3249
QBYTW0tvAwMDBVxLFAVR
  • grebber
    #153
    No Man's Sky - már fontolgatják a virtuális valóságot
  • RAZOR27
    #152
    neked mindent elhiszek
  • Voltan
    #151
    Könnyen lehet, de még ha igazad is van, egy megfelelő árazással párosítva nekem megfelel, és el fogok vele szórakozni jó ideig.
  • SötétBarom
    #150
    Nyilván 2015ben nem ment senki felhőbe. -.-
  • grebber
    #149
    "Azért ne felejtsétek el, hogy annó az árvíz elmosta szinte a teljes projekt anyagát. "

    Igen ... ilyen kamu szöveggel duplázták meg anno a HDD árakat és tartották magasan sokáig... hinni a templomba kell.
  • RAZOR27
    #148
    Azért ne felejtsétek el, hogy annó az árvíz elmosta szinte a teljes projekt anyagát. Biztos nem két hónap behozni a lemaradást, főleg 1-1be újra kreálni azt amit először mutattak. Nem védeni akarom őket, mert már így is tele a padlás nagyotmondó űrszimulátorokkal, csak ne felejtsük el, hogy ez még mindig egy kis csapat, sokmilliió kickstarter (lehúzós khm khm ) dollár nélkül.
  • Caliph
    #147
    sajnos ugyanazt érzem,írtam is már korábban. Ha ki is jön akkor sem olyan lesz mint ahogy beharangozták.
    De mint mindig hozzáteszem,ne legyen igazam,legyen élvezhető,kössön le,akkor kifizetem:)
  • SötétBarom
    #146
    Szerintem a készítők rettegnek. Csináltak egy korai trailer, amit felkapott a net, ők felültek a hypera, viszont lassan kéne mutatni valamit, de nincs lófasz se, csak egy spore creature creator randomizálva. Univerzum sincs, csak random bolygók, amiket ha egyszer meglátogatsz, elmenti a gém (mint egy minecraft seedet). Ez lesz az utóbbi évek legdurvább pofára esése.

    én megmondtam maker
  • xalyy
    #145
    Már annyi trailer van s gameplay demó meg minden. Már legalább 3 videóba mondta el ugyanazt a csavó de release date még mindig nincs. Nem tudom ti, hogy vagytok vele de nekem ez nagyon ilyen felhipeolásnak tűnik.
  • TokraFan
    #144
    Jaja, ez is teljesen életszerű az univerzumban... :-)
  • Aquir
    #143
    lehet hogy a trailer miatt. de ha akarod, akármelyik bolygón kilőhetsz minden élőlényt csak jönnek a sentinelek :D
  • TokraFan
    #142
    Itt is minden bolygó tele van élettel. Ez így hülyeség...
  • papi08
    #141
    Kikerült a hivatalos OST/MainTheme is

    ---

    Amúgy roppant kíváncsi lennék valami gépigényre már..
  • grebber
    #140
    Bolygómustra az új No Man’s Sky trailerben
  • TokraFan
    #139
    Bíztató amit látok, még akkor is, ha nyilvánvalóan arcade játék lesz. Ami nem tetszik eddig, az a teljesen irreális univerzum aminek gyakorlatilag nincs egy köd mentes pontja. A kézi fegyver is furcsa, amikor a sentinelek támadják gyakorlatilag bárhová lő, eltalálja őket. Nyilván "auto aim" dolgozik, de ez így nagyon sok. Aztán ez a végtelen élő flóra is sok, minden bolygón százával rohangálnak, úszkálnak, repkednek az élőlények. Bár lehet, hogy ez csak a videók kedvéért van így...remélem ennél lénygesen kihaltabb, ridegebb lesz az univerzum...
    Összefoglalva, nagy kár, hogy ennyire arcade az egész, pedig rengeteg potenciál van benne. Ezzel együtt jó lehet, ha a játékmechanika is megfelelő lesz.

    Jelzem, lehet csak nekem új hír, de már szerepel Steam-en is a játék, bár még csak adatlapja van, se korai hozzáférés, se megjelenési dátum nincs ott...
  • Caliph
    #138
    na végignézve lehet még belőle valami de nagyon nagyon messze van még a jótól.
    bányászat terén a kezdetek kezdetére bőven jó ez a megoldás,főleg hogy barlangrendszereket és minden más finomságot igérnek,de azért a játék későbbi szakaszában remélem lehet automata bányagépeket vagy hasonlóakat gyártani.
    a kis hajójára azt mondja hogy low level fighter ship,akkor remélhetően lesznek nagyobb vezethető gépek is. moduláris fejlesztési lánc van fegyverre és hajókra is,remélem ez majd külalakban is megjelenik nem csak statisztikában.
    landolás utolsó fázisa automatának tűnik,remélem majd lehet manuálisan is leszállni :)

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2015.07.08. 18:50:02
  • Caliph
    #137
  • Caliph
    #136
  • TokraFan
    #135
    mindenki túl nagyot mond, aztán negyede sem lesz igaz. Elite-ben is a felfedezés tetszett volna, létrehoztak nagy hangon egy hatalmas univerzumot, csak éppen semmi értelme az egésznek, ha 4féle nap, 20féle bolygó textúra, és 5féle űrbűzis váltakozik...űTudják, hogy nagy az igény, beígérnek fűt-fát, aztán persze semmi nem lesz az egészből...

    Ez a videó pedig készülhetett volna 2évvel ezelőtt is, pont annyi újdonság volt benne. A szkennelést leszámítva semmi őj...
  • LookUsArts3
    #134
    JEEEE az E3-as video nagyon tetszet, remelem nem fog eltunni a sullyesztoben ez a jatek. Mert nagyon igeretesnek tunik
  • Aquir
    #133
    ahogy mondják kis csapatuk van ezért lassabban haladnak mint a "nagyok":) Meg hogy elég nehéz volt a randomizálás elkészítése (barlangok, stb.)
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2015.06.16. 16:16:40
  • lammaer
    #132
    Az a bajom az ÖSSZES ilyen sandbox játékkal, hogy release közelében még egy sincs. Van egy rakás, de elkészülni egyik sem akar :(

    Pedig már úgy felfedeznék egyet egy 3ds sandbox cuccban...

    (legutóbb kínomban a planet explorers próbáltam, jó lesz majd egyszer ha elkészül.. ha elkészül)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.06.16. 16:04:37
  • Aquir
    #131
    Ők aszondják hogy ez megint egy kis ízelítő, meg hogy nehéz volt egy gyors demót bemutatniuk erről a játékról, mert ez egy nagy sandbox. Van egy eszközöd amit bányászáshoz és harchoz használhatsz, és felfedezések által változtathatsz, mint az űrruhádat vagy a hajód. Ha sokat ténykedsz egy bolygón egyre jobban magadra vonod a robotszerű őrszemek figyelmét akik próbálják megvédeni a bolygókat a felfedezők beavatkozásaitól. Az új scannelt felfedezések információinak feltöltésével creditet szerzel.
    Űrállomások, űrharc, földharc, kereskedés. Valahogy. A galaxis közepe felé menve meg "érdekessé" válnak a dolgok... valahogy :D
  • Voltan
    #130
    Nem tudom, én még ennyivel is tökjól ellennék :)

  • Evoluti0N
    #129
    #110

    Jó lenne már valami mást is látni. Ha ennyiből áll a játék, az nem lesz sokáig érdekes.
  • SötétBarom
    #128
    Utóbbi évek legnagyobb bullshit díját odaítélném ennek a játéknak. :DD
  • Pluskast
    #127
    Szép és jó tényleg csak még mindig nem tudom, hogy mi a cél a játékban a felfedezgetésen kívül? Tudok kereskedni, hajókat vásárolni? Lesznek a bolygókon városok, ismeretlen civilizációk (fejlettek vagy kevésbé fejlettek)? Egy szóval még mindig nem árult el a srác komoly részleteket és igazából ez a videó semmi de semmi új információt nem mutatott az eddigiekhez képest.
    Utoljára szerkesztette: Pluskast, 2015.06.16. 09:52:20
  • grebber
    #126
    E3 2015: Látnivalókon a No Man's Sky
  • Caliph
    #125
    holnap gameplay videót igérnek a készítők az e3ra
  • RAZOR27
    #124
    Belenéztem, de nem árult el semmi újat. Inkább EZT a videót ajánlom, sok mindenre kitérnek benne és meg is mutatják (nem hazudnak, ahogy te képzeled.)
  • Caliph
    #123
    érdemes nekiálllni,hazudik valami újat? mert a beletekerve ugyanaz a video megy repeatben amit már láttunk :D
  • BladeW
    #122
  • RAZOR27
    #121
    Tipikus Gamestar szint. Csak lemásolják a cikket valahonnan és még arra is szarnak, hogy ők maguk mit közöltek le eddig. Már beszéltek erről jópár interjúban és el is mondták hogy lesz lehetőség a találkozásra és nagyobb csomópontok is lesznek (állomások, bazinagy hajók ahol akár kereskedni is lehet) de kezdésnek mindenki egy saját, felfedezetlen bolygót kap.
  • Pluskast
    #120
    De ha lesz benne MMO és nem tudok együtt játszani a barátimmal akkor mi értelme van?? Mondjuk azt sem látom, hogy magának a játéknak mi a célja? Repkedjek egy kb valós idejű univerzumban és fedezgessem fel a bolygókat? Mert ha csak ennyit nyújt lehet tőlem akármekkora a világa a játéknak totál dögunalom lesz.
  • Caliph
    #119
    multiról

    azért igazán megoldhatnák hogy ha akarok akkor a haverral együtt kezdjek :D
  • TokraFan
    #118
    MOndjuk úgy, hogy én már nem hiszem el senkinek azt sem, ha kérdez. Elite-nél is jól behazudták az offline módot.
  • Caliph
    #117
    elírtam igen,igérnek pc verziót
  • TokraFan
    #116
    Legutóbb még arról volt szó, hogy elsőként PS4-re jön, de lesz PC verzió is. Nagyon ködölnek.
  • SötétBarom
    #115
    Nem függ össze. Ha valamit nem lehet beosztani kontrollerre, az szimulátor, vagy rossz UI desing.
  • Caliph
    #114
    hát az egyszerűségéről szerintem mindent elárul hogy konzol exkluzív lesz a game,és ott bizony be kell osztani az irányítást a kontrollerre