan paraszti ész alapján nagy butaság előrendelni. Ismételten, a te dolgod, de én csak lebeszélni tudlak róla:)
  • Zero_008
    #212
    De volt már. Olyan 2000 környéke lehet, egy procedurálisan generált univerzumban lehetett felfedezni, de külön volt az űr és a bolygó. Oda lehetett ugrani a bolygókhoz, aztán le lehetett teleportálni rá, és nézelődni. Volt a bolygókon állat és növényvilág, de 15 évvel ezelőtti grafikai szinten. Még valami kezdetleges online funkció is volt benne, hogy elnevezhetted a bolygót, amit te fedeztél fel, és akkor a többieknél is látszott.
    Istennek nem találom egyébként, mintha valami O-betűvel kezdődő neve lenne, de lehet, hogy az Oolite zavar be. A háttérsztori szerint valami alien macskaféle a játékos karakter, az rémlik még. De ez nem látszik, mert nincs játékosmodell, csak FPS nézet van.

    Sikerét jelzi, hogy nagyjából senki nem hallott róla, meg hogy én is egyszer megnéztem, aztán elfelejtettem még a címét is. Picsaunalmas volt, semmit nem lehetett benne csinálni csak űrutazni meg nézelődni.
  • Hexex86 #211
    Sok játékból nem mutatnak semmit sokból igen. Kicsit félek én is, de hát ez van. Ez az izgulás time :)
  • Jeffjohnson
    #210
    Továbbra is a legnagyobb probléma a játékkal, az információ hiánya. Ilyet azért manapság nem lehet tapasztalni, hogy szinte semmi új info/podcast/videó ne készüljön a játékról, a megjelenés előtti hónapban-hónapokban.
  • Hexex86 #209
    Csak nehogy olyan értékelések jöjjenek mind a Mad Max-nél. :) Pedig faja kis game lett nem 5 pontos :)
    De majd kiderül.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2016.05.24. 13:31:18
  • Jeffjohnson
    #208
    Meglepődnék, ha nagy siker lenne a játék. Pedig korábban én is nagyon vártam de most úgy vagyok vele, hogy előbb lássuk az értékeléseket és/vagy a virágbolti verziót, aztán ha tényleg annyira jó, akkor támogatom a fejlesztőket és megveszem.
  • PeeTeR
    #207
    drm mentes lesz nem kene minden ps fost elhinni
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2016.05.24. 10:25:53
  • Hexex86 #206
    Azért csak nem lesz annyira szar, hogy féláron meg lehet majd kapni pár hétre rá. :)
    Doom-ba nagyon kellemesen csalódtam ( bár ott volt béta igaz csak multi ). azt nem bántam meg, hogy előrendeltem.
    Jó igaz, ez egy "indie" fejlesztésű game, de vágyom már én is régóta azt, hogy egy univerzum bejárható legyen teljesen. Elite Dangerous nem rossz sőt! Csak ugye ott igazából nincs semmi a bolygókon. Mármint nem sok felfedezni való.
    Meglátjuk milyen lesz ez. Reménykedek benne.
    Remélem összefutunk majd a végtelen univerzumba. :)
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2016.05.24. 07:04:49
  • MerlinW
    #205
    Mi értelme van előrendelni valamit, amiről nem tudjuk milyen lesz?:) Főleg, hogy megjelenés után 1-2 héttel már 30€-ért meg lehet majd kapni 60 helyett. Persze a Te pénzed:)
  • drop
    #204

    már itt is kezdik
  • Hexex86 #203
    Én csak attól félek, hogy olyan lesz mint a starbound csak 3d-be. Arra gondolok, hogy unalamas lesz hamar a véletlen generált helyszin.
    Előrendelem és remélem én is, hogy nagyon jó lesz!
  • MerlinW
    #202
    Nekem már az is elég, hogy végtelen számú generált bolygóra lehet leszállni, felfedezni, stb. Ilyen még nem volt:)
  • TokraFan
    #201
    Nekem az X Rebirth bukta óta már gyanús, ha egy játékról szinte semmit nem tudni a megjelenés előtt 1 hónappal. Egy darab új video nem jött még ki, ami van, azon meg kb. ugyanazt lehet látni csak más bolygókon rohangálnak.
    Stellarisról ilyenkor már több órás developer streamek voltak.
  • Amiga
    #200
    Nem hangzik ez olyan rosszul...
  • AnuluWork #199
    Köszi.
  • Rhonin7
    #198
    "Hát amit én a neten találtam abból azt szűrtem le hogy a nagy hajókat bukjuk,csak kis gépekkel repülhetünk.
    Ezek 3 kategóriába sorolhatók: fighter trader explorer. Kezdetben még hyperhajtómű sincs,blueprinteket találva fejlődhetünk.
    Üzemanyag nagyon drága lesz állítólag,gondolom ezzel lassítják a játékmenetet.
    A lifepod lesz a pilótafülke(ezzel kezdesz)ha elpukkan a hajó ezzel még tovább lehet evezni(gondolom eve online life pod szerűség,kicsit több lehetőséggel)
    Kezedben egy multitoolszerűség lesz,scanner,fegyver bányász lézer,ezek szintén fejlszthetők,ahogy a ruha is(jobb környezeti ellenállás,jetpack stb)
    Frakciók lesznek,ha valakivel nagyon jóban vagy AI wingmeneket lehet hívni segítségül
    Küldik ,kampány nem lesz,full sandbox
    Egyetlen célként jelenleg a galaxis közepébe utazás tűnik,hogy miért nem tudni :)
    Arról szó se volt hogy birodalmat,vagy saját céget lehet e építeni,trader hajókkal esetleg állomásokkal,szal inkább nem mint igen :D

    Kb ennyi amiről most tudunk"
  • AnuluWork #197
    Le tudnátok írni pár sorban, hogy pontosan mit lehet majd ebben a játékban csinálni, mi is ez a játék?

    Nézegettem a videókat tegnap, de nem igazán jött át minden.
  • Malakai
    #196
    A simán sétálgat mondjuk egy ezeknek a körülményeknek ellenálló ruciban van, aminek energia is kell és le is tud merülni, tehát nem állandó védelmet nyújt. De mondja is a videóban, hogy komoly fejlesztések kellenek a ruhán, hogy bírja azt a bolygót.
  • Maala
    #195
    Egy játékot egyedi, saját hangulattal?
  • TokraFan
    #194
    Nyilván, de kéne lennie egy határnak. Ez a játék nem tudja eldönteni, mi is akar lenni. Hatalmas univerzum, rendkívül változatos procedurális generálás, kereskedelem, harc, craftolás, légköri és környezeti jellemzők. Eddig egy kiváló űrszimulátor is lehetne, ami kenterbe verhetné akár az Elite-t is, még akkor is, ha grafikailag elmaradottabb. Ugyanakkor van egy teljesen arcade irányítás, a hajók úgy repülnek mint egy darab kő, a környezeti jellemzők hatásainak semmi köze a valósághoz. A hajók és kb. minden úgy néz ki, mint Lego játékmodellek, a komoly szimulátor jellegnek még az illúziója sincs meg, eddig minden videón színes planetáris ködben úszik az űr, nincs egy valóságos mély fekete tér sehol. Arcade repkedős, mászkálós, lövöldözős játéknak túl sok, komoly scifi űrszimulátornak meg gyerekes. Nem várok maximal science reality-t, de jó lenne tudni, mit is akartak ezzel tulajdonképpen??