3249
QBYTW0tvAwMDBVxLFAVR
  • Hexex86 #554
    "Csak" azt az egy dolgot kell eltalálni és onnanól minden bug-ot is elfeled az ember. Csak legyen benne az amit eddig nem sok űrhajós game tudott megteremteni. Az pedig pont a felfedezés élménye. Az ismeretlen és távoli rengeteg mögötti kutatás élménye. Nem igazán volt űrhajós játékba ilyen élmény nekem.
  • TokraFan
    #553
    Én is valahogy így érzek. Elite-ben nincs mit felfedezni, már nem is nagyon veszem elő, pedig jó kis program lenne az is, de egyelőre nekem rémesen üres (140millióval gyakorlatilag már régen nincs célom a játékban, a felfedezésnek sincs értelme mert minden egyforma). NMS engem is a felfedezés miatt izgat, és ha igaz amit írtak és valóban lesz benne építési lehetőség, akkor egy darabig -úgy pár ezer órát- biztosan el leszek vele.
  • Hexex86 #552
    Nem írták/mondták soha, hogy szimulátor lesz.
    Kíváncsi leszek milyen és mennyi mindent lehet benne csinálni. Nekem mind1, hogy ennyire szines. Elite az egy jó játék, de az a sivárság ami abba van :)
    Persze nagyon szeretem meg nem is hasonlítom össze ezzel.
    Igazából a felfedezés motivációja és a hívogató ismeretlen érzését tudja adni akkor nem kell történet, sok csinálható dolog meg hasonlók számomra. Már a könyvtáramba van. Kíváncsi leszek nagyon!
  • TokraFan
    #551
    Nekem a világűr nem tetszik. Nagyon kiábrándító ez a mindenhol tutti-frutti színes mázas köd, ami szinte már nem is köd, hanem egyszínű homogén háttér. Nincsenek fekete területek csak ez a rikítóan színes tejföl úszik mindenhol. Ez valóban nagyon indie.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2016.08.08. 22:08:04
  • BladeW
    #550
    Számomra egyelőre csalódás. Ordít róla az indie feeling, az ára viszont nem ezt tükrözi. Ami pozitívum, hogy úgy néz ki nem minden bolygó van tele élettel, vannak kopárabb sziklásabb helyek is.
  • Tirion
    #549
    jó ez mondjuk igaz

    de én azt hittem sokkal több interakció lesz és az,hogy megtudtam nem multiplayer elszomorított
  • Carlos
    #548
    Meg a rengeteg kombajn, busz, kukasauto meg markoloszimulator... Kinek mi jon be.
  • TokraFan
    #547
    Nézd, nem mindenkinek ezt jelenti a játék fogalma. Milliók játszanak pl. Euro Truck szimulátorral, pedig abban aztán tényleg nem sok érdekes van, hogy elmenj egy kamionnal A-ból, B-be (én ennek ellenére szoktam vele játszani és élvezem!). Ugyanez Train szimulátorok esetén, de lehetne sorolni.

    Rengeteg játék van ami nem arról szól, hogy legyőzz valaki mást! Hála az égnek, mert én pl. attól kapok agybajt...
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2016.08.08. 20:32:55
  • Newfronter
    #546
    Ez nem a ti játékotok lesz. Itt nem számít, hogy a másik játékos mit csinál.
    Itt magad számára gyűjtöd az élményeket.
  • Maala
    #545
    Szomorú, hogy ti már csak másnak játszotok.
  • DonPedro22
    #544
    Most néztem megint egy streamet de úgy játszik a srác mint ha hónapok óta ezzel játszana, tudja milyen anyag mire való mit hova kell tenni, mit hogy fejlesszen stb...
  • Tirion
    #543
    és igen amit leírtál ez pedig a fő kérdés....mivel nincs interaktivitás más playerekkel az egésznek semmi értelme! vagy megmutatom a szomszéd srácnak? vagy itt mutogatunk egymásnak screenshotokat? számomra ez a játék egy rejtély ilyen téren.....ha nincs verseny mi késztet arra,hogy leüljek elé játszani? hol lesz az izgalom? vagy hogy amit bányászok,fejlesztek azt más megpróbálja elvenni és nekem megkell védenem stb.
  • DonPedro22
    #542
    Én a mai napig nem értem, hogy a játékban mi által leszek jobb mint a többi játékos? több bolygót kell felfedeznem vagy karakterem fejleszteni vagy mit? mi visz előre abban, hogy játszanom kell mert...

    És egy bolygó felszínén minden ugyan úgy néz ki vagy ha más részen szállok le az is más?
    Utoljára szerkesztette: DonPedro22, 2016.08.08. 18:58:12
  • Tirion
    #541
    megnézegettem,de úgy igazából nem történik semmi :S céltalanul mész a galaxisban ,lősz,bányászol ,javítasz...változatosak a bolygók kinézetre,de olyan semmilyen :(
  • DonPedro22
    #540
    Nem hiszem, a youtubon most van rajta kívül még 1 aki streamel valami Gabe Olivero
  • Tirion
    #539
    ez az a gyerek aki ellopta a játékot és megegyezett a készítőkkel,hogy nem árul el semmit?
  • DonPedro22
    #538
    YoutubeÉlőben mutatják az 1.0.3 patch-et játszanak...


    Utoljára szerkesztette: DonPedro22, 2016.08.08. 17:58:24
  • TokraFan
    #537
    Az alapja ideális lenne valóban, de a NMS alapvetően arcade játék, legalább is, egyelőre. Tehát nem várható pl. küldetésrendszer, vagy story, vagy RPG elemek sem. Jelenleg inkább egyfajta space sandbox survival game. Elvileg terveznek bele építési lehetőséget is később, legalább is, ezt írják a patch note-ban, ami nagy mértékben megdobná a játszhatóságot. Modolási lehetőségről magam részéről egyelőre nem tudok, de nem ártana bele mert szinte biztos, hogy ezt a játékot szanaszét modolná a közösség, ami csak jót tenne neki, mert a potenciál hatalmas benne.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2016.08.08. 14:28:06
  • Angelus1991ster
    #536
    Szóval akkor a játék generál végtelen bolygót (amiket tetszés szerint elnevezhetünk), teljesen bejárható felszínnel, mindenféle generált kinézetű állattal és növényzettel lehet találkozni.

    Remélem ezt a technológiát más sci-fi játékokra is átültetik.
    Pl. ideális egy Star Trek játékhoz, vagy akár a Csillagkapu játékhoz.
  • Darkman86
    #535
    http://www.no-mans-sky.com/2016/08/update-1-03/
  • Newfronter
    #534
    Lesznek frakciók.
  • amigos5
    #533
    Nálam biztos vétel ez a játék.
  • Hexex86 #532
    A játékok nagyrésze még több pénzt emészt fel akkor a te látásod szerint :P
    Más játékokra rá se nézz inkább, hogy mennyi időt lehet beleőlni xD
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2016.08.07. 16:33:55
  • Maala
    #531
    0,5-1 euró / óra egyetlen végigjátszásért? Skandallum!
  • MerlinW
    #530
    60-120 óra játékidőt bőven adhat a játék, a felfedezés, feelgood repkedés, lövöldözés, fejlesztés, középpontba való eljutás. Mindent meg lehet unni. 60-120 óra játékidő pedig pont elég egy játékból szerintem. Aki rákattan az meg úgyis beleöl ezer órákat, mint tudjuk/látjuk más játékok esetében:)

    Tehát, ha nyújt nekem a játék 40-50 óra élvezetes mókát, már megérte megvenni. Aztán úgyis jön az utolsó negyedév, mikor dobálják ki a nagy címeket.
  • Hexex86 #529
    Én alapból szeretem a Post-Rock kategóriát :)
    65daysofstatic - No Man's Sky: Music for an Infinite Universe
  • Tirion
    #528
    nekem eddig sajnos ez jön le......
  • drop
    #527
    kérdés mivel nem lesz küldetések a játékba mi értelme lesz a űrcsatáknak? mert nem hinném hogy lesz frakciók vagy ilyesmi értem jó kilönni a másik űrhajót de minek is ?annyi kérdés merül fel ezzel a játékkal mert ha annyi lesz a játék hogy bolygóról bolygóra repkedve farmold a alapanyagokat meg fedezd fel az ismétlődő tornyokat stb hamar megunják az emberek
  • MerlinW
    #526
    PC és PS4. XBox-ra egyelőre nem lesz.
  • Hexex86 #525
    Én semmit, de más szokott portartót csinálni belőlle :P
  • Tirion
    #524
    miért mit akarsz csinálni a DVD-vel ? :D
  • simonl #523
    Oké, köszönöm, tehát akkor nem "only" PS4 vagy XBOX?
  • Hexex86 #522
    Megjelenik, de csak digitálisan!
  • simonl #521
    Sziasztok, ha láma kérdés előre bocs: PC re is megjelenik a játék?
  • Newfronter
    #520
    Nekem már ez is elég volt hogy megvegyem. Maximum eladom a lemezes verziót kis bukóval, de az eddigi gameplay-ek alapján nem erre áll a széna.
  • Carlos
    #519
    Szintén...
  • Voltan
    #518
    Belenéztem pár videóba, de nem derült ki sokminden a valós tartalommennyiségről, hogy mennyire is lesz változatos az egész élmény stb.
    Nyilván amit látok az tetszik, ezért is érdekel a játék, de az eddigi gameplay-ek alapján még nem tudtam eldönteni.
  • Hexex86 #517
    Miért mi alapján ítélsz?
    Amit látsz vagy amit olvasol/hallasz?
    Igazából jó pár játéknál bebizonyosodott nálam, hogy az olvasottak alapján nem jó döntenem. Mert mivel minden ember más felfogással rendelkezik meg más élmények stb. ezért nem lehet tudni hogy neki szól-e a játék vagy sem. Legalábbis nálam sokszor volt olyan, hogy olyan game jobban bejött amit annyira nem hypoltak vagy nem jöttek róla túl jó értékelések mint mondjuk egy Overwatch.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2016.08.05. 12:21:11
  • Voltan
    #516
    Én is láttam előzetes videókat, de nehéz ezek alapján megítélni sztem
  • Hexex86 #515
    Itt már van elég sok gameplay róla! Let's Play No Man's Sky Gameplay Stream Part 1.0