3249
QBYTW0tvAwMDBVxLFAVR
  • Voltan
    #514
    Pontosan. Nálam is nagyon várós a cucc, de mivel tényleg nagyon keveset lehet tudni a tényleges játékmenetről, és lehetőségekről, szerintem ezt túl nagy rizikó előrendelni, pláne előre megvenni. Amúgy is nagyon ritkán szoktam ilyet tenni, day one purchase is csak nagy kedvenceknél fordul elő, itt föl se merül.

    Az első értékelések után, meg pár tényleges userek általi in game videó megtekintése után ha pozitív a mérleg, akkor zuhogó nyállal rohanok megvenni, de ez így tényleg lutri pillanatnyilag
  • Carlos
    #513
    Hat igen! Regi szep idok! En a papyrus nascar_jara vagsok buszke! 4 floppy, 300 oldalas konyv... :)
  • TokraFan
    #512
    Mondasz valamit, de a kettő szvsz nem zárja ki egymást. Ha nem kapható dobozosan (és sajnos ez a tendencia, mert még a dobozos verziók egy része is már csak kódot tartalmaz sajnos), akkor marad a digital edition. Persze én is visszasírom a régi időket, amikor egy szimpla megjelenés adott annyit alapból, mint ma egy méregdrága Collector's Edition. Nekem is porosodik a polcomon vagy 80db régi cím, melyeknek lexikonnyi kézikönyve volt (pl. Jane's F15 a maga 400 oldalas manual-jával).

    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2016.08.04. 22:02:12
  • MerlinW
    #511
    Tudtommal nem lesz PC-s dobozos, csak konzolos, de lehet változott a dolog azóta.
  • TokraFan
    #510
    Már bocs, de ez nem az ő hibája hanem a fejlesztő/kiadóé! A játékról szinte semmit nem lehetett tudni, jelenleg is zsákbamacska. Jobb helyeken megjelenés előtt már szinte mindent tudni egy játékról (nyilván nem a sztorit spoilerezni, de minden tudhatót közzé szoktak tenni). A Hello Games viszont úgy árulja 60ojróért, hogy azt sem tudjuk, mire adunk pénzt. Innentől nekem teljesen mindegy, hogy megjelenés előtt 1 héttel, vagy utána egy héttel látok review-okat, mivel zsákbamacskát előre nem fogok venni. Semmi köcsögség nincs ebben, már csak azért sem, mert a játékot lehetetlen komolyan spoilerezni, mivel nincs benne sztori. Maximum azt látjuk előre, hogy hol száll le, milyen anyagok gyűjthetők (de abból sem mindet látni, esetleg néhány fejlesztést). Ennyit a legtöbb játékról tuduni lehet a megjelenés előtt...
  • Carlos
    #509
    Szeretem a fizikai dolgokat. Régi szar vagyok már, én a dobozra gerjedek...
  • TomStorm
    #508
    Nekem is:)Elötte egy nappal
  • MerlinW
    #507
    Kulcsos oldalakon "csak" 48€
  • Carlos
    #506
    Egyetertek!
  • Zozzancs
    #505
    igen, egyetértek viszont elég nagy a szavatossága a játéknak
  • Amiga
    #504
    Megvettem PS-re a cuccot. Kiváncsian várom. A köcsög cuccait direkt nem néztem, aki olyan drágán vette. Gondolom kaszál vele, hogy mindenki őt nézi (majdnem azt írtam, hogy minden hülye). Én kerülöm a spoilert, ezért ide sem nézek be, míg el nem merültem a játékban. Jó szórakozást nektek is!
  • Carlos
    #503
    Engem csak a 60 eurós vételár rettent el... egy CE-ért adnék ennyit, de egy steam kódért nem nagyon...
  • Zozzancs
    #502
    Sziasztok, csináltunk egy kis kedvcsinálót a megjelenés miatt :)

  • Rayden02
    #501
    Reviewre a megjelenés előtt senki se számítson!
    twitter
  • szabii98
    #500
    El is mondta a csávó az egyik videóban, hogy miért rohant(mert gyakorlatilag rohant) a centerhez
  • TokraFan
    #499
    Ennek alapján kicsit talán sok lesz az élettel teli világ, legalább is, ahova a gyerek ebben a videóban elrepül, ott szinte mindenhol van valami élet. (Spoileres video, csak óvatosan)
  • TokraFan
    #498
    +1
    Pontosan így érzek én is. Építéshez ez egy marha jó alap lenne, és ha lesz benne ilyen feature, akkor nekem élből több száz, ha nem ezer óra a cucc...
  • PeeTeR
    #497
    egy nulla vagy :\
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2016.08.01. 21:09:23
  • Maala
    #496
    Plíz, ezt rendezzétek le majd a játékon belül. Ha sikerül összefutnotok. Xaxaxa.
  • Newfronter
    #495
    Honnan a faszból eresztettek? Szerinted én nem olvastam a redditen a csávó véleményét????????? Azért reagáltam te nagyon hülye!
  • DonPedro22
    #494
    Pont akkor kezdődik a szabim mikor megjelenik a játék... hmmmm...
  • Caliph
    #493
    hát rohadjak meg nekem tetszik,ha nem fordul monotonitásba és nem full bugos látok benne jövőt...főleg egy építkezős dlc keretein belül esetleg. még várunk persze a vétellel , több kell egy ember véleményénél.
  • PeeTeR
    #492
    arrol ugye fingod sincs, hogy egy reddit postot forditottak le? attol az embertol aki valoszinuleg ebben a pillanatban is jatszik vele es megosztotta az o sajat velemenyet.

    meselj meg kerlek
  • Newfronter
    #491
    "Annyi slotunk van, amennyit a fejlesztésekkel elérhetünk az űrruhán, ami kevés"
    Csak azt elfelejtették írni, hogy az űrhajóba teleportálhatóak a cuccaid. :D

    "A játék végcélja, azaz a galaxis közepe 25-30 óra alatt elérhető az ígért 40-100 óra helyett"
    Szerintem senki sem ezért veszi meg a játékot. :D

    A többi amit ír az meg nagyon pozitív, kivéve a bugokat. De melyik játék nem bugos? :D

    Szóval nem ereszt itt semmi, csak clickbait cikk.
  • PeeTeR
    #490
  • PeeTeR
    #489
    gameplay, direkt link mp4 -hez: http://1n9i9c7om.com/NoMansSky1.mp4
    (~26perc, ~130mb)
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2016.08.01. 17:44:53
  • Maala
    #488
    Az öregkor sajnos már csak ilyen, egyre több helyen eresztenek a dolgok...

    Azért vágjátok, hogy a Witcher 3-t két óra alatt végig lehet speedrunolni...
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2016.08.01. 17:24:04
  • grebber
    #487
    No Man’s Sky: ereszteni kezdett a lufi
  • ToCsEk
    #486
    https://www.gamekapocs.hu/hir/50864/no_man_s_sky_30_oraig_tartott_az_elso_vegigjatszas spoiler
  • TokraFan
    #485
    Fordítói szabadság, hátha kiskorúak is járnak erre. :-)
  • Newfronter
    #484
    Jó eladási számok után még lehet az egyik DLC olyan, ami a multiról szól. De ehhez egy komoly szerveres háttér is kell.
  • Tirion
    #483
    upsz akkor ez így eléggé sakk-matt
  • Newfronter
    #482
    Single player. De az is igaz amit írsz. :D Csak elvileg nem tudjátok könnyen megtalálni egymást, ebben nem fog segíteni a játék.
    Ha egy másik játékossal vagy egy bolygón, akkor ő nem látja azt, amit csinálsz, tehát mi értelme is lesz a "coop"-nak? Semmi...
  • Tirion
    #481
    steamen azt olvastam ez single player játék...akkor moist ez igaz avagy sem?mert sok helyen meg azt írták,hogy mehetsz haverral
  • Caliph
    #480
    emlékeim szerint volt egy video amiben a játékos fúrt valami lyukat aztán jött egy kis robotszonda és eltűntette...sztem azok az örző robotok helyrerakják amit szétbarmol a player,és valszeg ezek a robotok lesznek a sztori középpontjában is...minden bolygón ottvannak
  • lammaer
    #479
    Micsoda félrefordítás ez, ők nem is X-et írnak ;) Ki tudja, lehet hogy az X megmarad.... :D

    De amúgy ja, az alapján amit hivatalosan kicsorgattak, a rendszer semmire nem fog emlékezni bolygószinten. Az majd biztos egy DLC lesz....
  • TokraFan
    #478



    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2016.07.28. 20:06:13
  • TokraFan
    #477
    Én azt olvastam, hogy semmi nem marad meg ha már elhagytál egy bolygót. pl. lefúrsz valahova -ha építeni nem is lehet, fúrni azt igen-, karcolsz a felszínbe egy méretes X-et, de csak addig látod, amíg a bolygón vagy. Amint elhagyod, a program lebontja az egészet, majd ismételt látogatás esetén a te változtatásaid nélkül építi újra. Vagyis, semmi nem marad meg sajnos. Ennek számomra legjelentősebb negatív üzenete, hogy akkor később sem várható építés a játékba, mondjuk DLC formában.

    "...So, if you use a mining tool to blast a section of a planet, perhaps to draw a giant penis on the ground (I will just assume that is what you will do), once you leave that planet and fly away, the game will once again disassemble the planet behind you. If you return, or if another player visits, the planet will be reconstructed, but any changes you made to the topography, penis-based or otherwise, will not be rebuilt. Only the original state of the planet will be reformed. In that way, the universe and everything in it, once born, are static and unchanging."
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2016.07.28. 20:01:27
  • Neoncsoves
    #476
    Te látni fogod a saját magad által végzett módosításokat, más playerek viszont nem fogják látni.
  • lammaer
    #475
    Igen, láttam vmi videóban nemrégiben, ott vmi fegyver upgradet meg craftolást mutattak. Ez amúgy kicsit visszaadta a hitem a játékba.