808
  • Ainz
    #728
    Ha ez vigasztal én megbántam, hogy megvettem.
  • Terawatt
    #727
    Van erre egy kiherélt steam kliens amit ilyen esetben szoktak használni
  • Boszi90
    #726
    Hát külföldi szerverlista akad egy pár :D De tényleg jó lenne egy nekünk magyaroknak is :) Én sajnos azonban abszolút nem értek az ilyen portolásokhoz :S
  • ToCsEk
    #725
    portot kell nyitni azt annyi amint kész a szerver felmegy egyből nem kell neked másik játékot indítani, másnak csak csatlakozni kell és mehet a móka
    lassan 3 éve elszenvedtünk mire meg lett az én faszságomból de utána jókat multiztunk itt vissza lehet olvasni azóta se vettem meg
  • LeWyTy
    #724
    Az megvan.
    Egyrészt nem vágom hogy kellene átengedni a szervert routeremen.
    Másrészt nem engedi egyszerre futtatni a játékot meg a szervert.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.07.24. 13:13:12
  • LeWyTy
    #723
    Esetleg fellóghatnánk egy külföldi szerverre
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.07.24. 13:11:54
  • Terawatt
    #722
    Szerver csinálás
  • Boszi90
    #721
    Hát ez egy jó kérdés :S Sajnos az ilyesmihez én sem értek :(
  • LeWyTy
    #720
    Én benne lennék, csak hogy? Én nem tudom futtatni.
  • Boszi90
    #719
    Most hogy kijött a Starbound, senki nem tervez készíteni egy magyar szervert? :)
  • Terawatt
    #718
    Hangulatos volt a trailer :)
  • LeWyTy
    #717
    Starbound 1.0

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.07.22. 23:14:48
  • LeWyTy
    #716
    Ez lesz az 1.0 (ANGOL)

    Final Approach to 1.0
    Tiy posted on April 3rd, 2016 in Dev Blog

  • Laza
    #715
    Mint én is :)

    Még két éve beletettem 40 órát, azóta hozzá sem nyúltam :)
  • LeWyTy
    #714
    Gyakorlatilag minden megváltozik a sima starboundhoz képest.
    Majd ha kijön 22.én akkor le lesz írva vagy lesz egy videó hogy mi van benne.
    Nézz utánna a nightly nagyon olyan mint az 1.0 lesz.
  • LaposElem
    #713
    1.0 -a fog tartalmazni új dolgokat a mostani verzióhoz képest? Erről lehet tudni valamit?
  • lammaer
    #712
    Vagy lesznek olyanok akik akkor kezdik el (ahogy én is)
  • kekeN7
    #711
    Majd az 1.0-val tuti visszatérnek páran. :) (ahogy én is)
  • LeWyTy
    #710
    Jó lesz, majd 22. után. Ez a Nightly.
  • BladeW
    #709
    Mesélj, milyen az 1.0?
  • Ainz
    #708
    2 éve nem léptem be kb :D Majd valamikor lehet, bár fene tudja.
  • LeWyTy
    #707
    Csak én játszom innen?
  • LeWyTy
    #706
    Tök jó mikor napok óta vígan játszok és ma meg:
  • LeWyTy
    #705
    Kérdés: A nagy megjelenés alkalmából nem szeretnénk majd egy szervert indítani? Egy kis közös játszogatásra. Akár TS meg minden ami kell.
  • wedge31
    #704
    Na végre, addigra végzek a creával és jöhet a starbound, ugy is tavaly játszottam vele utoljára.
  • kekeN7
    #703
    Starbound will be out later this month

    Patch 1.0 Coming July 22nd 2016
    Utoljára szerkesztette: kekeN7, 2016.07.09. 09:38:52
  • LeWyTy
    #702
    Ha érdekel valakit végre lehet játszani az "új játékmenetet" csalás nélkül a nightlyban.
  • kekeN7
    #701
    Decemberben lesz 3 éve, hogy megvettem... :D

    Mindegy, azért nem lenne rossz, ha egy szép napon tényleg a végére érnének.
  • LeWyTy
    #700
    Ha csak az elején játszottál akkor már most is egy teljesen új játék vár rád. Gyorsan szaporodik a kontent. Főleg a nightlyban. Meg sok rendszert telljesen átdolgoztak, de félkész és csak konzolparancsokkal játszható. Remélem hamarosan kiadják az 1.0-t.
  • BladeW
    #699
    2 és fél hónapos infó, hogy már készülnek elhagyni az early access-t.
  • Ainz
    #698
    Hogy áll most a játék ? Még az elején vettem meg.. azóta nem játszottam, mert félkész volt.. kész van már ? Még mindig 3 boss van csak ? :_D
  • lammaer
    #697
    Nekem az edge of spacenak vhogy az irányítása nem jött be. Pedig fenn van a listán, de vhogy nem olyan kézreálló mint mondjuk a terraria... nem tudom pontosan leírni, hiszen kb ugyanazok a billentyűk meg a mozgás, csak vhogy az egész csúszik...meg olyan kicsi az UI.

    Amúgy a tartalom mennyire cváltozatos az edgeben? Vhogy úgy tűnt hogy minden csak növekszik - kb mk1 puska, mk2 puska, mk 3 puska szinten, nincs igazi "fejlődés" mondjuk újfajta fegyők, más jellegű cuccok mint mondjuk a terráriában (persze ott is van kard meg erősebb kard, de rengeteg spéci felszerelés van, ami másképp működik mint a többi).
    Csak azért kérdezem mert még nem nagyon mélyedtem el a játékban, lehet hogy az első benyomás csalóka....
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.06.07. 11:22:24
  • wedge31
    #696
    Az Edge Of Space-nek a pálya felépitése nem jön be nekem, eléggé összevissza az egész, de tartalom az van benne.
  • jarlaxxe
    #695
    Értem és elfogadom a véleményed. Részemröl ebben a stilusban sokadrangú a grafika de ha valami jól néz ki az sose baj a lényeg a tartalom.

    ( Mondjuk a Edge Of Space.nél, pl nekem a grafikai style nem annyira jön be de maga a játék ettöl még jó )
  • lammaer
    #694
    Sztem teljesen pofás, ha teljes képernyőn nézed a steam gameplay videókat akkor látszik hogy részletesen megrajzolt játék, abszolút nincs elnagyolva, a főkarakter is jól néz ki.
    Egyszerűen csak nem 3d renderelt grafika, hanem kézzel rajzolt cucc.

    Nem nagyítottam fel semmit, full hd méretben így néz ki:

    (persze izlések és pofonok, megértem ha nem jön be - de ezt én nem látom pixelesnek, recésnek)


    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.06.07. 08:38:38
  • LeWyTy
    #693
    Jaja a grafra gondoltam! Milyen pixeles már?
    De komolyabbra véve, nekem tényleg nem jön be.
    Én nem a játékra mondtam hogy béna hanem a kinézetére.
    Mégpedig azért mert:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a pixeles dolog "szerintem" azért csábító annyira mert egyszerű és alapjában véve elég elnagyolt stílus, a részletei a képzeletedre van bízva.
    Viszont stílusán belül... Minél jobban részletezed annál gagyibban hat. (értsd: míg egy starbound/terraria karakter annyira lowpixeles hogy már nem is számít, minél részletesebb annál kevésbé áll jól neki a pixel és annál könnyebben látod benne a hibát.)
    ()A minecraftban is az alap 16x16pixeles textúra a szép, míg a moddolt 32-64-128-256-512-1024-2048....szimplán undorító()
    De kiemelném ismét hogy "SZERINTEM" Nekem nem kompatibilis az ízlésemmel. Ennyi.

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.06.07. 01:25:39
  • wedge31
    #692
    Ebben a stilusban alap, hogy béna legyen a grafika talán csak a Darkout a kivétel mert az pofásan néz ki.
  • jarlaxxe
    #691
    A Crea megvan nekem is, nem tudtam, hogy már a héten lesz megjelenés, nekem bejön mert többek közt vannak benne skillek.

    #690 neked minden béna ami nem starbound?... vagy ha a grafra gondoltál az mindkettönek totál béna, de ezeket a játékokat nem is ezért szeretjük.
  • LeWyTy
    #690
    Semmi, bár nem követem a dolgokat. Én őszre tippelnék.
    Crea...: ez szerintem nagyon bénán néz ki
  • wedge31
    #689
    Semmi, de jún 9-én jön a Crea ami hasonló stilus.