808
  • LeWyTy
    #608
    Már nem emlékszem pontosan, de:
    El kell menned az outpostra de az gondolom már megvan... ott kapsz questetket. Egy quest ad majd missiont, az a hajódon a S.A.I.L. on tudod elérni a mission fülnél, ez olyan mint egy dungeon... végigmész legyőzöd a bosst és a kristály lesz a jutalmad.
  • Boszi90
    #607
    köszi, egyenlőre ebből annyit szedtem ki hogy olyan fúrógéppel tudom kiszedni, ha jól értem igaz?
  • KiruHoshino
    #606
    http://starbounder.org/Erchius_Crystal

    Itt írja, hogy küldetés reward.
    Utoljára szerkesztette: KiruHoshino, 2015.07.01. 17:02:20
  • Boszi90
    #605
    Na végre beszereztem én is a játékot :) Lenne egy olyan kérdésem, hogy az űrhajó javításához, Erchius kristályt hol lehet találni? :)
  • LeWyTy
    #604
    Ja hát úgy végülis igen. Csak ebben még így is jóval kevesebb a potenciál, jó lenne az a 3D. A minecraftnak is abban volt a sikere.
  • Laza
    #603
    MineCraftot, mint 'üzleti' modellt írtam ... de a Terraria is lehetett volna, bár ha jól rémlik ott nem volt béta meg ea állapot, csak jöttek az updatek. Az MC meg sokáig csak alpha meg beta volt.
  • LeWyTy
    #602
    Inkább mint a terraria csak ez az űrben. Ehhez is ezért pár havonta jön update. Nekem is van benne 78óra de az csak a sima játék aztán kezdtem az Unstableval játszani, azt nem írja mennyi de abban biztosan több van.
  • Laza
    #601
    Mondjuk ez még az az early access játék, amibe a megjelenésekor volt annyi tartalom, hogy simán bele lehetett tenni több 10 órát ... én még másfél éve beletettem 38 órát, és tök jó volt ... ellentétben sok más ea játékkal.

    Ez már majdnem olyan, mint a MineCraft volt anno, csak ahhoz gyakrabban adtak ki frissítést.
  • LeWyTy
    #600
    Én követem az oldalt.. és csinálják folyamatosan, csak sajnos lassan.
  • lammaer
    #599
    Be kéne szüntetni ezt az egész early access marhaságot.... teljesen érthető hogy amikor előre kifizetik a devnek a sok lóvét akkor utána már nem erőlködik hogy rendesen befejezze a dolgokat, hiszen abból már úgyse lesz sok pénze.

    A sok barom meg egy trailerre is nyitja már a pénztárcáját...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.06.18. 12:23:52
  • kekeN7
    #598
    +1, de attól félek, hogy nem fog eljönni az a nap.
  • lammaer
    #597
    Én MÉG nem játszom vele, várom mikor lesz kész :D
  • LeWyTy
    #596
    Játszik ezzel még valaki?
  • LeWyTy
    #595
    Tudom. De azok edíg egyben voltak. Most a stem listámon külön van a nightly és a unstable. Nem pedíg a tulajdonságokban.
  • Alexzel
    #594
    Nem csak most, már min. 1 éve - ha nem kezdettől - be lehetett állítani, hogy a Nighty 'unstable'-t vagy a 'stable' verziót töltse le és frissítse a Steam.
  • LeWyTy
    #593
    Most nézem hogy már külön veszi a steam a fix a játékot és az unstablet?
  • tutituti
    #592
    hát ilyen zöld blob szerű slime világ van benne.pet(házállat) is került bele. aztán teleport hogy nem szopjunk az ideoda hajózással és így már van értelme egy adott bolygón építkezni kizárólag(anyabolygó). kb ezt szűrtem le nagy vonalakban.no meg rakat bugfix,tweak undsoweiter :)
  • LeWyTy
    #591
    Szerintem elhúzzák még pár évig.
  • lammaer
    #590
    Starbound nekem is fenn van a listámon, de azt várom miker lesz végre release verzió....
  • undY1ng #589
    Mostanában tényleg jó nagy patchek (500+ mb) jönnek. Mostani changelogot nem olvastam el. Valami érdemlegeset tartalmaz?
  • Boszi90
    #588
    Hát most 20 euró, kicsit több mint 6k :S Na de a starboundra visszatérve, torrenten kipróbáltam már egyszer, és nagyon tetszett, ezért is szeretném megvenni, hogy eredetiben játszhassak vele, na meg persze a multi kipróbálása sem egy utolsó dolog :) Ha megszerzem, remélem találok rá parnert majd :)
  • LeWyTy
    #587
    Más téma ,de erre csak annyit tudok mondani hogy én a minecraftot ~500Ft-ért vettem... mikor még Alfa vagy Béta volt. Most meg mennyi? 6k?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg én alapból azt vallom hogy csak azért adok pénzt ami annyira tetszik hogy megérdemli a készítő hogy fizessek érte, vagy csak ha az eredetivel lehet multizni.

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.03.14. 20:00:44
  • Boszi90
    #586
    Igen, ott is szoktam nézni, egyszer láttam ott olcsón (olcsóbb volt mint most) azt hittem hogy talán még megy lejebb, de erre mostanra majd egy ezressel drágább lett :O ("sokat" akart a szarka :D) De akkor várok még, hátha esetleg visszamegy 2000 alá az ára :)
    Utoljára szerkesztette: Boszi90, 2015.03.14. 19:41:10
  • LeWyTy
    #585
    Esetleg a g2a.com ot tudom ajánlani. Ott tuti olcsóbb és steames.
  • Boszi90
    #584
    Sziasztok! Érdekelne csak úgy kíváncsiságból, hogy valakinek, Steam-en nincs véletlenül egy Starbound-os kuponja? Tetszik a játék, és úgy hallottam/olvastam hogy a frissítésekkel amik mostanában jöttek ki, csak egyre jobb lesz. :) Esetleg ha kell, feltudok ajánlani egy 25%-os Pixel Piraci kupont cserébe :)
  • Terawatt
    #583
    Elvileg nem kell ott maradnod.
  • LeWyTy
    #582
    Na ja, de nem tudom növekednek-e a növények ha nem azon a mapon vagy.
  • Terawatt
    #581
    Jaja az sem lenne rossz, bár én mindig a környékére építettem ha tetszett a látvány. Ez a teleporter egy elég nagy ugrás szerintem. Kicsit RP-sebbre lehet fogni így a dolgokat, például egyik dzsungeles területre csinálsz egy nagy üvegházat mondjuk, ahol termeled magadnak a dolgokat. Főleg akkor lesz ez jó, hogyha lehet majd eladni is (amit terveznek).
  • LeWyTy
    #580
    Spawnpointot is lehetne állítani ha már az építésnél tartunk. Mert én úgy tudom az fix, de jártam már úgy hogy megváltozott és teljesen máshol volt mint az épületem.
  • Terawatt
    #579
    Home bolygót lakd be nyugodtan.
  • LeWyTy
    #578
    Hát ugye az másabb, mivel ott nincs 5 percenként új map körülötted. Az úrhajóról megint csak nem beszélve.
    Meg ugye itt nem tudsz 1 bolygón boldogulni, mivel mindegyiken más a tartalom.

    Ha jól emlékszem volt tervben... vagy mod készült ilyen?! Hogy konkrétan le tudsz szállni a bolygóra a hajóddal.
    De az megint más mintha bázisod lenne.

    Viszont lesz majd waypoint rendszer a bolygókhoz és gondolom a teleport is nagyobb szinten... tehát onnantól könnyedén elérheted a bolygóidat ahol építkeztél vagy valami fontos dolog van.



    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.03.08. 01:01:08
  • undY1ng #577
    Igen, értem én ezt. De olyan Terraria feelingel szerettem volna az egészet. :( :)
  • LeWyTy
    #576
    Hááát... építeni csak akkor van értelme ha te adsz neki. Amúgy a hajódon a legcélszerűbb tartani mindent, mert azt bárhonnan eléred.
  • Terawatt
    #575
    Home bolygón mindig sokat építettem, de amint elértem a legnehezebb részeket ott építettem újjá. Most már jobban meg fogja érni többet is belakni.
  • twi452
    #574
    olyan mint az mmo-kban a fast travel állomások :)
    csak ezt lerakod ide-oda a bolygókon és utána tudsz oda teleportálni a hajódról bármikor nem kell visszautazgatni
  • undY1ng #573
    Ez most mi? Pont ezt akartam kérdezni a napokba, hogy jelenleg az építésnek (bázisépítés) van értelme ennyi bolygó felfedezése mellett?
  • Terawatt
    #572
    Ez tényleg nagyon király. Lesz értelme több bázist felhúzni, vagy vissza járni egy régebbire. Nem vesz "kárba"
  • LeWyTy
    #571
    Jó lesz ez a teleportálás.
  • LeWyTy
    #570
    Úgy nézem bővülni fog az Outpost. LINK

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.03.03. 12:03:00
  • LeWyTy
    #569
    Ugyan arra gondolunk?
    Az új cuccról beszélek. Az unstableben még nem is volt benne. Mélyen? Már 3x kiestem a pályáról. Itt az egész mapon alig van pár kavics nem hogy ércek is legyenek bennük.