808
  • LeWyTy
    #648
    A nightly már nincs csak stable és unstable. Az unstable a nightly és annyi a különbség hogy azt kb hetente frissül.
    -A 3D printer elég felesleges, a hordozható meg főleg.
    -Ha az Erectius crystal kell akkor azt egy quest adja, majd egy mission az űrhajódon a számítógépben elérhető.
    -Ha kész ez előbi mission akkor onanntól kb (questek az outposton > új armor > ship upgrade(ez útán jönnek új questek) > esetleg bossfight(mission)
    -A pixel voltaképpen a pénz (ha karakterkészítésnél megnézed akkor állítható és akkor nem vesztesz pénzt halálnál)
    -Házat?! Végül is építhetsz mert már tudsz venni teleportot és bárhonnan oda tudsz teleportálni.(hasznos mer először kicsi a hajód)
    -Az szerintem a Tech-re gondolsz a SAIL ban tudod aktiválni és Tech Card kell hozzá.
    -Térkép nincs, felesleges szerintem :D
    Eredetid van? Esetleg játszhatnánk :D (bár a nigtly alapján feltételezem nem eredeti és régi verzió)
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.01.02. 13:02:55
  • Terawatt
    #647
    -Pixel a pénz a játékban. Lesznek npc-k akik árulnak kajától kezdve fegyverekig minden félét.
    -3D printerrel be kell scannelni egy tárgyat és utána lehet sokszorosítani pixelért. (leginkább bútorokat lehet)
    -Ha jól vettem ki a kezdő bolygón vagy. Ott még nincs erősebb páncél azoknál.

    Lehet majd gyorsutazást beállítani egy korábbi/meglévő bolygóra ezért lesz értelme házat építeni (kell is valamennyire egy helyen tartani a dolgaid craft miatt). :)

    Térkép nincs tudtommal, de lehet azóta raktam bele valami craftolhatót. Rég játszottam már.

    20 kristály összeszedése:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    How to get the 20 erchuem crystals:

    When first arriving at the outpost, look around for a guy with a quest to hunt some bug for him. It's any kind. You will need a bug catching net. It will require you have fabric. To make fabric, get some vines and use it on a spinning wheel.

    **(There's also another quest to get an empty tech card, just get some coffee, make a coffee mug, and a steel spoon. Get sand, any sand, and use it on an advanced furnace (I think. Might be able to use a normal furnace. Not sure.) To make the spoon, just make steel. Follow this guide to figure out how to do that.)

    Once the mission is completed, he will give you an iron crafting table, and teaches you how to make them. In the crafting table, make the upgraded furnace so that you can craft steel. Steel requires oil and iron bars.

    To collect oil, you wil need to upgrade your matter collector twice. (1st is faster collecting, second allows the collection of liquids.)

    Once this is done, make an advanced anvil. You need steel to make it. After that, craft your steel gear. Once you do, head back to the outpost.

    =======================================================================

    The mission:

    Head back to the base and look around for more quests. You'll know the quest when you find it. The questgiver gives you an oxygen suit you activate at your tech in your ship's AI. Be sure to activate the tech before going to the moon, or you will die from lack of oxygen.

    When doing the mission, have a flashlight, and lots of bandages. Make sure you activate terminals and switches. You cannot place torches or destroy blocks when doing the mission. Make sure you check the storage furnature to get extra loot!!! (And keep an eye out for hidden passages.)

    Oh... The baddies hit hard. (200+ damage)

    When completing the mission, you will get your 20 crystals. After completing the mission, go to any moon you find and look underground for liquified erchuem for fuel for your ship.

    =======================================================================

    Do not worry about not having a way to return to the outpost. All stars have a warpgate.

    Carbon has Starbound 1 Feb, 2015 @ 4:22am
  • sárkánylovag
    #646
    Lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban.
    A Night az egy külön játék vagy az egy DLC ?
    Én most fedeztem fel magamnak ezt a játékot .A 2 . bolygón tartok valami kristályt szerezni.
    -Hogyan tudok 3d Printelni? Mert az űrhajón üres az ablak.
    -Hol lehet ilyen kristályokat szerezni az FTL be mert nagyon mélyre lementem de ott se találom hatalmas a játéktér.
    -Hogy lehet fejlődni, mert csak a vas ruhákat tudtam megszerezni meg van csomó rezem, de nincs fejjebb technikai szint?
    -Láttam valahol hogy létezik mobil 3d printer azt hogy rakom össze?
    -Mire jó ez a sok pixel? mert minden halálkor elveszika harmada így előbb utább mindig elfogy értelme nincs látszólag.
    Ha jól értem olyan komoly házat sem érdemes felhúzni mert megyünk bolygóról bolygóra
    én Glich et választottam ez mint kiderült robot faj hogy tudok neki implantokat csinálni ??
    Van ebbe a játékba valami térkép ? Mert nem találok semmit.

    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2016.01.02. 11:14:22
  • LeWyTy
    #645
    Ez de jól néz ki
  • LeWyTy
    #644
    Hát a járművekre kíváncsi leszek. A régi gépemmel csak a szimpla séta alatt nem töltött be a map nem hogy ezekkel. Gondolom egy gyengébb gépnek megadja majd a munkát.
  • Terawatt
    #643
    Néztem is, hogy mit szed ez 700 megát. Tényleg szép tartalom jött :)
  • KiruHoshino
    #642
    Kijött az új patch a játékhoz. Elképesztően sok tartalommal. Itt a changelog.

    http://steamcommunity.com/games/211820/announcements/detail/75796918425086444
  • LeWyTy
    #641
    Nem nagyon volt időm rá... eddig nem találtam Hylotl cuccokat.
    Egyébként az érdekelne hogy egy ilyen blogbejegyzés hogy "Oh hey! Hylotl villages are coming! Rejoice!" és kiposztolják, de az nem feltétlen jelenti azt hogy be is rakták nem? Hanem csak megoldották és majd valamikor láthatjuk.
  • tutituti
    #640
    nem volt felesleges mert ez engem is érdekelne.nem raktam fel unstable-t de a blog bejegyzésekben lévő újítások mókásak viszont én se tudom hogy patchelik is egyből vagy sem.tudom tudom próbáljam ki.de te mire jutottál?
  • LeWyTy
    #639
    Csak engem szívat a játék? Bármit csinálok fagyos a kezdőbolygó és egyből megfagyok
  • LeWyTy
    #638
    Akkor félreértettük egymàst.
    Tisztában vagyok a jelentésével.
    Érthetőbben: Amint kiposztolnak egy újdonságot az azonnal elérhető frissítés az unstableben? Vagy bevàrnak még pàr dolgot, pàr napot. Egyàltalàn nem is arrol volt szó hogy hova teszik először.
    De nemszàmit... Felesleges volt megkérdeznem is.
  • lammaer
    #637
    Az unstable azért unstable, mert oda teszik ELÖSZÖR az újításokat. Mivel itt jelennek meg először, ezért simán lehetnek még bugosak, nem működők, okozhatják nás funkciók elromlását -> innen a név hogy "unstable"
  • LeWyTy
    #636
    Sosem tudtam eldönteni hogy mikor kiraknak valami újítást az egyből be is teszik az unstable-be?Mindenesetre végre jönnek a Hylotls cuccok.
  • Boszi90
    #635
    Küldtem egy privát üzenetet :) amúgy ne aggódj, mostanában én is inkább hétvégenként érek rá.
  • LeWyTy
    #634
    Úgy értem hogy hogyan hozzuk össze? Először is vegyük fel egymás steamen valahogy.
    Nem játszottam még vele multiban.
    (bár én csak a hétvégén érek rá játszani)
  • Boszi90
    #633
    Milyen módon? Ezt hogy értve?
  • LeWyTy
    #632
    Valami TS, skype?
  • LeWyTy
    #631
    Lehet lenne. Mily módon?
  • Boszi90
    #630
    Pici szünet után megint Starboundozok, valakinek esetlek volna kedve csapatban játszani ?
  • LeWyTy
    #629
    Hátha valaki csak erre várt :D
    Starbound is 15% off on Steam for the next 48 hours!
  • tutituti
    #628
    háát a sivatag és olaj biom nekem szétesik először.az fps lemegy 5-10 körül és a végén mikor félúton voltam lefelé ki is crash-elt.
  • undY1ng #627
    Már kezdtem örülni, hogy megjelent a játék! Ennek ellenére kíváncsi vagyok erre a "big" update-re.
  • tutituti
    #626
    hát én azt mondom megérte várni ilyen sokat.ez igen menő lett.most értem haza,rá is lesek!
  • ToCsEk
    #625
  • ToCsEk
    #624
    We’re super excited to announce that Xbox One owners will be able to play Starbound on console via Xbox One Game Preview for the very first time!

    Game Preview on Xbox One is a new way for fans to purchase work-in-progress digital titles and participate in the development process by giving feedback to developers as they continue to update their games.

    Starbound has benefited massively from the community’s feedback since we launched on Steam Early Access, with so many of you helping our little team squash bugs and create an overall better sandbox game (thank you! <3). We believe Game Preview provides the best opportunity for us to make Starbound an amazing experience for console gamers as well.

    This won’t distract us from Starbound’s continued development for PC, of course, as we’ll have an additional team working on the console version of the game. Ultimately, our goal is to launch Starbound in Game Preview and fine-tune the game for the best possible console experience. Once we reach Starbound 1.0, we’ll start working our way towards porting the game to additional consoles. :)
  • LeWyTy
    #623
    Hát ahogy elnézegettem az oldalukat... leginkább hyloti, és novakid tartalom. Újradolgozott hátterek, questek, kicsit okosabb és interaktívabb npc-k, javított map generátor, item eladás, újabb fegyverek és eszközök... egyéb apróságok.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.07.10. 10:44:17
  • KiruHoshino
    #622
    Mik várhatóak?
  • LeWyTy
    #621
    Jöjjön már ki a következő frissítés, végre tesznek bele értelmes dolgokat is.
  • LeWyTy
    #620
    A twittert is megéri követni. Egy kis Hylotl building.... (én csak ezt várom :P )


  • LeWyTy
    #619
    Felveszed az elérhető legerősebb cuccot, és fegyvert... sok bandage-vel készülsz...stb
  • Boszi90
    #618
    Valami tippet tudtok arra adni, hogy hogyan tudom megerősíteni magamat a dungeonokra?
  • Boszi90
    #617
    Értem :) köszi a segítséget :)
  • LeWyTy
    #616
    Még nem lehet eladni semmit. Az a kövi patchel jön (elvileg)
  • Boszi90
    #615
    oh, értem, köszi. még valami, eladni azt hol tudok? mert azt látom hogy van értéke pár tárgynak, de még nem jöttem rá hogyan vagy kinél lehet eladni.
  • LeWyTy
    #614
    Ha meghalsz akkor elveszted 20-25%át. Normal módon. (ha jól emlékszem)
  • Boszi90
    #613
    az miért van, hogy fogy a pénzem a nélkül, hogy bármit is vennék?
  • LeWyTy
    #612
  • Boszi90
    #611
    Hát bocsi a hülyeségemért, meglett a küldetés, szóval mostmár járhatom a világűrt :)
  • Boszi90
    #610
    csinálgatom a küldiket, de a hajómon a misdsion fül üres teljesen :(
  • Boszi90
    #609
    értem, köszönöm :)