3249
QBYTW0tvAwMDBVxLFAVR
  • Maala
    #714
    És egyébként hogy gondoljátok ezt a kolóniaépítést, hogy ha egyszer kimentek a bubitokkal a bolygóról, akkor az eltűnik? :) Vagy épp a visszatérést hogy tervezitek? Letelepedtek? :D
  • spybot919
    #713
    Egy személyes kolónia na azt megnézném azért. A kolónia is a többjátékos élmény egyik pótló illúziója amitől teljesen el akarnak határolódni ezért nem hiszem hogy ezt megszeretnék valósítani. Ahogy a NMS fanok írnák ha planetary managementet szeretnénk menjünk eve-zni meg minecraftolni mert "ennek a játéknak az a lényege menj felfedezni és ne az hogy egy bolygón ülj!" Mindig azt hiszem hogy ez egy kreatív új világ de a fejlesztők olyan röghöz kötöttek.
    Persze lesz az a játék amit majd rendesen eltalálnak de arra még sokat kell várni. Jöhetne már egy tartalmi sci-fi. :)
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.08.12. 17:07:50
  • AnuluWork #712
    Ne már!

    Máig hordom az Infamous SS sapkáját, nyáron pedig a WD sapkáját, emellett ott áll a polcomon a SWTOR Dark Malgusa, ill. a SPSofT Cartmanje. :) stb. Azért nem csak kulcstartóból áll a mai CE!
  • drop
    #711
    beleteszik a bázis építést akkor már jó a játék, meg colonia építés mekkora lenne már
  • Laza
    #710
    Mindig vannak, akik a félresikerült játékoknál belemagyarázzák, hogy Te vagy a szar, ha nem élvezed, és elvárásaid vannak .... :)

    Én még azt sem mondanám, hogy félresikerült, csak megannyi létező ziccert hagy ki, mivel tucat olyan játék volt már az elmúlt években, amely 1-1 részét a zsánernek magasra tette, de egy sincs, amely ötvözte volna egybe az egészet, hogy az egekbe szállhasson ... és ugye ezt várnák sokan, de nem ez a játék fogja megadni nekünk.

    Mondom, ez a formula már ott pihen 2D-ben a StarBoundban, sokkal-sokkal több tartalommal ... ezt tolja már valaki 3D-be, és komolyan mondom, 40 ezret is fizetek érte :D

    Kéne egy rakat pénz, és istenbizony csinálok egy csapatot, és ezeket a játékokat összegyúrom :)
    StarBound, Space Engineers, Edge of Space, Terraria, MineCraft, Portal Knights, stb-stb
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2016.08.12. 16:24:33
  • lammaer
    #709

    Sajnos igazad van, de azért nem szürkültem ki teljesen... :)

    Legutóbb akkor éreztem ugribugri örömöt játékkal kapcsolatban, amikor startrek onlineban több havi grind után sikerült megvennem egy steamen 140 euróért árut kiegészitőt csak és kizárólag ingame pénz felhasználásával. Hosszasan készültem rá, kikalkuláltam hány karival mennyit és mit kell farmolni, hogy még megcsípjem a Black Fridayos 20%os leárazást. No ott volt indiántánc amikor a C storeban rányomtam abuyra és megjelentek az új hajók az inventoryban.
    DE a lényeg, az egészet hosszas elemzés és munka előzte meg, pontosan megnéztem mire "költök" majd, nem ilyen hirtelen felindulásból elkövetett teaser miatti shopping volt...

    @Yossarian: volt pár játék amit wishlistre tettem, csorgattam a nyálam ha majd kész lesz, figyeltem a fórumait - pl Starbound - azt most hogy már kinnvan mégse érdekel. Franc tudja ez melyik agyi betegség...

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.08.12. 16:17:48
  • lammaer
    #708
    Collectors edition? Soha nem vettetm olyat, igy is tele van szeméttel a lakás, nem kell még játékos kulcstartó, sörösdoboz, műanyag figura meg minden más használhatatlan kacat :)
    A CE az SZÁMOMRA a PC játékvilág ultimate értelmetlensége....
  • Laza
    #707
    A sétaszimek csak 10-20 eurba kerülnek :P
  • spybot919
    #706
    Mély gondolatok da vinci. Csak nincs értelme. Két hét ? Ennyi fejlesztővel fél évig nem lesz hozzá dlc az biztos :D 60 euro két órányi szórakozásért. Istenem. Egyeseknek tényleg mindent ellehet adni.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.08.12. 16:11:44
  • silverchain
    #705
    Én a Dragon Age 3-al megégettem magam, azóta elővételben semmit se.
  • JethroHUN
    #704
    Ez lesz steamen a legtöbbször visszaváltott játék az tuti.
  • yossarianHUN
    #703
    Csak meg kell találnia az Igazit :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem például évek óta a BF1 az első ilyen, aminek a megjelenési dátumát nem vállvonogatással kezelem. Csak hogy éreztessem, életem első játéka, amit előrendeltem. Mondanám, hogy ebben szerepet játszott az irtózatos hype körülötte, de az ilyesmi hidegen szokott hagyni (sőt, mikor ott a szénnétépett Snoop Doggot, meg Zac Efront játszatták vele az E3 előtt, fetrengtem a röhögéstől, annyira röhejes volt az egész helyzet). Viszont a gameplay, amit láttam belőle, az többet mond minden szónál.
  • Mr_no_NaMe
    #702
    Ne hisztizzetek mán, este úgy is kiderülnek a dolgok. Ha már képes arra, hogy pár óra prüntyögésre lekössön, akkor 1-2 hét alatt lesz benne annyi tartalom sztem, hogy jó legyen.
  • spybot919
    #701
    Csak ezzel a hozzá állással még azelőtt elhasal hogy lenne büdzsé feltölteni a játékot tartalommal. Persze a bunkó Sean magának fejleszt játékot nem neked vagy nekem. Magasan leszarja, hogy mi mit szeretnénk látni a játékban mint kiderült pár community felé irányúló reakciójából. :( Újabb sci-fi indul lefelé a lejtőn a szivem meg vérzik.
  • Maala
    #700
    Elnézve az eddigi "tartalmakat", remélem, hogy a No Man's Sky is abba az irányba megy el, mint a legtöbb ma megjelenő játék. Epic grafika megjelenéskor, de 0 tartalom. Aztán idővel megtöltik tartalommal a day1 befolyó összegből. Az ember meg ilyenkor megveszi egyben a kész játékot, és beletol 1000 órákat. Nekem ezzel nincs bajom, mert egyrészt jó tartalmat időigényesebb generálni, és jó hozzá a folyamatos feedback a felhasználók részéről, másrészt a grafikai szintet alapvetően meg kell határozni, mert utána már nem nagyon szokás / van lehetőség módosítani.

    Lásd nálam pl. XCOM 2.

    Remélem, a No Man's Sky is ebbe a kategóriába fog esni. Én megvettem pl. Fo4-et, RotTR-t is day1, kb 1-1 órát, ha beléjük toltam eddig, majd ha teljesek lesznek (már azóta azok) - és időm is lesz -, bele fogom tolni azt az X órát, amit megérdemelnek.

    Aki meg kivár, az ugyanúgy teljes játékot kap majd, csak az eredeti ár töredékéért. Mindenkinek win-win, az én meglátásom szerint, csak türelem kell, meg más - régebbi - játékok, amivel eltölti az időt az ember addig. :) És közben nem bitchingelni, mint az ovisok.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2016.08.12. 14:21:14
  • Maala
    #699
    Mondjuk azért az szomorú, ha már EGYÁLTALÁN nincsenek olyan játékok, amik MOSTAZONNALIDENEKEM érzéssel töltenek el. Felnőttél, te vén trotty. :( :D
  • Carlos
    #698
    Én 3 kollégával beszéltem IRL.
    Leszarom a stream-eseket. :)

    EDIT: typo
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2016.08.12. 14:12:11
  • Tirion
    #697
    három? 15-20 embert néztem meg :)
  • Carlos
    #696
    Szar ezt kimondani de énis igy látom sajna. Ha 20 dodó/ojró lenne aszondom ok. De amig egy Diablo is fele ennyibe kerül vagy egy witcher 3 addig ez a kontent ami ebben van nagyon kevés. Okés, hogy majd jönnek "ingyenes" dlc-k (amiket a vételárral ki is fizettél előre) de ki tudja mikor? Miért nem lehet bennek építeni úúúúúúállomást ha már fossá kell harvestelned a világot? Miért kell egy chip-nek 1 slot és 500 plutóniumnak is 1 slot? miért kell EGYESÉVEL craftolni?
    Úgy érzem, hogy egy kicsit megint béta tesztelnek a játékosok és ami miatt sokat sirnak (craft rendszer) azt majd szépen javitják. De ez egy INDIE játék nem egy AAA cím... na mindegy.
    Marad a csúnya verzió kipróbálásra és majd meglátjuk. Látatlanba ezért én ennyi (!) pénzt nem adok.
  • spybot919
    #695
    Ugye remélem csak ironizálsz. Még viccnek is rossz, hogy a "Chill, pihenős" kijelentés szerinted létező játék kategóriák. Mindenkinek más hozza el a nyugalmat valakinek a minecraft valakinek a call of duty de ez nem a játék felépítéséről szól és attól még nem lesz "chill , pihenős játék. Ez ember függő, hogy kit mi nyugtat meg és mi köti le. Persze vannak emberek akiknek mindent el lehet adni. Csinálj egy játékot ami kurva jól fog kinézni alapelven ( mert ugyebár már megvannak a hozzá levő technológiák és hardverek) Azt nyomogassa a WSAD-t a paraszt majd leköti a látványorgia. Persze amikor már kritikára kerül a sor akkor lehet burkolózni filozófiai baromságok mögé meg mondogatni, hogy azért nincs tartalom mert ez csak egy "chill"elős játék :) De ettől még nem lesz több mint amit a nagy fanok szeretnének belemagyarázni csak hogy igazolják azt, hogy nem csináltak vele rossz vételt.
    Ezektől a kis szarságoktól eltekintve nekem nagyon is tetszik a játék. Engem minecraft is le tudott kötni pedig elmúltam 30. És az is indie cím még is milliós eladásokat produkált és van benne tartalom. Szerencse az a játék nem a hollywoody alapelven alapult, hogy látvány orgiával adjunk el egy filmet esetleg játékot. Mert jelenleg a no mans sky többet nem tud nyujtani ennél. Aki ezt eltudja fogadni nagyon élvezetes játékban lesz része.
  • Carlos
    #694
    Nem mind, ez csak egy volt. (a háromból, lol)
  • Tirion
    #693
    mert mindegyik megbánta,hogy nem várt 3 napot :)
  • Carlos
    #692
    Na azért ha a kedvenc játékod (akármi is az) új része kijön limitált darabszámú CE-ben akkor azért előrendeles... :) (gondolom)

    EDIT: typo
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2016.08.12. 13:44:47
  • lammaer
    #691
    Én 40 euróért tudok várni két-három napot (próbaverzió csak PCn van). Annyi játék van amivel el tudom foglalni magam., hálistennek már kinőttem abból a korból hogy izgatottan toporogjak egy játék miatt hogy jajmikorjönki :)

    Persze ez kétélű fegyver, én nem is repesek örömömnben amikor megkapom.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.08.12. 13:09:03
  • Carlos
    #690
    Akinek van PS-e és inkább azon játszik az miért várjon?
  • Tirion
    #689
    vicces hogy nem bírtak várni az emberek és megvették PS4 re :)
  • Carlos
    #688
    Na itt nem fogod kimaxolni a bolygófelfedezést. :)
  • Maala
    #687
    Én tippre leginkább a Mass Effect 1-ben lévő bolygófelfedezését várom, elnézve a videókat nem fogok csalódni.

    Sajnos, mivel ki akartam maxolni a ME1-t, a végére már nagyon untam a bolygók felfedezését. :D Persze itt meg alapvetően ez a cél, úgyhogy nem is vár mást az ember.
  • MerlinW
    #686
    Miért zavar, hogy neki nem jön be a játék?:) NMS egy lassú felfedezős, pihenős chill játék. Mindig is ez volt a célja, nem értem ezeket a review-kat.
  • Tirion
    #685
    ajaj :(
  • MerlinW
    #684
  • Carlos
    #683
    UPDATE: Az egyik kolléga két nap után elkezdte unni a béna craftolást, az ugyanolyan bolygókat (csak szinük más) és azt, hogy grindolsz, grándolsz, de minek...
  • PeeTeR
    #682
    egyertelmu, meg csak fel sem merult, hogy penzt adjak ki erre blind
  • Carlos
    #681
    Na igen... Ezért fogok énis (sokan másokkal) a virágbolt előtt várakozni szombaton. :(
  • Carlos
    #680
    Nem nézem a streamereket, csak hallgatom, ahogy az itteni srácok mesélnek róla. Én meg rágom a kefét, hogy PC Master Race vagyok és várnom kell.
  • PeeTeR
    #679
  • Tirion
    #678
    a streamerek egyöntetűen azt állítják,hogy "bánják",hogy PS4-re megvették,mert PC-n sokkal szebb lesz és megveszik arra is és inkább azon nyomják majd
  • Carlos
    #677
    Kollégákkal akikkel beszéltem azoknak megérte (PS4).
  • Carlos
    #676
    Nincs büntetés. ugyanúgy manőverezel a teherhajóval, mint a kicsi vadásszal.
    A különbség abban van, hogy milyen upgrade-eket rakhatsz bele. Azok különböznek. A vadászrepülőbe inkább fegyó meg hajtómű upgrade-eket találsz a teherhajóhoz kevesebb upgrade-et találsz de igy több hely marad a matiknak.
  • AnuluWork #675
    Egy a kérdés: aki játszik vele: megérte? Hosszútávon nem unalmas?