3249
QBYTW0tvAwMDBVxLFAVR
  • Maala
    #394
    Hmm, most akkor a galaxis, vagy az univerzum közepébe kell menni?

    Egy, vagy több galaxis lesz akkor? Mik azok az óriási hajók, és hogy lesz a trade, NPC only? Sok sok sok új kérdés ettől a trailertől. De nekem bejön a látványvilága, mégha nem is 30-40 GB-s a játék. :D
  • TokraFan
    #393
    Ritka gyenge trailer...
  • Jeffjohnson
    #392
    Én úgy vagyok vele, hogy a virágbolti verziót kipróbálom, aztán meglátjuk de sokallom azt az összeget érte, amit elkérnek, egyelőre egy meglehetősen indinek tűnő játékért.
  • Amiga
    #391
    Piszkosul hangulatos, de a teszteket én is megvárom.
  • Voltan
    #390
    Én eléggé be vagyok sózva, de annyi szkepszis azért van bennem, hogy ez nem lesz day 1 purchase.
  • Pluskast
    #389
    Lehet csak én fanyalgok és az is lehet, hogy bennem van a hiba, de az a videó kb a semmiről szól. Még csak meg sem érintett, hogy wow. Semmi újat nem mutatott és a kedvemet sem hozta meg, hogy megvegyem.
  • Caliph
    #388
  • TokraFan
    #387
  • PeeTeR
    #386
    mindig elfelejteted, hogy itt a legnagyobbak forumoznak
  • MerlinW
    #385
    "mert azoknak a 30-40GB-nak a 70%-át a shaderek adják."

    Taníts mester! :)))
  • Torzonborz
    #384
    Tekintve, hogy a tartalom nagy része procedurálisan generált így nem csoda a kis méret és ez nem feltétlen jelent ótvar grafikát. Mondjuk kinek mi az.
  • jarlaxxe
    #383
    Ha igy volna nem tudnál offline játszani de itt tudsz majd, tehát nem szerveröl fut majd a többi egyszerüen ekkora lesz azt annyi.
  • LeWyTy
    #382
    A minecraft is eredetileg 10-20Mb körül lehet
    Itt is nyilván csak a fontos alapok vannak a gépeden amit mutatni tud neked a játék... a többi mind az írott program része vagy a szerver kezeli.
  • jarlaxxe
    #381
    Ez csak egy valamit jelent, hogy ótvar lesz a grafika, mert azoknak a 30-40GB-nak a 70%-át a shaderek adják.
  • wedge31
    #380
    Azért érdekes, hogy a program mérete mindössze 6 GB / és ennek a nagy részét a hanganyag teszi ki / pedig állitólag hatalmas tartalom lesz benne.

    Persze ez nem mérvadó csak furcsa a 30-40GB-os játékok után egy ilyet látni.
  • TokraFan
    #379
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Valóban nagy a potenciál benne, de én még mindig az X3 szériára teszem le a voksom, ha már ebben a műfajban kell keresni valamit. Bár régebbi game és nincs is végtelen számú rendszer benne, de a játékmechanika sok szempontból még mindig jelentősen beelőzi az Elite-t. Ennek ellenére én is napi szinte előveszem az ED-t, csak még sok a hiányosság, de remélhetőleg 1-2 éven belül megjönnek a tartalmak is.
  • LeWyTy
    #378
    Ez a baj
  • Caliph
    #377
    NINCS benne építkezés :D
  • Torzonborz
    #376
    Ja hogy csak még preorder megy steamen :D
    Csak azt láttam, hogy ott van már.
    Na akkor majd 4 hét múlva.
    Mondjuk számomra fura, hogy nincs benne semmilyen építkezés (se épület se birodalom legalább alapszinten).
  • papi08
    #375
    Amint megjelent, majd ki is próbáljuk. :)
  • Torzonborz
    #374
    Valaki egyébkét kipróbálta már a játékot egyáltalán? Vagy csak úgy írogattok?
    Nem mintha én olyan sok reményt fűznék hozzá de jó lenne ha vki leírná a saját tapasztalatát is.
  • Pluskast
    #373
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez igaz, de a technológiai fejlesztések és a hajók sokasága miatt szerintem a legjobb ezen a téren. Bár az is igaz, hogy egy idő után elég unalmas tud lenni. De valahogy számomra még mindig realisztikusabb (talán éppen az összetettsége miatt) mint ez a játék és ez a szempont nekem nagyon fontos egy ilyen típusú játéknál.
  • MerlinW
    #372
    Multiról nem, de a közös felfedezés (főleg voip-al) sokkal élvezetesebb tudd lenni, mint magányosan.
  • TokraFan
    #371
    Elvileg de, viszont Murray szerint a player hajók kissé különböznek az AI hajóktól, tehát elvileg ilyen módon felismerhető ha másik játékossal van dolgod. Más kérdés, hogy ennél a játéknál multiplayerről gyakorlatilag nem beszélhetünk.
  • TokraFan
    #370
    OFF
    Az ELITE sajnos nem kevés kívánnivalót hagy maga után...Majd talán egyszer...de most még messze nem tökéletes, pl. pont a felfedezésnek semmi értelme nincsen, mert minden tökegyforma...
    ON
  • FartingSquirrel
    #369
    Mi az, hogy összedobja őket? Ezt hogy kell elképzelni? Amúgy meg nem úgy volt, hogy simán elmehetsz egy másik játékos mellett anélkül, hogy tudnád, hogy ő egy játékos volt?
  • MerlinW
    #368
    - Nem lesz két ugyanolyan élőlény az univerzumban, illetve nagyon kicsi az esélye.
    - Légköri effektek: Radioaktív, magas és alacsony hőmérséklet, savas, stb. A hajótestünk és személyi pajzsunk csak egy ideig áll ellen ezeknek, de bizonyos hajók egyiknek sem - korábbi videókban sétáltak - és + 100 fokokban, a bal alsó sarokban látszott a hatás és a ellenállás csökkenése.
    - bolygónkét különböző gravitációs hatások forgási sebességtől és tömegtől függően
    - változó napszakok forgási sebességtől és pályától függően
    - Különböző AI kereskedők, kalózok, tudósok, technikusok, stb
    - Idegen fajok, melyek célja ismeretlen, a nyelvüket relikviákból tudjuk elsajátítani szavanként, felfedezéssel
    - fejlesztések, kereskedés, kraftolás
    - bubblemerge multiplayer megoldás, ha két játékos közel kerül egymáshoz, a rendszer összedobja őket automatikusan
    - a galaktikus térképen kívül nem lesz térkép, sem a bolygókon, sem a naprendszerekben.
  • Amiga
    #367
    Használok PC-t is (laptopot), tegnapelőtt azon toltam a StarCraft 2-t. De annyira azért nem erős a cucc, hogy azon kínlódjak, így marad a gog-os retrókra, meg amit eddig vettem steam-en és origin-en. Az meg max 500 játék ha van...
  • Pluskast
    #366
    Látod, látod! Eggyel több indok, hogy pc-t használj és ne ps4-et :D
  • Amiga
    #365
    Jelenleg nehéz ezekkel megizzasztani a PS4-esemet.
  • Pluskast
    #364
    Az egész játék nem jó. Ha valaki űrjátékkal akar játszani akkor ELITE, vagy ha stratégiát akar akkor meg Stellaris.
  • Amiga
    #363
    Hát, ha nem menti el azt, amit építek, az azért elég illúzióromboló. Akkor az építkezés egyedüli értelme az instant nyersanyaghoz jutás a továbbhaladáshoz? És ha elhagyom a bolygót és újra leszállok, olyan lesz, mintha soha nem is jártam volna ott?

    Ez nem tetszik.
  • LeWyTy
    #362
    Hát kinek mi tetszik és mi éri meg. Engem egész jól elszórakoztat. Egyáltalán nem reklámozni akarom meg offolni ide... Csak azért hoztam fel itt mert alapjában hasonlít a NMS-ra. Ott is van egy nagy galaxis és fedezd fel, bár az kicsit kissebb de multiban nagy fun. Meg van benne story is. A voxeles mivoltja meg megengedi hogy azt építs amit akarsz. Most fog hónap végén kilépni az early accesből. (1.0)
  • papi08
    #360
    Az olyan Terraria forma játék :D
    Megéri egyáltalán? :D
  • LeWyTy
    #359
    Nameg mennyi modell van benne meg mi alapján generálódnak a dolgok? PL egy spore alapú random lény generálás vagy valami hasonló talán elég lenne, de nem hiszem hogy ilyesmi lenne benne... esetleg operál a játék pár100 variációval amiket pár ezerig esetleg el tud kombinálni. A lényeg a lényeg... nagyon jól hangzik a qwatrocsilliárd bejárható bolygó, de a 100 adik már ugyan olyan mint az első.
    Egyszerűen már hallani is unalmas hogy mi van a játékban. Legalább építeni lehetne benne valami egyszerű, de komplex módon mint a minecraftban vagy hasonló.
    Ez így nem több mint egy végtelen hosszú üres indie game.
    Aki megvette annak innen gratulálok én addíg starboundozok azolcsó
  • Caliph
    #358
    Sokan többet gondoltak bele mint ami elvileg lesz. Generálódó világ leszállás scannelés multitoollal bányászgatás lövöldözés robotokra vagy a flórára és faunára,kis hajók amiket fejleszteni lehet,eszközök és ruha amiket fejleszteni lehet. meg elvileg valami titok az univerzum közepénz azt helló,lehet menni.
    semmi többet nem ígértek
    se építkezés,se birodalom építés,se multiplayer,még azt se fogja kiirni ha egy player elrepül melletted.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2016.07.12. 18:44:30
  • TokraFan
    #357
    Én még nem vettem meg.
  • lammaer
    #356
    Mindegy, kivárjuk az meglássuk, de úgy tűnik megint bedőltünk a marketinggépezetnek.
  • TokraFan
    #355
    Nem, csak volt róla szó, hogy a NMS világa perzistens lesz, aztán meg mégse...
  • lammaer
    #354
    Az Elite:Dangerous is ilyen?